|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
15.3.2016 22:06:00   
bebilule

IZVORNA PORUKA: jess021

Odakle ti keleraba pala na pamet???user posted image To mi dodje egzotika kao i avokadouser posted image


Ma nije meni pala na pamet. Ovdje su je nekidan spominjali, nahvalise je skoro koliko i quinou user posted image . Vidim je danas u marketu, ali ne znam sta bih sa njom, pa reko da pitam jede li se list ili korijen user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
15.3.2016 22:11:06   
Sanjica26 RR
Evo bebilule kako se sprema KLIK

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
15.3.2016 22:13:05   
milicicak
Jede se koren, moze da se dinsta ili kuva u corbi. Kao sto rekoh, mislim da vam je suvise rano za kelerabu.
Moje dete ne zna sta je to pire krompir, njoj je pire dinstana keleraba sa mrvom krompira user posted image

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
16.3.2016 14:41:20   
Anoniman
Mi poceli danas, napravila sam joj 3 kasike sa 100ml mleka, pirincanih milupinih i sve je pojela, na prvu kasicicu se gadila, a posle je jela, malo ceskala zube, malo gutala, i malo je odeca pojela umesto njeuser posted image ali prihvata polakouser posted image videcemo sutra sta ce biti!

user posted image

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
16.3.2016 14:48:12   
vonavoj
Um,ona je prava dunda! DIvna je!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
16.3.2016 14:52:18   
Anoniman
Hvala Vonuser posted image znas kako je smesnauser posted image i jela bi i ne bi, svidelo joj se, pobnavljamo sutra, mada sada kada je gledam na nekim slikama pocinje da mi lici na Unu, mada ima krupne oci na mene, ne kose kao Unauser posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
16.3.2016 17:06:19   
Sanjalicaaa
UM, znači krenule ste sa kašicama. Mi za 4 dana punimo 4 meseca
meseca. Baš se razmišljam da li da krenemo ili da sačekam još.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
16.3.2016 21:09:00   
Maraj
Jao um , cakana je skroz ! Kad tako uzuva u pirincanoj , mogu misliti kako ce u onoj pirinac i kukuruz. Moj L obozava tu sa kukuruzom.
sanjalice ja sam par dana pre punih 5 meseci krenula. Sacekaj bolje jos malo

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
17.3.2016 10:37:25   
IvanaSK RR
Sanjalice, osim ako ne vidis po bebi da je gladna, ne treba jos da kreces sa dohranom.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
17.3.2016 10:43:26   
Sanjalicaaa
Da, i ja tako mislim. Sacekala bih jos mesec dana, da napuni pet. Ja bih rekla da pridvece bude gladan, a opet da je gladan on bi plakao. Tako da nema hrane do daljneg user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
17.3.2016 10:47:37   
IvanaSK RR
Isprati to jos desetak, petnaest dana pa ako vidis da stvarno treba dohrana, ti kreni.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
17.3.2016 11:16:16   
jess021
Mame, mi smo probali krompir i saragarepu i rezultat je bljakkkk, takve face je pravila kao da ce svaki cas da povrati. Nisam je forsirala, po 5-7 kasicica, pa posle pirincane. Uredno sam jednu namirnicu davala po 3 dana, za danas evo kuvam tikvicu.
Ima li nacina da zavole povrce? Jetrva mi rec da je ona u sve slane kasice stavljala po malo crnog luka da ne bude bljutavo, ima logike, ali da li sme?
Ne bi vise da joj dajem Milupu, ali na pirincu koji sam kupila pise da moze da sadrzi gluten??? Jel to pise na svakom ili samo sam ja potrefila takav?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
17.3.2016 11:26:10   
Maraj
Jess meni L i sad tako reaguje na prva 2-3 zalogaja. Posle se navikne na ukus pa samo otvara usta. Ja stavljam crni luk. Tj ja sad kuvam piletinu i crni luk plus povrce. Kuvam luk sa sve ljuspom. Zdrava je. Samo je operem dobro

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
17.3.2016 11:47:10   
jess021
Maraj, L se mrsti i na peti zalogajuser posted image
Nisam znala to za ljusku od crnog luka.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
17.3.2016 11:47:46   
Anoniman
Sanjalice ti njega dojis I treba da sacekas mi smo na ad mleku. Menu ona zadnjih dana mljacka ustima kada una jede pa sam joj zato ponudila i jer je na ad mleku. A ona nije gladna...
Sada spava pa cemo da vidimo posle kako ce pahuljice danas proci...

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
17.3.2016 11:50:03   
suzi kju
Jess izgleda da si potrefila neki specijalni pirinač user posted image na mom ne piše. Slobodno smeš luk da kuvaš s povrćem, pitala j a moju dr i kaze da sme slobodno zbog ukusa, mada ja nisam još uvek jer se ne bune, ručkaju, ali ja stavljam maslac i malo pavlake pa je ukus samim tim lepši.

Koliko banane ja smem da dam ovim mojim cicama?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
17.3.2016 11:54:19   
jess021
Eeee Suzi i ja bi jela sam maslacem, salim se. Kad si pocla da im stavljas maslac i po koliko?
Ja ne dajem odgovore, samo postavljam pitanjauser posted image

< Poruku je uredio jess021 -- 17.3.2016 11:56:32 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
17.3.2016 11:56:38   
suzi kju
Trećinu one kockice od 20gr,dakle po 6 grama user posted image i pola kašičice pavlake pa čitavu količinu kaše. A počela sma pre bekid desetak dana.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
17.3.2016 12:12:45   
Maraj
Suzi a u sta stavljas pavlaku i maslac? Ja ne stavljam jos nista. Ni maslinovo. Kuvam sve u domacoj piletini . To mu je dovoljno masnoce.
o da jess , ljuspa c.luka je zdrava pooodosta , a i ukusnija su jela sa njom. (Meni najukusnija vaskrsnja jaja ,mada i supa je ukusnija kad se luk kuva sa ljuspom)

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
17.3.2016 12:22:15   
mama krava
Možete slobodno i luk da date bebcima da jede, skuvan sa ljuskom, ali ne da jedu u ljusku. Ja bih pre stavljala maslinovo ulje nego maslac, na početku. A pavlaku ne bih do 7-8 meseci.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
17.3.2016 12:58:08   
bebilule
IZVORNA PORUKA: suzi kju

Trećinu one kockice od 20gr,dakle po 6 grama user posted image i pola kašičice pavlake pa čitavu količinu kaše. A počela sma pre bekid deset_ak dana.


Suzi, preciziraj koliko je to pola kasikice pavlake u gramima. Ovako te ne razumijem user posted image

Mi smo jos uvijek na namirnicima koje smo uveli, samo mijesamo. Danas je jeo tikvucu, malo tikve i dvije kasike pirincanih. Mozete da me kritikujete zbog ovih pirincanih, ali ja moram nesto staviti. Juce je to bio krompir. Ova tikvica je sama voda kada se skuha. I ne znam kada nije rano za uzinu. M puni pet mjeseci za par dana. Ne bih ja to uvodila jos, ali on bas moze kolicinski mnogo da pojede, sto mi se bas i ne svidja, pa kontam malo da mu dam ujutru voca, a kasnije rucak.

Suzi, aj napisi kakav ritam imate uz uzinu. Mislim, kada ruckate flasicu, kada ostalo...ako ti nije mrsko user posted image

< Poruku je uredio bebilule -- 17.3.2016 13:01:21 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
17.3.2016 14:48:27   
suzi kju
Bebilule samo ti mene zezaj za moju gramažu user posted image ja sam ti malo paranoična, al šta ću tak'a sam user posted image
Mi ručkamo ovako oko pola 9 mleko, pa uzina oko 11, oko 13h nam je ručak povrće pa u 17h, 21h i 04h mleko.
E planiram za koji dan da uvedem doručak neke žitarice, umesto ovog mleka u 09h.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
17.3.2016 16:28:21   
Sanjalicaaa

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Sanjalice ti njega dojis I treba da sacekas mi smo na ad mleku. Menu ona zadnjih dana mljacka ustima kada una jede pa sam joj zato ponudila i jer je na ad mleku. A ona nije gladna...
Sada spava pa cemo da vidimo posle kako ce pahuljice danas proci...

Javi kako je proslo. Probacu da sacekam do petog. Inace on toliko voli da sisa da vec vidim da nece biti odusevljen kasicama user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
17.3.2016 16:53:02   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Sanjalice ti njega dojis I treba da sacekas mi smo na ad mleku. Menu ona zadnjih dana mljacka ustima kada una jede pa sam joj zato ponudila i jer je na ad mleku. A ona nije gladna...
Sada spava pa cemo da vidimo posle kako ce pahuljice danas proci...

Javi kako je proslo. Probacu da sacekam do petog. Inace on toliko voli da sisa da vec vidim da nece biti odusevljen kasicama user posted image

A taj sam problem imala sa unom.
Danas sam joj napravila samo jednu kasiku pirincanih sa ad mlekom. Pojela je sve. Sutra cu 2 kasike.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
17.3.2016 17:18:54   
bebilule

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Bebilule samo ti mene zezaj za moju gramažu user posted image ja sam ti malo paranoična, al šta ću tak'a sam user posted image
Mi ručkamo ovako oko pola 9 mleko, pa uzina oko 11, oko 13h nam je ručak povrće pa u 17h, 21h i 04h mleko.
E planiram za koji dan da uvedem doručak neke žitarice, umesto ovog mleka u 09h.


Suzi, neces se ti ljutiti sto te malo zezam. Tako i treba paziti.

Nego, ja ne znam kako bih se organizovala. M jede tacno na tri sata i rijetko se desi da dobaci do cetiri. Nekad pocinje ujutru u 6 i to je onda mlijeko u 6,9,15,18 i 21. U 12 sad jede kasicu. Nocni obrok nema. Nekako mi rano uzina u 9? A on ne moze dobaciti do 10. Mislim moze kada se probudi u 7. Nesto cu vec skontati...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Најстреснији период.
пеперутка16

Када вам је било најзаморније бити са својим малишаном?

Click Here