|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
22.3.2011 9:10:58   
malenac76
majo drzim fige za visoku betu user posted image javi nam rezultate user posted image

ognjenka nadam se da  user posted image nece ni doci...jesu li ti jos mucnine?

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Znaci trudnoće II deo
22.3.2011 9:20:41   
Ognjenka
Jao, juce su bile strasne, danas grickam bake rolls pa nije tako jako.
I ne znam dal' je to neki simptom ali strasno sam zedna (jela ili ne jala slane stvari kao sto je bake rolls)...
Ko ce docekati subotu...


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Znaci trudnoće II deo
22.3.2011 9:41:43   
Ognjenka
Malenac, a kako si ti? Temperatura danas?

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Znaci trudnoće II deo
22.3.2011 9:50:46   
malenac76
ja sam danas sva neka smusena..slabo sam spavala..bole me krsta i grudi (grudi tek juce pocele da bole a obicno pocnu odmah poslije O) ..temp jos drzi mada kakva mi je noc bila mozda je poremetilo i temp user posted image jedva cekam kraj radnog vremena da kidnem na spavanje user posted image

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Znaci trudnoće II deo
22.3.2011 9:51:00   
sandrina 85
majo user posted image
ognjenka user posted image navijam od srca da ugledate user posted image user posted image
Mozete ovde da se druzite sa nama koje cekamo KLIK :)

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Znaci trudnoće II deo
22.3.2011 9:52:02   
sandrina 85

IZVORNA PORUKA: malenac76

ja sam danas sva neka smusena..slabo sam spavala..bole me krsta i grudi (grudi tek juce pocele da bole a obicno pocnu odmah poslije O) ..temp jos drzi mada kakva mi je noc bila mozda je poremetilo i temp user posted image jedva cekam kraj radnog vremena da kidnem na spavanje user posted image

Malenac user posted image user posted image user posted image bas lepi simptomi user posted image

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Znaci trudnoće II deo
22.3.2011 10:02:22   
Ognjenka
Drzim ti palceve...naspavaj se popodne user posted image

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Znaci trudnoće II deo
22.3.2011 10:05:06   
Ognjenka
Hvala Sandrina, evo stizem user posted image

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Znaci trudnoće II deo
22.3.2011 12:37:42   
MajaSale
Pomoc! Stigli rezultati beta hcg-a i iznose 0,1 od 5,a kasni mi 7 dana... sta to znaci? Pretpostavljam da ne postoji trudnoca...user posted image

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Znaci trudnoće II deo
22.3.2011 12:48:37   
Ognjenka
Stvarno mi je zao sto ne postoji trudnoca...user posted image

Meni je jednom kasnilo tako 9 dana i isla sam kod doktorke koja mi je dala neku inekciju i onda mi je odmah krenulo.
Najbolje da odes kod svog gyn.

Glavu gore Majce, bice user posted image user posted image ubrzo!!!


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu MajaSale)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Znaci trudnoće II deo
22.3.2011 13:02:32   
MajaSale
Sta da ti kazem,bas sam se ponadalauser posted image ali,sta je,tu je...  Jedino me tesi sto je moja kuma posle nedelju dana kasnjenja radila i test i vadila krv i sve je bilo negativno,ali kad je posle 2 nedelje kasnjenja uradila test,bio je pozitivan. Svakako cu otici kod ginekologa user posted image

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Znaci trudnoće II deo
22.3.2011 13:22:06   
Ognjenka
Znam i ja za slucaj kao sto je tvoje kume. To bi znacilo da ti je ovulacija bila kasnije nego sto si prepostavila.
Ako sad nema user posted image user posted image ti za sledeci mesec kupi trakice za ovulaciju (ima ih u svakoj apoteci) pa opet u akciju.
I meri bazalnu temperaturu svako jutro, i to je nacin za imas bolji uvid u to sta se desava sa ovulacijom, a moze biti i indikator trudnoce.




_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu MajaSale)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.3.2011 13:05:01   
1zvezdana1
ma neznam sta da kazem ovaj mesec sam bila na klomifemu mens mi kasni pijem utrogestan vec dva dana na papiru imam bledo rozikasti trak i bolove kao svakog momenta da bi trebala da dobijem al od mece nista juce uradila tect koji je negativan grudi me i dalje bole .ovulacija mi je bila pre oko 8 9 dana dali je to jos rano bilo za testuser posted image

_____________________________

zivot je kratak-ili suvise dug -da bi sebi mogla da dozvolim taj luksuz da zivim lose

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.3.2011 13:41:27   
Merimica
zvezdana, ja mislim da je rano za test, bar je tako bilo u mom slučaju

_____________________________

M+M=??????

(odgovor članu 1zvezdana1)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.3.2011 13:49:53   
1zvezdana1
a i ti g aradila pa bio negativan?ili sta kada da ga odradim ako gadura nestigne

_____________________________

zivot je kratak-ili suvise dug -da bi sebi mogla da dozvolim taj luksuz da zivim lose

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Znaci trudnoće II deo
24.3.2011 13:29:34   
ana2
cao cure ja sam nova vec sam imala jednu trudnocu pre 4 godina imam sina ali sad zelim drugo djete pokusavamo da ga dobijemo od januara ali nismo bas i radili kako treba ovaj mesec sam dobila user posted image na 3 marta a od 10 marta imamo dvaki drugi dan i  sad ocekujem da nesto bude user posted image ,iako sam imala jednu trudnocu opet se pitam koi simptomi treba da imam sad oko 20 marta sam osetila jaki bol u donjem delu stomaka tacnije leve strane ali to je to sad pocinjem da sam nervoznija i placljivija a grudi me ne bole samo me strecaju s vremena na vreme i svrbe me osecam se umorno i nocu nemogu da spavam kako treba a danju mi se spava i ceo dan mi se ide u krevet  ako neko zna da mi kaze neki savet imam test sam kupila ali nisam uradila i nestrpljiva sam da ugledam user posted image crtice 

(odgovor članu 1zvezdana1)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Znaci trudnoće II deo
24.3.2011 13:40:52   
Inica

IZVORNA PORUKA: ana2

cao cure ja sam nova vec sam imala jednu trudnocu pre 4 godina imam sina ali sad zelim drugo djete pokusavamo da ga dobijemo od januara ali nismo bas i radili kako treba ovaj mesec sam dobila user posted image na 3 marta a od 10 marta imamo dvaki drugi dan i  sad ocekujem da nesto bude user posted image ,iako sam imala jednu trudnocu opet se pitam koi simptomi treba da imam sad oko 20 marta sam osetila jaki bol u donjem delu stomaka tacnije leve strane ali to je to sad pocinjem da sam nervoznija i placljivija a grudi me ne bole samo me strecaju s vremena na vreme i svrbe me osecam se umorno i nocu nemogu da spavam kako treba a danju mi se spava i ceo dan mi se ide u krevet  ako neko zna da mi kaze neki savet imam test sam kupila ali nisam uradila i nestrpljiva sam da ugledam user posted image crtice 


isti slucaj kao i kod mene. Imam cerkicu od skoro 4 god, od januara pokusavamo, ni ovaj mesec nista. A za simptome- i ja sam u zbunu- cak mi se cini da su mi simptomi pms-a izrazeniji od kako radimo na bebi- tj bolovi u predelu jajnika i krsta su izrazeniji. .

(odgovor članu ana2)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Znaci trudnoće II deo
24.3.2011 13:53:25   
ana2
kad si zadnji put dobila user posted image ?sta ja znam ali nadam se da tek dolaze simptomi. pa nek nam je srecno

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Znaci trudnoće II deo
24.3.2011 14:20:54   
Inica
Pa zadnji put pre neki dan- 20og :/
simptome koje sam imala mogli su da znace i trudnocu i dolazak M.. Tako da se Ne zamaram oko toga. Kapiram da kad zatrudnim, znacu da je to tô.. :)

(odgovor članu ana2)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Znaci trudnoće II deo
24.3.2011 14:31:09   
ana2
bice inica aprilu zdravlje samo ti radi i bice mora biti zelim ti puno sece u aprilu da vidis user posted image crtice a ja se nadam da cu da ih vidim uskoro ako ne cekacu aprilu i ja 

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Znaci trudnoće II deo
24.3.2011 14:49:19   
Inica
Takodje i tebi zelim da uskoro ugledas svoje 2 crtice. . Znam da ce biti :) samo sto smo nestrpljive.
Sad nam je bolje da bezimo sa ove teme, dok stvarno ne budemo trudne.. Dobicemo opomenu :)

(odgovor članu ana2)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Znaci trudnoće II deo
25.3.2011 16:20:39   
tvigy
Drage moje,ja sm jutros ugledala svoje crtice-jeste da je druga bila jako bleda ali tu je!
napisacu vam svoje znake:
grudi-bolne,povecane i napete vec od nedelje(inace me samo malo bole sa strane kad trebam dobiti)
apetit-povecan(ali i to mi je simptom pms)
cesce odazenje u wc,nocu do dva,tri puta(zadnjih meseci i to mi je simptom pms)
jajnici-povremena i slaba probadanja i i ziganja
eto,za sad je to-to!danas mi je tek 28 dc tako da je mozda i rano za jos neke simptome.
svima vam zelim-user posted image -sto pre!!!!

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Znaci trudnoće II deo
25.3.2011 18:07:15   
sandrina 85

IZVORNA PORUKA: tvigy

Drage moje,ja sm jutros ugledala svoje crtice-jeste da je druga bila jako bleda ali tu je!
napisacu vam svoje znake:
grudi-bolne,povecane i napete vec od nedelje(inace me samo malo bole sa strane kad trebam dobiti)
apetit-povecan(ali i to mi je simptom pms)
cesce odazenje u wc,nocu do dva,tri puta(zadnjih meseci i to mi je simptom pms)
jajnici-povremena i slaba probadanja i i ziganja
eto,za sad je to-to!danas mi je tek 28 dc tako da je mozda i rano za jos neke simptome.
svima vam zelim-user posted image -sto pre!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jako mi je drago... zelim ti lepu i laku trudnocu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Znaci trudnoće II deo
26.3.2011 9:12:39   
tvigy
Evo,od jutros je poceo jos jedan simptom-mucnina....

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Znaci trudnoće II deo
26.3.2011 11:12:24   
jance
IZVORNA PORUKA: tvigy

Evo,od jutros je poceo jos jedan simptom-mucnina....


user posted image  dobro dosla medju trudnice, sta drugo da ti kazem, user posted image
i nadm se da mucnina nece biti jaka i da nece potrajati....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ženski orgazam ima devet nivoa
Mnogi muškarci i žene grčeve u vagini na četvrtom nivou ženskog orgazma pogrešno shvataju kao savršeni orgazam, jer pret...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here