|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.2.2015 9:50:33   
buba.marica
Sosoooo ima li sta novo ? beta ili test ? da ne budes u neizvesnosti, nama je svim asve jasno user posted image

Evo mog "sizofrenicnog" grafa danas ...mislila sam da mi je sve jasno, al sto ga vise gledam, sve mi vise nista jasno nije user posted image

user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.2.2015 10:02:28   
sreca_11

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

user posted image [/url]]graf

user posted image jos nema. user posted image

Po mojoj procjeni, mislim da ti je O bila 17 ili 19dc, al prije 19dc
Bjelanjak ne mora da bude kada je O, nekome bude prije O na par dana.
Bitno je da user posted image nema i da bt ne pada
Po čemu zaključuješ da je biohemijska?
Nemaš krvarenjeuser posted image i bt se dobro drži
Koliko znam kod biohemijske test pokaže poz., i poslije neg., a kod tebe se to nije desilo.
Zato se strpi još koji dan, i sigurna sam da ćeš ugledati poz. testuser posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.2.2015 10:47:23   
Lisa Simpson
E buba marice stvarno smo ja i ti za pod ruku, ko dve prije. user posted image

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 7.2.2015 10:53:42 >

(odgovor članu sreca_11)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.2.2015 14:11:57   
7marii
Dan drugarice,mene nije bilo neko vreme nadam se da me primate nazad user posted image resila sam da se ovih meseci bacim na merenje bazalne. Evo grafa user posted image
i jedno pitanjce zasto mi ove crvene linije isprekidane a ne pune? Jel znate mozda? Ja malo neupucena ovo je 1 mesec da merim onako ozbiljno user posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.2.2015 14:12:08   
Sosa Mena
Srecice ma motam sta sve moze da pokaze negativan test,a da menstruacija kasni. Bezveze sam pitala.
Buba Marice pa tebi O moze da bude 9dc. Lisa tvoj je u zacetku user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.2.2015 14:13:21   
7marii
Ciklusi su mi kratki 22-24 dana,a O 15dc ko zna mozda mi i user posted image dodje kasnije ovaj mesec user posted image

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.2.2015 14:46:16   
Ivanka 75
Marii, crtice su isprekidane jer ti je egg 3 dana pre skoka temp, da je egg isti dan kao i skok bile bi pune linije. Nije nista alarmantno i opasno user posted image
Meni se jede slatko, temp 8dpo pocela da pada, nemam ni simptome pms-a niti sta drugo.
Soske, jos koji dan

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 7.2.2015 14:47:35 >

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.2.2015 15:03:47   
Maraj
Te isprekidane crtice su kad ff nije siguran da je tad 100% bila O.Ocekuj da mozda i pomeri te isprekidane crtice ako narednih dana bude nekih promena u T

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.2.2015 15:14:44   
Lisa Simpson
Soso moj sad ulazi u ozbiljnu zonu (ili neozbiljnu, videčemouser posted image ) Kad bih mogla bar sada jedno sedam dana da udesim plave kružiće bilo bi mi extra

marii welcome back


< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 7.2.2015 15:15:34 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.2.2015 15:42:36   
Ivanka 75
Ljsa, navij sat da ti zvoni, ixmeri temp pa nastavi da spavas. Ja sam tako radila jedno vreme i uvek bili plavi kruzici.
user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 7.2.2015 15:56:06 >

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.2.2015 16:20:18   
buba.marica
haha Lis apa ne mogu da verujem :) pratimo se u stopu user posted image

joj soso nemoj da je 9dc nismo muckaliiii :( a i nesto mi lh trakice nisu bile tamne za O ... i sve vreme tripujem da su mi ovulacij emnogo pre nego sto bi trebalo po nekim "pravilima" ... a ne mogu da se setim prvog muckanja ko da dete nikad nisam radjala :D :D :D

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.2.2015 16:25:09   
Ivanka 75
Meni su O bile od 15-18dc pre porodjaja, ciklus skolski 28 dana. Sada O do 13dc, ciklus do 25 dana. Ko da sam druga osoba.

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.2.2015 16:53:57   
Lisa Simpson
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ljsa, navij sat da ti zvoni, ixmeri temp pa nastavi da spavas. Ja sam tako radila jedno vreme i uvek bili plavi kruzici.
user posted image


Ma Ivanka ja nemam problem da ustanem da izmerim temp ,nego da zaspimuser posted image , pa onda kad skupim 3 sata ja se spontano probudim, tad izmerim i posle ne mogu da zaspim, to bude nekad u 3 nekad u 2, nekad u 5, a bogami nekad u 1, šta ću?

Buba marice možda i nije bila tad, jer ti je tad beo kružić.

< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 7.2.2015 16:59:29 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.2.2015 20:57:54   
New Mom
Soso, kad u ponedeljak pozelenis, da znas da samo Milka dolazi u obzir, a i da kurirske sluzbe mogu da isporuce do 12h sledeceg dana.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.2.2015 21:02:40   
Mala Elena
Hahahaha....New mom, znas li -Da li se racuna prvi rast T (kod O) za trofazni graf, ili kako se vec to strucno zove?

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.2.2015 21:07:21   
New Mom
Veruj mi da ne znam. Ja sam to pratila par meseci i jedino znam da pred o. je pad pa sutradan visok skok, kod implantacije je pad, i da negde 9.-10.dpo moze da bude pad, al ako je trudnoca ili se vrati ili se odrzava na tom nekom nivou.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.2.2015 22:27:02   
buba.marica
e ja više ne znam ni da tumačim ovaj glupavi graf user posted image ja ćud a merim i da stavljam, a vi mi kažite ima li nade il nema user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.2.2015 23:08:04   
Jole84
Bubamarice gledaj da meriš u približno isto vreme svakog jutra, ako je moguće, jer ti zato budu prazni kružići, kolko se sećam pola sata gore-dole je tolerancija.
Meni se čini da ti je O bila 9dc, ali tek ćemo da vidimo, budite vredni user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.2.2015 23:15:06   
buba.marica
joj samo da nije 9tog nistaaa nismo muckali user posted image jutros sam merila najkasnije, uglavnom merim oko 7 i danas sam oko 9 ...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.2.2015 23:24:04   
Anoniman
Soso navija za ponedeljka da pozeleniuser posted image

I ja merim ali jos nista znacajno pa ne kacim grafuser posted image

(odgovor članu buba.marica)
  Direktna veza do poruke: 370
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.2.2015 23:35:23   
Jole84
A jeste li mućkali 7,8dc? Ako jeste i to je dovoljno user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 9:31:20   
Sosa Mena
user posted image [/url]]graf

Imamo mali pad user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 9:37:40   
Ivanka 75
Soso user posted image

I moja pala skroooz

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 9:39:02   
Sosa Mena
Sad ostaje pitanje sto kasni. Ovo mi se nikad nije desilo.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.2.2015 9:50:16   
Mala Elena
A sta znaci kada izmedju plavih kruzica nema povezanosti par dana? user posted image
Soso, drzi se T, ono pravo! user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here