|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
28.8.2010 13:03:26   
snješka
Isprobali smo sve koje su nam bile dostupne. Samo Lumpi pelene sad koristimo i predobre su. Moje dijete ima 11-12 kg, a još nosi 4. Nikada nisu propusti niti se pomakle s mjesta, u smislu, da spadaju i slično. Bolje su od Pampersa, nema nikakvih dodataka tipa gelova i mirisa, nema osipa.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Pelene ...
28.8.2010 20:49:33   
isidora88
sta je potrebno da bi se dobile one gratis pelene od dm babylove? jel mogu i trudnice da se prijave?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Pelene ...
28.8.2010 20:51:36   
Anoniman
Iso , ja mislim da prvo trebaš da dobiješ bebolina . Pa tek onda pelene možeš iskati ... Nisam sigurna 100% , proveri sa ostalima . 

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 253
   RE: Pelene ...
28.8.2010 22:16:38   
isidora88
nasla sam na sajtu dm-a da treba kopija bebinog izvoda iz maticne knjige rodjenih tako da mogu da se prijavim za besplatne pelene tek kad se porodim user posted image
ja planiram da kupujem babylove pelene za pocetak tako da ce mi dobro doci to gratis pakovanje kad se rodi bebolino. ceka se 2 nedelje za vaucer za gratis pelene user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Pelene ...
28.8.2010 22:18:42   
New Mom
Dobija se pakovanje za 3-6kg, tako da taman. (I još neka knjižica bodova za popuste u kupovini.)

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Pelene ...
28.8.2010 22:28:45   
isidora88
ako nekog interesuje mogu se prijaviti sve novorodjene bebe do 31.12.2010. user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Pelene ...
30.8.2010 11:56:32   
Iwana87
postoje bekutan pelene i meni su odlicno,prvo mi se svidelo sto su cvrste u odnosu na druge jer nismo koristili siroki povoj,ne stavljaju ga ovde ni u bolnici.Tako da sam se prvo odlucila zbog toga a posle sam probala i neke druge i opet se vratila na bekutan

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Pelene ...
30.8.2010 12:22:31   
pahulja76
becutan pelene 

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Pelene ...
30.8.2010 12:30:43   
pepeljuga
je l' ih ima kod nas? ja obozavam becutan user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Pelene ...
30.8.2010 12:46:05   
Iwana87
ako neko u srbiji koristi zna gde ima mada mogu ja u apoteci da pitam jel salju oni to za srbiju verovatno da da,ne verujem da proizvode samo za ovo trziste,a inace ta fima je jaka i mogu da vam kazem da sam prezadovoljna svim proizvodima do sad

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Pelene ...
31.8.2010 21:14:48   
mtajcica83
Sad sam bas zbunjena...neznam koje pelene da kupim za bebu. Mislila sam da su Pampers neprevazidjene ali sad citam da ima i vas koji imate lose iskustvo sa njima.Zatim spominjete Huggies pelene, i Becutan(za koje iskreno nisam znala ni da postoje user posted image ).. Tako da neznam koje da uzmem.user posted image

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Pelene ...
31.8.2010 21:21:26   
Snelle
mtajcice, za porodiliste će ti trebati najmanje pakovanje pelena. Kupi bilo koje, pa ako tvoja beba ne bude imala nikakvih negativnih reakcija, tj. osip, ojed nastavi sa korišćenjem istih.
I moja topla preporuka - jednom kada nadješ pelene koje odgovaraju tvojoj bebi, ne eksperimentiši sa drugim! Ovo važi takodje i za vlažne maramice i ostalu bebi kozmetiku!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Pelene ...
31.8.2010 21:30:21   
mtajcica83
Hvala Snelle  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Pelene ...
31.8.2010 21:35:21   
Iwana87
snelle u pravu si za menjanje,mada ja maramice kupujem razne jer ako nisu dobre ja ih koristim,neznam kod vas.tj u srbiji ovde ima i disny neke i odlicne su.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Pelene ...
31.8.2010 23:15:16   
Nensi*
I ja prvi put cujem za Becutan pelene...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Pelene ...
31.8.2010 23:21:02   
Snelle
Ivana, ajde, molim te, pitaj da li ih izvoze za Srbiju, mislim na Becutan pelene. Ja ih baš nigde nisam videla 



_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Pelene ...
1.9.2010 7:04:01   
Iwana87
Ok,mislim kao sto rekoh da izvoze,ima prevod na srpskom.bosanskom itdAko ne da vam prodajem ja :)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Pelene ...
18.9.2010 16:36:36   
bokicans
Sada sam se bas iznenadila za becutan peleneuser posted image !Ja sam koristila pampers i baby love i jedne i druge su mi odlicne!

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Pelene ...
18.9.2010 22:05:41   
NadaR
   Ja sam sad kupila Milosu za noc neke Lumpi pelene ... 
   Odlicne su i bas povoljne ,bas mi je zao sto ranije nisam znala za njihuser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Pelene ...
18.9.2010 22:07:50   
anajid
Nado gde si uzela,ja nikad nisam cula za te epelene?

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Pelene ...
18.9.2010 22:11:30   
NadaR
  Mila , u Mercatoru ! Odlicne su , pakovanje petice od 42 komada kosta oko 18 KM ,puno su jeftinije od pampersa a uopste ne vidim razliku u kvalitetu!user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Pelene ...
18.9.2010 22:12:11   
Anck Su Nmaun
Mi prelazimo na 4...  vec 5 put sve iscuri,iako  je 3 do 9 Kg (ona ima 7) a 4 pocinje od 7...

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Pelene ...
18.9.2010 22:13:01   
anajid
E super,bas ti hvala!Vec dugo lutam sa tim pelenama i nikako da pronadjem prave!Sada sam uzimala Baby love u dm-u,nisu lose,a probacu i ove!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Pelene ...
18.9.2010 22:14:12   
NadaR
 Probaj , meni su bas super user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Pelene ...
18.9.2010 22:14:58   
LillyT
Mi smo na 4 od negde 3. meseca (možda malo kasnije) iako još uvek nema 7kg. Više mi odgovaraju te veće, nekako su udobnije

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Beba rođena dva meseca nakon smrti mame
Naučna-fantastika? Čudo prirode? Čudo medicine? Ili jednostavno - čudo života?



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here