|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
19.4.2016 10:33:18   
Anoniman
Juce je jela kao i uvek pahuljice. +kasa hipp organik od 4 meseca breskva banana.
Made imamo I te pahuljice sa ukusom banane..mi Sada imamo jedan pravu obrok. Pa se mislim kada da joj ucedem voce za uzinu a za rucak povrce. Meso cu od 6 meseca u dogovoru sa dr.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 1376
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
19.4.2016 12:49:26   
Sanjalicaaa
Fino. Mi smo ručkali hipovu karticu jabuka banana, mada mu ja ovako ne dajem bananu. I mi imamo jedan obrok, nekad slan, nekad sladak. Ja mu do šestog meseca sigurno neću uvoditi drugi obrok. Nekako mi je to suviše rano.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1377
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
19.4.2016 12:57:01   
Anoniman
Sanjalice i ja sam tog misljenja. Nama je danas slani obrok. Jede li sada lepo?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 1378
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
19.4.2016 13:55:39   
Sanjalicaaa
Um, kako kad. Juče je baš lepo ručkao. Par dana pre toga je zezao. Izgleda da mu se više sviđaju slatke kase.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1379
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
20.4.2016 15:52:34   
Sanjalicaaa
Mi smo danas jeli proso i jabuku. Super je proslo. Sutra cemo proso i sargarepu.
Ja njemu pripremim pa onda presipem u onu malu teglicu da bih znala koliko pojede :) I to je kolicina koju on i hoce da pojede, vec na kraju krene da pljuje i da se kao gadi. Koliko pojede Nora? Jel misli da je ovo malo, mnogo? user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1380
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
20.4.2016 20:32:40   
Anoniman
Mi jeli danas kao juce. Za sutra se mislim user posted image
Sanjalice meni ona jede iz cinijice za decu. Uglavnom ona bude skoro puna. Nekad pojede sve. Nekad ostane neka kasicica.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 1381
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
20.4.2016 20:58:24   
Anoniman


Mi jeli danas kao juce.
Pahuljice krompir tikvica sargarepa.
Za sutra se mislim user posted image
Sanjalice meni ona jede iz cinijice za decu. Uglavnom ona bude skoro puna. Nekad pojede sve. Nekad ostane neka kasicica.



< Poruku je uredio Unina mama -- 20.4.2016 20:59:08 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1382
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
21.4.2016 8:16:40   
Sanjalicaaa
Ne znam koje su to činijice. Sigurno su veće nego teglica.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1383
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
22.4.2016 17:14:59   
Sanjalicaaa
Mi smo danas kao loše jeli. Baš ga muče ove trojke. Neće ni da sisa user posted image


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1384
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
25.4.2016 17:54:24   
Animsaj9
drage moje ja vam se pridruzujem za jedno dve nedelje danas smo bili na kontroli kod dr kaze otprilike za dve nedelje da uvedem zitarice ...jedva cekam da se druzimo

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1385
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
26.4.2016 13:38:17   
Anoniman
Anim cekamo teuser posted image
Sta se rucka danas? Nora upravo jela. Pojela celu frutrek kasicu 190g breskva pirinac...

(odgovor članu Animsaj9)
  Direktna veza do poruke: 1386
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
27.4.2016 23:15:28   
Anoniman
N je danas jela tikvicu ,sargarepu, krompir i luk.
Sutra planiram da joj uvedem meso.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1387
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
27.4.2016 23:31:06   
Sanjalicaaa
I mi smo uveli meso, tacnije, pilece belo.
Sutra cemo neku slatku kasu, verovatno kruska-jabuka.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1388
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
27.4.2016 23:40:59   
Anoniman
Super sanjalice i mi cemo sutra njega u kombinaciji sa povrcem. Mi smo vec nekoliko dana i gluten probaliuser posted image
I uveli veceru jos samo dorucak da uglavimouser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 1389
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
28.4.2016 10:14:56   
Sanjalicaaa
A čime ste uveli gluten?
Šta joj daješ u večeru?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1390
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
18.5.2016 9:12:00   
sonyasha
Nama je doca rekla da od prvog krećemo pirinač, imaće 5 meseci i 20 dana. Htela sam da vas pitam za savet s obzirom da za sada samo siki koji kupovni pirinač za bebe da kupim i da li sa mlekom? Nešto mi je glupo sada prvo da ga navikavam na neko ad mlekce pa tek onda da spremam klopu sa njim. Vojinu sam ostavljala moje mleko pa sa njim pravila a sada nisam pa ne znam kako taj prelaz da odradim.

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1391
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
18.5.2016 9:26:15   
suzi kju
Sonyasha ima milupa pirinčana koja se sprema sa mlekom, pa možeš sa tvojim.
Ja sam uzimala onu koja se sprema sa vodom, dakle ima već mleka u sebi. A i ti možeš tu koja se rastvora sa mlekom.

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1392
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
18.5.2016 9:40:46   
Sanjalicaaa
Sonya, zemljakinjo user posted image , ja Iku dojim a te prve pahuljice sam mu davala ove sto kaze Suzi, Milupine koje se spremaju sa vodom jer vec imaju u sebi mleko.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1393
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
18.5.2016 9:43:51   
sonyasha
Zemljakinjo user posted image
Probaću i ja te Milupine koje se mućkaju sa vodom kad kažete da su dobre! Jedva čekam da krenemo, baš sam nestrpljiva user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1394
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
18.5.2016 13:38:09   
isidora88
Mi od sledeceg meseca pocinjemo sa kasicama, sve sa pozaboravljala, moram ovih dana malo da se aktiviram i iscitam sve. Prvo ide pirinac jedan obrok, 3 dana po malo ili kako?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1395
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
18.5.2016 15:02:05   
Sanjalicaaa
Ja sam pirincanu kasu davala jedno nedelju dana, mozda i vise pre nego sto sam mu uvela sargarepu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1396
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
19.5.2016 10:11:15   
suzi kju
Ja sam davala pirinčanu dok nisam potrošila kutiju, ali njime drema nije dugo ni trajala, nekih nedelju dana, pa onda kutiju pirinač i kukuruz pa onda krompir, šargarepa, tikvica, jabuka, bundeva...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1397
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
19.5.2016 10:29:50   
dijana1*
Sonya vidim da nisam jedina koja jos uvek samo dojiuser posted image
Mene svi napadaju da mi je dete gladno i zednouser posted image
Ima preko 8 kg i 5 meseci, malo li je a samo ga dojim. Ovih dana idem da kupim pirinacnu kasu pa da vidimo kako ce to iciuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1398
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
19.5.2016 10:36:47   
sonyasha
user posted image i mene napadaju Di, ako kmekne istog momenta se nađe neko pametan da kaže "pa možda je gladan, ipak je samo na tvom mleku"*&$#@ Vi ste ekstra sa kilažom user posted image Istina,M ima 7,2 valjda ćemo za ovaj mesec da dođemo do 8 pa da bude da je duplirao do šestog.
Sva sreća pa je mm skroz uz mene pa guramo do prvog,a onda kreće ona pesma "njam, njam"user posted image


_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1399
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
19.5.2016 10:50:28   
suzi kju
Di vi ste super mi prekosutra punimo osamdesetih meseci a imaju po 7400gr i 7600gr.
Moja najbolja drugarica je svoju ćerkicu dojila godinu ipo, jeste je i hranila ali dok ju je samo dojila doktorka je govorila da dete mora na dijetu i da je ne prehranjuje (mislima mislilaje na čvrstu hranu) a ona je u tom periodu samo dojila. Tamo da smo nek ima mleka i nek beke sisaju a čvrsta hrana će doći na red...

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIKAD NE TRESITE BEBU! (Sindrom protresene...
Normalno je da bebe plaču i normalno je da su roditelji pod stresom. Ako vaša beba nastavi da plače, a vi postanete uzne...
Kako obezbediti pravilnu ishranu deteta do...
U ovom periodu i kod roditelja se javljaju brojne nedoumice u vezi pravilne ishrane deteta – Kako obezbediti zdrave obro...



Anketa

Најстреснији период.
пеперутка16

Када вам је било најзаморније бити са својим малишаном?

Click Here