|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 9:50:57   
Ivanka 75
Ne mora da znaci da kasni, mozda ti se litealna faza produzila. Videces sutra kakvo je stanja, ako pada, stize, ako poraste, greeeeeeen user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 9:53:47   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

A sta znaci kada izmedju plavih kruzica nema povezanosti par dana? user posted image
Soso, drzi se T, ono pravo! user posted image

Nije merena temp.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 9:56:55   
Sosa Mena
Sad nasla da mi se produzava. Ceo zivot normalna user posted image Kud se uhvatih ovo da merim samo se zbunih jos vise user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 10:03:05   
Ivanka 75
Mozda nije lose da meris, tu se vidi dosta nepravilnosti ciklusa. Barem sam ih ja uvidela.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 10:04:15   
Lisa Simpson
Sosice sve ti je ovo sasvim normalno lf 16 dana- normalno, ciklus 31 dan- normalno, a i ako opet sutra skoči i trudna si i to ti je sasvim normalno.user posted image . Neko bi dušu dao za ovaj tvoj graf.

Nekako mi više liči na školski nego na nenormalni.

< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 8.2.2015 10:06:00 >

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 10:04:41   
Sosa Mena
Nastavicu da merim bas da vidim do maja sta ce sve da se desi. Nego mi smesno. user posted image

Lisa cim stigne user posted image poklanjam ti ga. Mene baca u konfuziju. user posted image

< Poruku je uredio Sosa Mena -- 8.2.2015 10:05:33 >


_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 10:12:15   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

A sta znaci kada izmedju plavih kruzica nema povezanosti par dana? user posted image
Soso, drzi se T, ono pravo! user posted image

Nije merena temp.


Ne mislim na isprekidane linije kada se meri recimo 2. pa 5. dan ....nego tri dana za redom tamni kruzici ali nisu povezani, lebde u vazduhuuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 10:18:10   
Anoniman

Popoadijo moja draga, ja jos uvek navijamuser posted image

moj graf
user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
  Direktna veza do poruke: 383
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 10:29:23   
Bebana17
Soso, jesi li ti na terapiji utrogestanom (čini mi se da si na ranijim stranama rekla da si koristilia femaru pa utrogestan)? Ako jesi, to može biti razlog za to što user posted image ne stiže; ja kad god sam bila na utrogestanu user posted image nije dolazila, morala sam da prestanem sa utrogestanom, pa kroz 3-4 dana user posted image stigne (a temperatura je počela da pada tek nakon prestanka terapije). Naravno, bolja opcija je da jesi trudna, daj Bože user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 10:29:42   
Ivanka 75
ME, ne znam, mozda je meren temp ali odbacena (discarded), ima ta opcija kad se upisuje temp.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 10:32:57   
Sosa Mena

IZVORNA PORUKA: Bebana17

Soso, jesi li ti na terapiji utrogestanom (čini mi se da si na ranijim stranama rekla da si koristilia femaru pa utrogestan)? Ako jesi, to može biti razlog za to što user posted image ne stiže; ja kad god sam bila na utrogestanu user posted image nije dolazila, morala sam da prestanem sa utrogestanom, pa kroz 3-4 dana user posted image stigne (a temperatura je počela da pada tek nakon prestanka terapije). Naravno, bolja opcija je da jesi trudna, daj Bože user posted image



Ne koristim utrogestan vec tri meseca. Pijem siofor. Tako da nije od toga.

UM user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 10:34:43   
Bebana17
Soso, onda se duplo više nadam da jesi user posted image i da je ovulacija bila kasnije nego što je ff obeležio user posted image Siofor je super, meni ginekolog rekao da bi on sve nas (sose) stavio na siofor odmah čim uđemo u ordinaciju user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 10:35:54   
Sosa Mena
user posted image ja sam modifikovana sosa od juzne Srbije user posted image
Videcemo sutra kako ce biti.
Jel si iz Banata?

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 10:37:08   
Lisa Simpson
Sosice, a ako ne stigne?

I mene je moj 15dpo bacao ne u konfuziju nego u ludilo totalno user posted image

< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 8.2.2015 10:39:00 >

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 10:38:24   
Sosa Mena
Onda cu da ga uramim u prirodnu velicinu i okacim na zid user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 10:43:29   
Bebana17
Soso, iz Bačke (ali giša sve nas iz Vojvodine zove sosama) user posted image Bravo za modifikaciju user posted image
Lisa, stavi grafić da ga pogledamo user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 10:44:35   
Sosa Mena
Sta cu morala sam user posted image Doca je car. Ali je za siofor upravu. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 10:45:49   
Bebana17
Soso, potpisujem Lisu, ja bih sve dala da imam takve grafiće kao što je tvoj user posted image Verujem da će biti uspešno, i da ćeš uskoro ugledati user posted image sa ovakvim grafićima user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 10:46:49   
Bebana17
Kod mene je bio 100% u pravu, ja imam baš izraženu insulinsku rezistenciju, od kad sam na sioforu izgubila sam 10 kg.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 10:47:59   
Sosa Mena
Dace Bog Bebana da imas ovakav samo pod uslovom da se ovaj moj zavrsi na lep nacin. user posted image

Ja nemam problem sa kilazom jedva imam 50kg. Ali imam insulinsku rezistenciju. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 10:58:57   
Mala Elena
user posted image


Ivanka, na ov sam mislila, zadnjih par dana...poludeo mi grafuser posted image nije discard.

< Poruku je uredio Mala Elena -- 8.2.2015 10:59:33 >

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 11:01:20   
Ivanka 75
ME, da nisi mahinalno kliknula na prozorce za odbacivanje prilikom upisivanjs temp? Meni samo na to lici.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 11:03:50   
Mala Elena
Nisam, nije cekirano polje...ko ce ga znati user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 11:14:51   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Nisam, nije cekirano polje...ko ce ga znati user posted image



Ne znam ,nisam pametna....

Evo ga moj padavičar user posted image
user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 12:18:09   
Valerie
mala elena, probaj da odcekiras "fever". to im verovatno znaci "povisena temperatura zbog bolesti" pa drugacije beleze. sto si to uopste stavila? nije ni visoka, mislim npr. 37.5

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here