|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
21.3.2013 12:43:54   
slavica.
Mi,od kako je otpao pupak,pisu stavljamo na gore,tako su mi rekli da treba. A onda sam negde procitala da pelena nocu hoce da procuri zbog toga,i da se nocu stavi na dole,preko dana ne bi trebalo,ako se bebac ukaki,pa da ne dodje do infekcije neke,ali posto nocu svakako ne kaki,mnoze. Ja probala,i funkcionise! Vise se ne budimo mokri!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1701
   RE: Pelene ...
4.5.2013 12:54:52   
Rosita
Koristim babylove, do sad su mi možda jednom, dva put propustile, ako i toliko. U nuždi sam jedan dan koristila one bambo dok mm nije došao sa posla i doneo naše, od 5 upotrebljenih bar 3 su propustile.

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 1702
   RE: Pelene ...
8.5.2013 16:21:25   
Ivence
Ja sam koristila evy baby, ali kada je ciki dobila osip kupila sam pampers active baby i sada se pitam što nisam odmah njih koristila... jeste da i za one jedva da sam para imala, ali za nju sve user posted image

_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1703
   RE: Pelene ...
9.5.2013 8:27:48   
adulence
dok je bilo hladnije vreme koristili smo puffis,ci je otoplilo presli smo na pampers acive baby tanje su i odlicne...

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 1704
   RE: Pelene ...
9.5.2013 16:27:30   
ivannna
sada koristimo pampers,bele,premium care i odlicne su! tanke su i imaju onu crticu koja se oboji kad se upiske,to mi mnogo znaci!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1705
   RE: Pelene ...
14.5.2013 18:55:12   
lady_b

IZVORNA PORUKA: ivannna

sada koristimo pampers,bele,premium care i odlicne su! tanke su i imaju onu crticu koja se oboji kad se upiske,to mi mnogo znaci!


I meni su dobre...a to za crticu sam skontala tek kad smo već potrošili pola paketa user posted image

Mi inače koristimo Babylove i stvarno su mi super user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1706
   RE: Pelene ...
2.6.2013 18:04:54   
LORELAY1
Slucajno sam kupila Tenera pelene i uzasnuta sam. Nikad vise nikako ! Kao plasticna kesa su, a mirisu na prasak za pranje. Dete mi se odmah osulo i samo se cese, iako nikad do sada nismo imali problem sa nekim drugim pelenama. A vlazne maramice su im, za divno cudo , sasvim ok.

_____________________________

http://joksijoy.blogspot.com/

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 1707
   RE: Pelene ...
7.6.2013 12:15:38   
cockic
ja sam ceri na pocetku pampers beli i posle libero.ona smo presli na maxi cere,i nikad nije imala reakciju na njih.sad mi rekose za akciju k plus pelena u idei,ja sam zadovoljna.one lice na teneru,ali bez mirisa.sto je meni bitnije.ne volim pelene koje mirisu.a cena ovih k plus be be pelena je sad 750din,4-ka ima 50kom.vala jeftine su mi,a danju menjam 5 puta sve zavisi koliko puta kaki.a nocu cu videti koje cu,trenutno za noc koristim zeleni pampers.

a ove maxi care su 1150 koliko sam juce videla,i ima 4-ka 48kom.a kad su one na akciji budu 1000din.

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 1708
   RE: Pelene ...
7.6.2013 12:20:59   
bea83
Mi sad koristimo Care i Lumpi, kombinujemo u zavisnosti dal pazarimo u Rodi ii Tempu.

Cockić, jel su te iz Idee papirne ili onako plastične? Ne znam dal da eksperimentišem. Nisam koristila te Tenera pa ne znam sa čim da uporedim

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1709
   RE: Pelene ...
7.6.2013 12:23:49   
minnica
Ja danas kupila za bebu Pufies da nosim u bolnicu i da mi ostane. Uzeću za svaki slučaj i malo pakovanje Pampersa,ali mi ove deluju skroz ok.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1710
   RE: Pelene ...
7.6.2013 12:24:19   
vonavoj
bea,koristila sam be-be..meni se nisu svidele,imaju mnogo papira oko nogu...nekako su budzaste i probijale se...a zadovoljna sam ovim CARE iz Maxija...hvala na preporuci!user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1711
   RE: Pelene ...
7.6.2013 12:26:02   
bea83
Hvala Von verujem u tvoj ukus po pitanju pelena user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1712
   RE: Pelene ...
7.6.2013 12:42:14   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image mislim da Vikijeve butkice ne bi stale u be-be! ni TIkine ne moguuser posted image user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1713
   RE: Pelene ...
7.6.2013 12:43:39   
cockic
bea za vrtic je super,jer meni su pekiju i kad napisem ime dolazio u tudjoj.bas sam se nervirala.ali verujem da je nezgodno i kad imaju ime sad da traze ime,od 100 pelena da nadju petrovu.i onda sam za njega i vrtic pocela teneru,nije mu smetala,ali bas jako mirise.sto mi se nedopada.inace on je bas samo pampers,dok on i lena nisu stigli do istog broja user posted image ,jer je on par meseci pred odvikavanje za noc koristio,ove njene care.on je ulazio u 4-ku.

a ove be be,imaju taj visak papira sto kaze von.ali lena mi je vitka pa je njoj i ona komotna.ako budes probala,moj savet bi bio da uzmes 5-cu.ne verujem da bi je bacila.makar da saljes u vrtic.za 750 din su super,a svakako se potrose.ja cu za dan njih kao sto vec rece,za noc cu ili probati beby love jer jos nisam njih probala ili cu opet ove care.jer bi mi to pakovanje od 48 tajalo mesec i po dana,ako stavljam samo nocu.a ove jeftine za dan.


(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 1714
   RE: Pelene ...
7.6.2013 12:46:48   
bea83
Mi 5ticu koristimo još od 9,10 meseci user posted image  S tim što u pampers peticu se jedva smestimo, stomak mu ispadne onako ko pravi kamiondzija a i jedva mu pokrije guzu, dok su Lumpi i Care petice ipak veće i dublje
Znači ništa od uštede za be-be pelene, jedino da ga bacim na dijetu em ću da uštedim na hrani em ću da ga uguram u jeftinije peleneuser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1715
   RE: Pelene ...
7.6.2013 12:47:39   
cockic
a ako su od 15 do 25kg nema sanse da butkica neudje.barem ja mislim.to je 5 -ca be be.ove lenine su od 9-18kg.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1716
   RE: Pelene ...
7.6.2013 12:49:48   
bea83
ma verovatno bi ušao, al ako je to oko butki uže sigurno bi mu se ucrtavalo kao i babylove user posted image  mada petice su uglavnom od 12 a ne od 15 kg, zar ne?
Inače mi imamo oko 15kg pa nam to svakako ne pravi neku bitnu razlikuuser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1717
   RE: Pelene ...
7.6.2013 12:53:57   
vonavoj
koristila Tika 5cu bebe i opet butkice ne udju,a nije debela,ima oko 13kg,cini mi se da nemaju dobar kroj! inace,mi u vrtic nosimo uvek pelene sa imenom,od prvog dana!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1718
   RE: Pelene ...
7.6.2013 12:57:46   
bea83
Mi neuser posted image  Ali uvek ga nadjem u njegovoj peleniuser posted image  samo što vidim da one ponekad napišu ime na njoj nekad ne. I moram da priznam da mi nije uvek jasan taj sistem donošenja pelena, svaki dan pakujemo po 3, uredno nestaju pa onda jedan period mi se vraća po jedna, dveuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1719
   RE: Pelene ...
7.6.2013 13:05:04   
vonavoj
ja nosim 3 u vrtic, s tim da je stavljaju na nosu,pa nekad i ne potrosi 3kom,pa imaju viska..i onda krajem nedelje nadjem po neku u ormanu!Pisemo ime i na patofnama,pelenama,od prvog dana,da ne mesaju vaspitacice!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1720
   RE: Pelene ...
7.6.2013 13:17:39   
cockic
a pampers je sve velicine smanjio,da bi jos vise placali pelene.4 ka je od 7-14kg,4+ je od 9-16kg,a 5 je od 11-18kg.znam da je ta 4 pre bila veca od 7-18kg.nebi ni provalila da mi muz nije kupi jednom ove jednom me zove i kaze nema ih.i pita decka koji tu radi i nasao je u magacinu jos jedno to vece pakovanje 4-ke.to je bilo zimus kad je krenula prodaja u kutijama.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1721
   RE: Pelene ...
7.6.2013 13:26:21   
cockic
meni je on stalno dolazio u tudjoj,i to u ovim krsevima ja dam pampers koji je boga oca,zato sam presla na teneru.i mi smo tri davali,i nikad nisu vracali.a onda kad je ostao samo na dnevnoj,davala sam samo jednu za spavanje.kao mora da im neupiske krevet.ja reko vi ga ponudite da piski pre spavanja,i krevet ce biti suv.tako kuci radimo.i one kao ok,ne morate vise donositi.on za dnevno spavanje je prestao da koristi skoro kad i dnevne.znaci sa dve i po godine.ali ima dece koja ne mogu i ako piske pred spavanje,upiske se i na spavanju.on nije imao to.ma ja sam super prosla sa njim,noc cas posla skinusmouser posted image
da vise nemasim temu user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1722
   RE: Pelene ...
26.6.2013 15:49:05   
Leptiric123
Koliko treba švedskih i tetra pelena da kupim da imam za neko vreme kad beba izadje iz porodilišta, mislim za mesec dva?

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1723
   RE: Pelene ...
26.6.2013 16:10:55   
Figaro88
Ako ces samo njih da koristis onda ti treba puno,za svako presvlacenje dve tetra i jedna svedska plus ona zastitna.A presvlacis bebca u pocetku 6-8 puta.A ako ces pampers a njih za siroki onda 5-6 svedskih i 20-tak tetra.Tetra pelene koristis za svasta nesto jos-da stavis pod bebu,preko ramena kad je drzis da podrigne itd....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 1724
   RE: Pelene ...
26.6.2013 16:28:42   
Leptiric123
Koristiću pampers, a ove samo za široki povoj user posted image

hvala user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here