|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.2.2011 11:47:14   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Da li ste znale ili posumnjale da ste trudne i pre pravljenja testa za utvrđivanje trudnoće?

Kakvi su bili vaši znaci trudnoće?

Da li ću znati da sam trudna? Kako? Kada? Kakvi su znaci? Imaju li ih sve žene?

.......

101 pitanje i odgovor u ovoj temi..



Ova tema je predviđena za to da žene koje su trudne pišu o svojim simptomima trudnoće.


Koliko vidim, vi ovde pišete isto što i u crticama.







_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.2.2011 11:50:58   
sansa
nisu , mene samo stomak i ledja bole i to je to...ah da i idem po 100 puta u wc.drzim vam figeuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 15.2.2011 18:24:47 >


_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.2.2011 9:05:32   
Clara82
Ženske, jutros uradih test, negativan je, baš mi je laknulo..ipak je bila posledica rada hormona..još malo da se oporavim od porodjaja pa ću vam se i ja pridružiti u čekanju crtica..ljubim vas..user posted image

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.2.2011 11:52:33   
Cekili
drago mi je zbog teba ako si ti tako ipak volela da bude..bice bebauser posted image ne brinem se ja za tebe......:)

(odgovor članu Clara82)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.2.2011 15:17:26   
JANA S
Zene ja imam sluzav sekret vec tri dana i bole me jajnici  kao O inace radila sam test 14 tog bio je negativan a trebala sam dobiti 12 toguser posted image  je l neka trudnica imala ovakav simptom, ja se nadam da sam trudna i da nije neki poremecajuser posted image

(odgovor članu Cekili)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.2.2011 23:36:29   
sansa
jana pojma nemam ...meni je pokazalo user posted image jos pre nego sto sam trebala da dobijem ali ko ce ga znati nije svakom isto sacekaj jos par dana pa ako ne stigneuser posted image a nadam se da nece radi opet mora da pokaze :-))

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu JANA S)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Znaci trudnoće II deo
21.2.2011 10:51:22   
Megi bg
Ovako.. 7 dana pre ocekivane user posted image   imala sam oskudno bledoroze krvarenje, i to je bilo jedno dva dana, onako u trenucima, ne konstantno...lice mi je cisto, nema bubuljica kao inace kad se osujem , i bolucka me stomak i jajnici sad sve manje, ali me je od tog krvarenja pocelo boleti , pa sad sve manje...krsta zato bole sve vise user posted image i eto cure to je to 

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Znaci trudnoće II deo
21.2.2011 10:52:55   
Megi bg
Ah da i sifone da ne zaboravim...one su me bolele jos od ovulacije i to bas jako, pa onda sve manje i manje, pa su ponovo jedno 5 dana pred user posted image pocele da bole i da rastu user posted image bradavice su mi ogromne, sto mm kaze ko opstinski pecat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Megi bg)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Znaci trudnoće II deo
21.2.2011 21:05:47   
JANA S
hvala sansa nadam se da nije neki poremecaj, cekacu jos malo pa cu opet uraditi test ili otici kod doce.hvala !user posted image

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Znaci trudnoće II deo
22.2.2011 20:11:40   
dacca
Evo da vam ja priblizim moje znake...
Ja sam vise bila digla ruke od budjavih simptoma, jer nije bilo ciklusa a da po simptomima nisam buduca trudnic...Izdvojicu. Meni je od dana ET stomak bio tvrd, stolica uzasno (u 15 dana tri puta jedva u wc), non stop sam piskila, ali po 20 puta dnevno. Grudi su mi tvrde, ali im nisam pridavala znacaja, jer sam na hormonima bila vec mjesec dana. E da jedino sto mi je novo bilo..Ne znam da li sam vam gadna, ali meni kad treba da dobijem osjetim specifican miris, pred (nije nikako smrdljiv, nego specifican user posted image )

(odgovor članu JANA S)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Znaci trudnoće II deo
22.2.2011 23:39:39   
tamara b
evo i mojih simptoma:

nekih 7-8 dana prije user posted image pocele su da me bole grudi, ali ne sa strane kao obicno, vec samo bradavice, isla sam cesto da piskim, cak i nocu! i strasno sam bila pospana! Temperatura mi je bila oko 37.

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.2.2011 13:03:38   
tvigy
drage moje,da li je ijedna od vas bila trudna a da je od simptoma imala samo grudi bolne sa strane i uz to mekane??!!ovaj mesec nema uobicajenih simptoma pms samo to..

(odgovor članu tamara b)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.2.2011 13:06:54   
tvigy
i da-malkice naduvan stomak ali bez onog ruznog osecaja naduvenosti!

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.2.2011 13:07:12   
Anoniman
tvigy, kazi i koji ti je dc? i da li znas kad je bila O?
mislim da ne mora svako odmah imati simptome, neke su ranije pisale da im je jedini simptom bio stomak koji raste user posted image

(odgovor članu tvigy)
  Direktna veza do poruke: 239
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.2.2011 13:13:15   
tvigy
danas mi je 28 dc a ovulacija je bila 16 ili 17 dc.tad sam bila kod gin i rekla mu da mislim da je o bila pre dva,tri dana jer me stomak jako boleo(kao i inace kad imam o-po tome uvek znam)i ogin rece ajde da vidimo na uz.tad je na levoj strani bio folikul od 17,3 a end je bio,cini mi se 11 i rekao je nije jos pukao ali danas,sutra bi trebao.po tome znam da je o trebala biti 16 ili 17 dc.problem je sto mi folikuli ne pucaju uvek tako da neznam sigurno da li je bila o ili je folikul presao u cistu.uh,al se raspricah..po svemu ovome bi trebala dobiti prekosutra ali mi je cudno sto nema simptoma pms,koje inace imam..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.2.2011 13:15:17   
tvigy
i da ciklusi su mi od 28-30 dana uglavnom mada ponekad zna doci i 32-gi..

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.2.2011 13:15:42   
jance
IZVORNA PORUKA: tvigy

drage moje,da li je ijedna od vas bila trudna a da je od simptoma imala samo grudi bolne sa strane i uz to mekane??!!ovaj mesec nema uobicajenih simptoma pms samo to..


mene su bolele samo sa strane, onako ispod pazuha vise.. i do sada vise tako bole...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.2.2011 13:16:19   
bea83
evo da se pridružim sa svojim simptomima (koji mogu da budu bilo šta al ja se nadam da je user posted image ) - ovulacija bila 13dc, danas je 19dc i već dva dana moj stomak je natečen ko balon,samo što ne poletim, ne boli me samo je smešan i proizvodi nego grgoljenje (al sam opisala) a pritom nisam jela ništa što bi to potstaklo. I grudi veeeliike i mekane, ne bole me sa strane samo su bradavice malo osetljive. Sve ovo može biti i malo preuranjeni PMS al ja se nadam da nije jer dobijam na 27,28 dana....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.2.2011 13:19:29   
tvigy
ej,ovo je da popiz...svaki mesec ista prica-a ne mogu da se opustim i ne mislim!samo trcim u wc i zavirujem..!!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.2.2011 13:20:32   
tvigy
jance a jesu li bile tvrde ili mekane?moje kao spuzva a bole sa strane!

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.2.2011 13:21:32   
tvigy
bea,zelim ti da ne bude pms!!!

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.2.2011 13:22:10   
jance
e to nisam bas primecivala duso..a i bole na dodir tak da ih bas puno i ne opipavam user posted image
mislim da jesu bile mekane...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.2.2011 13:23:51   
Olga75
ja sam imala osecaj kao da cu da dobije jedno dva meseca user posted image a grudi su mi , onako , visile i bolele na pogled user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.2.2011 13:25:26   
bea83
juuupiii za mekane sike user posted image
meni su u PMS obično otečene i zategnute ko da imam silikone, a sad ko sundjer...mada sad kad se prisetih takve su mi bile i u prvoj trudnoći (koja se nije srećno završila)

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.2.2011 13:25:32   
jance
IZVORNA PORUKA: olga75

 visile i bolele na pogled user posted image


user posted image  jako dobar opis user posted image
i vrlo tacan

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here