|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.4.2011 23:06:47   
jelena038
user posted image user posted image user posted image user posted image

nista pisem pod ovulaciono krvarenje do user posted image , ako izostane, vicem u pomoc opet user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.4.2011 23:07:47   
vukosava
moj znak je bio - zgadilo mi se pivo koje inace obozavam

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.4.2011 23:08:48   
jelena038
vuko, u mom slucaju.. neeeemaaa te trudnoceee user posted image al da se desi, sto kazes, test mi ne bi ni trebao user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.4.2011 18:02:26   
bea83
IZVORNA PORUKA: ksena

mislim da je i jance imala taj braonkasti sekret, ali nisam sigurna. za von sam sigurna da jeste. ne mogu da se setim, ali neko je nedavno imao to duze braonkasto krvarenje i bili su hormoni u pitanju. javice se vec neka od crtica koja se seca.


ja sam TAuser posted image
jelena038, nadam se da kod tebe nije moj slučaj i da će to braonkasto značiti nešto dobrouser posted image
kod mene je počelo 21 ili 22dc, i trajalo 4,5 dana i na kraju sam dobila user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.4.2011 10:36:59   
Anoniman
pih, nemam sta ni da napisem ovde. apsolutno nikakav simptom. eventualno bismo mogli reci da su to ove bubuljice koje mi daju pubertetski izgled. mozda mi se malo vise spava (a mozda sam samo malo aktivnija nego inace pa zato bolje spavam).
brine me sto me ne bole grudi, nisu osetljivije. ima li jos neka kojoj grudi nisu u pocetku pokazale nikakvu promenu?

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 380
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 12:09:43   
Ognjenka
Jel' zna neko sta znaci kad grudi bole u sred ciklusa?
Ok, meni ciklusi od kad muckamo malo variraju, ali danas mi je 22dc (poslednji je bio 36 dana)
a mene grudi otkidaju. Ne mogu ni da odredim da li sa strane ili bradavice, toliko me sve boli.
Jel' imao neko ove simptome?

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 12:11:41   
Ognjenka
a da, pre dva dana sam imala neki braonkasti sekret samo malo ujutro, pa je onda stalo.
Inace nisam uopste ukacila kad je bila O, iako sam koristila lh plocice.

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 12:12:55   
Natashica
Ognjenka, ja imam iste simptome...otkidaju me grudi vec danima, ovulacija mi je prosla ali mi je rano za simptome pms-a...ne mogu da spavam normalno koliko me bole...nadam se da je to dobar znak..user posted image user posted image

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 12:15:32   
Natashica

braonkasti sekret moze da ti bude od implantacije ako je bila ovulacija....samo par tackica i prodje...
Drzim fige da bude user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 12:21:27   
Ognjenka
Isti slucaj, boli a rano za PMS! U ovulaciji me nikad nisu bolele grudi...
Zajedno se nadamouser posted image !
Inace, Natasa je nalepse ime. Ako budem imala cerku tako ce se zvati.

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Natashica)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 12:23:44   
Ognjenka
I ja tebi user posted image user posted image user posted image  !

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Natashica)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 12:29:59   
Natashica
Isti slucaj, boli a rano za PMS! U ovulaciji me nikad nisu bolele grudi...
Zajedno se nadamouser posted image !
Inace, Natasa je nalepse ime. Ako budem imala cerku tako ce se zvati.


user posted image user posted image user posted image Srce....

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 12:33:17   
Natashica

Cvrsto sam odlucila da se ovaj mesec necu tripovati da imam sve simptome....user posted image user posted image user posted image
ali ovakav nikada nisam imala, plus sam jako razdrazljiva, malo mi fali da se rasplacem (a inace nisam placljiva) i cudan osecaj u donjem stomaku, jaaakooo cudan...user posted image user posted image

(odgovor članu Natashica)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 12:37:00   
bea83
IZVORNA PORUKA: Ognjenka

Jel' zna neko sta znaci kad grudi bole u sred ciklusa?
Ok, meni ciklusi od kad muckamo malo variraju, ali danas mi je 22dc (poslednji je bio 36 dana)
a mene grudi otkidaju. Ne mogu ni da odredim da li sa strane ili bradavice, toliko me sve boli.
Jel' imao neko ove simptome?


evo mene sa istim simptomimauser posted image ali nažalost već nekoliko ciklusa po redu imam isti taj simptom od O pa sve do user posted image  bole me grudiuser posted image malo je reći bole, ustvari otkidaju me, ne mogu da spavam na stomaku, porastu za dva broja, iskoče vene...sve u svemu groznouser posted image ja sam se toliko nadala kad mi se to desilo prvi put da sam ceo dan user posted image  kad sam ipak dobilauser posted image  a sad već nekoliko ciklusa mi se to dogadja pa to više ne uzimam kao simptomuser posted image
evo sad mi je bila O 12dc a grudi počele 14 dc da bole, danas mi je 19dc i one su katastrofa..
pitala sam doktorku za to i dobila odgovor da je to od jake ovulacije, progesteron koji se luči nakon pucanja folikula je vrlo visok i to uzrokuje ovakve simptome, znači u svakom slučaju to je dobro jer pokazuje da je do O došlo a progesteron i treba da bude visok da bi se održala trudnoća, preporučila mi je magnezijum u drugoj fazi ciklusa...

samo sam htela da ti prenesem moje iskustvo, ali iskreno se nadam da će kod tebe to ipak biti user posted image user posted image

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 12:43:26   
Natashica
Bea, jesi li ti imala stimulisanu ovulaciju ili redovan ciklus?? Ja sam na klomifenu ovaj mesec pa verovatno zato burnije reagujem...ipak su to hormoni...user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 12:46:37   
Ognjenka
I ja isto. Prosli put sam imala temperaturu do zadnjeg dana, al'' stvarno, merila i uvek je bila 37C. I bilo mi je muka. A ono dosla user posted image .
I ovog meseca sam rekla, opustencija, muckamo kad nam se cefne, spremamo vencanje, renoviramo stan ali sad...ovaj bol vala ne tripujem. Ne mogu da spavam koliko boli. Ne mogu ni brus da skinem kao covek.
Sad se nesto mislim dal'' cu uopste stati u vencanicu sa ovol''kim... (a iznajmila sam je jos u martu)?user posted image

< Poruku je uredio Ognjenka -- 18.4.2011 12:49:46 >


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Natashica)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 12:49:05   
Ognjenka
joj...moguce...pila sam Macinu travu do 15 dc. Da, verovatno je to.
Hvala na odgovoru draga Bea!

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 12:49:54   
Natashica
Staces u vencanicu bez brige...bices lepa mlada sa jos lepsim poprsjem...xixixi user posted image user posted image
Evo i ja izmerila temp.37.2 a nisam bolesna...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 12:50:35   
bea83
redovan ciklus,i sad i inace, ali su mi O bas jake i bolne, a ovaj simptom u vezi grudi mi se pojavio od kad smo poceli da radimo na bebiuser posted image

(odgovor članu Natashica)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 12:53:54   
Natashica
 Mene sada prvi put bas tako jako bole da ne znam sta cu s`njima...a i malo su potamnele bradavice i ispupcile se....haos...user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 12:58:04   
Ognjenka
ooo supeeeeeeeeeeeeer!user posted image
Al' izmeri sutra ujutro bazalnu, pre nego sto ustanes.
I javljaj rezultate!

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Natashica)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 12:59:35   
Ognjenka
sa jos lepsim poprsjem-daaaaa! user posted image user posted image


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Natashica)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 13:04:18   
bea83
IZVORNA PORUKA: Natashica

Mene sada prvi put bas tako jako bole da ne znam sta cu s`njima...a i malo su potamnele bradavice i ispupcile se....haos...user posted image



možda će kod tebe ipak biti to touser posted image držim figeuser posted image

(odgovor članu Natashica)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 13:05:06   
Natashica
Hocu, izmericu ujutru...jel` treba da je povisena temperatura ili sta?? Kolika treba da bude?? Ja inace nikada nemam temperaturu...

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 13:07:16   
Ana RR
Devojke, imate temu Čekamo dve crtice koja je za takve diskusije.

Ovde pišete o simptomima koje ste imale kad ste saznale da ste trudne.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Natashica)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here