|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 12:37:12   
Ivanka 75
Soske duso, user posted image
I moja temp 6dpo raste lagano user posted image

(odgovor članu jeca89)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 12:39:17   
madre
nema sta da se razočaras, valjda si se razočarala kada je stigla M, to si vec znači završilauser posted image
marice,briši taj pozitivan OPK test iz grafa,rekoh ti da je negativanuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jeca89)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 13:22:08   
buba.marica
nisam imala pojma da sam to i obeležila tek sad sam iščeprkala šta je u pitanju user posted image user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 15:35:47   
Lisa Simpson
ako si dobila 29.01. to znaci da je danas cd8, ja nisam expert ali ako ispravno meriš, temperature su po meni malo neuobičajene. Bazalna inače zavisi od tvog metabolizma. Postiji mogućnost da nepravilno meriš, da su tvoje temp jednostavno takve, da si user posted image ili nešto četvrto. Na tebi je da ukapiraš. Napiši kako meriš temp i kakvim toplomerom, tu ti možemo možda pomoći a za ostalo...

(odgovor članu jeca89)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 16:29:51   
jeca89
ovako,svako jutro merim bazalnu temperaturu u isto vreme i na isti nacin,koristim tomplomer sa zivom,ispod jezika...pre sam merila temperaturu cisto onako da vidim kakva je,bila je 36,5,ali sad me sve zbunjuje,zato i pisem ovamo,bar da imam sa kim da pricam o tome

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 19:03:45   
Lisa Simpson
Hmmm, nisam baš sigurna kakav je taj tvoj toplomer, (što narvno ne znači da nije dobar). Ostalo se čini da radiš kako treba.

Ako ima devojaka koji koriste takav toplomer, neka kažu iskustvo.

P.S živin toplomer ima rezervoar metalne boje, ako rezervoar ima punjenje crvene boje verovatno je alkoholni.

Znaš ne želim da ti ubacujem crva, ali možda postoji mogućnost da siuser posted image . Pošto prvi put meriš teško je reći.




< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 5.2.2015 19:09:42 >

(odgovor članu jeca89)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 19:07:08   
Anoniman
meni 5 dan c, od sutra merim, i nadam se da cu ceo mesec imati graf, februar je moj mesec dobitniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 282
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 20:25:07   
Ivanka 75
Jeco, samo ti nastavi da meris, notmalne temp (ukoliko nisi bolesna ili ne pijes lekovem pre O su do 36,5, iako ima skokova to se na samom pocetku ciklusa organizam vraca na staro.
Meri temp da bi videla kad ces imati nagli skok, to je znak da je O prosla, ali, i ta temp treba da ostane povisena da bi FF posle 3 dana prikazao crvene ukrstene linije i oznacio O
Valjda sam ti dobro objasnila user posted image
Nastavi da meris user posted image
Ja merim galijumskim toplomerom i nije me izneverio dosad, on je zamena za zivin toplomer. Merim bar 5 min pre ocitavanja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 20:41:23   
Sosa Mena
Ivanka, UM navijam da ovaj ciklus bude dobitni user posted image Kod mene ce svakog casa igleda da stigne pocinje bas stomak da me boli. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 20:44:53   
Lisa Simpson
Soso nisam baš primetila da ti je temp nešto pala,user posted image da ti se nije nešto zaglavio toplomeruser posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 20:46:23   
Sosa Mena
Dobar je. Danas poodne sam merila i bila je 37, 2 tako da je proveren user posted image Gledala sam grafove vidim da ne mora t da padne da bi stigla vestica.

< Poruku je uredio Sosa Mena -- 5.2.2015 20:48:34 >


_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 20:47:06   
Ivanka 75
Soske user posted image
Moj graf je totalno cudan, stavicu ga posle kad budem za kompom, ne mogu sa tel.
Nikad nije izgledao ovako, tj nikad mi temp nije poooolaaaako rasla, stepen po stepen, uvek bude haoticna gore dole, cak i kad sam ostala T sa Ivom.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 20:49:12   
Ivanka 75
Soso, meni sa desavalo da mi temp padne bas taj dan kad treba da stigne, bas naglo padne, i vestica stigne u toku dana.
Sve dok ne stigne ima nade user posted image
Sa Ivom mi je temp padaal ispod linije sve do pozitivnog testa.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 20:49:19   
Sosa Mena
Stavi ga obavezno da na njega bacim magicni pogled. user posted image Kad ti ja proreknem to ti je za vjek vjekova. user posted image

Jedino mi cicojke jos daju nadu. A i popa kaze da sam mu nesto sumnjiva. Pa da poverujem coveku u budem trudna sve dok ne stigne. user posted image

< Poruku je uredio Sosa Mena -- 5.2.2015 20:50:55 >


_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 21:13:22   
Ivanka 75
Popa ima direktnu vezu odozgo user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 21:16:51   
Bebana17
Soso, grafić je za desetku, sad još da pozeleni user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 21:26:11   
Lisa Simpson

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Gledala sam grafove vidim da ne mora t da padne da bi stigla vestica.


Jeste to je istina, mada može i ovako: ako t ne padne, ne mora da stigne vešticauser posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 21:26:30   
Ivanka 75
evo ga moj spororastuci graf
user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 21:29:37   
Lisa Simpson
Ivanka lep ti je grafuser posted image , ovulacija čista ko suzauser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 21:33:23   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: Lisa Simpson

Ivanka lep ti je grafuser posted image , ovulacija čista ko suzauser posted image


Čudno čista, odavno mi ovulacije nisu bile ovako jasne, virak i žalfija user posted image
Neobično mi što ovako postepeno raste temp, uvek je bilo, skoči temp, pa pada pa opet skoči i tako haotično user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 5.2.2015 21:41:18 >

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 21:51:26   
jeca89
hvala vam na odgovorima :) kupila sam sad i digitalni toplomer pa cu da merim njime da vidim i to...ne pijem lekove,nisam bolesna...pa videcu kako bude tako...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 22:23:53   
Lisa Simpson
Ja bih na tvom mestu pre kupila testić,mislim kad si već u apoteciuser posted image

Nisam htela da te izlazem trošku, možda uopšte nije do toplomerauser posted image

< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 5.2.2015 22:27:08 >

(odgovor članu jeca89)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 22:48:31   
Sosa Mena
Ivancice devojcice bice ovde nesto. user posted image Svidja mi se svidja.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 23:12:15   
Ivanka 75
I meni se sviđa tvoj user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.2.2015 23:19:24   
mamin mish
Da li neko koristi neku aplikaciju na telefonu za BT posto f&f ne moze da se instakira kod mene.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here