|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 12:25:16   
Lisa Simpson
ME evo valerie ti je već, rešila enigmu. 6 i 8 su ti odbačene jer si unela da imaš temperaturu. Valeri lepo što si nas obišla.

A usput ME graf ti je EXTRA.

Soso moja južnosrbijanska, pa to je najbolja kombinacija.


< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 8.2.2015 12:27:10 >

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 12:50:14   
Sosa Mena
Lisa kombinacija juznjakinje i Lale je pogubna po okolinu.user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 13:07:31   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Valerie

mala elena, probaj da odcekiras "fever". to im verovatno znaci "povisena temperatura zbog bolesti" pa drugacije beleze. sto si to uopste stavila? nije ni visoka, mislim npr. 37.5



Bravo! Ko zna , zna ! user posted image Ma ti simpomi su alarmirani od strane mozga user posted image ...imala sam drhtavicu , i u toku dana povremeno, pogotovu kada legnem uvece...a nekad nalete vrucine. A sto su me tek cepali jajnici sinoc..kao da imam upalu. Nije mi bilo svejedno.user posted image
Kako vam se cini moj graf ?

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 13:15:38   
Ivanka 75
Ja gledala stasi upisivala i nisam primetila fever user posted image
Super kad je reseno user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 13:16:10   
Sosa Mena
Stigla je vestica. Pojavilo mi se braon krvarenje. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 13:18:53   
Valerie
user posted image ME, super je grafic. testic uskoro?
sumnjivi simptomi nema sta! da pozeleniiii
Ivanka, navijam da sutra skoci, moze biti implantacija. meni se isto spustao, na 0.5 od crte, pa opet pozeleneo
vucem vas sveeee user posted image user posted image

soso user posted image jel i inace ti tako krece?

< Poruku je uredio Valerie -- 8.2.2015 13:21:09 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 13:25:05   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Valerie

user posted image ME, super je grafic. testic uskoro?
sumnjivi simptomi nema sta! da pozeleniiii
Ivanka, navijam da sutra skoci, moze biti implantacija. meni se isto spustao, na 0.5 od crte, pa opet pozeleneo
vucem vas sveeee user posted image user posted image

soso user posted image jel i inace ti tako krece?


Soske user posted image
Ne znam, Valerie, nikad mi nije ovako bilo, uvek osetim kad treba da dodje, i uvek temp padne pred user posted image
Ako sutra skoci user posted image
Sa Ivom mi je temp pala 4-5 dpo pa skocila, videcemo, videcemo user posted image
Soso, kako god okrenes meni se tvoj graf svidja, ima lepu duzinu, 15ak dana do O i 15ak dana lutealne, to je sjajno.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 13:34:07   
Mala Elena
Lisa, hvala, Valeri vuci, vuci user posted image ne znam za test...da li da probam sutra, razmisljam...? Prvo sam pocela da se igram, pa mi je postalo zabavno , a sada postaje stresno. I sada vec zelim da pozeleni. Bojim se razocaracu se...
Ivanka, koliko ti je bila lutelna faza proslog meseca? Ja mislim da ce se dici T sutra... Soso, valjda nije user posted image , mi svi navijamo za tebe.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 13:37:24   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Mala Elena


Ivanka, koliko ti je bila lutelna faza proslog meseca? Ja mislim da ce se dici T sutra...


13 dana user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 13:41:14   
buba.marica
Sosooo user posted image sad ces ti jednu Martu u martu user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 13:56:25   
Sosa Mena
Valeri nekad krene prvo braon, a nekad odma crvena krv. Ivanka meni se iskreno ne svidja jer sam navikla na cikluse od 28 dana. Volela bih da tako i ostane. Ocigledno je nesto poremetilo ceo ovaj ciklus cim mi je O bila 15dc, ako je uopste tad bila, a ne kasnije.

Buba Marice druzicemo se u maju user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 14:09:40   
Ivanka 75
Soso, sad sam gledala tvoj graf. I ja mislim da ti je O bila 19dc, a da je obelezio 15dc jer nisi merila bas svaki dan do 12dc pa je 15dc bila prvi skok.
Nadam se da razumes sta hocu da kazem user posted image
Tako je i lutealna normalna, 12-13dana.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 14:11:32   
Sosa Mena
Da, da kapiram sve to. Zato i kazem da mi se ne svidja ta kasna O. Jer mi se ciklusi menjaju. Sad cu da merim ceo ciklus da vidim kako ce sad da bude.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 14:13:44   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Da, da kapiram sve to. Zato i kazem da mi se ne svidja ta kasna O. Jer mi se ciklusi menjaju. Sad cu da merim ceo ciklus da vidim kako ce sad da bude.


Ja nisam ni znala da su mi se O pomeriloe sa kasnih na rane, pre Ive oko 15-18dc a sad vec od 10dc, zato je dobro meriti bazalnu.
Ja kazem jedan dobar ciklus i eto nama user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 14:14:13   
Ivanka 75
Odo da rucam kod sveki pa se vracam user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 14:15:25   
Sosa Mena
Vala jeste dobro. Sad cu do maja da vidim da sta se tu desava. Pa cu valjda tad nesto da ubodem. user posted image
Pozz sveki. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 14:17:36   
Maslacak15
Soso zao mi je . Iskreno i ja sam pomislila isto jutros sto i IVanka gledajuci na tvoj graf da je moguce da je ovulacija bila znatno kasnije jer je temperatura skocila dramaticno tek posle nekog 19 og dana ciklusa ali nisam htela da sirim negativnu energiju... Nemoj da se brines sto je kasnije bila ovulacija, to je mozda i bolje. Ipak si ti krenula sa terapijom, organizam treba da se adaptira. Ali u principu bolje je da je ovulacija 18 og nego 8 og dana ciklusa. Sa godinama, folikularna faza se obicno skracuje i to je generalno negativan trend. Objasnjenje je da ubrzana folikularna faza dovodi do suboptimalnog sazrevanja jajne celije. To je sve naravno relativno, imamo mi ovde i trudnica koje zatrudnese sa vrlo ranim ovulacijama, ali hocu da ti kazem da nije razlog da se nerviras sto se ovog meseca ovulacija pomerila za kasnije. To nije negativno. Samo strpljivo i bice dve crtice uskoro.user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 14:22:03   
daca77
Soso, grlim te jakoo user posted image
A kad je rana O, evo mene i moje bebe kao zivi primeruser posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 14:22:49   
Sosa Mena
Hvala ti Maslacak na objasnjenu. I meni se cini da se organizam privikava na Siofor i na cinjenicu da sam promenila ishranu u zadnje dve nedelje zbog insulina. Sad krecem sa selenom pa ako Bog da za tri meseca ponovo pokusam trudnocom. Jeste da mi je sve bilo nelogicno jer sam navikla na cikluse koji su tacni ko sat, ali dobro bice to sve super. user posted image

I nemoj da milis da siris negativnu energiju. Ja sam uvek za to da mi se kaze iskreno kako jeste. Tako da slobodno cim uvidis nesto sto ne stima pisi. user posted image

< Poruku je uredio Sosa Mena -- 8.2.2015 14:26:12 >


_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 14:24:18   
Sosa Mena

IZVORNA PORUKA: daca77

Soso, grlim te jakoo user posted image
A kad je rana O, evo mene i moje bebe kao zivi primeruser posted image


Dacika user posted image Da ste vi meni zive i zdrave mnogo godina. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 14:51:36   
Ivanka 75
Soske, Iva je proizvod kasne ovulacije - 18dc, no frx user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 17:54:44   
Sosa Mena
Ivanka user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 18:12:35   
Lisa Simpson
Soso žao mi je što je došlauser posted image , ali mi je drago da nastavimo da se družimo u bazalnoj i dao Bog od proleća u lepšim temamauser posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 18:23:29   
Sosa Mena
Tu sam ja user posted image Nego jel mi se danasnja t racuna u prvi dan ciklusa?

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 18:23:43   
buba.marica
evo i mog danasnjeg grafa ... gnjavator .... lh trakice i dalje iste

user posted image


(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ženski orgazam ima devet nivoa
Mnogi muškarci i žene grčeve u vagini na četvrtom nivou ženskog orgazma pogrešno shvataju kao savršeni orgazam, jer pret...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here