|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
18.2.2016 12:21:58   
suzi kju
Eto ideje za nas koje tek trebamo sa pakujemo kockice user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
18.2.2016 12:32:44   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Valerie


haha, ja sam stedela kesice - stavim parcence pa zavrnem krug, pa jos jedno, pa jos jedno user posted image al nisam pirocanka


Ovo i ja radim. Nisam ni ja pirke, mada mi tata poreklom odozdo negde user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
19.2.2016 15:34:25   
amelia
Danas smo prvi put jeli tikvicu koju sam ja skuvala i moram reci da mu se mnogo vise dopada nego kupovna pojeo je pola tikvice za casuser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
19.2.2016 17:38:30   
IvanaSK RR
Divno :)
Moj sin je obozavao kupovne mesne kasice, a vocne uopšte

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
21.2.2016 21:38:14   
suzi kju
Mi smo probali krompir, danas šargarepu,dopada im se čini mi se.
Sad ćemo to da miksamo zajedno i super. Pa mogu taman da im uvedem da im ceo obrok bude kaša.

Da, neko je pisao ako krompir blenda, da postane kao zvaka.
Ja ga blendam i ispadne izvrsna kaša, u delimano blenderu, milina.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
21.2.2016 21:52:53   
Maraj
Suzi a ako im to uvedes kao obrok oko podneva , da l sme uvece zitarice tj pirincana kasa npr?
Citala sam da je dobro da im se daju žitarice uvece jer su site , pa bebe mogu duze spavati.... ne znam kad bebe imaju vise od jednog ne mlecnog obroka? Zna li neko?

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
22.2.2016 7:52:52   
suzi kju
Koliko sam ja informisana, najpre se uvodi jedan obrok povrće preko dana a potom i taj obrok sa zitaricama pred spavanje.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
22.2.2016 8:04:46   
adulence
Dobro jutro zene,mi smo do sada probali,pirincanu,pir.kukuruznu kasu,sargarepu,krompir,tikvicu,muskatnu tikvu,jabuku...podsetite me kada moze da im se ubaci malo maslinovog u povrce?

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
22.2.2016 8:11:31   
IvanaSK RR
Adulence, ja sam oko petog meseca pocela po malo maslinovog da ubacujem.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
22.2.2016 8:13:06   
Trcosava
Ado možeš već sad.

Sećam se da mi je pisalo da se daje krompir, pa šargarepa, pa kombinacija i da se tad da po par kapi maslinovog. Iskreno ja nisam davala tada. user posted image Ja sam nešto kasnije

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
22.2.2016 11:13:40   
amelia
Mi cemo danas prvi put probati karfiol nadam se da ce nam se svideti user posted image ado maslinovo ulje mozes sa punih 4 meseca tako je meni dr rekla po par kapi naravno kad mu daaajes krompir tikvicu sargarpu.

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
23.2.2016 11:29:54   
suzi kju
Mi smo juče probali krompir i šargarepu zajedno, svidelo im se čini mi se.
Šta sledeće ide, tikvica, ili jabuka?

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
23.2.2016 11:46:21   
branki*
Svejedno,tikvica ili jabuka.mozes posle i kupovnu muskatna tikva.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
23.2.2016 15:54:22   
Maraj
Kog proizvodjaca da kupim , gotove kašičice?
Sad su u Lilly-ju npr na snizenju Hipp i Frutec kasice.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
24.2.2016 14:30:38   
adulence
Maraj mislim da je svejedno,ja nekad hipp,nekad juvitanu,pre neki dan frutek...i mi fino ruckamo...suzi jel si im uvela obrok,ja relji jesam u vreme rucka,koji nije svaki dan u isto vreme,ali pojede dovoljno da mogu da kazem da je obrok...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
24.2.2016 14:33:21   
Maraj
Evo i nas. Danas smo prvi put probali pirincanu kasu. Dakle nekih 4-5 dana pre punih 5 meseci.
Vise je pljuvao , verovatno da je i nesto progutao, ali dala sam mu posle da sisa jer je trazio. Ocito ovo nije njemu hrana , pa je trazio ono sto mu je poznato. Probacemo i sutra

< Poruku je uredio Maraj -- 24.2.2016 14:35:26 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
25.2.2016 10:46:29   
amelia
Karfiol nije prosao sjajno ne svidza mu se bas ali u kombinaciji sa krompirom da pojeo je dosta.. sad su mi na redu brokoli pa avokado da uvedem pa jos malo cemo pilece belo mesouser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
25.2.2016 12:10:35   
IvanaSK RR
Divno za nove ukuse user posted image

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
25.2.2016 12:33:08   
Maraj
Nama danas drugi dan pirincane kase. Danas je pojeo sigurno 1 -2 kasikice user posted image
sam je zevao i trazio jos. Ja se iznenadila s obzirom da juce bas i nije hteo. Ne zna jos da guta pa pola proguta pola mu ispadne iz usta al on zeva i trazi jos user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
25.2.2016 12:34:25   
Maraj
Amelia a sto mora avokado? Ja to necu ni uvoditi. Ni ja ne jedem avokado. Sto bi njemu davala... jednom sam kupila ...uzas kakav odvratan bljutav ukus

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
25.2.2016 12:40:08   
adulence
avokado je jako dobar za bebe,naci ce se vec neko ko ce detaljno reci zbog cega,ali da,bezobzira sto mu je ukus bzv dobro se kombinuje...
amela mi jos nismo probali karfiol,nesto se plasim nadimanja,mada Relja stalno prducka...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
25.2.2016 13:10:33   
Maraj
Aaha....e pa to nisam znala za avokado...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
25.2.2016 13:12:45   
IvanaSK RR
Sin je jeo avokado u kombinaciji sa bananom. Mislim da je to neko vec ovde pisao.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
25.2.2016 14:28:59   
milicicak

IZVORNA PORUKA: adulence

avokado je jako dobar za bebe,naci ce se vec neko ko ce detaljno reci zbog cega,ali da,bezobzira sto mu je ukus bzv dobro se kombinuje...
amela mi jos nismo probali karfiol,nesto se plasim nadimanja,mada Relja stalno prducka...


avokado je odlican jer sadrzi pre svega nezasicene masti koje su nepohodne za razvoj nervnog sistema, a pri tom ima i vitamine, minerale i brzo i lako se vari. A sto kaze ada, neutralan je pa se lepo kombinuje.

Ja sam karfiol uvela tek sa 8 meseci, i to sam ga prvo kratko barila pa bacala tu prvu vodu i onda dinstala sa mesom i mini bubu nisu mucili gasovi od njega.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deo
26.2.2016 12:45:23   
amelia
Maraj znam da ima odvratan ukus tj onako kao mrsan i meni se nije svideo nisam mogla da ga jedem ali svremenom sam pocela da ga jedem. Ako se tebi ne jede zasto da ga ne davas bebcu kao sto rekose zene zdrav je i pun vitamina i mozes ga kombinovati sa vockicama. Ado ja sam mu uvela karfiol i uoste nsam primetila da ga nadima karfiol nisam ni znala da je karfiol jedan od namirnica koji nadima ali super je proslo.. trebam ovih dana kupiti brokoli da uvedemo user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
NIKAD NE TRESITE BEBU! (Sindrom protresene...
Normalno je da bebe plaču i normalno je da su roditelji pod stresom. Ako vaša beba nastavi da plače, a vi postanete uzne...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Најстреснији период.
пеперутка16

Када вам је било најзаморније бити са својим малишаном?

Click Here