|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
26.3.2011 15:59:31   
tvigy
Jance-hvala bogu,podnosljivo je!cim sam jela-prestalo je...ma,mislim da je to malo i od psihe dok dr ne potvrdi da je sve u redu...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.3.2011 21:32:48   
tvigy
zene moje,"ubi" me zgaravica!osecam se jako naduvano,cesto piskim i jako lose spavam!
povremeno me uhvati neka mala mucninica ali brzo prodje.
juce i prekjuce su me malo bolela krsta i to je to!

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Znaci trudnoće II deo
29.3.2011 10:15:51   
Merimica
Žene, mene sve više steže mučnina, pa ovo je neverovatno. Na šta god od hrane pomislim, gadi mi se. Jutros kada sam se spremala za posao mislila sam da ću dušu nda ispustim.
ali, sve za user posted image

_____________________________

M+M=??????

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Znaci trudnoće II deo
29.3.2011 10:31:06   
jance
ovako, ne znam dali ce vam pomoci ali meni jeste.... zlatno pravilo kod mucnina jeste nikad nemati skroz prazan stomak..ujutu cim pomislite da otvorite oci ugurajte si u usta neki keks ili nesto slicno pa tk onda ustanite...drzite nesto za grickanje u fijoci na poslu i kuci na nocnom stocicu. to je gin rekao mojoj kumi koja je umirala od mucnina u prvom tromesecju i pomoglo joj je...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Znaci trudnoće II deo
29.3.2011 10:32:27   
Olga75
listici nane ili mente pa i mentol bombone isto ublazavaju mucninu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Znaci trudnoće II deo
29.3.2011 10:44:10   
Merimica
ja sam na mentu i nanu alergičnauser posted image
a pojedem odmah keks čim otvorim oči, ali ne vredi, samo bih ležala, tako mi je manje muka.
od sutra sam na bolovanju, ne mogu više da se mučim ovako

_____________________________

M+M=??????

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.4.2011 14:27:31   
Sunce5
Evo mene novopecene user posted image ... user posted image
Verovale ili ne ali od prvog dana sam znala da se nesto desave... nakon odnosa, za koji se ispostavilo da je bio pun pogodak, osecala sam kao grceve u jajnicima... cak sam se salila sa suprugom na temu da se sad unutra desava trka pa da ja to u stvari osecam kao grceve... vec posle nedelju dana su pocela ledja da me bole i ponovo su se pojavili grcevi. Ja inace nema nikakve simptome pred menstruaciju sem sto me na dan dobijanja zaboli glava a nekih 5-10 min pre nego sto krene zaboli me stomak i to je to.
Zato su mi svi pomenuti simptomi bili cudni i nadala sam se da je u pitanju trudnoca. Nakon 2-3 dana pocele su grudi da me bole i imala sam zatvor ( 4 dana, bas je stomak poceo da me muci). I dalje sam se samo potajno nadala da su to znaci trudnoce ali nisam se usudjivala da uradim test.
Na kraju sam 2 dana nakon sto mi je kasnilo uradila test... posle 20-ak sekundi pojavila se i druga crtica, veoma bleda ali ipak je bila tu... i sad eto mne kao user posted image , kontrolisem kretanje betahcg i cekam jos nekih nedelju dana na UZ na kom bi sve trebalo lepo da se vidi ( prvi sam uradila treci dan nakon kasnjenja, sto je bila prerano).
Zelim puno srece svim cekalicama... vucem vas sve za nos u nadi da cete sve uskoro biti user posted image ...

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.4.2011 9:15:46   
bebica30
ahhah sunce...tako je moj muz meni juce par sati posle inseminacije jer sam normalno imala grceve rekao da to beba sutira hahahahahhaa
zavidim zenama koje to osete odmah cmok

(odgovor članu Sunce5)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.4.2011 13:15:00   
Sunce5
Da mi j eneko rpicao da zaista moze to da se oseti ja mu ne bi verovala... ali sad verujem da je sve moguce.
Danas sam ponovo dala krv, cekam rezultate beta hcg-a... da vidimo da li se vrednost povecava onako kako bi trebalo... ja se nadam da je sve u redu.


(odgovor članu bebica30)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.4.2011 20:10:04   
jelena038
nije me u ovoj temi bilo dugo, od kako sam i drugu crticu imala, pa opet dobila, malo sam se razocarala u sve i batalila nacisto. ne bih ni sad pisala ovde da nemam jedan grozan simptom, koji uzasno nervira, a ja nemam herca da iscitavam ovu temu ponovo, jer sto vise citam, sve vise se tripujem. naime, imam neki braonkast sekret vec nekoliko dana, toliko je odvratan da ne mogu da iscekam da dobijem i odem kod ginekologa da proverim od cega je. osim u slucaju da to moze da bude nek znak implantacije, mada mislim da bi to trebala da bude krv, a ne braokast iscedak. treba da dobijem za par dana, nemam nikakve druge simptome, ni grudi jos nisu pocele da bole, a redovno bole pred menzis. i da, imam jos jedan simptomcic.. svake noci se budim po par puta, glaaaaadna, zene, sramota me od sebe same sto nocu detetu kradem eurokrem, samo da nesto strpam u usta. eto. ne nadam se nicemu, testova mi puna fioka, nemam zivaca ni da ih radim, koliko sam se puta do sada razocarala, samo me nervira ovaj braon sekret. ako je neka imala slicna iskustva, bila bih jako zahvalna da mi ih napise. 

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Sunce5)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.4.2011 20:16:16   
Anoniman
jeco, napisah ti u crticama - nekoliko njih je imala taj braonkasti sekret kao implantacijsko, ali mislim da im je trajalo samo jedan dan. pitaj vonavoj, ona ce znati.

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 361
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.4.2011 20:21:23   
jelena038
poslala sam joj poruku, hvala ti.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.4.2011 20:23:09   
Anoniman
mislim da je i jance imala taj braonkasti sekret, ali nisam sigurna. za von sam sigurna da jeste. ne mogu da se setim, ali neko je nedavno imao to duze braonkasto krvarenje i bili su hormoni u pitanju. javice se vec neka od crtica koja se seca.

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 363
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.4.2011 21:08:35   
vonavoj
javila se..imala sam nekoliko dana braon u oktobru,tada nije bilo nista od user posted image ...trajalo je nekih nedelju dana,i dobila sam..a prosli mesec samo uvece i ujutru..i to je bilo touser posted image user posted image ,ali malkice!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.4.2011 21:10:01   
jelena038
a to u oktobru ne znas od cega je moglo da bude? nije ti kasnilo?

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.4.2011 21:28:17   
jance
jecoooo pa sto godina zeno user posted image
nadam se da si mi dobro i da uzivas u prolecu...user posted image
sto se sekreta tice, svrati kratko u 1. tromesecje, tamo smo ga valjda vec sve imale, tamo negde u rasponu od 4 do 7 nedelje... nekima je trajalo i po nedelju dana a i duze..
ja sam ga imala jako kratko na dan kad sam trebala da dobijem onako sat vremena...
al me je ta ponocna glad vise tu alarmirala jer je meni taj osecaj gladi krenuo otprilike od trenutka implantacije...ako ne zaspim do pola 1 posle ponoci, jednostavno moram da pojedem nesto jer cu umreti od gladi...tako mi je evo vec treci mesec...
srecno zeno, pa mi javi sta je bilo


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.4.2011 21:33:03   
jelena038
hvala, ljubavi.. ne verujem ja u tu srecu bas, ali nemas pojma kako bih volela da je to o cemu pricas. kako bre, da idem u prvo tromesecje, kad nisam trudna. necu user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.4.2011 21:39:27   
New Mom
jeco, imala sam i ja neka 3-4 dana (znam da sam se traumirala kako sad to odjednom), otprilike tu oko datuma kad sam trebala da dobijem. Ne krvavo već tako nešto šuć-muć braonkasto.
A što se jela tiče, tu ne mogu da ti pomognem, nisam imala to izraženo, samo bolne grudi i pospanost stalnu.
Držim fige!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.4.2011 21:49:57   
jelena038
i isto se posle rodila beba? joj, sta mi radite.. a boja je, kao kafa s mlekom user posted image joj, pocela sam sama sebi da se smejem user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.4.2011 22:05:43   
jance
IZVORNA PORUKA: jelena038

hvala, ljubavi.. ne verujem ja u tu srecu bas, ali nemas pojma kako bih volela da je to o cemu pricas. kako bre, da idem u prvo tromesecje, kad nisam trudna. necu user posted image


da, to razumem user posted image .. ja to sada ko po inerciji, idi pa svrati... samo sam to spomenula jer smo ga tamo sve imale u nekom trenutku, al smo vec sve bile sigurne da smo user posted image
samo ti opusteno i polako, pokusaj da iskuliras situaciju, sta god ispalo...
ja se nadam da je to to, al eto , i sama znas kako to sve izgleda i kolko boli kad nije, tako da probaj da nadjes zanimaciju, bar dok user posted image ne bude malko kasnila.....


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.4.2011 22:08:29   
minna

IZVORNA PORUKA: New Mom

jeco, imala sam i ja neka 3-4 dana (znam da sam se traumirala kako sad to odjednom), otprilike tu oko datuma kad sam trebala da dobijem. Ne krvavo već tako nešto šuć-muć braonkasto.
A što se jela tiče, tu ne mogu da ti pomognem, nisam imala to izraženo, samo bolne grudi i pospanost stalnu.
Držim fige!user posted image


Ovako je sve isto bilo i kod mene

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.4.2011 22:08:47   
New Mom
IZVORNA PORUKA: jelena038

i isto se posle rodila beba? joj, sta mi radite.. a boja je, kao kafa s mlekom user posted image

Vidiš ticker, ne?user posted image
Da, nekako bledo braonkasta.
Ma šta da radiš, šaljemo pozitivne vibracije.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.4.2011 22:19:58   
jelena038
vidim user posted image ajde, bas da vidim sta ce da ispadne ovaj put.. al ovog puta sam skroz pribrana, bicete ponosne na mene user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.4.2011 22:23:07   
jance
IZVORNA PORUKA: jelena038

vidim user posted image ajde, bas da vidim sta ce da ispadne ovaj put.. al ovog puta sam skroz pribrana, bicete ponosne na mene user posted image


duso, samo ladno user posted image user posted image


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.4.2011 22:59:32   
vonavoj
mi smo vec ponosne na tebe!
inace,za onaj braon sekret u oktobru nema objasnjenja..jednostavno tako moze da se desi..pad progesterona!user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto mi je holistički pristup bio važan t...
Nije lako u moru klinika, preporuka, prijatelja, žena koje su imale iskustvo IVF, medija, društvenih mreža, ma milion gl...
Ženski orgazam ima devet nivoa
Mnogi muškarci i žene grčeve u vagini na četvrtom nivou ženskog orgazma pogrešno shvataju kao savršeni orgazam, jer pret...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here