|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
21.3.2016 17:20:15   
IvanaSK RR
Amelia, mozes tako da pomesas. A mozes i dodati malo maslinovog, malo pavlake...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
21.3.2016 17:27:59   
amelia
Ivana maslinovo cu svekako ali pavlaku nismo jos uvek uveli.

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
21.3.2016 17:34:45   
IvanaSK RR
Izvini, mislila sam da ste uveli. Ja sam uvela sinu pavlaku oko šestog meseca, stavljala mu po kasikicu u povrce.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
21.3.2016 17:57:05   
Maraj
Ja L kuvam piletinu i u tom bujonu sargarepu , tikvicu , paskanat i crni luk. Posebno sam skuvala proso.
U proso sam dodala standardno sargarepu i tikvicu i malo bujona i od karabataka sam danas uzela malo mesanca i njegs izblendirala. Sve je ponjupao. Do sad smo jeli samo tu supucu u kojoj se kuvalo meso , danas sam mu i malo mesa ubacila user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
21.3.2016 19:06:40   
amelia
Ivana ma sto se bre izvinjavas user posted image . Uvescemo i mi jos malkice mlecne proizvode. Maraj ja do dan danas nisam znala sta je paskanat kako si mu uvela, kuvala? Nego malo pre videh u radnji zitarice za decu miglio to je proso i avena mislim da je zob jer neko daje ovo drugo? Zar nije za stoku user posted image proso mu nisam isto uvela pa racunam da probamo ovih dana . Doduse ovo su bile pahuljice gotove ne zitarice.

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
21.3.2016 19:22:14   
Maraj
Amelia , paskanat mu kuvam sa sve sargarepom. To i kupim uz sargarepu . Samo mu kuvam sa sargarepom ali mu ne dajem da jede. Isto kao i crni luk. Crni luk i paskanat kuvam radi ukusa , ali mu ne dajem. Piletinu sam do sad isto kuvala radi ukusa , imam domacu piletinu , al danas sam malo uzela od karabataka i izblendirala sa povrcem i prosom. Supicu sam mu dala da popije mesto vode.
Proso ni ja nisam do sada kupovala al sam citala da je zdrav pa sam krenula njemu da spremam. Proso sam kupovala samo papagaju do sad user posted image

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
23.3.2016 13:01:19   
jess021
Danas nam je dr rekla da mozemo i meso, i to ono sa bataka i karabataka jer je bogatije gvozdjem. I nama je, kao i Suzi, rekla da mozemo dodati maslac ili pavlkau.
I da, danas mi je stigla knjiga Od prvog obroka....., porucila sam je online.
Ono sto je drugacije je uzina od voca, za koju mnogi govore da se daje prepodne, a u knjizi pise poslepodne?!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
1.4.2016 13:00:19   
Anoniman
Osta tema pustauser posted image

Sanjalice gde siuser posted image

Mi smo danas pojeli 3 kasike kukuruzno pirincanih, mislila sam da joj uvodim polako povrce ali necu josuser posted image nedelju dana
Vec skoro 2 nedelje je na pahuljicama, s tim da smo prekidale kada je bila bolesna, tako da uskoro cemo poceti sa povrcem..

< Poruku je uredio Unina mama -- 1.4.2016 13:01:23 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
  Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
1.4.2016 13:05:43   
Animsaj9
oooo super Um, ja samo čitam ovu temu pripremam se polakooo, čije si joj uzimala zitarice?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
1.4.2016 13:09:45   
Anoniman
Anim , ja sam milupine, prvo pirincane bez mleka, pa onda kukuruz pirincac, jedan dan sam joj dala i pirinac banana, isto Milupa, starter kasica!
Lepo je prihvatila za razliku od Une, videcemo sta ce dalje biti!

Cekam te uskoro!

(odgovor članu Animsaj9)
  Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
1.4.2016 13:12:39   
Sanjalicaaa
Evo me UM user posted image
Mi smo juce poceli sa hranicom. Upravo papali milupine pirincane pahuljice. Ali nesto nam ne ide. Prvo se zgadi, onda pocne da izbacuje. Ne znam da li je uspeo da pojede 2-3 kasicice. user posted image


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
1.4.2016 13:14:30   
Animsaj9
i ja jedva čekam da ti se pridruzim ovde...
a Milupine zitarice svi hvale tako da cemo i mi verovatno početi sa njima

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
1.4.2016 13:14:52   
Anoniman
Polako bice bolje!

Ja sam Nori pravila manju kolicinu, prvo jednu kasiku, pa 2 pa 3 i tako povecavala da znam koliko pojede, probaj i ti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
1.4.2016 13:18:12   
Anoniman
Anim cekamo teuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
  Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
1.4.2016 13:43:28   
Sanjalicaaa
Kako mrljavi i izbacuje plasim se da ce hranica tesko ici. Sa G mi je bilo laskse,taj je papao sta mu das. I sisao, i ad i kasice. A Ika bi samo sisao. Kad ga stavim da sisa on krene da se smeje, da guce, da prica sa (.), ma vidis ga da uziva user posted image

Ti to odokativno smuckas? Napravim i ja manje, ali on ne pojede ni blizu. Ja stavim 2 kasike Milupe i 75ml vode.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
1.4.2016 19:35:23   
Anoniman
Sanjalice u pocetku sam i ja tako sa 75, a sada priblizno stavim oko 70ml, N voli da joj je gusceuser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
6.4.2016 17:56:03   
Sanjalicaaa
Um, jeste li krenule sa povrćem?
Ika je konačno krenuo da guta pirinčanu kašu user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
7.4.2016 8:21:41   
Anoniman
Sanjalice krenuli . Krompir prosao neslavno!user posted image all sargarepa super. Danas nastavljamo. Mesam joj sa pahuljicama. Pa cemo posle sa jrompirom. Pa sa jabukomuser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
7.4.2016 14:00:20   
Anoniman
Pisem sama sa sobomuser posted image
Drugu dan sargarepe prosao super. Sutra opet.
Sta da uvedem sledece od povrca?Ilii mozda da uvede jabukuuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
  Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
7.4.2016 14:11:20   
dijana1*
Mi jos uvek samo sikimo tako da jos ne razmisljam o hrani. Praticu kako napreduje, ali za sada pre petog meseca ne planiram da bilo sta uvodim od hrane.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
7.4.2016 14:12:50   
Sanjalicaaa
Um, ja sam sa G posle krompira i šargarepe uvela jabuku. Možeš tikvice ako ćeš povrće.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
7.4.2016 14:18:39   
dijana1*
Mozda bolje tikvicu ako si krenula sa povrcem.
Pa onda banana i jabuka.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
7.4.2016 14:28:34   
Sanjalicaaa
Ja sam sve zaboravila kako to ide. Moram da se podsetim.
Um, a jesi joj šargarepu i krompir sa mlekom spremala?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
8.4.2016 20:14:59   
Sanjalicaaa
Danas smo klopali šargarepu. Baš mu se dopalo. Pojeo je sigurno 7-8 kašičica. Mogao je još, ali nisam smela da mu dam.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
8.4.2016 20:20:19   
Anoniman
Sanjalice evo me. Ja joj dajem sa pahuljicama.
Mi cemo sutra jabuku...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIKAD NE TRESITE BEBU! (Sindrom protresene...
Normalno je da bebe plaču i normalno je da su roditelji pod stresom. Ako vaša beba nastavi da plače, a vi postanete uzne...
Kako obezbediti pravilnu ishranu deteta do...
U ovom periodu i kod roditelja se javljaju brojne nedoumice u vezi pravilne ishrane deteta – Kako obezbediti zdrave obro...



Anketa

Најстреснији период.
пеперутка16

Када вам је било најзаморније бити са својим малишаном?

Click Here