|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
18.9.2010 22:17:01   
snješka
IZVORNA PORUKA: Iwana87

postoje bekutan pelene i meni su odlicno,prvo mi se svidelo sto su cvrste u odnosu na druge jer nismo koristili siroki povoj,ne stavljaju ga ovde ni u bolnici.Tako da sam se prvo odlucila zbog toga a posle sam probala i neke druge i opet se vratila na bekutan


Iwana, hajde, molim te, vidi gdje u BiH ih izvoze, jer ja u Sarajevu nisam nigdje vidjela Bekutan pelene? Imaju sve ostalo, ali pelene ne?! Baš bezveze, ja bih voljela da ih ima, jer mi je Bekutan super.

Nado, Lumpi su ekstra pelene, mi ih koristimo. Baš smo danas prešli na peticu i pakovanje od 70 komada košta, 23 KM.


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Pelene ...
27.9.2010 13:21:32   
Anck Su Nmaun
Mi kupili juce Evy Baby pakovanje jer su bile na akciji i nisu mi lose..kakva su vasa iskustva s njima? Iskreno lepse mirisu od Pampersa tj. meni pampers smrde... a i nema neke velike razlike?!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Pelene ...
27.9.2010 13:36:03   
Shishica
Mi probali dve ili tri i nismo hteli vise.. ne volim kada je namirisan ni moj ulozak...

Koristimo Pampers 4...

Obicno kazu da cetvorkom i zavrse..ima li koga ko je koristio i vece..?

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Pelene ...
27.9.2010 13:45:41   
liliana
Šišice, mi smo isto u 4-vorci. Moja jetrva koristi 6-ticu! Sin joj ima 3 godine i 3 mjeseca i 25kg.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Pelene ...
27.9.2010 13:47:36   
Shishica
Jao Gospode.. zasto i dalje nosi pelene user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Pelene ...
27.9.2010 13:50:18   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Shishica

Mi probali dve ili tri i nismo hteli vise.. ne volim kada je namirisan ni moj ulozak...




Ma ne volim ni ja uloske da mirisu..ali mi je lepse da mirisu  nego da smrde kao Pampers...user posted image

I mi smo hteli 4 ali EVy Baby  3 je do 9 kg  pa smo sad probali...

Pa mislim da cim beba pocne da hoda treba je uciti na nosu... sad neko uspe pre neko kasnije ali 3 god je previse user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Pelene ...
27.9.2010 13:51:29   
mihi
Moj sin u petak puni 2 god, još koristimo pelene i nećemo ih skinuti pre proleće sigurno. Libero 6 najviše nam odgovaraju.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Pelene ...
27.9.2010 13:54:36   
liliana
Šišice, ona mu stavlja noču pelene, da ne bi ustajala kad mu se ide u WC. Preko dana koristi nošu, mada se često upiški i ukaki u gačice.  Ipak, ja mislim da je to što radi noču greška, jer če dete misliti da se to noču radi u gače. Znam da je moja strina tako radila sa mojim bratom od strica i on je dugo piškio u krevet-bio je veliki, ne sečam se više koji razred. Vodili su ga čak i kod doktora zbog togauser posted image , a u stvari, su oni bili krivi tome.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Pelene ...
27.9.2010 14:04:37   
stasha77
Mi koristimo Libero 4, iako smo tek 3 mesec, al imamo 6,6kg. Iz trojke nam sve iscuri i stezu.

Probali smo Pampers obicni i onaj premium care (to su one bele), Huggies (isto neki premium care) i Libero, ali Libero su nam ubedljivo najbolje. Na zalost cena im je otisla toliko da su sada i skuplje od Pampersa user posted image

Prijavila sam se u DM na akciju, i dobili smo pelene, ali ih nisam ni otvorila jer je to 2, a stigle su nam kad smo prelazili sa 3 na 4. Problem je bio sto smo krstenicu u Bg cekali dobili tek mesec i neki dan posle rodjenja plus 10/tak dana dok je stigao vaucer i mi smo ih prerasli.. ali kao sto vec rekoh, bebac je bas krupan. Poklonicemo ih drugarici koja je sad trudna.
i off topic, knjizica sa bodovima za DM je skroz ok, lepi su popusti i korisne stvarcice. Na dm sajtu mozete sve da vidite..

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Pelene ...
5.10.2010 15:54:46   
Anck Su Nmaun
Pih..Evy Baby procure svaku noc... bzvz  dve noci zaredom se budi mokra... zato ih stavljam danju dok ne potrosim i cao..nedolazi vise u obzir samo Pampres!

(odgovor članu stasha77)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Pelene ...
5.10.2010 16:16:20   
choopa choops
Moja L isto ima 2 g. i koristice pelene sve do momenta dok sama ne bude znala da kaze da nece. Uopste se ne opterecujem time kad ce da ih skine. Imam prijateljicu koja je stvaljala malu otkad je prohodla na nopsu, znaci sa godinu dana, mala se kao rjesila pelene tek ovo ljeto (1g9mj), a neki dan ih sretnem ona se ukakila u gace. Mama tvrdi da je mala sjela u nesto. user posted image Ne znam cemu to sve...nije mi jasno. Kao da je sramota sto je mala jos u pelenama.

Nego...preporucite mi pelene za muske user posted image Dakle skoro sve mu propuste kad se upiski. user posted image Probali smo Huggies, baby Lino, cak i Pampers. Najbolje su Baby Lino, ali isto propuste i one. da li da predjem na veci broj? Probali smo 2-ku od svih (3-6kg). A on ima oko 4.1 do 4.5 ne znam tacno...Sta da radim?user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Pelene ...
5.10.2010 16:18:46   
*Alexx*
Ja koristim BabyLove iz DM-a, ne znam da li ima kod vas. A jeste li probali Libero?
A možete da probate i veći broj, svakako ćete u nekom trenutku preći na njega, pa se neće baciti user posted image


< Poruku je uredio Alexx RR -- 5.10.2010 16:19:40 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Pelene ...
5.10.2010 16:33:18   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ja koristim BabyLove iz DM-a, ne znam da li ima kod vas. A jeste li probali Libero?
A možete da probate i veći broj, svakako ćete u nekom trenutku preći na njega, pa se neće baciti user posted image


nema kod nas DM user posted image A svi kazu da su odlicne...Cak sam mu (dok mu nije otpao pupak) stavljala mrezasti ulozak izmedju pise i pupka, da skuplja mokracu da se ne bi skvasio pupak user posted image
Mozda nije tema, ali je vezano...kako stavljate pisa bebačima? Put gore ili kako padne? meni patronazna rekla kako padne, ali njemu je non stop put gore, pa mozda zato i propustaju pelene stalno?user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Pelene ...
5.10.2010 16:37:01   
Podrum Š.
Choopice, kada je Darko bio beba važilo je pravilo: piša strogo GORE.  S obzirom da su se mnoge stvari od tada menjale ko zna možda postoji novo pravilo user posted image . Inače, nije mi zbog toga bilo ništa mokrije oko pelene user posted image , ali smo svi nosili kabanice kada smo ga presvlačili.

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Pelene ...
5.10.2010 16:38:31   
Verus
choopa, moja prijateljica nije nasla nijedne koje njenom sinu ne pustaju nocu-osim pamucnih.  Stavi duple i bude super.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Pelene ...
5.10.2010 16:43:47   
Podrum Š.
Choopa, a da li ga presvlačiš u toku noći ili ostaviš?
Meni Rea ne može celu noć u jednim pelenama, toliko budu pune prosto ne znam gde staje ...

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Pelene ...
5.10.2010 16:44:01   
*Alexx*
Uopšte ne razmišljam o pišici. Rekli su nam da stavljanje na gore nema smisla, jer piša ionako padne.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Pelene ...
5.10.2010 16:44:49   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

Choopice, kada je Darko bio beba važilo je pravilo: piša strogo GORE.  S obzirom da su se mnoge stvari od tada menjale ko zna možda postoji novo pravilo user posted image . Inače, nije mi zbog toga bilo ništa mokrije oko pelene user posted image , ali smo svi nosili kabanice kada smo ga presvlačili.

Poznato mi ovo nesto user posted image Ali imam novu metodu uhvati piša brzinom svjetlosti i skreni mlaz na jednu stranu user posted image
Da, kod nas je sad pravilo da pisko treba sam da se namjesti  i kako ostane, tako da ga ostavimo user posted image

Verususer posted image za drugaricu user posted image Probacu i ja...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Pelene ...
5.10.2010 16:44:52   
Verus
Moja blesica od mame merila pelenu Heleni posle noci: 250gruser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Pelene ...
5.10.2010 20:14:31   
lenaa

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ja koristim BabyLove iz DM-a, ne znam da li ima kod vas. A jeste li probali Libero?
A možete da probate i veći broj, svakako ćete u nekom trenutku preći na njega, pa se neće baciti user posted image


Ja sam kupila Heleni jedno pakovanje i nisam zadovoljna jer se onaj deo pozadi nekako zalepi za bebinu guzu, morala sam uljem da je mackam da bih skinula pelenu.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Pelene ...
5.10.2010 22:04:00   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

Choopa, a da li ga presvlačiš u toku noći ili ostaviš?
Meni Rea ne može celu noć u jednim pelenama, toliko budu pune prosto ne znam gde staje ...

Ma to se desava i preko dana kad ga presvlacim na svaka 2-3 sat i nocu kad mu mijenjam pelenu na 4-5 sati. Znaci bude komplet popisan i moram cijelog da ga presvucem user posted image Svaki dan promijenim minimum 5 svedskih i tetra pelena. Ne pitaj me nista ubih se od peglanja user posted image user posted image
Mislim da je to drugacije zato jer je pišonja user posted image Lari nisam mijenjala nocnu pelenu skoro nikad, pa cak i ako bi se ukakila ne bi joj propustilo...a ovaj me mali samo zeza user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Pelene ...
5.10.2010 22:12:50   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Moja blesica od mame merila pelenu Heleni posle noci: 250gruser posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Pelene ...
5.10.2010 22:17:30   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

Choopa, a da li ga presvlačiš u toku noći ili ostaviš?
Meni Rea ne može celu noć u jednim pelenama, toliko budu pune prosto ne znam gde staje ...

Ma to se desava i preko dana kad ga presvlacim na svaka 2-3 sat i nocu kad mu mijenjam pelenu na 4-5 sati. Znaci bude komplet popisan i moram cijelog da ga presvucem user posted image Svaki dan promijenim minimum 5 svedskih i tetra pelena. Ne pitaj me nista ubih se od peglanja user posted image user posted image
Mislim da je to drugacije zato jer je pišonja user posted image Lari nisam mijenjala nocnu pelenu skoro nikad, pa cak i ako bi se ukakila ne bi joj propustilo...a ovaj me mali samo zeza user posted image

Nemam problem sa probijanjem, osim ako je ultra puna pelena, pa se Rea ukaki na to user posted image ...
Moram da priznam da što više razmišljam, kontam da su pelene kada je Darko bio beba bile dublje, da li je to moguće? I baš da to bude razlog što on nije bio mokar user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Pelene ...
5.10.2010 22:24:19   
Nensi*
Mi koristimo Pampers active baby 4,pisu stavljam na gore po savetu patronazne i dr,i nije nikad mokar,i ne presvlacim ga nocu,uvece zaspi oko 22h i do ujutru do 8 i nikad nije bio mokar...

< Poruku je uredio nensi27 -- 5.10.2010 22:25:15 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Pelene ...
5.10.2010 22:25:59   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

Moram da priznam da što više razmišljam, kontam da su pelene kada je Darko bio beba bile dublje, da li je to moguće? I baš da to bude razlog što on nije bio mokar user posted image

A sta znam ...moguce user posted image I nasi su ulosci nekad bili maxi, a sada su mini user posted image 20kom stane u pakovanje dimenzija 5x5cm user posted image A nekad su se vidjeli vec sa vrata kad udjes u supermarket.user posted image

Ma nista ..ima da perem i peglam do daljnjeg user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here