|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
18.12.2010 22:35:20   
minnica
I nama su pelene u ovom pakovanju drugačije nego u prethodnom. Oba su pampers 3. Izgleda su to novi dezeni.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Pelene ...
18.12.2010 22:43:31   
Shishica
Ja stalno cekam neki nov dezen pa nikad da naidjem, kod nas kao da salju stare zalihe bem ih u misa!

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Pelene ...
18.12.2010 22:44:24   
Didy
Ma, samo da se rešimo pelena!user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Pelene ...
21.12.2010 19:18:26   
Shishica
Jeste probale mozda ove pelene?

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Pelene ...
21.12.2010 21:44:48   
minna
Ja nisam probala...
Prvo smo koristili pampers premium, pa pampers active baby, pa posto su propustale ja resila da promenim. Kupim huggies...katastrofa...nismo ih ni potrosili sve jer su uzasno propustale. Danas sam kupila baby love u dm-u i one su propustileuser posted image
Tako da sam resila da vise ne eksperimentisem nego da se vratim na pampers. Jesu propustale, ali ne tako cesto kao ove druge...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Pelene ...
21.12.2010 22:26:12   
Anoniman
Nama pelene propushtaju jedino ako su male,ili ako nisu dobro zakopchane... a propushtale su sad kad smo imali proliv...

Mi smo na pampers active baby 4+, danas kupili novo pakovanje...drugachiji je dezen...skoz su na tufne user posted image

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 356
   RE: Pelene ...
21.12.2010 22:27:08   
IVA 11
I mi koristimo pampers active baby i ne propustaju. A i njih ima razlicitih makar kod nas, sve zavisi od pakovanja. Mi smo bili uzeli jedne pampers, ni materijal nije bio isti, i bile su tanje, i naravno propustale.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Pelene ...
21.12.2010 22:29:23   
Anoniman
Meni su bolje one koju kupim na buvljaku...te su doneshene iz Madjarske...one koje kupim kod nas u radnjama...drugachije su...nekako tanje, mekshe...shta znam...te obichno ne valjaju..user posted image

Inache...probali smo dm baby love...i ja sam zadovoljna...verovatno bih ih koristila da nisu skuplje od pampersa....a imaju manje komada...i to mi se ne isplati nikako...user posted image

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 358
   RE: Pelene ...
21.12.2010 22:33:51   
IVA 11
I mi tako uzimamo, jer su kod nas pelene pampers active baby(koristimo cetvorku 82 kom) one tanke, nikakve u prodavnicama 19 eura, a u jednom marketu u sklopu pijace 15 i to ove bolje! 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Pelene ...
21.12.2010 22:37:03   
Anoniman
Pa ja sam 4 na buvljaku kupovala sa vishe komada za manju cenu...chini mi se 10 komada manje a 100 dinara je vishe u radnji...plus loshiji kvalitet...user posted image Neznam u chemu je fora user posted image

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 360
   RE: Pelene ...
21.12.2010 22:42:50   
IVA 11
I ja se pitam, bas bzvz, prije sam stalno iscitavala na celofanu sta pise(mada ni to vise nije mjerilo), jer sam jednom uzela neke bez onog gela, nikad nisam znala kad je puna, a kad ne...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Pelene ...
22.12.2010 11:08:46   
minna

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Nama pelene propushtaju jedino ako su male,ili ako nisu dobro zakopchane... a propushtale su sad kad smo imali proliv...

Mi smo na pampers active baby 4+, danas kupili novo pakovanje...drugachiji je dezen...skoz su na tufne user posted image



Bas pazim da ih lepo zakopcam... Razmisljala sam i o tome da mu nisu male, na oko mu stoje ok, ne izgledaju malo, koristimo od 4-9kg, on ima oko 7500g (ne verujem da ima vise, za 2 dana cemo znati)... Ne znam za koliko je kg pampers 4?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Pelene ...
22.12.2010 11:15:06   
Snelle
Minna, pampers 4 je od 7kg, tako da možete slobodno da predjete! Osetićeš neverovatnu razliku u odnosu na 3! Biće lakše i tebi i bebcu user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Pelene ...
22.12.2010 11:20:27   
minna
E super, odmah cu danas da mu kupim! Hvala!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Pelene ...
22.12.2010 11:50:31   
Anoniman
Ta kilaza koja pishe na pelenama je chista glupost.... Petra josh nema ni 7kg, a Sara je jedva preshla 4kg, a nosimo 4+ koji je od 9-20 kg.... bash bih volela da vidim kako bebi od 15kg stoje ove pelene user posted image

Fora je da ima dovoljno mesta u peleni da stane kaka, jer ako su uzane kao gatjice...a beba se ukaki...pa ta kaka mora negde da stane...pa ide napolje...

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 365
   RE: Pelene ...
22.12.2010 11:54:23   
minavb
Vanji je i 3 siroka oko struka.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Pelene ...
22.12.2010 12:36:11   
Anoniman
Pa ja skoro preklopim one trakice i lepim ih uvek ispod slichice...user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 367
   RE: Pelene ...
22.12.2010 12:39:48   
minavb
Ranije sam tracice lepila na one slicice koje su pored velike slicice, ako me razumes na koje mislim. Sad lepim na slicicu, suzio se covek.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Pelene ...
22.12.2010 12:42:57   
Snelle
IZVORNA PORUKA: minavb

Ranije sam tracice lepila na one slicice koje su pored velike slicice, ako me razumes na koje mislim. Sad lepim na slicicu, suzio se covek.


Ili izdužio user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Pelene ...
22.12.2010 12:44:21   
minavb
user posted image Eh, nadm se da je to u pitanju, ali kako ga koja sestra u dz izmeri, on ima po 1cm manje.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Pelene ...
22.12.2010 12:47:20   
Snelle
user posted image Klasika!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Pelene ...
31.12.2010 0:15:15   
choopa choops
Znaci do sada probali
Pampers Activ baby
pampers premium care
pampers sleep&play
huggies
baby lino
lumpi
i sve propustajuuser posted image user posted image user posted image
Grrrrrrrrr. Jedna drugarica me cak pitala Izvini a jesi ti sigurna da ih dbro stavljas? Da niie naopacke? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Pelene ...
31.12.2010 0:17:00   
Nensi*
A jel namestis onaj lastis lepo,i unutrasnji i spoljasnji?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Pelene ...
31.12.2010 0:27:06   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: nensi27

A jel namestis onaj lastis lepo,i unutrasnji i spoljasnji?


Je l' zezas ili stvarno pitas? user posted image

Ma namestim sve po pe esu, ali njemu ili procuri na ledja ili obavezno kod desne butine user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Pelene ...
31.12.2010 0:29:49   
Nensi*
Ja sam mrtva ozbiljna,vidjala sam roditelje koji samo stave pelenu zalepe one trakice gore i to je to...Ja uvek namestim lepo i taj spoljasnji i unutrasnji lastis da ga negde ne zulja,i ne cure nam pelene,desilo se par puta,ali to je bilo ono "do guse" user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here