|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
7.10.2011 15:46:40   
Olga75
ja sam jednom kupila Be -Be pelene i uzasne su , tvrde , suskaju , propustaju , bas su bile lose 

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Pelene ...
7.10.2011 22:10:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mayablue82

Meni se nekako cini da od detetove anatomije zavisi koja ce mu vrsta pelena odgovarati pa treba samo otkriti prave, jer i polemisuci sa prijateljicama - svakoj je odgovarala druga vrsta, nekoj su propustale ove, nekoj one. Ja sam licno najvise bila zadovoljna sa Puffies i Huggies jer se bebi nisu usecale u kozu (nisu ostajali oni "izguzvani" tragovi) i beba je bila suva.


Slažem se. Zavisi od oblika guzice. user posted image

(odgovor članu Mayablue82)
  Direktna veza do poruke: 827
   RE: Pelene ...
7.10.2011 23:28:20   
MarijaBg
Kupila sam beli pampers u Liliju, dok mi ne stignu Libero, veliko pakovanje je 1200 i nesto, bas su povoljne user posted image
Ma ne mogu da isprobavam nista od tih jeftinih pelena, jos imam kuci pola paketa Lumpi pelena br 3, koje su mi sluzile za tu namenu - na pola sata - sat, sad su joj male, dacu ih nekom. Mada Lumpi nije los, ali bebe koje iskljucivo sisaju i cesto kake, stvarno retko koje pelene im ne propuste. Ja se iznerviram kad joj propuste pelene, njoj je retka kaka jer samo sisa i kaki po 5 puta dnevno...
Zadnji put kad sam uzela pampers active baby, propustile su joj svaki put kad je kakila, sve bodice je isprljala za dva dana, smucio mi se zivot user posted image
Libero je zakon!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Pelene ...
7.10.2011 23:30:31   
Sanjica26 RR
Meni se uopste ne svidjaju bele pampers pelene. Tanke su i Teodori su propustale.
A, bas bih mogla da joj kupim te Libero.user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Pelene ...
8.10.2011 8:30:57   
smeskicTB
jesu li libero jeftinije? koja im je cena? da li njih postoji vise vrsta?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Pelene ...
8.10.2011 8:39:24   
coka11
 
Mi smo pre 2 meseca prestali sa Pampers pelenama i počeli da koristimo Baby love pelene. Ima ih samo u DM marketima i jeftinije su i nama super.

_____________________________

"Važno je možda i to da znamo:
čovek je željan, tek ako želi
i ako celog sebe damo,
tek tada možemo i biti celi."

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Pelene ...
8.10.2011 9:37:50   
tijatija
Pampers 1200 ?? ovde ih nema ispod 17.5e bas je velika razlika u ceni user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu coka11)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Pelene ...
8.10.2011 9:43:39   
IVA 11
Ima jedino kad su na akciji, sad su 14 e, srednje pakovanje user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Pelene ...
2.11.2011 12:15:24   
Ana RR
Mi smo po preporuci doktorke prestali da koristimo pampers. Drugarica mi preporučila neke huggies ali mi se ne dopadaju, previše su mi papirne i juče su mu dva puta propustile, sav je bio mokar. A kupili smo džambo pakovanje user posted image danas će mm kupiti Libero, one su mi nekako na dodir najprijatnije i nadam se da će se dobro pokazati. Baš jedva čekam da ih probamo. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Pelene ...
2.11.2011 12:17:58   
vonavoj
pa da,niko vise ne preporucuje Pampersuser posted image
mi cemo da probamo posle babylove..i lumpi iz Rodica (mercatora),i za njih kazu da su dobre!user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Pelene ...
2.11.2011 12:22:45   
madre
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mi smo po preporuci doktorke prestali da koristimo pampers. Drugarica mi preporučila neke huggies ali mi se ne dopadaju, previše su mi papirne i juče su mu dva puta propustile, sav je bio mokar. A kupili smo džambo pakovanje user posted image danas će mm kupiti Libero, one su mi nekako na dodir najprijatnije i nadam se da će se dobro pokazati. Baš jedva čekam da ih probamo. 

a sto?
i meni su huggies previse papirneuser posted image
jos uvek koristimo pampers premium care i prezadovoljna samuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Pelene ...
2.11.2011 12:25:48   
Olga75
mi smo do samo kraja nosili pampers ( ostalo nam je cak par komada user posted image ) i nije bila ojedena ni jednom , jesu one neko vreme propustale ali to je bilo kad su u stvari bile male i cim smo presli na vece propustanje je prestalo

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Pelene ...
3.11.2011 9:43:41   
bokicans
Zbog ojeda smo sa pampersa  presli na dm-ove pelene ali su svako jutro bili mokri,Juce sam uzela PufiesI ,Na dodir odlicne,mekane ,nemaju mirisai sto je najbitnije ,probudili su se suviuser posted image

Eh da i slazem se sa mamom koja je rekla da svakoj bebi odgovara druga pelena u zavisnosti od anatomije.


< Poruku je uredio bokicans -- 3.11.2011 9:45:29 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Pelene ...
3.11.2011 12:45:22   
Ana RR
Madre, zbog ešerihije. Kaže da ih većina lekara ne preporučuje baš zbog čestih pojava infekcija. Kaže mi drugarica da je kod njih bila ista situacija kao kod nas plus je njen mali imao i ojed i kad su prestali da koriste pampers svanulo im je.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Pelene ...
3.11.2011 13:16:13   
Verus
Meni je kod pampersa fuuuuj sto su naparfemisane.  Pa odraslim zenama se ne savetuje da nose mirisljave uloske, a mirisu pelene ze bebe...ne razumem, kad se ukake smrdece svakako ko da ce to pomociuser posted image
IZVORNA PORUKA: vonavoj

pa da,niko vise ne preporucuje Pampersuser posted image
mi cemo da probamo posle babylove..i lumpi iz Rodica (mercatora),i za njih kazu da su dobre!user posted image


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Pelene ...
3.11.2011 13:17:22   
madre
tek sad sam lepo procitalauser posted image

< Poruku je uredio madre -- 3.11.2011 13:21:35 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Pelene ...
3.11.2011 13:20:23   
Verus
pa naravano madre, bitno je da odgovara bebiuser posted image  mi se nismo ojedali niti propustali, ali kazem, ne volim sto su naparfemisane, to mi je odbojno, volim da je sto jednostavnije i prirodnije, koliko to god jednokratna moze da bude.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Pelene ...
3.11.2011 13:22:12   
madre
ali nase nisu naparfemisaneuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Pelene ...
3.11.2011 13:23:10   
Ana RR
Pa Mare ima ešerihiju i dr nam je prvo savetovala da promenimo pelene, kaže iz njenog iskustva se pamper pokazao kao loš izbor. Ne mora da znači, ali mi smo je poslušali. Ja sam inače od početka htela da koristim libero ili lumpi, ali nekako kupismo onaj beli pampers i onda smo sa njim nastavili. Videćemo kako će se ove pokazati, na prvi pogled i dodir su mi bolje od pampersa, mekše su, kao da imaju više pamuka. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Pelene ...
3.11.2011 13:25:29   
madre
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pa Mare ima ešerihiju i dr nam je prvo savetovala da promenimo pelene, kaže iz njenog iskustva se pamper pokazao kao loš izbor. Ne mora da znači, ali mi smo je poslušali. Ja sam inače od početka htela da koristim libero ili lumpi, ali nekako kupismo onaj beli pampers i onda smo sa njim nastavili. Videćemo kako će se ove pokazati, na prvi pogled i dodir su mi bolje od pampersa, mekše su, kao da imaju više pamuka. 

koje?user posted image ako su mekse od belog pampersa ''ocu i jauser posted image

< Poruku je uredio madre -- 3.11.2011 13:26:24 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Pelene ...
3.11.2011 13:27:45   
Ana RR
Libero, i to četvorka user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Pelene ...
3.11.2011 13:41:19   
madre
i bogdan nosi cetvorkuuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Pelene ...
3.11.2011 13:44:14   
Ana RR
Kuku meni user posted image

Mislim, jesu mu malo veće, ali četvorka je od 7 do 14 kg, a trojka od 5 do 8, tako da sam morala kupiti veće.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Pelene ...
3.11.2011 13:47:27   
IVA 11
I moj je imao eserihiju sa 10 mjeseci, pa smo koristili iskljucivo Lumpi. Mekane su i ne osjeca se miris mokrace, kao sro se osjecao u Pampers active baby...Inace p.a.b imaju opor miris plus eserihija.user posted image   Kod nas nema tih Libero. 

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Pelene ...
3.11.2011 23:07:05   
Anoniman
ana, i mi smo presli na cetvorku. imamo jos malo pampersa trojke, to cemo potrositi ovih dana.
neka su oni nama zivi i zdravi! user posted image

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Cvećka: Moja porođajna priča
Prva VTO i to uspešna, doktor na UZ vidi dve mrvice, našoj sreći nema kraja! Naravno, kao kod svake trudnoće, velike bri...



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here