|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
6.3.2011 0:01:27   
Brana
ivo ,chupa hvala vam mile moje!user posted image user posted image zivela ljubavvv!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
6.3.2011 0:04:49   
morena
Ja sam bila njegova profesorica u školi stranih jezika. user posted image I mi se zaljubili.

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
6.3.2011 0:10:06   
choopa choops
Da i ja malo ubijem ovu romantiku user posted image

Ja i MM se uopste nismo upoznali. Mi se jednostavno znamo. Citav zivot i drugari smo od rodjenja user posted image Nego nisam htjela da napisem da vas ne rasplacem koliko smo romanticni user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
6.3.2011 0:11:43   
Brana
IZVORNA PORUKA: morena

Ja sam bila njegova profesorica u školi stranih jezika. user posted image I mi se zaljubili.

user posted image user posted image user posted image
Chupoo extra pisi ja volim da placem kada je romantika u pitanjuuser posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
6.3.2011 0:18:25   
choopa choops
Brano, nisi me shvatila. To je sva romantika user posted image Upoznali smo se nekada davno kad sam ja bila mladja od 5 godina, a to je granica do koje mozda nesto i pamtim. Ispod toga kao da nisam ni postojala user posted image I znamo se citav zivot. Cist romantizam user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
6.3.2011 0:26:20   
Brana
user posted image user posted image user posted image
cut bolan romantikauser posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
6.3.2011 0:39:40   
lesica
Mi smo se davno,davno upoznali...Jos smo bili srednja skola i jos smo izlazili u KST. I tako,nalete na mene mm sa krvavom rukom rasecenom od stakla,otprati me na prvi jutarnji prevoz,dade broj telefona i ja ga ne pozvahuser posted image Nakon dve nedelje,na doceku Nove godine na Akademiji,neko me izvuce iz sutke pre nego da me izgaze,kad ono... I tako danima i nedeljama smo se lepo druzili dok na kraju ja njega ne napadoh tog davnog,jako toplog 27. februara. A onda se tacno 8 godina kasnije vencasmo i ubrzo zatim stize i Lenka.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
13.5.2011 17:52:49   
eni26
prelepe price,zivela romantikauser posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
13.5.2011 20:06:56   
jelenadunja
MM i mene je upoznala bivsa koleginica a posla.isla sam na blind date user posted image , i eto....jedino sto je ta ista posle nekog vremen htela da nas rasturi,tj nasu vezu,ali cvrc....nije uspela.Zajedno smo skoro 8 godina user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
22.6.2011 21:48:11   
Inica
Upoznali smo se na zhurciuser posted image   Bila je veeelika vrucina, on mi je video pirs na pupku, i krenuo da me hladi duvajuci u stomak user posted image i tako je sveeee pocelo user posted image

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
23.6.2011 9:27:29   
lanajelena
Ja se ovde nisam upisala

Bilo je leto i vrela noc user posted image

Krenula sam kod brata sa drugaricom inace njegovom devojkom na nekoliko dana u Nis,posto nismo bas najbolje znale put rekao mi je da nas on i mm cekaju na naplatnoj rampi,ja govorim drugarici sta je bre ovaj napeo da mi nabaci ovog lika kad mi se on ne svidja(videli se jednom pre toga)i tako stizemo tamo,naravno da je i mm ostao da spava tamo,ludnica,zurke svako vece,muva on mene ali laganica onda odlazimo na neki rodjendan u restoran,ja se malo podgasila i dohvatila mikrofon(bolje da ne znate kako je to zvucalo)stvarno mi nije jasno kako mm tad nije zbrisao user posted image ...posle raznih utisaka,sto alkohola prepustim se ja njegovom muvanju i tako prvo sam mislila nema nista od toga jer smo udaljeni 320km ali mucak,na glavu mi se popeo da dodjem na svadbu njegovog rodjenog brata mesec dana kasnije,ajd pristanem na to i tako upoznam celu njegovu rodbinu,e onda su krenuli dugiiiii nocni razgovori cak toliko dugi da jednu noc on zahrce na tel drugu ja i tako dok mu nie stigo racun u to vreme 22000 user posted image ...e onda se dogodi nesto jedne noci sto me je navelo da ja njega stvarno volim,zvoni mi fiksni u 1 nocu i govori mi glas sa druge strane ja sam na naplatnoj spremi se da das user posted image ,ako ne dovidjenja zauvek,ja u soku slican njegov glas,cak i naglasak ali mi ne lici na njega,ja kazem ma nema nista od toga,totalno razocarenje mislim sa kojim pravom ti meni tako,od besa pocinjem da placem i uzimam mob da ga zovem,on se ne javlja,10 puta sam ga zvala muk tek posle toga javlja se onako pospan kaze gde gori,pricam mu sta je bilo i on kaze da li si stvarno pomislila da sam ja...onda sam shvatila da ga stavrno volim...jos neko vreme smo putovali na relaciji Nis-Novi Sad ali su ti rastanci bili jako bolni za nas i onda odlucujemo da zivimo zajedno,pravimo bebu,svadbu...ostatak znate user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
23.6.2011 9:31:54   
Olga75
jaooo LJ , to je citava story user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
23.6.2011 9:33:26   
bebać
Ne znam jesam li pisala,ali evo...

Upoznali smo se u kafani,posao mu je u kafani,i ja i on volimo kafanu i sum sumarus kafana je naša sudbinauser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
23.6.2011 9:37:18   
Zell
IZVORNA PORUKA: bebać
Ne znam jesam li pisala,ali evo...
Upoznali smo se u kafani,posao mu je u kafani,i ja i on volimo kafanu i sum sumarus kafana je naša sudbinauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
23.6.2011 9:39:02   
bebać
Što je najgore i Sergej se igra....i govori mi 'mama ja sad odoh u kafanu'user posted image user posted image

luda porodica pa etuser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
23.6.2011 9:43:12   
Anoniman
Ja sam pisala moju priču (str. 4), ali priča moje drugarice je veliki dokaz da se suprotnosti privlače user posted image :

Izađemo u grad sa standardnom ekipom i dođe jedan novi lik-uglađen, džemperčić i košuljica, začešljan, pije sokić-kao da je pobegao iz hora Bečkih dečaka user posted image Moja drugarica, veliki dekolte, izrez na haljini do u vrh kuka, mrežaste čarape, cigara u jednoj ruci, čaša vina u drugoj... Bacili se oni u neku priču-on kulturan, odmeren, sportista, sa svim manirima, ona se dere, smeje se napadno, posrće sa šank stolice user posted image ... Pred kraj večeri on joj ponudi da je otprati kući i ona polu (ili potpuno) pijana, razmazane maskare pristane na predlog, ali samo da svrati do trafike da nešto prezalogaji-i kupi ti ona Tsatsiki čips!!! user posted image
Kažemo joj mi: "joj Draganče, ako te ovaj ovako musavu i smrdljivu bude poljubio večeras- ima da te ženi!!!" user posted image user posted image user posted image
Danas imaju dvoje divne dece, skladan brak i to traje 6. godinu user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 291
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
27.6.2011 18:00:23   
lidija 011
Evo i moje love storyuser posted image ...
Ja iz Pg, on iz Bg... kako se sretosmo?user posted image ... Sjedimo moja drugarica(sada kuma) i ja i dosadjujemo se. Pitam ja nju imas li broj nekog finog momka da ga zezam malo. Ona kaze evo ti, ali nemoj da ga zezas, on je Dudin(njen bivsi decko) drug i vrlo je ozbiljan(kasnije vidjoh ja da me slagalauser posted image ). POsaljem mu poruku: Cao, ja sam Lidija Tijanina drugarica, a ti si Ivan, Dudin drug... Oces da se malo dopisujemo? On greskom obrise poruku i posalje Tijani poruku da ga ne cimam sada, jer je u guzvi( kasnije sam shvatila da je to istina, jer stalno negdje jurcauser posted image )... Ja mu ljuta posaljem da ga necu cimati vise nikaduser posted image ... Medjutim, eto ti njega zove da se izvini i da ce me pozvati malo kasnije. Tako je i bilo, krece dopisivanje, telefoniranje, astronomski racuni, predivne poruke( i dan danas ih cuvamo oboje)... I jedne noci mene zove Tijana da dodjem kod nje na kafu, a ja tek ustala od popodnevnog dremkanja i jedva pristanem. Krenem onako cupava, krmeljava kod nje, kad iza jednog drveta iskace muskarac, 2m visok i grli me... Ja krenem da vristim, udaram ga, zovem u pomoc, a on vice, ja sam mali, ne boj se... Tek tada padnem u veci trans. Ladno je dosao i tek kad je stigao u Pg, javio se Tijani... Ovo me sada ne bi iznenadilo od njegauser posted image , ali tada sam bila soknutauser posted image ... I tu krece nasa prica... Ja kod njega, on kod mene, zajedno na more i tako se rodila ljubav... Rastanci jako teski... A prosidba? Stizem ja vozom u Bg, izlazim iz vagona, a on stavio ruzu u zardinjeru na stanici i kutijicu pored ruzeuser posted image  i ceka me... grlim ga ja, ljubim i primijetim tu dekoraciju u zardinjeri... Konstatujem- vidi neka budala zaboravila nestouser posted image ... Govorim mu ja da krenemo, a on tuzan kaze da je to za mene( uvijek sam kvarila romanticne trenutke)user posted image ... i tako, od 27.02.2005.g pred Bogom( u crkvi Ruzici na Kalemegdanu) i pred ljudima stali smo na ludi kamenuser posted image  Tog dana je vejao snijeg kao lud, sve je bilo bijelo oko nas, bilo je predivnouser posted image ... i dan danas ljubav je jaka, kao i treptaji, kada se ne vidimo duze od 5 dana , kao onog prvog dana kada me zgrabio i zagrliouser posted image ... u covjece i sad dok pisem me prodje neka jezauser posted image

< Poruku je uredio lidija 011 -- 27.6.2011 18:05:11 >


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
27.6.2011 21:45:34   
Brana
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
27.6.2011 23:18:02   
cicimummy
Ja sam svog buduceg muza vidjala svakodnevno prethodnih 8 godina. Bio mi je izuzetno privlacan,markantan sav za pojesti :) Ali nisam nikad gajila neke nade posto sam bila klince tada...On je inace moj  komsija iz zgrade :) Pre 5 meseci poceo je da salje lepe signale,ali one prave dzentlmenske,kakve ja do sad nisam dobijala :( I bila sam vrlo zbunjena i na nepoznatom terenu...nesto je navratio u tom periodu da donese mojoj mami i da namontira taj neki filter i ja pozvala na kafu...ali najiskrenije nisam imala nikakve namere...ok bio mi je sladak bla bla al ni na kraj pameti da tu nesto moze da se desi :) Pri tom sam ja tada bila u ozbiljnijoj vezi i on je to znao. Skuvala ja kafu,posluzila,i sad kako je obicaj da se devojci uz kafu spomene i udaja ako je kafa dobra moj komsija je izjavio : "Komsinice,kafa je odlicna al nemoj da se udas dok te ja ne pitam" :) I tako sam ja skontala da se tu treba potruditi. Bivseg decka otkantala jer je to i zasluzio,i pocela svakodnevno da kafenisem sa komsijom. Bilo je vrlo zanimljivo otkrivati neke stvari...I kako ona mala u kefalicinom snimku kaze : JA SAM SE ZAJUBILA...tako i ja odjednom....onda se sve to oduzilo...i kafe i izlasci i pocela je da me hvata panika...sumnjala sam u sebe,u svoje sposobnosti kao zene,cak sam u poslednjem stadijumu pomislila da je mozda gay :) Hahahahah :) I onda sam digla ruke i rekla ovo je sve pogresno shvaceno ovo su samo komsijska druzenja nema od toga nista...kako sam to sebi utuvila u glavu iistog dana tacnije 8.3 pozvao je i pitao da li moze veceras onako posebno da me izvede negde...jao majko ja odlepila i kao neka curka odgovorim da moze samo ako je sastanak u pitanju...potvrdio je naravno (a sta je mucenik drugo i smeo da kaze ZNAM GDE ZIVI). Izasli...proveli prelepo vece i doslo vreme da se kuci krene...stizemo nedaleko od zgrade i on mene ostavlja na cosku (da komsiluk ne pomisli svasta) bez ikakve naznake da je ono bio sastanak...ja uspanicena zovem drugaricu i pocinjem da placem i histerisem...i stignem ispred zgrade kad ono moj dzentlmen ceka :) I naravno tu je pao prvi poljubac i onda se desila ona prava pravcata ljubav :) Neopisiva...eto svadba u septembru,radimo na prosirenju porodice i neizmerno smo srecni...a ima li vece srece nego da majka i cerka jedinica zive u istoj zgradi :) Tako da je moja poruka za devojke :) Prvo proverite sta se u komsiluku krije pa onda trazite dalje :) Moj pravi je meni godinama bio ispred nosa :) user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
27.6.2011 23:25:52   
lidija 011
 
IZVORNA PORUKA: Brana

user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image ... citala sam i vase upoznavanjeuser posted image ... Bas bih voljela da i ovaj moj pjeva, uvijek bi nam bilo veselo u kuciuser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
27.6.2011 23:28:36   
lidija 011
Jao Cici, divna pricauser posted image ... ja bih sve dala da su mi roditelji blizu... Ali, u mom komsiluku su sve bili neki psihijatrijski slucajeviuser posted image user posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
27.6.2011 23:33:27   
cicimummy
Motri ti :) Mozda se doseli neko nov :) Nikad se ne zna :) Ja kazem i njemu...da mi je neko rekao da cu se ja za njega udati ja bih se smejala kao da mi je to poslednje smejanje u zivotu :) Al zivot pise romane :) Mi smo bukvalno posle mesec dana skovali plan sta cemo i kako cemo :) Jednostavno videli da je to to ;) Nema puno razmisljanja kad se oseti ono sto se u zivotu osetilo nije <3 Jos samo da ugledamo user posted image i da budemo potpuni user posted image

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
27.6.2011 23:38:00   
lidija 011
Ja sam vec nasla moguser posted image , ali morala dug put da prevalim zbog togauser posted image ... i nama hvaliuser posted image pa da budemo kompletni, a nismo se dugo ni zabavljali( oko godinu dana), a jos to bila veza na daljinu, tako da kad sam dosla kod njega pocelo je pravo upoznavanje- i nikad se nisam pokajala zbog togauser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
27.6.2011 23:56:50   
choopa choops
Divne price user posted image

Sve za ljubavvvvvvv user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
27.6.2011 23:57:48   
Brana
IZVORNA PORUKA: lidija 011

IZVORNA PORUKA: Brana

user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image ... citala sam i vase upoznavanjeuser posted image ... Bas bih voljela da i ovaj moj pjeva, uvijek bi nam bilo veselo u kuciuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto mi je holistički pristup bio važan t...
Nije lako u moru klinika, preporuka, prijatelja, žena koje su imale iskustvo IVF, medija, društvenih mreža, ma milion gl...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Tebi, koja ćeš se (jednog dana) zaljubiti ...
Čast mi je da budem majka ovog dečaka, da ga vodim dok odrasta u osobu u koju ćeš se ti zaljubiti. I biće mi čast da i t...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here