|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 10:51:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eni26

ja sam vec pisaéla ovde,meni je jedan jedini znak bilo to sto su me grudi bolele nenormalno,nisam mogla da se okrenem na stomak da spavam.i verka mi je rekla to je touser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 426
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 10:51:57   
jance
meni je isto jedan deo bio ljubicast, onako delom vuklo i na sivkastoa drugi bio rozikast.. al taj ciklus mi nije bio dobitni user posted image

ne ispratih kako je izgledalo u dobitnickom ciklusu...


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 10:52:27   
eni26
secas se verkic,to je bilo ono vece kad smo nesto bile "poludele" na crticama haha

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 10:53:33   
eni26

IZVORNA PORUKA: jance

meni je isto jedan deo bio ljubicast, onako delom vuklo i na sivkastoa drugi bio rozikast.. al taj ciklus mi nije bio dobitni user posted image

ne ispratih kako je izgledalo u dobitnickom ciklusu...


ja bih morala pitati mm kako mi je bilo dole user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 10:59:09   
jance
moj kaze da on nista drugacije primetio nije user posted image
a ja sam malko kasnije vec i bila onako dosta natecena tamo dole.. ni to nije primetio user posted image


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 11:04:53   
Ana RR
Moj prvi simptom je bio jak bol u stomaku i jako bolne grudi, ali pošto je to bilo dosta pre očekivane M, pripisala sam ranom pms-u (mada mi je bilo malo sumnjivo). Onda sam primetila da su bradavice tamnije nego inače, i ne znam kako mi je palo na pamet da pogledam tamo dole kako je (setila sam se te priče da može da promeni boju). Međutim, i dalje nisam verovala pa sam test uradila tek kada je M kasnila, na 30.dan. Pojaviše se dve tarabe user posted image a ja se umalo nisam srušila u kupatilu user posted image sutradan uradim betu, bila je 2400 i nešto.user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 11:06:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eni26

secas se verkic,to je bilo ono vece kad smo nesto bile "poludele" na crticama haha

Secam se kao da je juce bilo...Vratili ste se sa neke zurke i tebe su pocele da ubijaju grudi...

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 432
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 11:07:27   
Anoniman
Pa da...tebi je sigurno O bila ili ranije ili skolski na 14dc...

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 433
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 11:09:35   
Ana RR
Ranije je bila, mislim da smo 11.dana imali sex (i više ni jednom tog meseca).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 11:11:27   
Anoniman
Tako je meni bilo u avgustu prosle godine...9dc o i tri dana pred ocekivanu sa poslepodnevnim urinom dve debele crte. A sad sam radila test na dan ocekivane i jedno debelo nista. Kasni mi vec 4-ti dan, a ja mrzim kad mi kasni bez razloga.Grrrrrrrrrrrruser posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 435
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 11:12:17   
Ana RR
user posted image možda je rano. Možda ti je ovulacija kasnila ovog meseca.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 12:29:12   
Anoniman
Mozdauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 437
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 17:22:23   
malenac76
e pa stvarno user posted image  svaki dan ovdje na RR nesto naucim. jos nisam cula da mala promijeni boju kad je user posted image ..ama ima da moju zafarbam flomasterom ako treba user posted image  sad cu bas da virnem koje je boje user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 17:23:12   
malenac76
pihhhh nije dobitne boje user posted image  jos uvijek je rozikasta ..bolje bi joj bilo da pocne da mijenja boju user posted image

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Znaci trudnoće II deo
15.5.2011 8:05:17   
plačljiva
Da li je neka od Vas imala povišenu temperaturu oko 23.dana ciklusa?I da li to može da bude znak trudnoće???user posted image

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Znaci trudnoće II deo
15.5.2011 8:15:46   
smeskicTB
ja sam imala takav simptom. temeperaturicu sam osecala po malo 21, 22, 23, 24dan..a onda se jos i povecala 27, 28..tada sam i radila test..koji je bio pozitivan..

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Znaci trudnoće II deo
15.5.2011 8:31:42   
plačljiva
Ja sam juče imala povišenu temperaturu,pre neki dan svi su primetili moje crvenilo na licu i svi me pitali tada da li imam povišenu temperaturu,tada je nisam merila,što znači da to traje već danima...Ne kašljem,nemam urinarnu infekciju...Juče mi je bio 23.dc i radila sam babyrapid test i negativan jeuser posted image ?

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Znaci trudnoće II deo
15.5.2011 8:34:33   
smeskicTB
strpi se jos malo..pusti da ti zakasni..ne znam koliko ti traje ciklus, kada su ti plodni dani..drzi se!user posted image user posted image
ulepsaj sebi dan, skreni misli i uzivancija..

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Znaci trudnoće II deo
15.5.2011 8:35:34   
Anoniman
Mene su uzasno bolele grudi!

(odgovor članu plačljiva)
  Direktna veza do poruke: 444
   RE: Znaci trudnoće II deo
15.5.2011 9:02:48   
plačljiva
Ciklus mi je tačan na 28 dan,rađena IUI 13 dan ciklusa.Danas mi je 24 dan,treba izdržati još 4 -5 dana...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.5.2011 12:25:48   
Katychoo
Devojke, da li je neko imao slicno iskustvo...? Radimo na bebi vec neko vreme. Sve analize su nam dobre, samo cekamo user posted image ...
E sad, poslednja M je bila pre 7 dana, ali je kasnila 2 dana, sto se nikada ne desava...uvek dodje 28 dan ili ranije...Bila je recimo normalna, mozda je malo krace trajala...Ne bih sumnjala da li sam mozda user posted image jer mi se cini kao nemoguce da dobijem a ipak budem trudna, ali poslednjih par dana mi se nenormalno spava a danas, tj od jutros mi je strasno muka...

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.5.2011 12:28:27   
Ptičica
Uradi test, šta te košta. Moguće je da si trudna. user posted image

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu Katychoo)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.5.2011 11:35:50   
smeskicTB
trudilice, da li ste cule ili imale vodnjikav sekret kao znak trudnoce?
malopre sma saznala za to..a i sekret mi se promenio..pa bih da saznam jos nesto vise..

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.5.2011 12:00:45   
Anoniman
smeskic, ja ovaj put nisam primetila neku razliku u sekretu, a prosli put je bio belicast, a ne vodenast.

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 449
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.5.2011 13:24:20   
smeskicTB
kseno i ja nisam imala neke promene prosli put..bilo mi je kao da za ciklus..i do pre neki dan mi je bio belicast, juce stao, a danas kao vodica..user posted image user posted image
bas cemo videti..javnucu vam nakon ishoda!user posted image pu, pu...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto mi je holistički pristup bio važan t...
Nije lako u moru klinika, preporuka, prijatelja, žena koje su imale iskustvo IVF, medija, društvenih mreža, ma milion gl...
Ženski orgazam ima devet nivoa
Mnogi muškarci i žene grčeve u vagini na četvrtom nivou ženskog orgazma pogrešno shvataju kao savršeni orgazam, jer pret...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here