|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
19.1.2011 19:48:55   
krixtina
U rodi nisam videla,moracu da odem do metroa.evy pojma nemam,uvek samo plavi vidjam

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Pelene ...
19.1.2011 22:50:30   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

IZVORNA PORUKA: magnetic

Mi sada koristimo pampers active baby 3(novi dizajn) i zadovojna sam sto se tice upijanja,nista nam ne procuri sa strane,ALI MIRIS TJ.SMRAD PELENA je nesto sasvim drugo.Vise puta sam pomislila da se ukakila,a kad je otvorim nista..............pelena prazna smrdi.
joj isto, neverovatno smrde... stalni mi govori mm: ukakila ti se beba (samo je moja kada je treba presvlačiti user posted image user posted image user posted image ).
U principu nemam ništa protiv pampersa, ali razmišljam da pređem na 4ku... Koliko su kila imale vaše bebe kada ste prelazili?


user posted image user posted image user posted image A da ne pricam sto su mu jednom prilikom ostali tragovi gela po guzi????user posted image

Ja sam presla na cetvorku vec nekih 10ak dana, jer su nam sve pelene propustale pa sam mislila da nije zbog toga (ali nije). Koliko kg ima pojma nemam, reci cu ti u petak user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Pelene ...
19.1.2011 22:52:26   
Podrum Š.
Nešto kontam da pređem na 4... Mada, ona nešto nije guzata na mamu user posted image , ali šta znam...
Mada sada imam zaliha pelena za mesec dana, pa taman.

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Pelene ...
19.1.2011 22:54:03   
Podrum Š.
Mislim, ponavljam se ... totalno prolupala (popila litru špricera) - smirujem se pred vakcinu a i mm me gadno user posted image ...
Odoh off, sorry.

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Pelene ...
19.1.2011 23:22:14   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

Nešto kontam da pređem na 4... Mada, ona nešto nije guzata na mamu user posted image , ali šta znam...
Mada sada imam zaliha pelena za mesec dana, pa taman.

Ma i ja imala zaliha trojke do mile volje user posted image Od lumpija do hugiesa i druzine user posted image Al' potrosila sam ih. Obicno bi mu te male stavljala preko dana, a ove vece nocu user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Pelene ...
20.1.2011 8:42:07   
nela79
Jeco 
ako vidis te Evy pelene javi obavezno. Bicu zahvalna do neba. user posted image Mokri smo bez njih ovih dana uzas!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Pelene ...
23.1.2011 15:42:12   
Shishica
Najzad da napisem... pre dva dana kupili smo Huggies pelene 4+ ... inace koristili smo Pampers 4+ ..

Haggies su manje od Pampersa, kruce, nezgrapnije... fuj! Slazem se sa Tashom!

Jedva cekam da ih potrosim. Sledece cemo kupiti Pampers one bele!

Ima li ko da koristi te bele Pampers? Jel upijaju kao i obicne ili manje posto su tanje?

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Pelene ...
23.1.2011 15:46:29   
majathegreat
Mi koristimo te premium care, ali ih koristimo od rođenja tako da ih ne mogu uporediti s drugim. Zadovoljna sam i zato ih ne menjam, mada sam ovde pročitala da nisu svi baš oduševljeni.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Pelene ...
23.1.2011 15:50:44   
New Mom
Pampers
Mi koristimo isto od rođenja Pampers Premium Care (sad 4) i prezadovoljna sam njima.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Pelene ...
23.1.2011 16:31:48   
nela79
Pampers one obicne zelene smo koristili od samog pocetka, ali kako malac raste a broj pelena se smanjuje htjela ne htjela moram traziti jeftinije rjesenje. Ni na cemu ne stedim sto se tice djeteta ali pelene toliko cesto mijenjam da mi je jedino bitno da su mu dovoljno velike i debele. Pije hektolitre tecnosti i po danu i uvece tako da iako sam bila zadovoljna Pampersom(mekocom, upijanjem ...)nocu nam jednostavno nisu dovoljne pa sam morala da predjem na Evy baby, koje poslije Nove godine ne mogu nigdje da nadjem user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Pelene ...
23.1.2011 18:42:17   
Trudnicica83
A sto se Evy baby pelena tice, da li je zdravo to sto su one naparfemisane s nekom kremom, valjda protiv ojeda.. mislim da li je dobro to sto uopste imaju neki miris? Meni se svidjaju, dala mi sestra od mm da probam i nismo imali nikakvu reakciju, a svidja mi se sto su manje i tanje od Babylove i pri tom mirisu, jer Babylove bas smrde na hemiju mnogo. Mislim, bolje je da mirisu, ali da li je to uopste dobro za bebu? Cula sam da Huggies nemaju nikakav miris, ali ne znam kakve su one, da li su debele i krute kao Babylove..Hocu da promenim, ali ne znam koje da probam..inace od Pampersa mi je imala osip na pocetku, pa sam zato presla na Babylove..

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Pelene ...
23.1.2011 20:57:57   
gagana83
IZVORNA PORUKA: nela79

Pampers one obicne zelene smo koristili od samog pocetka, ali kako malac raste a broj pelena se smanjuje htjela ne htjela moram traziti jeftinije rjesenje. Ni na cemu ne stedim sto se tice djeteta ali pelene toliko cesto mijenjam da mi je jedino bitno da su mu dovoljno velike i debele. Pije hektolitre tecnosti i po danu i uvece tako da iako sam bila zadovoljna Pampersom(mekocom, upijanjem ...)nocu nam jednostavno nisu dovoljne pa sam morala da predjem na Evy baby, koje poslije Nove godine ne mogu nigdje da nadjem user posted image


Imas ih na Aksinom online shop-u.
KLIK

Ja narucujem redovno preko njihovog sajta,ne placa se postarina,ali moras da narucis robu u vrednosti od 2000 minimum.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Pelene ...
23.1.2011 21:04:53   
nela79
E hvala ti, sad sam vidjela. Do skora ih nije bilo na lageru. Moracu da narucim zalihi :)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Pelene ...
24.1.2011 9:58:11   
Trudnicica83
Smrc..user posted image Niko mi nije odgovorio na post..

Ajd da pitam opet: jel mislite da nije stetno za bebu sto Evy beby pelene mirisu tj. sto imaju tu neku kremu u sebi? Posto hocu da predjem sa Babylove, smrde mi na hemiju i krute su..ili su bolje Huggies?

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Pelene ...
24.1.2011 10:02:22   
Anoniman
Moras probati. Ako je dete osetljivo - osetljivo je i tacka. Ilustracije radi - mom suprugu je izbila alergija,tj kozni osip od Lenor omeksivaca, odjednom kao i sve alergije (nije niko rodjen alergican,ona se razvija od jedne do druge izlozenosti alergenu ma koji bio). Probaj,pelene su uvek lutrija. Ja se ne usudjujem da ih menjam jer ovo moje dete za cas dobije crvenilo od svega.

(odgovor članu Trudnicica83)
  Direktna veza do poruke: 490
   RE: Pelene ...
24.1.2011 10:03:37   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

Nešto kontam da pređem na 4... Mada, ona nešto nije guzata na mamu user posted image , ali šta znam...
Mada sada imam zaliha pelena za mesec dana, pa taman.

Mi smo preski na pampers 4 s 3 meseca i 10 dana jer je vec tad imao 7kg,a potrosili smo pakovanje br 3.

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 491
   RE: Pelene ...
24.1.2011 10:04:33   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Trudnicica83

A sto se Evy baby pelena tice, da li je zdravo to sto su one naparfemisane s nekom kremom, valjda protiv ojeda.. mislim da li je dobro to sto uopste imaju neki miris? Meni se svidjaju, dala mi sestra od mm da probam i nismo imali nikakvu reakciju, a svidja mi se sto su manje i tanje od Babylove i pri tom mirisu, jer Babylove bas smrde na hemiju mnogo. Mislim, bolje je da mirisu, ali da li je to uopste dobro za bebu? Cula sam da Huggies nemaju nikakav miris, ali ne znam kakve su one, da li su debele i krute kao Babylove..Hocu da promenim, ali ne znam koje da probam..inace od Pampersa mi je imala osip na pocetku, pa sam zato presla na Babylove..


opet ja, sama sebi sam vec dosadna, ali probaj molfix. One su kao huggies, bez mirisa, ali mnoooogo mekse. U kom si delu Bga?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Pelene ...
24.1.2011 10:07:51   
nela79
E moja ti, ja sam se tebi juce bas ispisala kad je trebalo da sve posaljem, ja pritisnem dugme i sve se izgubilo. Po....ila sam bila, nisam mogla sve ispocetka. Evo probacu sad ukratko da ti kazem moj utisak.
I meni je bilo malo cudno sto tako mirisu, ali Vanji nisu napravile nikakvu reakciju. Jesu malo deblje al ih zato i koristim sad kad je hladnije vrijeme. Ljeti bi bile predebele. Ja sam sa tim Evy baby skroz zadovoljna, a povrh svega sa cijenom (pakovanje 5ice od 58 kom kosta 915 din). Sad kad se broj pelena sa velicinom  smanjuje neminovno je da moram naci najrentabilnije rjesenje. Eto ja se nadam da sam pomogla bar malo

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Pelene ...
24.1.2011 10:08:50   
Trudnicica83
Na Novom Beogradu.. a gde one imaju da se kupe?

Magi, jesam probala tu jednu koju mi je dala sestra od mm, nije imala nikakvu reakciju..ne mislim ja da ce imati alergiju zbog kreme, nego samo da li je to dobro? Nekako za bebe je sve obicno bez tih dodataka, parfema..a ove bas bas mirisu (lepo, naravno)

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Pelene ...
24.1.2011 10:09:46   
nela79
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

IZVORNA PORUKA: Trudnicica83

A sto se Evy baby pelena tice, da li je zdravo to sto su one naparfemisane s nekom kremom, valjda protiv ojeda.. mislim da li je dobro to sto uopste imaju neki miris? Meni se svidjaju, dala mi sestra od mm da probam i nismo imali nikakvu reakciju, a svidja mi se sto su manje i tanje od Babylove i pri tom mirisu, jer Babylove bas smrde na hemiju mnogo. Mislim, bolje je da mirisu, ali da li je to uopste dobro za bebu? Cula sam da Huggies nemaju nikakav miris, ali ne znam kakve su one, da li su debele i krute kao Babylove..Hocu da promenim, ali ne znam koje da probam..inace od Pampersa mi je imala osip na pocetku, pa sam zato presla na Babylove..


opet ja, sama sebi sam vec dosadna, ali probaj molfix. One su kao huggies, bez mirisa, ali mnoooogo mekse. U kom si delu Bga?


Molfix sam koristila u Bosni, i stvarno lisu lose, ali su mi Evy baby prihvatljivije zbog cijene. Molfix i nisam vidjela nigdje u Bg, gdje mogu da se nadju?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Pelene ...
24.1.2011 10:11:25   
Jeca*
user posted image

ja sam prezadovoljna njima user posted image

evo pitaj OVDE
ja ih kupujem u parfimeriji Godina na uglu kraljice natalije i kneza miloša, a vidjala sam ih i u prodavnici igracaka Magus.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Pelene ...
24.1.2011 10:12:05   
Panicarka
Iskreno huggies mi se ne svidjaju mnogo su krute, mi koristimo pampers, moja mama je kupila huggies i stavljam mu samo na kratko npr ako se ukaki oko 7 a u 8:15 se kupa. Brat ima sina od 3 godine kaze isprobali su bukvalno sve pelene na trzistu i ipak je pampers najmeksi.

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Pelene ...
24.1.2011 10:13:20   
Trudnicica83
Joj, draga, znam mrzim kad se to desi..
Ja bih najvise da se resim smrada hemije, koji je kod Babylove 4 bas jak (prethodni brojevi i nisu se osecali tako). A takodje, sad kako ova mala vise sedi nego lezi (jer nece baksuz, pa je stavlja u krilo da mi sedi) mislim da joj nisu udobne Babylove, jer su duboke i krute. Kod Evybaby mi se svideo sto su krace i mekse, a opet ako su takve i Huggies i Molfix..mogu da probam i sa njima. U stvari glupo je sto nema neko malo pakovanje od 20-ak komada, pa da isprobam sve tri..
Hvala zene na odgovorima, moracu da probam...
A Jeco, sta rece gde imaju Molfix da se kupe, nisam ih videla u Aksi juce sam gledala koje sve imaju..

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Pelene ...
24.1.2011 10:15:29   
Trudnicica83
Aha..pa ne svidja mi se ako su krute...a od Pampersa je imala osip i zato ih ne koristim vise..
Onda cu probati sa Evy baby i ako nadjem te Molfix..a kakve su po pitanju propustanja Jeco, jesu ok?

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu Panicarka)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Pelene ...
24.1.2011 10:16:56   
Jeca*
STavila sam ti link gore i napisala gde ih ja kupujem. Meni sad Luka samo spava sa pelenom jer od jula ne nosi pelene preko dana, ali sam jako zadovoljna pelenama. I dok ih je koristio preko dana nisu propustale.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Majčina ljubav ne može se meriti nedeljama
Nije bitno da li je to bio rani ili kasni gubitak trudnoće. Već je postojala veza između majke i bebe. A ljubav je već b...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here