|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
13.2.2013 23:05:44   
cockic
e za te care smo i mi pisali ovih danauser posted image ceri odgovaraju a sin se osuo e da li od njih ne znam ali svakako cu probati i beby love a ako neodgovaraju vraticu se na maxi cere za lenu a za sina cu neke druge i onako on samo uvece ih koristi.mogu jedno pakovanje pamperasa njemu i traja ce mu mesec i po dana jer nama treba samo jedna za noc za pekija.

(odgovor članu lanajana)
Direktna veza do poruke: 1676
   RE: Pelene ...
14.2.2013 2:27:47   
jovicaa
mi sad uzimamo maksimu puffies i zadovoljna sam, bolje su mi od pampersa. mozda cu i aleksu poceti njih da uzimamo.

< Poruku je uredio jovicaa -- 14.2.2013 2:28:10 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1677
   RE: Pelene ...
10.3.2013 9:53:22   
ivannna
u pocetku smo koristili tenerra pelene,ali sam ipak i ja prestala zbog onog mirisa,nisu joj smetale ,nije imala nikakve reakcije ali za svaki slucaj,
baby love iz dm nisu lose,
kod puffies mi se ne svidja sto kad su mokre kao da se pelena deformise,postaje neravna,kao da ima neke grudve unutra,
ali ubedljivo su mi najbolje huggies! svidja mi se sto su bas papiraste a ne kesaste ako kontate na sta mislim,i mnogo je dobra fora sa onom zutom linijom koja menja boju kad se beba upiski user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1678
   RE: Pelene ...
11.3.2013 8:54:31   
Skockica
Mi smo poceli sa papmers premium care i one su super, onda smo u dm-u dobili baby love i one su se cinile fino ali propustaju.Sad sam uzela pamper active baby pa cemo videti.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu olovka)
Direktna veza do poruke: 1679
   RE: Pelene ...
11.3.2013 9:17:57   
Janncica
Mi smo sad na puffisu... user posted image Propustaju i one,ali mnogo manje nego pampers i libero.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 1680
   RE: Pelene ...
11.3.2013 10:50:25   
bea83
Samo da opet (ako već jesam) pohvalim Lumpi, juče su izdržale pola litre mleka (2x250ml), 200ml čaja i 150ml vodeuser posted image  Ujutru sam mogla da ih koristim kao teško naoružanje, daleko bilo kad bi  nekog pogodila u glavuuser posted image  A Viki suvuser posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 1681
   RE: Pelene ...
11.3.2013 10:53:07   
snovi
Znači zadovoljni?
IZVORNA PORUKA: Janncica

Mi smo sad na puffisu... user posted image Propustaju i one,ali mnogo manje nego pampers i libero.


(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 1682
   RE: Pelene ...
11.3.2013 10:59:10   
isidora88
mi trenutno neke francuske absodine ili tako nesto, ne propustaju za sadauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu snovi)
Direktna veza do poruke: 1683
   RE: Pelene ...
11.3.2013 16:20:00   
minnica
Mi smo uglavnom bili zadovoljni pampersom zelenim i njega smo i kupovali najčeŠće. Osim njega, koristili smo i beli premium care, koji je još bolji, a i Libero (isto sam bila jako zadovoljna).

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1684
   RE: Pelene ...
11.3.2013 17:04:54   
sarti
Od pocetka koristimo pampers zeleni.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 1685
   RE: Pelene ...
12.3.2013 6:27:54   
mali_mis
Mi jos ne koristimo ni jedne, jer je bebac u stomaku, ali nas zanimaju razlicita iskustva sa pelenama user posted image
Meni su pufies preslatke.
Dosta drugarica je hvalilo baby love kao jeftiniju varijantu pampersa. Uglavnom, igracemo se sa isprobavanjem pelena.

(odgovor članu sarti)
Direktna veza do poruke: 1686
   RE: Pelene ...
12.3.2013 11:53:41   
bojanica7
obavezno probaj huggies newborn i dvojku... super je. nemas utisak da su pune gela kao sto sma imala utisak s obicnim pampersom. i probaj pampers primium (to je onaj beli).

ja sam kupila huggies za pocetak, probacu puffies (ne znam kako dosad nismo) a nameravam najvise da koristim moderne pamucne pelene.

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1687
   RE: Pelene ...
12.3.2013 18:30:10   
lady_b
Mi ćemo probati Baby love, ako ne budu dobre mjenjaćemo..mada ih dosta hvale..al opet kako ko user posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 1688
   RE: Pelene ...
12.3.2013 19:30:39   
zeksi
Mi smo prvo koristili pampers, odlican, zatim probali boni suprims i nisu nam odgovarale, debele su i krute, posle probali lumpi, isto su nam super, najslicnije pampersu, a sad tenera, jer smo vec veliki i treba da skidamo pelene a i zbog cene nam odgovaraju.

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 1689
   RE: Pelene ...
12.3.2013 19:38:26   
Figaro88
Mi smo koristili ili pampers ili Hagis,odgovarale su nam obe,a brat je kupovao i Libero i kaze da su i one ok....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu zeksi)
Direktna veza do poruke: 1690
   RE: Pelene ...
13.3.2013 12:43:56   
lajla

IZVORNA PORUKA: bea83

Samo da opet (ako već jesam) pohvalim Lumpi, juče su izdržale pola litre mleka (2x250ml), 200ml čaja i 150ml vodeuser posted image  Ujutru sam mogla da ih koristim kao teško naoružanje, daleko bilo kad bi  nekog pogodila u glavuuser posted image  A Viki suvuser posted image



potpuno se slazem i nama izdrze super....mada sada nekad kupimo i Libero

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1691
   RE: Pelene ...
14.3.2013 22:23:05   
vonavoj
i ja sam se klela u Lumpi dok smo koristli 4ku..ali od kad koristi 5cu sva se pelena natopi i probije joj na bodic,pizamu user posted image ..ima 12kg,jednostavno sam morala,cetvorka joj je omalila! i sad nisam pametna koje da kupim!

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 1692
   RE: Pelene ...
15.3.2013 8:11:42   
bea83
Ne kapiram Von uopšteuser posted image  Viki ima 14kg i pije tečnosti ko slon, bukvalno pelena bude teška preko pola kile i više, i ništa ne probije, a to što pričaš mi se dešavalo sa Pufies, natopi se i prodje kroz pelenu, ne sa strane

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1693
   RE: Pelene ...
16.3.2013 20:53:38   
Sesilija 83
mi od pocetka beli pampers i super smo zadovoljni,nijednom joj do sada nije probilo,a ima bas bas osetljivu kozu...

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1694
   RE: Pelene ...
19.3.2013 6:49:18   
Skockica
nikad vise beby love, pretproslu noc dete mi bilo skroooz mokro, sreca da vise nemam, vracam se starom dobrom belom pampersu. Nije mi jasno kako toliko zena hvali bebylove da ne propustaju a nas unistise user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1695
   RE: Pelene ...
20.3.2013 18:07:37   
slavica.
Uzeo muz sinoc puffies fashion. Deluju mi ok. Fine i meke,bez nekih mirisa,ne deluju plasticno. Nocas smo ih stavili,i nisu propustile! Daj Boze da tako bude i u buduce! Pampers mi je uzasan,ali ga koristim,jer mi je sto se tice propustanja,propustio najmanje puta... Ali da je propustao,jeste,i to dosta. Huggies mi je isto los,jako.
Ali vazna stvar koju moram da napomenem,jeste da smo mi nocu poceli da pisu stavljamo na dole. Pitalka sam doktorku da li je to u redu,kaze jeste.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 1696
   RE: Pelene ...
20.3.2013 18:11:23   
Moiraina
Mi korstimo Pufies već odavno, za prvo dete od četvorke, a za bebca od starta. Propustile su mi samo kada ih nisam dobro stavila, izdrže celu noć bez problema. Mislim da sam skoro sve marke probala, ove su mi najbolje.

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 1697
   RE: Pelene ...
20.3.2013 19:15:49   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: slavica.

Ali vazna stvar koju moram da napomenem,jeste da smo mi nocu poceli da pisu stavljamo na dole. Pitalka sam doktorku da li je to u redu,kaze jeste.


A kako drugačije piša stoji user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 1698
   RE: Pelene ...
21.3.2013 9:52:45   
bea83
Mi i dalje je stavljamo na gore pa nam prednji deo pelene bude težak ko tuč a zadnji deo prazanuser posted image  

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1699
   RE: Pelene ...
21.3.2013 10:06:00   
Sanchy
Mi koristimo babylove od rodjenja,ni jednom mu nisam stavila neke druge,i ne propustaju i ako sada spava celu noc i ujutru pelena bude teska kao tuc...pisu ne diramo tj.stoji na dole,tako nam je ped.rekla pa mozda ima veze i sa tim....

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here