|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
14.4.2010 14:09:45   
Anoniman
Jeleno , Jeleno , pa sram te bilo , komšiluk da razočaraš !!! Nisu pošteno stigli ni da te izogovaraju user posted image . Jako slatka priča user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 226
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
14.4.2010 14:56:43   
jelena038
hvala. si vid'la, komsiluku nikako ugoditi user posted image od tad se trudimo da im priredimo makar jedan skandal mesecno, ali se jos nismo iskupili user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
14.4.2010 15:24:26   
SlaSha
Joj Jeco,bas zanimljivo user posted image  To su ti BOSANCI u startu je to: hoces-neces nemoras user posted image a posle ispada da smo ih mi zaprosile user posted image  Ti si bila mnogo hrabrija,ja sam sa mojim pocela nakon mesec dana da zivim,ali nam je svadba bila tek godinu ipo kasnije..Kazem ti ja,kod bosanaca nema cekanja user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
14.4.2010 15:29:11   
Nena81
MM i MNB ( naj drug) su bili cimeri u sobi u studentskom domu.
Kada je MNB dobio novog cimera odmah je zvao da mi se pohvali, pozove me na kafu da ga upoznam a ja iz zezanja :reko prvo ga pitaj jel ima devojku da se ne setam za DZ ? user posted image
Cimer je bio slobodan do te prve kafe user posted image .
Verujte bila je ljubav na prvi pogled kod oboje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu SlaSha)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
14.4.2010 15:30:35   
usamljena
Na poslu. Radila sam kao hostesa i ... Posle se naslo neko slobodno mesto gde je on radio, zaposlila se i tako. Tada smo radili zajedno, promenili posao nakon par godina, oboje,  i opet radili na istom mestu user posted image user posted image user posted image Ne moze disati od mene user posted image

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu SlaSha)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
14.4.2010 15:34:11   
Anoniman
Jelena ...user posted image

(odgovor članu usamljena)
  Direktna veza do poruke: 231
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
14.4.2010 19:43:38   
Nena81

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Jao žene ... Šta je ovde lepih priča !!! user posted image Vidim da ima nekoliko nas koje su se upustile u "online love story" user posted image .

I ja sam mog sadašnjeg muža upoznala preko interneta . Naime , živela sam dugo u CG  , i dok sam bila tamo stalno sam piskarala na jednom sajtu , imala sam svoj blog i imala svoju "virtuelnu baštu" , uglavnom se tu okupljala neka cool ekipa , pisali smo razne priče , zamišljali virtuelni izlet ispod kruške u toj istoj bašti ... Ja sam pisala svoje pesme ,kasnije objavila knigu ... Na tom istom sajtu upoznala sam i izvesnog dečka , i sa njim neobavezno počela da se dopisujem ... Bio mi je jaaaaaaako dosadan tada user posted image . To dopisivanje nije bilo intenzivno , već povremeno . Njega sam i zaboravila , bio je samo još jedan od ljudi sa kojim sam razmenila par reči . Nakon nekog vremena dobila sam posao u Novom Sadu , pa onda haos - preseljenje , novi grad , novi ljudi ... Ja jesam odrasla u Vojvodini , ali nisam nikog imala u Novom Sadu ... I tako , preselim se ja , sama , nikog ne poznajem ... Dosta vremena sam provodila online , i onda , odjednom , pojavi se opet dotični dečko , i opet me startuje , ne sećajući se da smo se već "upoznali " . Ja ga iskuliram ... Sledećeg dana , na poslu , listam ja novine "Lepota i zdravlje " , i u rubrici "stvarni muškarci" vidim sliku dečka koji mi je jaaaaaaaaako poznat ... Pročitam njegovo izlaganje u toj rubrici , bilo je nešto o partnerskim odnosima , i zaključim da je dečko jako , jako elokventan . I u tom momentu - skontam da ja njega znam sa sajta , da smo se dopisivali , i da je to onaj isti "dosadni" user posted image . Gledam sliku - pa da, to je on , ista ta slika je i na sajtu . Prošli su me žmarci , jer ja , generalno ne volim te lepote i ta zdravlja , i ta "make me supergirl" izdanja ... Ne znam ni kako su mi se našla pri ruci ... Dođem kući , odem na sajt - stvarno , on je . Pošaljem mu poruku : " Ej ,dečak , dobra ti je ona fotka u LiZ , samo nemoj sledeći put da osvaneš u "Trećem oku" , mooolim tee user posted image " On mi sutra dan odgovara , umro od smeha , i tu počnemo da se dopisujemo ... Dopsivali smo se 3 meseca ... Ja samu sebe nisam mogla da prepoznam ,ostajala sam do 3 ujutro sa njim na MSN ... Naravno , da situacija bude bolja , on je iz NOVOG SADA ... i tako , posle 3 meseca , znali smo se u dušu kakvi smo , ali se još nismo sreli ... Odlagala sam to , ne znam iz kog razloga . I onda , koncert Nevernih beba u "Tremi" . Ja se spremam , i dobijam poruku da i on ide na taj isti koncert ... Ne verujem ... Na koncertu smo se našli ... Upoznali ... Zaljubili ... I više se nismo razdvajali ... Najsmešnije je , kada je prvi put došao kod mene , na panou od plute bila je zakačena moja slika od pre par godina ... Izgledala sam potpuno drugačije ... On je stao i zabezeknuto gledao u moju sliku , i jedva promrmljao : odakle znaš ovu devojku ?? Ja sam rekla da sam to ja , a on je seo i ćutao par sekundi , šokiran . Pitala sam ga šta mu je , o čemu se radi ... A on mi je rekao da je on bio "zaljubljen" u mene , tj u tu devojku sa slike još pre 2 godine , u imaginarnu devojku sa bloga , u devojku koja je naprasno nestala (kada sam se selila u NS), u mene i moju sliku , i u ono što sam pisala tamo ... Ja sam sliku na blogu u međuvremenu promenila, zato me nije ni skontao odmah ... Nije mogao da veruje da se 2 puta zaljubio u istu osobu ... Bio je totalno zbunjen , ali presrećan ... Počeli smo da živimo zajedno posle par meseci , a posle 8 meseci me je zaprosio ... U maju će nam biti prva godišnjica braka ... A i čekamo bebu ... Jesam li spomenula da se volimo do neba i nazad ??? user posted image



Nisam stigla da predjem sve price ali tvoja me je najezila do koske. To je to, svako ima svoj par tamo negde user posted image user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.4.2010 13:42:01   
Anoniman
Izasla sam sa drugaricama, i odjednom mi prilazi neki pijani retard... Tako mi je bio antipatican, pa to je strasno... Skoro svaki vikend je bio pijan i uvek me pitao zasto necu da se druzim s njim. Izbegavala sam ga maximalno! I onda za 1 maj `08, ja trazila njegov broj od mog druga, jer mi je trebao nesto... I od 1 maja do 6 jula smo se dopisivali, 2-3 puta prosetali, ali nisam htela da budem s njim jer sam imala decka... A decka sam planirala da otkacim, jer me je nervirala "tajna veza" (bili smo na tajno zbog razlike u godinama, 10 god stariji od mene). I volela sam ga, bio je presladak... user posted image I kad sam raskinula sa deckom, posle dve nedelje se smuvala sa mm. I raskidala sam par puta jer nisam htela da budem s njim... Katastrofa! I bolje da se ne secam kako sam upoznala mm... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 233
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
18.4.2010 22:16:48   
magnetic
Bili smo u istom kaficu,on za sankom ja za stolom.Ne znam ni sta mi bi ali sam podigle casu prema njemu u fazonu ZIVELI.On pogleda iza sebe-nema nikog, pogleda u mene i prstom pokaze na sebe kao MENI POKAZUJES?Ja potvrdila glavom ,on istog trenutka uzima svoju casu i prilazi stolu i tako se upoznajemouser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
21.4.2010 1:51:34   
Alexis79
Davne 1985 mm se zabavljao sa mojom sestrom od tetke.Druzili su se godinama i kao se nesto zabavljali 3-4 meseca.
Ja malo debelo klince  od 6 god. dolazila u Kragujevac u goste kod te iste tetke.
(mm je stariji 13 god od mene da ne bude zabune )
Vodili su me njih dvoje svud redom i po bazenu i po gradu ,kaficima

Dodje 1997 ja dodjem u Kg kao student.I pocnem da zivim sa tom gore pomenutom sestrom.
Najbolji drug od mm nam je bio prvi komsija.
Mm dodje kod tog svog prijatelja pa dodju kod nas.A meni dosadno do bola.
Cesto sam kad se on pojavi ja bezala napolje jer me uopste nije interesovao.
Cak smo i na neki bilijar svi zajedno izlazili.

I tako prolaze godine ja sam ga potpuno izgubila iz vida.Nacula sam da se ozenio.

2000  cimerka i ja se preselimo u novi stan.Kad ono on zivi u zgradi  pored nase.Stanovi nam gledaju jedan na drugi.
2001 ja se sama selim u jednu kucu ,a njega sam za sve to vreme videla samo jednom.Ono kao malo popricali i to je to.

Ja pocinjem sa nekim katastrofalim vezama,odlazim na Sv.Stefan da radim da bih platila skolarinu..Vratila se posle 5 meseci
i odmah se zaposlila kod nekog idiota.(Tih godina sam pauzirala faks zbog para )

Januar 2003 idiot kod kog sam radila mi daje otkaz i tera me da odem u neku banku za neki racun.
Ja onako iznervirana odlazim i na vratima od te banke On.Opet progovorimo 2-3 reci i zdravo zdravo.

Mart 2003 posle ubistva Djindjica ,nedelja uvece zvoni mi mob.nepoznat broj.
On zove u vezi sa nekim poslom koji radi,treba mu prevodilac i dodje on odmah kod mene da se dogovorimo.
Dva minuta price je bilo dovoljno da se ja skroz zaljubim i izgubim.Toliko da sam odmah pristala na uslove koje mi je dao.
I to da putujem na Kosovo u to vreme meni je bilo ok.
Ja proverila da se on pre koju godinu razveo ,ali da ima neku.
A ja u to vreme imam momka koji je fizicki izgledao super ,ali nam nesto i nije islo.
I krenemo mm i ja da flertujemo.Moja veza je bila gotova a njegova se i dalje razvlacila.
Tad me za to bas bilo briga.Izmedju nas se ionako nista nije desavalo osim pogleda.
Radili smo zajedno i blizina je ucinila svoje. Ja sam mnogo bila zaljubljena,ali on nista nije poduzimao.

4.jul.2003 u toku su odmori i dugo se nismo videli.Cujemo se nesto u vezi sa poslom i on kao treba da dodje do mene.
Ja se malko ohladila,izlazila sam sa nekim momcima u medjuvremenu.
Dosao je kod mene ,ja krenula da mu dam te spise kad on progovori:"Ja tebe moram da poljubim" i gleda me ,ali se ne pomera.
Ja se oduzela,mozak mi radi 200 na sat.
Priblizili smo se jedno drugom i samo smo se gledali a onda je ludak izgovorio:" 'ajde ti prva."
I poljubili smo se i od tad se ljubimo svakog dana.

Oktobra 2005 smo poceli da zivimo zajedno.

Stalno me zadirkuje kako sam se ja tad sa 6 god.zaljubila u njega a da je on  morao da ceka 18 godina da ja porastem.



_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
21.4.2010 8:33:06   
pepino
Alexis super pricica!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
21.4.2010 10:37:32   
Anoniman
Jao Alex, kakva divna prica!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 237
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
21.4.2010 15:43:40   
eni26
Jurio me autom da me zgazi jer nisam htela da se upoznam s njim,pa me udario otpozadi u moje auto,iscasila sam rame...Morao je primeniti najdrasticnije mere da bi mi skrenuo paznju na sebe...user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
23.4.2010 15:10:40   
magnetic
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
23.4.2010 15:16:26   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: eni26

Jurio me autom da me zgazi jer nisam htela da se upoznam s njim,pa me udario otpozadi u moje auto,iscasila sam rame...Morao je primeniti najdrasticnije mere da bi mi skrenuo paznju na sebe...user posted image user posted image


joj bwe user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
23.4.2010 15:16:29   
NadaR

IZVORNA PORUKA: eni26

Jurio me autom da me zgazi jer nisam htela da se upoznam s njim,pa me udario otpozadi u moje auto,iscasila sam rame...Morao je primeniti najdrasticnije mere da bi mi skrenuo paznju na sebe...user posted image user posted image

user posted image
Lazes??? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
23.4.2010 15:52:12   
pepeljuga
user posted image alexis, bas je romanticno, divna prica!!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
24.4.2010 11:26:27   
eni26

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa


IZVORNA PORUKA: eni26

Jurio me autom da me zgazi jer nisam htela da se upoznam s njim,pa me udario otpozadi u moje auto,iscasila sam rame...Morao je primeniti najdrasticnije mere da bi mi skrenuo paznju na sebe...user posted image user posted image

user posted image
Lazes??? user posted image user posted image user posted image

Stvarno...user posted image A to je ukratko samo... sta je sve radio to je za tragikomediju!!!user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
25.4.2010 0:14:10   
Pilence81
Posto smo i ja i mm u istom muzicarskom poslu,upoznali smo se na jednoj svadbi.Posle toga se nismo culi 2god,i ponovo se sreli i neko kratko vreme se culi,dopisivali bili prijatelji i rodila se ljubavuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
25.4.2010 0:30:58   
Anoniman
Zaposlila se u firmi i kako sam ga upoznala super smo poceli da se slazemo. Ja imala decka par meseci, on ziveo sa devojkom vec 9 godina. Posle par meseci ja dobijem verenicki prsten od decka, tj verim se user posted image .
U medjuvremenu, sticajem okolnosti najgblize smo saradjivali, svako iz svog sektora pa na brif kod direktora i tako u krug, a pri tom se sjajno slagali, ali nismo radili na istoj lokaciji.
Dodje leto, ja odem sa verenikom na more, tog dana kada sam se vracala on ode na more i tako to prodje. Dodje jesen i iz zezanja i toga da dodje na kafu na pauzu, pa donese kolace, mi shvatimo da smo se luuuuuuudo zaljubili. On me obavesti da zeli da se iseli od devojke, jer i ako ne budemo zajedno, on nema sta da trazi sa njom, jer je gotovo cim pozelis nekog drugog. I naravno, da ce me podrzati u mojoj udaji.
Medjutim, s obzirom da sam ja bila nacisto odlepila za njim, ja sam svih tih dana spavala kuci, nekako mi bilo glupo da i vidim verenika.
Mm se u petak iseli sa svojim stvarima, uzeo samo garderobu i knjige, sve je ostavio i otisao za pocetak kod sestre. Ja se sledeceg petka namolim da odem kog ovog mog, i raskinemo, skinem prsten i kljuceve od stana ostavim, pozovem kumu da pokupi mene i 30 kesa. Presecem tu bez jedne suze, a bez obzira na sve verujte da mi je bilo tesko.
To vece odem kod sadasnje kume, sa sve stvarima, nisam mogla kuci, morala sam da se smirim, a ona me najbolje razume. Dosao je onda ON! I proveli smo najlepsu noc u zivotu!

Najbolje je da sam skoro zakljucila da smo mi u stvari nacisto sjuser posted image ali zivote, a da prethodno nismo ni spavali, zamisli da smo ukapirali da je bzv user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pilence81)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
27.4.2010 14:49:30   
kokoloko
verovali ili ne, u osnovnoj školi. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
20.5.2010 0:34:44   
Anoniman
Smotao me u studentskom klubu...I takouser posted image user posted image user posted image sad se volimo iz bunara do Batajnice i okolo sela uz Savu.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kokoloko)
  Direktna veza do poruke: 247
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
20.5.2010 0:46:38   
AtenA
a joj bilo je to na raspustu posle 8. razredauser posted image ,bila sam sa našim zajedničkim drugom u ulici(u kojoj živim) on je prolazi,prišao da se javi drugu i tada smo se upoznali prvi put,od tada me je taj zajednički drug gnjavio jedno deset dana da izadjem sa njim,a ja se nećkalauser posted image ,ma bili smo klinci(doduše i sada smouser posted image )...i tako na kraju popustim... i evo nas 9 godina zajedno,a sutra(21.) nam je godišnjica braka-punih 5 godina

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
20.5.2010 1:03:29   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Zaposlila se u firmi i kako sam ga upoznala super smo poceli da se slazemo. Ja imala decka par meseci, on ziveo sa devojkom vec 9 godina. Posle par meseci ja dobijem verenicki prsten od decka, tj verim se user posted image .
U medjuvremenu, sticajem okolnosti najgblize smo saradjivali, svako iz svog sektora pa na brif kod direktora i tako u krug, a pri tom se sjajno slagali, ali nismo radili na istoj lokaciji.
Dodje leto, ja odem sa verenikom na more, tog dana kada sam se vracala on ode na more i tako to prodje. Dodje jesen i iz zezanja i toga da dodje na kafu na pauzu, pa donese kolace, mi shvatimo da smo se luuuuuuudo zaljubili. On me obavesti da zeli da se iseli od devojke, jer i ako ne budemo zajedno, on nema sta da trazi sa njom, jer je gotovo cim pozelis nekog drugog. I naravno, da ce me podrzati u mojoj udaji.
Medjutim, s obzirom da sam ja bila nacisto odlepila za njim, ja sam svih tih dana spavala kuci, nekako mi bilo glupo da i vidim verenika.
Mm se u petak iseli sa svojim stvarima, uzeo samo garderobu i knjige, sve je ostavio i otisao za pocetak kod sestre. Ja se sledeceg petka namolim da odem kog ovog mog, i raskinemo, skinem prsten i kljuceve od stana ostavim, pozovem kumu da pokupi mene i 30 kesa. Presecem tu bez jedne suze, a bez obzira na sve verujte da mi je bilo tesko.
To vece odem kod sadasnje kume, sa sve stvarima, nisam mogla kuci, morala sam da se smirim, a ona me najbolje razume. Dosao je onda ON! I proveli smo najlepsu noc u zivotu!

Najbolje je da sam skoro zakljucila da smo mi u stvari nacisto sjuser posted image ali zivote, a da prethodno nismo ni spavali, zamisli da smo ukapirali da je bzv user posted image user posted image user posted image

to je ljubav...hvala Bogu!!!!wow

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
20.5.2010 1:08:42   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: Alexis79

Davne 1985 mm se zabavljao sa mojom sestrom od tetke.Druzili su se godinama i kao se nesto zabavljali 3-4 meseca.
Ja malo debelo klince  od 6 god. dolazila u Kragujevac u goste kod te iste tetke.
(mm je stariji 13 god od mene da ne bude zabune )
Vodili su me njih dvoje svud redom i po bazenu i po gradu ,kaficima

Dodje 1997 ja dodjem u Kg kao student.I pocnem da zivim sa tom gore pomenutom sestrom.
Najbolji drug od mm nam je bio prvi komsija.
Mm dodje kod tog svog prijatelja pa dodju kod nas.A meni dosadno do bola.
Cesto sam kad se on pojavi ja bezala napolje jer me uopste nije interesovao.
Cak smo i na neki bilijar svi zajedno izlazili.

I tako prolaze godine ja sam ga potpuno izgubila iz vida.Nacula sam da se ozenio.

2000  cimerka i ja se preselimo u novi stan.Kad ono on zivi u zgradi  pored nase.Stanovi nam gledaju jedan na drugi.
2001 ja se sama selim u jednu kucu ,a njega sam za sve to vreme videla samo jednom.Ono kao malo popricali i to je to.

Ja pocinjem sa nekim katastrofalim vezama,odlazim na Sv.Stefan da radim da bih platila skolarinu..Vratila se posle 5 meseci
i odmah se zaposlila kod nekog idiota.(Tih godina sam pauzirala faks zbog para )

Januar 2003 idiot kod kog sam radila mi daje otkaz i tera me da odem u neku banku za neki racun.
Ja onako iznervirana odlazim i na vratima od te banke On.Opet progovorimo 2-3 reci i zdravo zdravo.

Mart 2003 posle ubistva Djindjica ,nedelja uvece zvoni mi mob.nepoznat broj.
On zove u vezi sa nekim poslom koji radi,treba mu prevodilac i dodje on odmah kod mene da se dogovorimo.
Dva minuta price je bilo dovoljno da se ja skroz zaljubim i izgubim.Toliko da sam odmah pristala na uslove koje mi je dao.
I to da putujem na Kosovo u to vreme meni je bilo ok.
Ja proverila da se on pre koju godinu razveo ,ali da ima neku.
A ja u to vreme imam momka koji je fizicki izgledao super ,ali nam nesto i nije islo.
I krenemo mm i ja da flertujemo.Moja veza je bila gotova a njegova se i dalje razvlacila.
Tad me za to bas bilo briga.Izmedju nas se ionako nista nije desavalo osim pogleda.
Radili smo zajedno i blizina je ucinila svoje. Ja sam mnogo bila zaljubljena,ali on nista nije poduzimao.

4.jul.2003 u toku su odmori i dugo se nismo videli.Cujemo se nesto u vezi sa poslom i on kao treba da dodje do mene.
Ja se malko ohladila,izlazila sam sa nekim momcima u medjuvremenu.
Dosao je kod mene ,ja krenula da mu dam te spise kad on progovori:"Ja tebe moram da poljubim" i gleda me ,ali se ne pomera.
Ja se oduzela,mozak mi radi 200 na sat.
Priblizili smo se jedno drugom i samo smo se gledali a onda je ludak izgovorio:" 'ajde ti prva."
I poljubili smo se i od tad se ljubimo svakog dana.

Oktobra 2005 smo poceli da zivimo zajedno.

Stalno me zadirkuje kako sam se ja tad sa 6 god.zaljubila u njega a da je on  morao da ceka 18 godina da ja porastem.


joj koja dusa ...super....ja sam kada sam imala 5 godina bila zaljubljena u jednog nebojsu koji je isto godiste kao i mm...ja imala 5 a on 17 ....oma sam preskocila par generacija...bila sam zaljubljena u sve momke mojih sestara koje su starije od mene 10 i 12 godina...i na kraju na netu ....svasta....ali ova prica tvoja je divna divnaaaaaaaaa

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto mi je holistički pristup bio važan t...
Nije lako u moru klinika, preporuka, prijatelja, žena koje su imale iskustvo IVF, medija, društvenih mreža, ma milion gl...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Tebi, koja ćeš se (jednog dana) zaljubiti ...
Čast mi je da budem majka ovog dečaka, da ga vodim dok odrasta u osobu u koju ćeš se ti zaljubiti. I biće mi čast da i t...



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here