|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 13:08:04   
Natashica
Daj boze da bude user posted image user posted image ...Mozda je to malo jaci rani simptom pms-a zbog klomifena a mozda i nije...ko ce ga znati?? user posted image user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 13:08:40   
bea83
IZVORNA PORUKA: Ognjenka

joj...moguce...pila sam Macinu travu do 15 dc. Da, verovatno je to.
Hvala na odgovoru draga Bea!


nema na cemu, znam kako je kad ti tudje iskustvo mnogo znaciuser posted image i ja samo osluskujem svoje telo i uporedjujem sa tudjim simptomimauser posted image
mada sam i ja odlucila da malo iskuliram ovaj mesec, ne merim temperaturu, ne preispitujem se non stop da li me nesto boli, ziga, dal mi je muka itd. samo lepo konstatujem i teram daljeuser posted image
i ja sam prosli mesec imala sve postojece simptome i muka, i gorusica, i grudi, i bradavice, i pozitivna lh trakica, i temperatura do zadnjeg dana i opet nistauser posted image
tako da samo opusteno koliko se to mozeuser posted image
lako je meni da pricam sad 19dc, a videcete me kad bude 24,25dcuser posted image user posted image user posted image

izvinjavam se Ana, prebaci postove ako trebauser posted image

< Poruku je uredio bea83 -- 18.4.2011 13:10:30 >

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.4.2011 13:09:51   
Natashica
Anci sorry, selimo se u crtice...malko smo se zanele...user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Znaci trudnoće II deo
1.5.2011 22:20:12   
maslackic
evo ja da napisem simptome a da nisu TTS user posted image
dakle,mucio me zeludac 5 dana pre neocekivane user posted image ,ja sammislila da je zbog kokakole...i grudi su me bolele kao i uvek pred user posted image onako sa strane,e a od juce me ne boli sa strane vec samo bradavice...i to je to....

ZELIM VAM SVIMA user posted image !

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Natashica)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Znaci trudnoće II deo
1.5.2011 22:42:29   
mmarijana
Nisam sigurna da li sam na dobroj temi, ali imam pitanje jedno, ako neko moze da mi odgovori..... Radila sam test za trudnocu oko pet sati popodne (nestrpljivost je cudo), ali mi se pojavila bela linijica..... Kad je test poceo da "rozi", tu se pojavila bela linija, i ostala je malo belja i kad je test postao beo????? Uradicu svakako ponovo test ujutru, ali me interesuje da li neko zna nesto o tome?????

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Znaci trudnoće II deo
1.5.2011 23:08:57   
maslackic
koji si test radila? beby rapid? u svakom slucaju ti trebaju dve crvene,mada i od toga koliko ti kasni zavisi koliko ce druga crtica biti tamna...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu mmarijana)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Znaci trudnoće II deo
1.5.2011 23:20:02   
mmarijana
Pa da, baby rapid..... Pa kasni mi cetiri dana, mada ja nemam tako redovne cikluse, tako da ne mogu da se uzdam u to kasnjenje..... Ja sam se skroz zbunila zbog te bele linije, prvo sam pomislila da je test nevazeci..... Sutra cu kupiti ponovo test, pa cu ga raditi u utorak ujutru, da budem sigurna user posted image ..... By the way, cestitam na bebi user posted image .....

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.5.2011 19:31:16   
jecka82
Nova sam na forumu. Imam jedno pitanje. ciklusi redovni, zadnja menstruacija 17.4. od jutros ( 3 dana ranije) imam neki braon iscedak, skroz cudno. Ledja me ubijaju, temperatura vec 2 dan 36.9. Da li je neko imao slicnu situaciju, neki savet?

(odgovor članu mmarijana)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.5.2011 19:33:18   
Anoniman
Ako ti krene krvarenje, onda je to user posted image ...Ako se nastavi samo braon iscedak, uradi test ili izvadi betu...

(odgovor članu jecka82)
  Direktna veza do poruke: 409
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.5.2011 19:45:17   
jelena038
ma uradi test, pokazace i sad bledu crtu, ako je trudnoca.
temperatura ne znaci nista, ako je ne meris redovno, i ako nije prva jutarnja.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 9:57:03   
Milica86
Cao svima,da li mi neko moze reci jel znaci nesto kad ti je dole onako modro,plavo,sad ne znam kako da se izrazim... :))))

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 10:06:33   
Anoniman
Znaci, znaciuser posted image  Koji ti je dc?

(odgovor članu Milica86)
  Direktna veza do poruke: 412
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 10:30:55   
Milica86
24 dc :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 10:32:51   
Anoniman
To je jedan od najranijih znakova trudnoce. ne javlja se kod svih, ali ako se javi, skoro 90% sam sigurna da si user posted image . Zelis li bebu?
A da, dobro nam dosla na forum.

(odgovor članu Milica86)
  Direktna veza do poruke: 414
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 10:33:55   
Milica86
Hvala na dobrodoslici,zelim naravno,udata sam,samo mi je cudno jako,nije mi blo takvo,znas kako je plavo,prvi put kad sam videla zabrinula sam se....user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 10:35:51   
Anoniman
Verujemuser posted image  Cula sam da dobije neku sedefasto-braon-ljubicastu boju. Sacekaj jos koji dan pa izvadi betu ili uradi test da bi bila sigurna.
Koliko se trudite?

(odgovor članu Milica86)
  Direktna veza do poruke: 416
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 10:36:04   
Ana RR
Milice, dobrodošla user posted image

Meni je to bio jedan od simptoma trudnoće, sa jedne strane usana je bilo modro ljubičasto.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milica86)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 10:37:37   
Anoniman
Samo sa jedne strane???

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 418
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 10:39:46   
Ana RR
Da, sa desne čini mi se. Štooooo, da nemaš i ti tako??? user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 10:42:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Da, sa desne čini mi se. Štooooo, da nemaš i ti tako??? user posted image

Nemamuser posted image user posted image user posted image
Moja gospoja je ruzicasta kao i obicnouser posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 420
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 10:44:40   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 10:46:48   
Crvenkapa85
moja je sva ljubicanstvenauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 10:47:47   
eni26

IZVORNA PORUKA: verolino

Verujemuser posted image  Cula sam da dobije neku sedefasto-braon-ljubicastu boju. Sacekaj jos koji dan pa izvadi betu ili uradi test da bi bila sigurna.
Koliko se trudite?

kako li to izgleda?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 10:48:55   
Anoniman
Pa presijava se....Ne znamuser posted image  nisam nikom zagledala...Tako su mi rekliuser posted image

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 424
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.5.2011 10:50:32   
eni26
ja sam vec pisaéla ovde,meni je jedan jedini znak bilo to sto su me grudi bolele nenormalno,nisam mogla da se okrenem na stomak da spavam.i verka mi je rekla to je touser posted image user posted image

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here