|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.2.2015 7:45:22   
Sosa Mena
Dobro jutro. Nisam mogla u isto vreme da izmerim bt jako mi se piskilo user posted image Sreca pa sam izdrzala tih osam minuta inace bi bilo svasta. Bt je malo pala. Sad ne znam da li tih sat vremena imaju bas toliki uticaj.

user posted image [/url]]graf

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.2.2015 7:52:24   
New Mom
Bila si jos u hibernaciji.user posted image Bice to ok!
Sutra test?

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.2.2015 7:54:20   
Sosa Mena
Jao NM bila sam u fazonu upiskiti se ili ne upiskiti. user posted image Nisam mogla da izdrzim. Videcu sutra kako ce da stoji T ako ne bude padala uradicu u petak ili subotu test.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.2.2015 11:10:14   
vonavoj
Soso,jeste pala,ali nije znacajno..a i nije isto vremeuser posted image Navijam za user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.2.2015 11:35:21   
Sosa Mena
Kako bude. Nisam mogla da izdrzim jos sat vremena. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.2.2015 15:07:39   
Lisa Simpson
Ako si merila ranije sasvim je normalno da dobiješnižu temp, e sad kolka bi bila da si merila u uobičajeno vreme, ali sutra će biti jasnija situacija, ja nikako da ustalim vreme. Dušu bih dala da mogu da imam samo jednu belu tačku kod mene su ti sve bele, možeš da probaš da je koriguješ na temperature corrector,ali i to nije sasvim pouzdano, jedno je sigurno, sigurno bi bila viša.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.2.2015 18:25:42   
Sosa Mena
Hvala Lisa. Videcu sutra. Merila sam sat vremena ranije. Sutra ce biti jasnija slika.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 8:54:00   
madre
Soso,deder daj tu danasnju tempuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 9:05:30   
Sosa Mena
user posted image [/url]]graf

Dobro jutro user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 9:07:45   
jeca89
Dobro jutro ljudi :) nova sam na ovom forumu i jos ne znam kako sve funkcionise...pocela sam da merim bazalnu temperaturu od pre neki dan i buni me sto mi je svako juto 36,8 i 36,9 pa me zanima dali je to normalno? inace radim na bebi i stvarno je zelim...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 9:17:30   
mamin mish
Dobro jutro jeco i dobro nsm dosla.
Sto se tice BT to ce te posavetovati neka iskusnija zenica posto sam i ja nova u tim vodama.

Soso jos uvek ima nade da pozeleni. BT je danas vislja nego juce.
Navijam!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu jeca89)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 9:17:49   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image obecava! samo strpljivo!

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 9:21:25   
Lisa Simpson
Soso,a da nije možda vreme za testićuser posted image
jeco normalna je ako ti je drugi deo ciklusa. Meriš ujutru u isto vreme oralno ili vaginalno, PRE USTAJANJA A ODMAH PO BUĐENJU. To je sva mudrost.

< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 5.2.2015 9:24:35 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 9:29:01   
Maraj
Ijao sosouser posted image za graf!!! Obecava
jeco dobro došla. Super je ta tvoja T ako je druga faza ciklusa tj ako je O prosla. Okaci nam graf da ga vidimo

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 10:01:31   
jeca89
hvala vam,bolje vas nasla :) ovako potso meni nije nista jasno,prvi dro,drugi deo...Ovako prosla menstruacija mi je pocela 29.01 i trajala dva ipo dana i onda nista,inace traje mi 5,6 dana,ciklusi su mi uredni na 26 dana,dobro nekad,ali retko se desi da mi dodje dan ranije ili dan kasnije.BT sam pocela da merim od 02.02 i od tada mi je svako jutro 36,8ili 36,9 a preko dana i do 37 i 37,1
ja sam skroz zbunjena :( gledam devojkama gragikone i obucno su im male temperature pa e povecaju,pa spuste...a meni sve isto
a sto se tice mog grafikona ja ga jos nemam,ne mogu da provalim kako se popunjava,al belezim na kalendar
izvinite sto tolko smaram,al stvarno mi nista nije jasno...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 11:02:36   
Mala Elena
Jeco, moguce da je to lazna menstruacija...jel znas kog dana ti je ovulacija? Super ti je ta visoka T...user posted image
Soso, kada NE ocekujes ciklus?user posted image
Sto ne uradis test, rade ga i na 11dpo...

(odgovor članu jeca89)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 11:53:23   
Sosa Mena
Hvala zenice. user posted image Ako ne bude stigla sutra za vikend pada testic. Mada pocinje stomak da me bolucka.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 11:54:59   
madre
jeco, je l ti menstruacija bila obilna kao inace ili dosta oskudnija? ja bih na tvom mestu uradila test ili betu iz krviuser posted image
soso, ovo izgleda superuser posted image temp obicno pada dan pred user posted image , a tebi nije palauser posted image

< Poruku je uredio madre -- 5.2.2015 11:57:05 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jeca89)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 11:57:14   
Sosa Mena
Madresito nemoj dolivas ulje na vatru i tako cu se slogiram do sutra user posted image Gledala sam grafikone i primetila da nekima padne t tek nakon vestice.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 12:04:14   
buba.marica
soso ima finih sansi da se zazeleni tvoj grafic user posted image

a vidite moj budjavi graf ... tempratur ami je sizofrenicna ovaj ciklu ocigledno ...

user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 12:08:14   
Sosa Mena
Sreeca pa moj nisam merila pre 12dc ne znam koja bi tu sizofrenija bila user posted image Buci ti si osteila O 7dc?

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 12:17:38   
buba.marica
ma nisam pojma nemam sto mi je to obelezio ... sigurno sam kliknula sta ne treba :D ignorisi to zeleno user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 12:19:16   
Sosa Mena
Sklanjaj to zeleno bunis mene i graf user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 12:31:44   
buba.marica
odma sam sklonila ! user posted image user posted image izvinjavam se user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 12:32:31   
jeca89
i ja sam posumnjala da je lazna,al ipak...sumnjam...pa prvo sam imala neki braon iscedak,sto obicno nemam pred menstruaciju,pa krenula menstruacija,normalno,nisam nesto i obracala paznju i posle drugog dana stala...
znam kad mi je ovulacija,uglavnom je osetim...al sad me sve buni,ta temperatura i sve...
test mi se ne radi,ne mogu da se ponovo razocaram :(

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here