|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
14.1.2011 23:45:14   
minavb
Ni meni nije nista stiglo za 6 meseciuser posted image
Inace, one njihove pelene su nam bile super.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Pelene ...
15.1.2011 9:15:02   
LillyT
Meni su poslali kada je L već imala 7 meseci, dobila sam knjižicu sa tim popustima, koje mogu da iskoristim do kraja januara. Tako da kontam da će vama sada poslati nove koje važe duže... 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Pelene ...
15.1.2011 9:49:03   
Nensi*
Videcemo da li ce stici nesto...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Pelene ...
15.1.2011 11:45:36   
bokicans
IZVORNA PORUKA: isidora88


IZVORNA PORUKA: bokicans

Ja  sam podigla,pelene iz dm!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


koliko dugo si cekala na njih? mi smo juce predali zahtev pa da znam kada da ih ocekujem user posted image



Meni je stiglo za 2 nedelje,vaucer i knjzica sa popustima!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Pelene ...
17.1.2011 22:23:30   
Anoniman
Marku se povuklo crvenilo od kada smo prešli na Huggies (na moju žalost jer su mi pelene krš, ali šta da se radi).
Uglavnom, imam neotvoreno pakovanje Pampers active baby 3, i rada sam da ga prodam, dajem popust, ko ga hoće (u NS) eto mu za 1000din. user posted image


(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 455
   RE: Pelene ...
17.1.2011 22:27:46   
jovicaa
mi sada koristimo pampers sensitive.. videcemo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Pelene ...
18.1.2011 9:19:48   
Shishica
Taso, srecna prodaja!

Znaci pelene treba da se menjaju....koje da kupim sad majku mu.....

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Pelene ...
18.1.2011 11:34:43   
Anoniman
prodato Podrumcetu! :)

Sto Shishi da menjas? Sta ne valja?

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 458
   RE: Pelene ...
18.1.2011 11:37:27   
Jeca*
Tasho, Huggies su milion puta kvalitetnije od Pampersa, garantujem!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Pelene ...
18.1.2011 12:03:45   
magnetic
Mi sada koristimo pampers active baby 3(novi dizajn) i zadovojna sam sto se tice upijanja,nista nam ne procuri sa strane,ALI MIRIS TJ.SMRAD PELENA je nesto sasvim drugo.Vise puta sam pomislila da se ukakila,a kad je otvorim nista..............pelena prazna smrdi.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Pelene ...
18.1.2011 12:05:28   
Jeca*
smrdi hemija. E zato sam ja zadovoljna huggies i molfix pelenama jer su prosto samo pelene bez nekih primesa gelova i sl

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Pelene ...
18.1.2011 12:09:35   
minavb
Mi smo uzeli pampers 4, ali bih da probam huggies pa ne znam jel da uzmem istu velicinu? Rekose mi da su huggies malo vece, zato pitam.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Pelene ...
18.1.2011 12:12:10   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

smrdi hemija. E zato sam ja zadovoljna huggies i molfix pelenama jer su prosto samo pelene bez nekih primesa gelova i sl


A ja upravo zato volim Babylove user posted image Huggies su ga stezale oko nogica, a Molfix nemamo nigde u kraju, nismo ni probali.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Pelene ...
18.1.2011 13:12:27   
Shishica

IZVORNA PORUKA: Tash

prodato Podrumcetu! :)

Sto Shishi da menjas? Sta ne valja?


Imala je strasan osip.. pa sam mislila da bi mozda trebala da promenim i pelene..

Probala bi najradije babylove i pufies ali ih nema kod nas...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Pelene ...
18.1.2011 13:18:25   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minavb

Mi smo uzeli pampers 4, ali bih da probam huggies pa ne znam jel da uzmem istu velicinu? Rekose mi da su huggies malo vece, zato pitam.


Ne cine mi se vece, naprotiv. Ja sam uzela istu velicinu. Uzmi po kilazi.

Jeco, i dalje se ne slazem, krs su mi huggies. :)

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 465
   RE: Pelene ...
18.1.2011 13:25:22   
Anoniman
Pampers Premium care prvo koristili ,1 i 2 , pa probali Baby Love , i sada opet koristimo Pampers 2 ali onaj klasik (tirkiz-narandžasto pakovanje). Ocena - Premium Care su ok skroz , BabyLove mi se uopšte ne dopadaju jer se gel nakon vlaženja nekako baš jako ugrudva i baš bude kao da je bebi puna pelena kamenja . A i u pakovanju mi bile bar 3 pelene koje nisu imale lepak traku user posted image , valjda fabrički propust . Meni se lično najviše dopadaju ove klasik Pampers , i njih planiram na dalje da koristim .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 466
   RE: Pelene ...
18.1.2011 13:48:12   
Jele
Probala Pampers, pa sad sa strahinjom Pampers Premium Care - mekše su mi od onih klasičnih, Babylove je Uroš jedno vreme koristio, ali su mi bile previše krute. Nisam probala Huggies, a volela bih, videću, možda sledeći šoping padnu Huggies... U principu nisam oduševljenja ni jednim ni drugim...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Pelene ...
18.1.2011 14:03:40   
krixtina
Da li je neko video Daipers pelene?pre5god to koristili sa cerkom a sad nigde ne nadjem

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Pelene ...
18.1.2011 14:07:27   
Jele

IZVORNA PORUKA: krixtina

Da li je neko video Daipers pelene?pre5god to koristili sa cerkom a sad nigde ne nadjem


Nemoj me držati za reč, ali ja kao da sam ih videla u Tempu, doduše pre neka 2 meseca kad sam bila međ' svetom, a ne ovde sama ka pas user posted image

(odgovor članu krixtina)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Pelene ...
18.1.2011 14:08:18   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: magnetic

Mi sada koristimo pampers active baby 3(novi dizajn) i zadovojna sam sto se tice upijanja,nista nam ne procuri sa strane,ALI MIRIS TJ.SMRAD PELENA je nesto sasvim drugo.Vise puta sam pomislila da se ukakila,a kad je otvorim nista..............pelena prazna smrdi.
joj isto, neverovatno smrde... stalni mi govori mm: ukakila ti se beba (samo je moja kada je treba presvlačiti user posted image user posted image user posted image ).
U principu nemam ništa protiv pampersa, ali razmišljam da pređem na 4ku... Koliko su kila imale vaše bebe kada ste prelazili?

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Pelene ...
18.1.2011 18:09:32   
minna
Mi smo na 4ku presli kad je imao oko 7kg i mnogo su nam bile bolje od 3ke...mada se meni cini da su mu i one male oko butina, kad ima debele butkiceuser posted image nerviraju me te pelene, nista nam ne odgovara

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Pelene ...
19.1.2011 19:29:50   
krixtina
Jele hvala,ako dobro znam u subotici nema temp na zalost,nekad je bilo u univerexportu,al sad nigde ne nadjem

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Pelene ...
19.1.2011 19:32:50   
maja19
Mislim da ih ima i u Metrou..Daipers pelene

(odgovor članu krixtina)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Pelene ...
19.1.2011 19:41:25   
nela79
Dipers sigurno imaju u Tempu a cini mi se i u Rodi.

A znali neko mozda gdje mogu da nadjem Evy baby ali ono bijelo- narandzasto pakovanje? Bilo ih je u Aksi i u Rodi al ih od nove godine nigdje nema. Mom sinu bas dobro odgovaraju jer su malo deblje, a pakovanje od 58 kom. velicine 5 je nepunih 900 din sto mi isto tako odgovara user posted image . Pomagajte!!! Ako ih neko primjeti neka javi, please

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Pelene ...
19.1.2011 19:44:23   
Jeca*
hm...mozda u Veru? kao da mi je u glavi da sam tamo vidjala. Hajde javicu ti kad odem opet, ovih dana

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto je ova beba još uvek vezana za svoju...
Kao što možete da vidite na fotografiji, beba je još uvek vezana za svoju pupčanu vrpcu, koja je namotana tako da speluj...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here