|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
5.10.2010 22:37:38   
Podrum Š.
Razumem te skroz. O pelenama i peglanju... uh roman napisati. Rea bljucka za medalju user posted image . Grudi mi cureuser posted image  kao Viktorijini vodopadi. Potrošim xxxxxx tetra pelena dnevno.

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Pelene ...
22.11.2010 21:41:51   
strahinja11
Interesuje me da li neko koristi babylove pelene koje se mogu kupiti u DM drogerijama?
I naravno da li ste zadovoljni sa njima?

(odgovor članu olovka)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Pelene ...
22.11.2010 21:46:48   
anajid
Strahinja ja koristim,prezadovoljna,cista petica!Isprobala sam sto vrsta,ali ove su mi najbolje!

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Pelene ...
22.11.2010 22:09:39   
Lilly*
Mi ih dobili u paketu za bebu, isto sam jako zadovoljna, nikada nam nisu propustile, za razliku od pampersa user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Pelene ...
22.11.2010 22:11:29   
marince1
Mi smo po preporuci prijateljice presli na neke pelene,zovu se Xenija,neki nas proizvodjac i odlicne su!
A kostaju,4 npr. 13 dinara komad,sto je znatno u odnosu na 21 dinar komad pampersa


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Pelene ...
23.11.2010 9:12:20   
*Alexx*
Mi koristimo Babylove i odlične su!
Marinče, gde ima da se kupe te Xenia pelene? Imaju li neko malo pakovanje, za probu?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Pelene ...
23.11.2010 9:18:17   
marince1
PAkovanje je od 20 komada,kosta 360 dindzi.
Ja ih kupujem u nekoj nn radnji kod nas.
Imas sajt www.xenija-pelene.com,tu pise mozda gde se mogu nabaviti.
Izvinjavam se,sad sam pogledala,nisu domace,zemlja porekla je Svajcarska

< Poruku je uredio marince -- 23.11.2010 9:19:51 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Pelene ...
23.11.2010 10:55:07   
bebablue

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Mi koristimo Babylove i odlične su!
Marinče, gde ima da se kupe te Xenia pelene? Imaju li neko malo pakovanje, za probu?


babylove su mi najbolje pelene, nema propustanja, kao kod pampersa sa strane, malo su dublje i to je super, prezadovoljna sam.

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Pelene ...
23.11.2010 14:58:43   
Shishica
Koje su razlike u Pampers ovaj, Pampers onaj.....premium, aktiv i tako to? U kvalitetu mislim.. mekane vise manje, ima tegljivu gumu nema...i to...

I moze li neko ko koristi babylove da stavi sliku otvorene i zatvorene pelene? Ne bi da bacam novce, htela bi da vidim kakve su bar na oko... i jesu li kruce od Pampersa ili ne?

user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Pelene ...
23.11.2010 15:13:43   
isidora88
ja sam kupila pampers 1 ono zuto pakovanje,a posle tih cu uzimati babylove user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Pelene ...
23.11.2010 15:18:43   
bojana87
da li neko ima iskustva sa Haggies pelenama?
Ja sam ih uzela i prezadovoljna sam sa njima jer ne propustaju kao pampers,tj uopste ne propustaju,ali mi se lana posle 3 dana korišćenja osula a u pampersu nije nikad.
Pa me interesuje da li se nekom slicno desilo zbog pelena?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Pelene ...
23.11.2010 15:21:10   
minna
Mi smo koristili pampers premium, koje su nekako bolje upijale nego active koje sad imamo...kad ih potrosimo kupicu babylove jer nam pampers stalno propusta sa straneuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Pelene ...
23.11.2010 16:35:42   
Maya21
Meni su bile ok Evy baby pelene, sve do letos, kada mi se Tadej osuo i nisam mogla da se resim osipa skoro mesec dana. Babylove i Pampers koristimo naizmenicno. Samo da napomenem mamama koje planiraju da kupe Babylove pelene, nije isti kvalitet onih u velikoj kartonskoj kutiji ( oko 80kom) i onih u kesi ( oko 50 kom). Ove u kesi imaju rastegljivu trakicu za oko struka a one druge nemaju, debljina nije ista a i ove u kutiji su tvrdje od ovih u kesi...

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Pelene ...
24.11.2010 9:49:08   
strahinja11
Anajid, hvala puno...

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Pelene ...
24.11.2010 9:56:04   
anajid
strahinja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Pelene ...
24.11.2010 12:22:40   
mihi
Čitajući ovde kako se bebe osipaju kod promena pelena, zaklučujem da se guza navikne na jedene pelene i ako se promeni javi se osip, možda grešim. MI koristimo Libero i ja sam zadovoljna. Uskoro se nadam počinjemo odvikavanje od pelena.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Pelene ...
24.11.2010 12:39:46   
Jeca*
mi ne koristimo pelene već...hm...5 meseci user posted image  samo na spavanju kod kuće ...u vrtiću spava bez pelene, ali kod kuće mu još uvek noću stavljam pelenu jer pije mleko pre spavanja pa eto...i tad koristimo molfix...prezadovoljna sam!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Pelene ...
24.11.2010 12:56:32   
mihi
Već si pisala o njima Jeco, gde ih kupuješ i koja cena. Bravo za Vas, mi nismo ni blizu togauser posted image . Virni u temu za Deda mraza pisala Dunja.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Pelene ...
24.11.2010 13:06:40   
Trudnicica83
IZVORNA PORUKA: Maya21

Samo da napomenem mamama koje planiraju da kupe Babylove pelene, nije isti kvalitet onih u velikoj kartonskoj kutiji ( oko 80kom) i onih u kesi ( oko 50 kom). Ove u kesi imaju rastegljivu trakicu za oko struka a one druge nemaju, debljina nije ista a i ove u kutiji su tvrdje od ovih u kesi...


Maya, nisam primetila da su drugacije - mi smo prvi put kupili trojku u kesi, a posle (kad sam videla da joj odgovaraju) sam presla na kutiju, i nisam primetila razliku. U svakom slucaju, dobre su nam i te koristimo jos od dvojke (od kad se u Pampersu osula sa mesec dana) i nastavicemo sa Babylove. A kutija mi posle zgodna - tu pakujem stvari koje joj omale! user posted image

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Pelene ...
24.11.2010 13:23:47   
lenaa
Babylove pelene se meni ne svidjaju bar jedinica, vec sam pisala, bukvalno se zadnji deo zalepi za bebinu guzu, morala sam uljem da je mazem da bih odlepila, uzas user posted image ne znam sta mi bi uopste da kupim te pelene kad i nisu nesto jeftinije od pampersa.Ovde tj u Austriji pampers kosta 13 evra 72 komada (trojka), u Svajcu je skuplji oko 30 chf je pakovanje ne znam ni ja koliko komada.

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Pelene ...
24.11.2010 13:25:22   
Jeca*
boze, gde mi je nestao post?

mihi, kupujem ih u parfimeriji Godina (ugao fronta i kneza milosa), a videla sam da ih imaju i u prodavnicama igracaka magus (imaju sajt...pogledaj)

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Pelene ...
24.11.2010 13:26:52   
lenaa

IZVORNA PORUKA: marince

PAkovanje je od 20 komada,kosta 360 dindzi.
Ja ih kupujem u nekoj nn radnji kod nas.
Imas sajt www.xenija-pelene.com,tu pise mozda gde se mogu nabaviti.
Izvinjavam se,sad sam pogledala,nisu domace,zemlja porekla je Svajcarska

Ovih pelena nema u Svajcu. Mislim da je to nesto iz KG i verovatno to pakovanje od 20 kom kosta 260 dinara

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Pelene ...
24.11.2010 14:27:35   
strahinja11
Lilly

Hvala punouser posted image

100% KUPJEM Baby love

Da li si ih koristila od prvog dana? Imam problem da nadjem za novorodjence odn. od 2-5 kg

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Pelene ...
24.11.2010 14:38:15   
Verus
Jecika, aj mi pisi u temi nosa kako si ga ucila da ide na nosu?  Ja bih pokusala kada bude godinu dana da polako pocnem, a ne znam kako i ne znam jel rano?
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

mi ne koristimo pelene već...hm...5 meseci user posted image  samo na spavanju kod kuće ...u vrtiću spava bez pelene, ali kod kuće mu još uvek noću stavljam pelenu jer pije mleko pre spavanja pa eto...i tad koristimo molfix...prezadovoljna sam!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Pelene ...
24.11.2010 14:39:45   
Verus
Ja koristim Huggies overnight: samo za noc. Nisam primetila da se osula uopste. ALI ja pri svakom menjanju pustim da se koza "vetri" i mazem joj kozu kremom samo pred spavanje, danju ne.  Za dan pampers, i pamucne naizmenicno....Planiram samo pamucne kad krenem da je stavljam na nosu: kazu, bebe se brze nauce jer oset_e da su mokre, a u Pampersu ne.
IZVORNA PORUKA: bojana87

da li neko ima iskustva sa Haggies pelenama?
Ja sam ih uzela i prezadovoljna sam sa njima jer ne propustaju kao pampers,tj uopste ne propustaju,ali mi se lana posle 3 dana korišćenja osula a u pampersu nije nikad.
Pa me interesuje da li se nekom slicno desilo zbog pelena?



< Poruku je uredio Verus RR -- 24.11.2010 14:40:29 >

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here