|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
13.1.2011 11:35:04   
bokicans
Ja  sam podigla,pelene iz dm!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Pelene ...
13.1.2011 11:57:58   
Snelle
IZVORNA PORUKA: jovicaa

a kakav je taj huggies, da li ima neke mirise i to? meni se iskreno gadi pampers zato sto je naparfemisan, ne mogu da verujem da trpaju toliko hemije u nesto sto je za bebu!


Jovice, meni se jako svidjaju Puffies - one nemaju nikakav miris. Ja sam dobila na poklon u Lilly-ju 3 komada Puffies i bila sam jako zadovoljna. E sad, ja nisam neko ko voli puno da eksperimentiše, pa ako su mom detetu do sada Pumpers pelene bile odlične ja ću ih i nadalje koristiti. Po meni je jedina zamerka za Puffies u odnosu na Pampers što su malko deblje. U svim ostlim slučajevima su mnogo bolje!


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Pelene ...
13.1.2011 12:01:27   
magnetic
Jesu li se ove nove Pampers poboljsale ili je samo dizajn promenjen?

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Pelene ...
13.1.2011 12:31:25   
jovicaa
ja sam do sad samo pampers koristila.. ali poceo je odjednom da se ojeda jako, pokusavam da saniram to, pa cu sve izmenjati dok ne pronadjem dobitnu kombinacijuuser posted image
probacu i paffies i huggies i babylove kada odem u vs da dignem, pa cemo videti...

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Pelene ...
13.1.2011 13:03:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic

Jesu li se ove nove Pampers poboljsale ili je samo dizajn promenjen?


Ja, osim dizajna, nisam primetila razliku.

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 430
   RE: Pelene ...
13.1.2011 13:05:21   
isidora88

IZVORNA PORUKA: bokicans

Ja  sam podigla,pelene iz dm!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


koliko dugo si cekala na njih? mi smo juce predali zahtev pa da znam kada da ih ocekujem user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Pelene ...
13.1.2011 14:32:30   
jovicaa
pelene iz dm su hit user posted image jedva cekam da ih podignemo! 

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Pelene ...
13.1.2011 17:10:28   
Ivanka 75
ja zaboravila da podnesem zahtev u DM-u za pelene, sad vec kasnouser posted image
Ali kupili smo njihove Babylove br 3 i odusevljena sam njima!!!
1000 puta bolje upijaju od Pampersa!
Za nijansu su dublje i sire izmedju nogu i imaju 3 rastegljive trake sa strane (pampers ima 2).user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Pelene ...
13.1.2011 17:16:36   
Lilly*
Kasno vam je za pelene, ali dobniješ i knjižicu sa popustima i poklončić za rođendan user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Pelene ...
13.1.2011 17:20:48   
New Mom
IZVORNA PORUKA: isidora88


IZVORNA PORUKA: bokicans

Ja  sam podigla,pelene iz dm!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

koliko dugo si cekala na njih? mi smo juce predali zahtev pa da znam kada da ih ocekujem user posted image

Mi nekih 10-ak dana. A pred punih 6 meseci je došla druga knjižica za popuste (prva je bila više za kozmetiku, druga za hranice).user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Pelene ...
13.1.2011 17:20:59   
Ivanka 75
Eeeeeee idemo onda do DM-a sutrauser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Pelene ...
13.1.2011 17:22:11   
New Mom
IZVORNA PORUKA: magnetic

Jesu li se ove nove Pampers poboljsale ili je samo dizajn promenjen?

Tanje su i više upijaju. I nekako je materijal drugačiji. Promenjene su od četvorke, manje ne.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Pelene ...
14.1.2011 21:46:16   
Anoniman
Huggies pelene... Kako uopšte iko može da ih koritsti???

Danas sam ih kupila. Marko ima neko crvenilo, ali između dve hurkice koje su pod pelenom, reko, hajde da probam, možda je od Pampersa...

Huggies pelene su tvrde, ne upijaju i propuštaju! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu olovka)
  Direktna veza do poruke: 438
   RE: Pelene ...
14.1.2011 21:48:41   
strahinja11
I user posted image DM!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Pelene ...
14.1.2011 21:52:24   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Tash

Huggies pelene... Kako uopšte iko može da ih koritsti???




Koliko različitih guza user posted image

Ja ih sada stavljam Lari i njoj su ok. Nisu tvrde, ne propuštaju, nemaju miris, pa samim tim ni smrad. Meni su Pampers nikakve, kao papir su, imaju neki smrad, propuštaju, a pola žena ih hvali.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Pelene ...
14.1.2011 21:54:33   
marince1
Ljudi probajte xeniju!Fenomenalne su!A i ultra jeftine,za vise od trecine jeftinije od pampersa

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Pelene ...
14.1.2011 21:56:40   
LillyT
Marinče, a gde da ih nađemo user posted image
Ja ih nigde videla nisam...


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Pelene ...
14.1.2011 22:47:35   
Anoniman
Eto, LillyT, meni beba smrdi na pišaćku u Huggies. user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 443
   RE: Pelene ...
14.1.2011 22:57:54   
Kvrkac
IZVORNA PORUKA: marince

Ljudi probajte xeniju!Fenomenalne su!A i ultra jeftine,za vise od trecine jeftinije od pampersa


kakve su to,nisam cula za njih ima li ih svuda? user posted image

mi koristimo pampers

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Pelene ...
14.1.2011 23:03:19   
marince1
NEznam,kod nas ih ima u jednoj prodavnici.
Pakovanje od 20 komada kosta sad  270 dinara(br.4)
Probajte da ih nadjete na internetu,mozda pise gde ih mozes naci.
Mekane su kao pampers,nisu onako tvrde


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Pelene ...
14.1.2011 23:16:49   
jovicaa
sad probavamo huggies, a pampers sensitive, kao pamuk ima li neko iskustva?

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Pelene ...
14.1.2011 23:35:03   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: New Mom

IZVORNA PORUKA: magnetic

Jesu li se ove nove Pampers poboljsale ili je samo dizajn promenjen?

Tanje su i više upijaju. I nekako je materijal drugačiji. Promenjene su od četvorke, manje ne.


Ja sam uzimala 3ku i razlikovale su se...user posted image ako mislite na Premium user posted image

ja vise ne znam sta cuuuuuuuuuuuuuuuu user posted image user posted image user posted image
Dakle na spisak propustajucih dodajem Pampers sve vrste i velicine (mada i nekako mi je milo sto nam one propustajuuser posted image , smrde brate mili uzasno), Huggies, Lumpi, Baby Lino, Diapers...
Ja cu stvarno da podjem za Hr u DM samo da bi kupila te pelene njihove user posted image Jedino Libero nisam probala, ne mogu da ih nadjem, a svi ih hvale po netu...Imaju i jos neke Flufsan ili tako nekako? Je li ko cuo za njih?


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Pelene ...
14.1.2011 23:36:53   
Didy
Mi smo silom prilika kupili puffies (nestašica bila sad za praznike, nigde pampersa 6) i jedva čekam da ih potrošimo. Nemaju gel, pa brzo propuste, a nekako su mi i tvrde. Široka mi je i ona tračica što ide na butine, imam osećaj da ga žulja.
Svekrva nam je uzela u Hrvatskoj malo pakovanje pampersa 6 neki dan, pa ih stavljamo noću da ove ne bi propustile i šaljemo ih u vrtić, a tokom dana kad je kod kuće osuđeni smo na puffies. Inače, koštaju isto kao i pampers. Da li sam ja to dobro videla da se puffies prave u Bugarskoj?user posted image

< Poruku je uredio Didy -- 14.1.2011 23:37:51 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Pelene ...
14.1.2011 23:41:14   
IVA 11
E ja cu da pohvalim Pampers active baby, 4, super su i nikad do sad nam nisu propustile! user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Pelene ...
14.1.2011 23:43:40   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: New Mom

IZVORNA PORUKA: isidora88


IZVORNA PORUKA: bokicans

Ja  sam podigla,pelene iz dm!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

koliko dugo si cekala na njih? mi smo juce predali zahtev pa da znam kada da ih ocekujem user posted image

Mi nekih 10-ak dana. A pred punih 6 meseci je došla druga knjižica za popuste (prva je bila više za kozmetiku, druga za hranice).user posted image


Jel si ponovo popunjavala ili...? Nama nije nista stiglo za 6 meseci...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here