|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
24.1.2011 10:19:51   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Trudnicica83

Ja bih najvise da se resim smrada hemije, koji je kod Babylove 4 bas jak (prethodni brojevi i nisu se osecali tako).


Bogami, moje Babylove 4, ni 4+ se UOPŠTE nisu osećale user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Pelene ...
24.1.2011 10:25:30   
Trudnicica83
Hvala Jeco, stavila sam linlk u favorits..

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Pelene ...
24.1.2011 10:46:21   
Trudnicica83
Alexx, ne znam, ni meni do trojke nisu smrdele, a ova 4 sada ubija! Bukvalno me zapece nos kad je pomirisem da li je kakila..hemija onako bas se oseca..

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Pelene ...
24.1.2011 12:35:38   
Shishica
Jeco, a nisu malo deeeeebeeele? Tako mi se na slici cini..

Daa dodam za Huggies da njihov crtez boji bodi moje devojcice! Spada boja sa njega! Mater mu!

Htela sam da kupujemo beli pampers, ali bas je mnooogo skuplji..ne znam sta cu vise.. ali ni jedne druge ne bi sem pampersa, stvarno su sve druge krute i fuj..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Pelene ...
24.1.2011 12:37:36   
Jeca*
Huggies boji? prvi put cujem za to...nama se to nije desilo..
a gde ih kupujeS? mozda im je prosao rok trajanja....user posted image
ove su tanje i mekse od huggies-a.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Pelene ...
24.1.2011 14:10:21   
Shishica
Na dobrom mestu kupila i nije istekao rok nego eto te slicice na njima bojadisu odecu...

Kod nas nema basa nekog izbora pelena..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Pelene ...
24.1.2011 14:13:15   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Shishica

Jeco, a nisu malo deeeeebeeele? Tako mi se na slici cini..

Daa dodam za Huggies da njihov crtez boji bodi moje devojcice! Spada boja sa njega! Mater mu!

Htela sam da kupujemo beli pampers, ali bas je mnooogo skuplji..ne znam sta cu vise.. ali ni jedne druge ne bi sem pampersa, stvarno su sve druge krute i fuj..

Meni je beli Pampers ubedljivo najbolji,narocito ovaj novi.
Probali smo i Huggies,Babylove,Pampers obican,Pampers gacice ali se uvek vratim na Pampers Premium.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Pelene ...
24.1.2011 14:39:25   
jovicaa
za sad sa mojim malim iskustvom slazem se da je pampers premium care najbolji.. samo vec dva puta mi se dogadja da kaka iscuri malo sa strane... ali to su obilne kake tako da..user posted image
babylove nije los.. a huggies su mi malo tvrde, javicu vam kada potrosim te koje sam kupila, posto su 3, a sada pokusavam da potrosim 2 koje sam nakupovala(babylove i pampers)
a preko te akse mogu da kupuju samo ljudi iz bga ili svuda?

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Pelene ...
26.1.2011 11:23:01   
Trudnicica83
E, ovako. Za pocetak sam kupila Huggies, 4, posto su te jedino imale u radnji. NIsam bas zadovljna. Prvo, juce je kakila i sve nam je izaslo, ali bas svuda, i sve sam morala da perem. Ali, ajde, da mu dam jos jednu sansu,sto se toga tice. Drugo, ono sto kaze Shishica, jeste tacno, malo su mi ofarbale tetru od povoja, nije strasno, ali jesu malo. Hvala Bogu, pa jos nosi siroki, valjda cu ih potrositi pre skidanja. Tako da, generalno, nisam bas zadovljna. Inace, nije imala nikakvu reakciju i jedina pozitivna stvar je sto stvarno nemaju miris, nikakav. To mi se dopada.

Kupicu sada Evy baby, ali kad nadjem neko najmanje moguce pakovanje, pa da probam sa njima. To je sledece. A vidim, da cu se vratiti na Babylove, kako je krenulo...user posted image

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Pelene ...
30.1.2011 17:43:42   
Trudnicica83
Verovali ili ne, ja sam veoma zadovoljna Puffies pelenama. Kupila sam neko malo pakovanje cisto da probam i super su! user posted image Odlicno mi upijaju, cak ni kaku nisu propustile, nisu plasticne, imaju izuzetno blag prijatan miris (dakle, skoro nemaju miris) i lepe su na izgled. Neka ljubicasta boja i neki lepi crtescici, na svakoj peleni razliciti..bas su ok. Jedina mana im je sto nemaju da se kupe svuda, samo u Aksi i ponekom Lilly-ju sam nasla. Cena isto prihvatljiva.

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Pelene ...
30.1.2011 17:45:26   
nela79
ja ih vidjam u Tempu a i u Rodi

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Pelene ...
30.1.2011 17:50:15   
Trudnicica83
MOguce Nela, mada ja danas bila u Rodicu (sto nije ipak isto) pa nije bilo.

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Pelene ...
30.1.2011 17:56:43   
Anoniman
Ja sam novim pamperson strasno razocarana! Svaki put procure nocu sto nam se sa starima desavalo samo kad vec postanu male. Zao mi je nocu da ga razbudjujem,ali moracu. Toliko o "tanjim,unapredjenim super upijajucim pelenama"user posted image

(odgovor članu Trudnicica83)
  Direktna veza do poruke: 513
   RE: Pelene ...
30.1.2011 18:03:25   
jovicaa
i nama je iz njega iscurela kaka par puta, ali ja sam mislila da mu je mali... mada iz babylove koje trenutno koristim nema curkanja...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Pelene ...
30.1.2011 20:40:01   
Anoniman
mi koristimo Beauty baby,prezavodoljna sam,ni jednom nisu procurele,mnogo dobro upijaju.pakovanje od 50 komada 550din

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 515
   RE: Pelene ...
30.1.2011 21:40:00   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Trudnicica83

Verovali ili ne, ja sam veoma zadovoljna Puffies pelenama. Kupila sam neko malo pakovanje cisto da probam i super su! user posted image Odlicno mi upijaju, cak ni kaku nisu propustile, nisu plasticne, imaju izuzetno blag prijatan miris (dakle, skoro nemaju miris) i lepe su na izgled. Neka ljubicas_ta boja i neki lepi crtescici, na svakoj peleni razliciti..bas su ok. Jedina mana im je sto nemaju da se kupe svuda, samo u Aksi i ponekom Lilly-ju sam nasla. Cena isto prihvatljiva.


Potpisujem!!! Juče smo ih kupili, i već mi ne pada na pamet da se vraćam na Pampers, a na Pampers nisam imala zamerki - dakle, još su bolje od Pampersa user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Pelene ...
30.1.2011 21:43:45   
Sanjica26 RR
Jel svi brojevi postoje? Videla sam ih juce..pa, sam se dvoumila da li da oh kupim.
Danas kad sam presvlacila Teodoru sva je bila mokra. Propustila je pampers pelena.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Pelene ...
31.1.2011 11:21:43   
Snelle
Postoje svi brojevi kao i kod Pampersa. Uzmi ih obavezno!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Pelene ...
1.2.2011 8:14:21   
Diabla
Ja cu da poludim zbog pelena!!!! D. se vec 10 dana budi upisan do grla. Moram ovako da se izrazim, jer rijeci mokar i upiskan su preblage. Ali bukvalno je mokar do grla. Isprobala sam nekoliko pelena: Klasicne pamper 6, Sleep and play, Violeta 6, i nista ne pomaze. Jadno dijete ne pije tecnosti posle 7, mlijeko smo mu smanjili na 150 ml, a obozava ga i uvijek pred spavanje pije 250 ml. I uvijek se budi prije 7, sav mokar, krevetic natopljen. Skroz je i ritam spavanja poremetio. Prije toga je spavao do 8.30-9, sad se budi prije 7, cak i u 6, a NIKADA se nije tako rano budio. Desavalo mi se i ranije da pustu pelena, ali to traje 2-3 dana, i prodje. Huggies 6 nema nigdje u gradu, kazu da nisu ni odavno dobijali.
Ostalo mi je jos LUMPI slovenacke da isprobam, i onda cu da se vjesam.

Svjestna sam da je on djecak, ali opet mislim da da bi pelene trebale da upiju , jer budu skoro suve. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Pelene ...
1.2.2011 9:59:29   
krixtina
Posto su te puffies pelene?pampers kupujem za1350din82kom,pa ako nije skuplje da probam

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Pelene ...
1.2.2011 11:04:15   
Snelle
Krixtina, ja kupujemn 4+, čini mi se da ima 62 komada i cena im je u Kragujevcu u Aksi, gde sam ih kupila oko 1.250din (nisam sigurna), a sad vidim da su u Beogradu, u istoj toj Aksi oko 1.342din user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu krixtina)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Pelene ...
1.2.2011 11:12:54   
minavb
Meni huggies propustaju.user posted image   I obojile su bodi.

< Poruku je uredio minavb -- 1.2.2011 11:13:43 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Pelene ...
1.2.2011 11:16:29   
mihi
Mina probaj Libero, zakon su, pamučni dodatak unutra, super su, U rodiću su 1440 i 10% popusta bude oko 1300 din a stvarno su odlične. Retko kada se desi da propuste.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Pelene ...
1.2.2011 11:20:19   
minna
I nama su huggies bile katastrofa...babylove su isto propustale, pampers premium care onako, vratili smo se na pampers active baby koji ponekad propusti...smara me vise to eksperimentisanje ali probala bih mozda jos puffies i molfix

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Pelene ...
1.2.2011 11:28:36   
krixtina
Znaci skoro ista cena,pogledacu na buvljaku mozda ima i puffies

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Majčina ljubav ne može se meriti nedeljama
Nije bitno da li je to bio rani ili kasni gubitak trudnoće. Već je postojala veza između majke i bebe. A ljubav je već b...



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here