|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika za bebe..
5.4.2016 15:28:07   
IvanaSK RR
Jedino sto ja nisam prala kosu nikada kupkom ili sapunom, uvek sam za kosu imala sampon (valjda profesionalna deformacija) :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1151
   RE: Kozmetika za bebe..
5.4.2016 15:32:46   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image Pa nema ti kod bebe sta da sapunjas toliko, sem guze user posted image
Dovoljna je jedna stvar za kupanje. Bar ja licno ne volim da preterujem sa tolikom hemijom.
Sa par kapi okupas citavu bebicu, osvezis i kraj.

Jel mi verujes da ja i dan danas deci kupujem kupku i sampon u jednom, ima dosta njih koji to proizvode , samo dodam balzam za kraj a velike su cure 6 i 4 god.

I da za sve koje interesuje Seba med je na akciji u Aksi

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: Kozmetika za bebe..
5.4.2016 16:18:20   
Sanjalicaaa
Dok su tako mali i kosicu sam prala sapunom. Posle toga uzmem kupku i sampon u jednom. Do sada nisam nijedan šampon dečiji kupila.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: Kozmetika za bebe..
5.4.2016 16:32:00   
IvanaSK RR
To je ok, uzimala sam sampon i kupka u jednom, ali nisam samo kupku i samo njom prala kosu.
Otici cu onda sutra do Lilija.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: Kozmetika za bebe..
12.4.2016 11:32:08   
gagaag
Zdravo sima! Jos od trudnoce citam postove ovde, ali nikako da i ja nesto napisem, pa evo me na ovu temu.
Naime, David je rodjen u Austriji gde i zivimo, pa je mozda zanimljivo nase sestomesecno
iskustvo. Uvek sam u dilemi izmedju nase i ovdasnje skole, jer su razlike cesto ogromne, ali se na kraju odlucim za ono sto je meni najlogicnije.
Po pitanju upotrebe hemije, i sama sam imala cesto problema jer imam osetljivu kozu. David je to izgleda dobio od mame user posted image . Ono sto mi se ovde svidelo je minimalna upotreba hemije.
Dakle, beba se u pocetku kupa bez ikakvog sapuna ili kupke, vec samo sa par kapi biljnog ulja (bademovo, susamovo..). Ne kupa se svaki dan, vec 2-3 puta nedeljno. I koza mu je bila stvarno divna.
Kasnije smo poceli da se kupamo sa malo Penaten kupke i kasnije namazemo nezaobilaznu pavlovicevu u predelu pelene (ima je i ovde da se kupiuser posted image ). Medjutim, malo se bio ojeo, pa smo presli na WELEDA kozmetiku po preporuci nase babice. Ovu kozmetiku bih svima preporucila jer je na biljnoj bazi i nama je super! (mislim da je ima u DM, zute boje je).
Mi i dalje sipamo ulje u kadicu, a telo mazemo uljem samo kada se masiramo (Weledino ulje, naravno :) Inace se ne mazemo, osim po licu jer se desi da mu od tatine brade izadje par bubuljica, pa na lice mazemo Bepanten ili pavlovicevu... I to je to!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: Kozmetika za bebe..
14.4.2016 8:19:14   
Mariya
Ja se kunem u Sebamed kozmetiku. Koristile smo svašta,kupku,šampon,sapun već 4,5 godine, otkad se L rodila. I pošto L ima baš suvu kožu,ja joj uzmem Sebamed kremu i počnem da je mažem. Treći dan se osula po celom telu,a najviše tamo gde sam je mazala. I napravim pauzu,nakon nedelju dana ponovo počnem da je mažem ona se opet ospe treći dan. I batalim kremu, vidim da joj ne odgovara. Ali žao mi 900 dinara što sam dala za nju. Pa mazaću onda H. I treći dan kad sam je skidala pred kupanje,vidim da joj izlazi osip tamo gde sam je mazala user posted image user posted image Pa šta je to u toj kremiuser posted image

(odgovor članu gagaag)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: Kozmetika za bebe..
14.4.2016 8:38:21   
sonyasha
Kod nas je Sebamed sapun bio dobar dok nije krenuo užasno da suši i da mu bukti ekcem. Posle isprobavanja svih skupih varijanti smo prešli na Bekolino noćnu kupku od koje ne dobija ekcem i koristimo je već tri godine!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: Kozmetika za bebe..
14.4.2016 9:59:00   
isidora88
Ja sam koristila kupku seba med za Alekseja, medjutim nikako mu ne odgovara, jako mu je kozu isusivalo. Definitivno ostajemo na Musteli bar 2 godine, sad mu je koza divna i povukao mu se osip na licu koji je imao.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: Kozmetika za bebe..
14.4.2016 10:51:50   
Maraj
Mazete li bebe kremama losle svakog kupanja? Ja L namazem svako vece posle kupanja. Da l preterujem? Da l treba praviti pauzu? Koza mu je lepa , ne vidim da mu smeta

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1159
   RE: Kozmetika za bebe..
14.4.2016 11:01:39   
adulence
Iskreno maraj ja ne mazem uopste...nekako mi nema potrebe za tim...nakon kupanja se lepo utapkamo peskiricem pavlovicevom namazem guzicu i malo obraze jer su suvi i to je to...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1160
   RE: Kozmetika za bebe..
14.4.2016 11:05:41   
Maraj
Pa i ja se zato pitam da l preterujem....

a cime ga kupas? Nekim uljem ili kupkom?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1161
   RE: Kozmetika za bebe..
14.4.2016 11:08:45   
adulence
Trenutno sa sebamed,ali planiram sada kada potrosim da kupim neku uljanu kupku vec kad ga ne mazem da ga tako hidriram...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1162
   RE: Kozmetika za bebe..
14.4.2016 11:09:24   
sonyasha
Maraj, po mom mišljenju je najbitnije da li njemu prija.
Nama su savetovali što manje bilo čega, prvo smo se kupali samo vodom, pa onda Sebamed sapun, ali mu ne mažem ništa, da bi mu se regulisalo lučenje te zaštitne masnoće. Tako su nas savetovali, tako mu i prija, kao i Vojinu. Kasnije smo kod Vojina krenuli samo ekcem da mackamo onom bekolino kremom i to povremeno, a Milutin sada ima samo na vrhu šakica santimetar pa mu mackam sa nekom maminom kombinacijom tri ulja i prija mu.

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1163
   RE: Kozmetika za bebe..
14.4.2016 11:14:15   
Maraj
Pa mi L od samog početka kupamo hipp kupkom , pa posle ga malo namazem sa hipp mlekom za telo. Naravno guzu i prepone sa pavlovicevom. Da l da "odmorim" malo od mackanja. Opet , fina mu je koza. Nismo imali problema do sada

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1164
   RE: Kozmetika za bebe..
14.4.2016 13:27:22   
Anck Su Nmaun
Za prvo dete su mi rekli mackaj sve prevoje user posted image

Jesam u pocetku, drugo dete Samo prepone i guzu zbog pelena, nista vise...mislim da nema potrebe !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1165
   RE: Kozmetika za bebe..
14.4.2016 15:17:20   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Maraj

Mazete li bebe kremama losle svakog kupanja? Ja L namazem svako vece posle kupanja. Da l preterujem? Da l treba praviti pauzu? Koza mu je lepa , ne vidim da mu smeta


Ne. Niti ih kupam svako veče, a nisam im nikada tijelo mazala kremom, uljem (Ne računam kreme za sunčanje). Koža im je svima normalna.



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1166
   RE: Kozmetika za bebe..
14.4.2016 18:07:59   
Mariya
Ja L mažem posle kupanja od rođenja,jer joj je suva koža.
H sam nedavno počela,ne zato što joj je potrebno,nego što ona vidi od L da se maže pa hoće i onauser posted image .
A za 4,5 god koliko ima Luci i 1,5 Heleninih, 1 jedini put ih nisam okupala,kad smo zaglavili u gužvi na graničnom prelazu i kasno stigli kući. Kupanje je obavezno svako veče i one obožavaju da se kupaju.
Mažem ih niveinim baby kremama, one obema odgovaraju.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1167
   RE: Kozmetika za bebe..
2.5.2016 8:06:43   
Petkovici
Ja sam sa Janom miku mucila dok nisam nasla odgovarajucu kozmetku. Stalno joj je koza bila suva i morala sam da je mazem svako vece. Oko 2 godine sam pocela da je "skidam" sa mleka za telo i sad je mazem mozda jednom-dva puta mesecno. Milu ne mazem, samo prevoje i nemamo probleme za sada

_____________________________

Jedno je biti stvoren, a drugo ~ biti ostvaren.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1168
   RE: Kozmetika za bebe..
2.5.2016 9:05:57   
wivern

IZVORNA PORUKA: choopa choops
Ne. Niti ih kupam svako veče, a nisam im nikada tijelo mazala kremom, uljem (Ne računam kreme za sunčanje). Koža im je svima normalna.



Isto, copy-paste.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1169
   RE: Kozmetika za bebe..
2.5.2016 9:14:42   
milicicak
Mini buba se kupa svako vece, obozava kupanje :) dok je divljao ekcem mazali smo je Stelatopiom svako vece kad se smirilo prestali smo...
Sad nema ekcem al joj se koza susi pa bi trebalo da kupim neku kremu... Mislila sam Sebamed al me Maryia pokolebala... Za Stelatopiu mi se ne daje novac a mislim da joj trenutno nije neophodna

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1170
   RE: Kozmetika za bebe..
2.5.2016 9:21:43   
Trcosava
Mili, sećaš se da sam pisala da je Luka sav crven bio od Sebameda, a nema nikakav problem sa kožom?

Ani recimo odgovara sebamed. Mada je dermatolog rekao da Ana ima suvu kožu (guščija koža na nadlakticama i samo tamo). Za nju mi je preporučio bilo šta sa ammm kako beše ime ime (la roche posay i eucerin imaju te kreme) Nije jeftinija varijanta od Stelatopie (na žalost)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1171
   RE: Kozmetika za bebe..
2.5.2016 10:07:44   
isidora88
Ovocno se preporucuju kreme sa ureom za izrazito suvu kozu. Ja sam koristila eucerin za sebe. Za bebu Mustela, seba med mu nije odgovarao. Ni Mateji ne odgovara seba med, sav se osuo od njeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1172
   RE: Kozmetika za bebe..
2.5.2016 10:28:21   
Trcosava
Isi bravo! Urea! Za Anu mi je preporučeno minimum 5% uree
Malo sam sad gledala cene i sve je tu negde. Još se najviše isplati Eucerin. Svi su preko 200ml.
Jedan Eucerin atopicontrol ima čak 400ml ali je oko 25€ (mada kad pogledaš da je onaj stelatopia 200ml i 17€ ne izgleda tako skupo)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1173
   RE: Kozmetika za bebe..
2.5.2016 10:31:28   
isidora88
Ja sam koristila sa 10%, kako meni to smrdiuser posted image
Inace tacno su obojica povukla na mene osetljivu kozuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1174
   RE: Kozmetika za bebe..
2.5.2016 10:35:42   
Petkovici
Ja za sebe koristim mleko sa ureom. Dugo sam koristila Eucerin, oa sam presla na DM-ovo. 10% uree., odlicno, a mnoooogo povoljnije.

_____________________________

Jedno je biti stvoren, a drugo ~ biti ostvaren.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Hidratacija najmlađih u letnjim danima
Tokom letnjeg perioda i visokih temperatura koje su sve češće, najvažnije je redovno se hidrirati. Ovo se najviše odnosi...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here