|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
8.1.2012 21:19:16   
Sanjica26 RR
Evo vec sam joj dve pelene promenila i nisam primetila da smrdi.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Pelene ...
8.1.2012 21:38:53   
Anoniman
Zna li neko cenu Lumpi pelena i koliko ima u paketu četvorke?

Do sad smo koristili Pampers, prvo beli pa zeleni, sad smo uzeli paket Libera i zadovoljna sam ali hoću a probam i Lumpi pa da odlučim šta dalje.


< Poruku je uredio gae_gr -- 8.1.2012 21:40:45 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 977
   RE: Pelene ...
8.1.2012 21:47:19   
Ana RR
Gae, nisam sigurna ali čini mi se da su oko 1400-1500 din.

Samo ovo sam našla:

Lumpi dječje pelene maxi 50/1, Lumpi dječje pelene junior 42/1, Lumpi dječje pelene midi 56/1. Novo u ponudi: Lumpi mega junior pelene 70/1 i Lumpi mega maxi pelene 80/1.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Pelene ...
8.1.2012 22:19:00   
Anoniman
Hvala, Anči. Htela bih i njih da probam, nadala sam se da su jeftinije od Libera. Kad sam izračunala, Libero je za dinar po peleni skuplji od zelenog Pampersa (ako fa kupuješ u Letu) a bolji mi je mnogo. Ako Lumpi ne bude jeftiniji i bolji ostajem na Liberu.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 979
   RE: Pelene ...
8.1.2012 22:27:45   
smeskicTB
ne bih da dam pogresnu informaciju, ali kada sam se raspitivala za lumpi..rekose mi da je 1100din pakovanje..to najvece..a da postoji i popust vikendom od 10% u merkatoru.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Pelene ...
8.1.2012 22:30:31   
Anoniman
Lumpi, 5-ica, 77kom, oko 1400din. user posted image Svaka hvala za njih! 

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 981
   RE: Pelene ...
8.1.2012 22:31:22   
Ana RR
Ja mogu da ti javim kada budu Libero negde na akciji, mi smo poslednji put platili 1200din u Merkatoru. Čim mi drugarica javi proslediću info. Inače, Libero imaš i u Tempu ali su tu definitivno najskuplje, 1556 din, čini mi se. Čak i sa vikend popustom su skuplje od Leta. Mi to kupujemo na više (kao i hranu) pa mi se onda osplati da sačekam popust.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Pelene ...
8.1.2012 22:38:40   
ica82
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Ne znam da li je do mene ali kao da sam primetila da mi ovaj pampers 3 grozno smrdiuser posted image Ranije kad se ukaki, nije se toliko osecalo.

Meni isto pampers jako smrdi na lepak, samo sam jednom kupila i cim bih izvadila iz kese iznervirala se. Ja koristim neke puffies, nisam citala temu, tek sam je sad videla tako da ne znam da li je neko pisao iskustva sa ovim pelenama, ali nama su super. U Liliju ih kupujem

< Poruku je uredio ica82 -- 8.1.2012 22:42:53 >

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Pelene ...
8.1.2012 22:47:06   
Anoniman
Gae, sad sam pitala drugaricu, zaboravih da je mala skinula dnevnu pelenu pa koriste samo noćne (retko troše), ali kaže, koliko se seća, u 4-ci ima 74kom, i koštaju oko 1300din (pa uhvati popust u Merkatoru ili Rodiću). 

(odgovor članu ica82)
  Direktna veza do poruke: 984
   RE: Pelene ...
8.1.2012 23:33:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash

Gae, sad sam pitala drugaricu, zaboravih da je mala skinula dnevnu pelenu pa koriste samo noćne (retko troše), ali kaže, koliko se seća, u 4-ci ima 74kom, i koštaju oko 1300din (pa uhvati popust u Merkatoru ili Rodiću). 


user posted image user posted image user posted image user posted image hvala!!! Idem za vikend!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 985
   RE: Pelene ...
9.1.2012 9:11:37   
jance
meni isto pampers smrdi uzasno. trenutno ga koristim preko dana a za noc stavljam babylove, ne propustaju ni posle 8 sati nepresvlacenja i nema nikakvog osipa.
sad kako prelazimo na 3, malko cu da eksperimentisem sa drugim markama...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Pelene ...
9.1.2012 10:48:50   
tannata
Žene sad čitam da pišete da vam pelene smrde! Ja koristila i pampers, i libero, i lumpi i huggies, ama nema koje nisam i nikada mi nijedna nije smrdela. Evo sad sam uzela jedan pampers i jedan libero (pošto samo to imam kod kuće) i ne osećam nikakav smrad. A troje dece imam. Mada prvo dvoje su bili samo i isključivo na pampersu a sa ovim trećim (ima tri meseca) sam počela da eksperimentišem, čisto iz radoznalosti. Mada otprilike je cena ista za sve samo neke manje upijaju, neke više. To je moje mišljenje.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Pelene ...
9.1.2012 11:02:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tannata

Žene sad čitam da pišete da vam pelene smrde! Ja koristila i pampers, i libero, i lumpi i huggies, ama nema koje nisam i nikada mi nijedna nije smrdela. Evo sad sam uzela jedan pampers i jedan libero (pošto samo to imam kod kuće) i ne osećam nikakav smrad. A troje dece imam. Mada prvo dvoje su bili samo i isključivo na pampersu a sa ovim trećim (ima tri meseca) sam počela da eksperimentišem, čisto iz radoznalosti. Mada otprilike je cena ista za sve samo neke manje upijaju, neke više. To je moje mišljenje.


Ne smrde čiste, al kad se beba upiški štipa za oči koliko smrdi!

(odgovor članu tannata)
  Direktna veza do poruke: 988
   RE: Pelene ...
9.1.2012 11:08:23   
jance
da, to sam i ja htela da kazem, cim cvrkne u pelenu odma smrdi ko da ga satima nisam presvlacila.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Pelene ...
9.1.2012 11:09:00   
vonavoj
meni je pampers propustao,pogotovo nocu,koristila sam tada babylove... sada smo kupili vec drugo pakovanje Lumpi,i super su..ne probijajuuser posted image user posted image i ne smrde kada se upiski,samo kakauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Pelene ...
9.1.2012 12:17:49   
Anoniman
Meni zaista nikada nisu smrdele Pampers, ni kad se upiški, ni kada ne...
Ah valjda je i pojam smrada individualna stvar! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 991
   RE: Pelene ...
9.1.2012 12:31:37   
Olga75
ni meni nisu smrdele pampers user posted image
moje dete je odraslo na njima i ni jednom se nije ojela a nije imala ni urinarnu infekciju


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Pelene ...
9.1.2012 12:37:07   
minavb
Probala sam huggies, prpuštale su i farbale i dete i bodiće, pa se vratila na pampers. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Pelene ...
9.1.2012 12:56:27   
jance
ne, huggies su po tom pitanju grozne... ne mogu govoriti za premium varijantu , jer i takva kazu postoji, ali ove newborn su propustale strasno. kako ga previjem i iznesem iz sobe, tako je mokar na stomaku.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Pelene ...
9.1.2012 21:35:33   
Anoniman
bila sam u merkatoru veceras, nema lumpi 2, cak ni libero 2, samo trojke svuda.
uzela sam i one dm-ove iz poklona, pa cemo da vidimo... nisam htela da ih stavljam nocu za prvi put. kakve su?

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 995
   RE: Pelene ...
9.1.2012 22:42:55   
marija32
Mi evo vec 15-20 dana koristimo LIBERO i prezadovoljna sam, Pampersu sam zauvek rekla by

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Pelene ...
9.1.2012 23:17:49   
jance

IZVORNA PORUKA: BlackBetty

bila sam u merkatoru veceras, nema lumpi 2, cak ni libero 2, samo trojke svuda.
uzela sam i one dm-ove iz poklona, pa cemo da vidimo... nisam htela da ih stavljam nocu za prvi put. kakve su?



BB ja ih stavljam samo nocu a preko dana Pampers. mogu da ti kazem, evo dvojka Ogiju koji sada vec sigurno ima oko 6.5kg izdrzi celu noc bez presvlacenja. pampers dvojka mu nije izdrzala od hranjenja do hranjenja. slobodno stavljaj nocu, ja ti to srdacno preporucujem.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Pelene ...
9.1.2012 23:32:17   
Anoniman
eee, super, bas si me obradovala. volim da imam opciju b user posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 998
   RE: Pelene ...
9.1.2012 23:35:56   
zzzoka
da li je za Libero 3 od 68 komada dobra cena 1390 din? Videla sam ih pa sam mislila da probam. Inace koristimo Pampers 3-zeleni od 98 komada po ceni od 1650 din. i zadovoljna sam. Menjala bih eto cisto tako da probam i druge...

< Poruku je uredio zzzoka -- 9.1.2012 23:41:57 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Pelene ...
11.1.2012 17:10:17   
bubulence
zoko pa gde se ti krijes danima? mislim da je cena ok, ja sam nalazila za 1290 ali kazu da su oko 1500 inace...
libero nikako ne mogu da nadjem. danas smo bili i u merkatoru i nema nase velicineuser posted image . kupili smo lumpi i izgledaju mi ok, jos cu videti kako ce nam proci noc pa vas obavestavam. inace smo platili 1490din, 80komada...

(odgovor članu zzzoka)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Beba rođena dva meseca nakon smrti mame
Naučna-fantastika? Čudo prirode? Čudo medicine? Ili jednostavno - čudo života?



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here