|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
9.4.2016 19:44:55   
Sanjalicaaa
Danas smo ručkali šargarepu drugi dan. Sviđa mu se. Ja se dvoumim između jabuke i tikvice

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
9.4.2016 20:54:38   
Anoniman
Sanjalice superuser posted image kod nass jabuka prosla super. Pojede 2 kasike pahuljica sa pola teglice jabukeuser posted image
Sutra drugi dan.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 1352
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
10.4.2016 11:51:06   
Sanjalicaaa
Um, sve pojede? Juče je Ika pojeo pola teglice šargarepe. Baš sam se uplašila da mu nisam mnogo dala za drugi dan. Njemu se svidelo. Mogao je još.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
10.4.2016 11:55:47   
Anoniman
Sve pojede. Nekad ostane jedna dve kasicice. Meni ona onda mleko pije tek u 16h. Posto jede u 13h kasicu.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 1354
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
10.4.2016 12:50:57   
Sanjalicaaa
Super. Sta planiras sledece da joj uvedes?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
11.4.2016 15:38:25   
Sanjalicaaa
Danas smo ručkali jabuku. Onako, nije bio baš oduševljen. Pomešala sam je sa pirinačanim pahuljicama, a njih slabo jede. Šargarepu je jeo lepo, nju nisam mešala. Probaću sutra bez pahuljica.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
11.4.2016 21:22:13   
Anoniman
Nama danas bio treci dan jabuke. Sada ne znam sta da radim da li da uvodim nesto novo ili da mesam. Krompir-sargarepa ili sargarepa-jabukauser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 1357
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
12.4.2016 13:30:08   
Anoniman
Mi danas uveli bundevu. Nije proslo more. Pojela je skoro ceo obrok. Ostale 4 kasicice. Opet sam joj dala sa pahuljicama.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1358
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
12.4.2016 13:51:55   
Sanjalicaaa
super UM! Mi danas opet jabuku. Koje pahuljice joj dajes? Mi smo do juce Milupine pirincane. A od danas cemo kukuruz-pirinac.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
12.4.2016 14:38:23   
Anoniman
Ja joj dajem sa pirinac- kukuruz. Obozava ih. One su mi osnova. Mislim da cu sledece tikvicu. Nasla sam danas bas lepe.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 1360
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
13.4.2016 13:09:56   
Anoniman
Sanjalice sta ste ruckali danas?
Nas drugi dan bundeve prosao odlicno. Pojela je sve iz cinijice. Sutra treci dan pa cemo nesto novo .

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 1361
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
13.4.2016 13:24:47   
Sanjalicaaa
Um, nama je danas jabuka treći dan. Možda pomešam sa šargarepom. Sutra ćemi ili tikvicu ili bundeva. Vrv bundevu jer je Imam u zamrzivaču.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
13.4.2016 14:45:39   
Sanjalicaaa
Promena plana. Danas tikvica i šargarepa.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
13.4.2016 15:35:39   
Anoniman
Kako je prihvatio tikvicu?
Ti mu dajess bez pahuljica?
Name su za sada osnova.

< Poruku je uredio Unina mama -- 13.4.2016 15:38:05 >

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 1364
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
13.4.2016 18:15:16   
Sanjalicaaa
Nije bio baš oduševljen, pojeo četri kašike.
Danas mu nisam stavila pahuljice, samo tikvica i šargarepa. Nekako su mi one slatke, pa rekoh da mu ne bude svaki obrok sladak. Tj. Da se ne navikne na slatke kašice. Šta znam, možda lupam.
P.s. Nije tema, ali dok si ovde. Kakvi ste s zubićima?

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 13.4.2016 18:16:02 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
13.4.2016 19:42:52   
Anoniman
Sanjalice jos ih nemamo user posted image ja za sad tako mesam. Pa cu uskoro da uvodim i slani obrok.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 1366
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
15.4.2016 13:33:02   
Anoniman
Sanjalice gde ste?
N danas probala tikvicu pojela je sve 3 kasike pahuljica I 1/3tikvice odusevljena je. Nastavljamo sutra...

(odgovor članu mirkam)
  Direktna veza do poruke: 1367
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
16.4.2016 13:48:41   
Anoniman
Ovde nikog nemauser posted image
Vodim sama svoj dnevnik ishraneuser posted image
Drugi dan tikvice prosao odlicno. Pojela je 4 kasike pirincanih sa pola manje tikviceuser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 1368
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
16.4.2016 14:45:15   
Sanjalicaaa
Um, tu sam. Izgleda samo ti i ja. Kod nas bundeva juce nije bas slavno prosla. Danas ce da dobije teglicu posto nismo kuci.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
16.4.2016 15:02:39   
Anoniman
Sanjalice samo nas dveuser posted image kad predjemo u sledecu temu opet ce biti isto stanjeuser posted image
I ja dajem iz teglice ponekad sta ina veze. Mada uzimam hipp videh da u juvitanu stavljaju seceruser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 1370
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
16.4.2016 16:39:20   
Sanjalicaaa
Izgleda da mu se ne sviđaju moje kaše. Pojeo je skoro celu onu malu teglicu . A kući se baš zeza.
I ja uzimam hipp bio organic iz istog razloga.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
16.4.2016 16:47:36   
sonyasha
Ništa ne fali, po meni nekada da klopaju iz teglice, samo pazite njih nekako uvek hoće-tamani, bar je takav V bio, a sa mojima je uvek išlo polako. Na moru se ekstra ugojio od kupovnih pa sve to njihovo organik bez dodataka uzimam sa rezervom.

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
19.4.2016 10:07:15   
Sanjalicaaa
UM, sta klopate?
Mi cemo danas krimpir i sargarepu. Sutra cemo da uvedemo proso.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
19.4.2016 10:11:28   
Anoniman
Sanjalice juce smo zitarice breskva banana...
Danas cemo tikvica krompir sargarepa

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 1374
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
19.4.2016 10:25:36   
Sanjalicaaa
Ručkate bananu? Ili su to žitarice sa bananom? :)

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 19.4.2016 10:26:59 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIKAD NE TRESITE BEBU! (Sindrom protresene...
Normalno je da bebe plaču i normalno je da su roditelji pod stresom. Ako vaša beba nastavi da plače, a vi postanete uzne...
Kako obezbediti pravilnu ishranu deteta do...
U ovom periodu i kod roditelja se javljaju brojne nedoumice u vezi pravilne ishrane deteta – Kako obezbediti zdrave obro...



Anketa

Најстреснији период.
пеперутка16

Када вам је било најзаморније бити са својим малишаном?

Click Here