|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
8.12.2011 21:58:15   
smeskicTB
danas su mi toplo preporucivali libero, nakon pampers jedinice..jer su pamucne..
malko, smao malko su jeftinije od pampers..
koja je cena lumpi pelena?

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Pelene ...
9.12.2011 12:41:31   
ivas
Devojke ja kako sam razumela u onom paketu u porodilistu dobijemo malo Pampers pakovanje? Jel to onda ok recimo ostaviti njima tamo, da ne nosim jos jedno? A za kuci bih ionako Babylove od pocetka, uglavnom su svi zadovoljni i ja bas volim sve stvarcice iz Dm-a.

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Pelene ...
9.12.2011 12:48:22   
Ana RR
Libero su odlične, ja sam prezadovoljna. Lumpi.. čini mi se da je pakovanje oko 1400din ali ne sećam se koliko ima komada u pakovanju. Libero ti je najeftiniji u robnoj kući Leto a često budu akcije u hipermarketima pa budu tu još jeftinije. U Tempu su najskuplje.




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Pelene ...
9.12.2011 12:49:44   
Ana RR
Ivas, taj paket ćeš dobiti na izlasku iz porodilišta tako da svakako moraš poneti pelene.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ivas)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Pelene ...
9.12.2011 12:56:31   
jance
Pampers Sleep and Play 2 sada trenutno koristim, ne propusta, al mi se ne svidjaju nikako, od kako smo skinuli siroki povoj kad ga podignem i slucajno je jednom piskio, ceo smrdi na urin.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Pelene ...
9.12.2011 13:06:44   
Anoniman
Mi smo paketć dobili isti dan kad sam se porodila, paket doneli još pre nego što su mi doneli bebu, al džaba kad je unutra dvojka a mojoj mrvi i kec bio ogroman!

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 906
   RE: Pelene ...
9.12.2011 13:07:49   
Azra_
Ja sam za porodiliste kupila one od 3-6kg Pampers, ali se sad mislim da uzmem i jedno pakovanje od 2-5kg. Bojim se da ove prve nece biti velike. Najbolje mozda da ponesem nekoliko jednih, nekoliko drugih, pa koje mi odgovaraju.... Sta vi mislite?

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Pelene ...
9.12.2011 13:13:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Azra_

Ja sam za porodiliste kupila one od 3-6kg Pampers, ali se sad mislim da uzmem i jedno pakovanje od 2-5kg. Bojim se da ove prve nece biti velike. Najbolje mozda da ponesem nekoliko jednih, nekoliko drugih, pa koje mi odgovaraju.... Sta vi mislite?


Nekoliko ti neće biti dovoljno u svakom slučaju. Kako su ti procenili bebinu težinu na uz?

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 908
   RE: Pelene ...
9.12.2011 13:18:36   
Azra_
Gae, mislim nekoliko za probu, pa kazem da mi donesu ostatak onih koje odgovaraju , da ne vucem i jedno i drugo pakovanje. Usla sam u 9.danas idem na kontrolu, pa cu videti. Mada ce beba tek dobijati na tezini, a i oni cesto omanu na tom uz.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Pelene ...
9.12.2011 13:21:35   
Anoniman
Sem ako ti kažu da nosiš neku džambo bebu, 2-5 će ti biti ok za početak, bar jedno pakovanje ćeš moći da isfuraš. 

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 910
   RE: Pelene ...
9.12.2011 13:34:36   
jance
slazem se sa gae, jedinica ce biti dovoljna cak i ako se rodi sa 4.500g.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Pelene ...
9.12.2011 13:59:23   
Azra_
Hvala vam mame...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Pelene ...
9.12.2011 15:31:36   
isidora88
u NS se dobija samo jedna pampers pelenauser posted image
mi smo koristili jedno pakovanje pampers 1 premium care i nisam bila zadovoljna,pa smo koristili babylove2 koje su odlicne ali vec trojka je jako propustala tako da smo presli na pufies koje su ok,sad koristimo pampers active 4user posted image
uglavnom izmenjali smo peleneuser posted image
inace u NS u pap pavla ima neka prodavnica gde imaju neke pelene,ne deluju lose,ima i na komad(11 din) i veika pakovanja u kartonskim kutijama,kao babylove sto ima.
razmisljam da probam njih prvom prilikom

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Pelene ...
9.12.2011 22:33:09   
madre
IZVORNA PORUKA: gae_gr

Sem ako ti kažu da nosiš neku džambo bebu, 2-5 će ti biti ok za početak, bar jedno pakovanje ćeš moći da isfuraš. 

user posted image user posted image user posted image
azra, slobodno uzmi te od 2-5 kg (newborn) sigurno ce odgovarati.


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Pelene ...
14.12.2011 20:32:22   
bea83
Ne znam da li je prava tema al da ja pitamuser posted image Da li je neko koristio Babylove vlažne maramice? Videh danas u DM da su baš povoljne, a do sad mi se sve njihovo od tih "papirnih" stvari pokazalo kao baš kvalitetno

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Pelene ...
14.12.2011 20:44:30   
Anoniman
ja sam sa prvim detetom koristila, i bila prezadovoljna.

Inace, odrekla sam se belog pampersa, jedini razlog je finansijski momenat. Oko 1500din kosta 44 kom, a Marko koristi 7 pelena u 24h, ako ne racunamo one u koje se ukaki cim mu ih stavim (voli dete da kaki u cistu pelenu). Znaci pakovanje pelena mu traje oko 6 dana.
Uzela sam Lumpi, kostaju isto oko 1500din ali ima 77kom. Zadovoljna sam!

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 916
   RE: Pelene ...
14.12.2011 20:49:40   
bea83
Auuu pa to je lepa razlika u ceni kad uporediš komadeuser posted image

Znači da probam Babylove,hvalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Pelene ...
14.12.2011 20:51:04   
mikica sa
mi ih koristimo i super su. nisu skupe, uzmemo pakovanje od cetiri komada i traju dugo. uglavnom ih koristim za brisanje rukica kad se umaze hranom ili ovako, guzu kad nismo kod kuce i brisanje plasticnih igracaka koje koristi u toku dana jer ne mogu ih non stop prati user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Pelene ...
14.12.2011 20:54:20   
lajla
bea ja sam koristila Babylove vlazne ali su mi nekako suve,nisu jako parfemisane sto je dobro ali su mi ipak najbolje pampersuser posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Pelene ...
14.12.2011 21:03:16   
bea83
a meni se baš kod pampersa ne svidja što su mnogo mokreuser posted image ma uzeću jedno pakovanje, dok ne dodje bebac, da probam za kućnu upotrebu pa ako mi se dopadnu, onda ću da se snabdem zalihamauser posted image

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Pelene ...
14.12.2011 21:06:20   
Inica
IZVORNA PORUKA: bea83

a meni se baš kod pampersa ne svidja što su mnogo mokreuser posted image ma uzeću jedno pakovanje, dok ne dodje bebac, da probam za kućnu upotrebu pa ako mi se dopadnu, onda ću da se snabdem zalihamauser posted image

Bea, citam ovo, i gledam tema-  pelene- i razmisljam se na kome li ce da ih isproba dok beba ne dodje user posted image user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Pelene ...
14.12.2011 21:10:44   
isidora88
meni su vlazne maramice pampers superuser posted image
i pelenama sam zadovoljna,ja 82 kom. pampersa(active baby) placam 1500 din.


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Pelene ...
14.12.2011 21:10:45   
Natalie018

IZVORNA PORUKA: bea83

Ne znam da li je prava tema al da ja pitamuser posted image Da li je neko koristio Babylove vlažne maramice? Videh danas u DM da su baš povoljne, a do sad mi se sve njihovo od tih "papirnih" stvari pokazalo kao baš kvalitetno

Bea mi koristimo babylove pelene i vlazne maramice, i vrlo smo zadovoljni. Kupujemo veliko pakovanje maramica tj. 4 pakovanja u jednom i ispadne vrlo povoljno... 600 din (4 pakovanja po 80 maramica). A sto se tice vlaznosti, sasvim su lepo vlazne, s tim sto i ja moram da primetim da se par puta desilo da su one pri vrhu pakovanja malo suvlje, a kad dodjem pred kraj pakovanja primetim da su one donje dosta natopljene.. znaci verovatno se od stajanja taj losion, tj. tecnost spustila malo vise pri dnu pakovanja... (to se desilo samo par puta, a koristimo ih skoro godinu dana), a to moze da se resi time da se pre koriscenja, pakovanje maramica okrene naopako, tj. na suprotnu stranu da malo odlezi.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Pelene ...
14.12.2011 21:11:11   
bea83
hahahahaaaauser posted image user posted image user posted image mogla bi na kuci, ona mi je bila dobar uzorak za podmetače za krevetuser posted image
ja gurnula vlažne maramice u temu o pelenama jer nisam znala gdeuser posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Pelene ...
14.12.2011 21:13:25   
Inica
Htela sam to da ti predlozim..ali.. user posted image user posted image
Pazi sta pises ubuduce user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Cvećka: Moja porođajna priča
Prva VTO i to uspešna, doktor na UZ vidi dve mrvice, našoj sreći nema kraja! Naravno, kao kod svake trudnoće, velike bri...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here