|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
7.2.2013 10:32:21   
Agripina
Mi smo svašta probali, bebylove, pampers, pa lumpi i na ovim zadnjim smo ostali mjesecima, jer su stvarno dobre - tanke su, nemaju miris i nisu propusštale, a i cijena im je stvarno povoljna. Prije par sedmica N. je dobila kontaktni dermatitis visoko na guzi (skoro na leđima). Prvo je to bio mali osip, a onda se proširilo na cijelu guzu i prepone. Dr nam je rekla da mijenjamo pelene, jer se možda koža zasitila, pa smo počeli da isprobavamo razne i sve dok nismo prešli na pampers activ baby nije se povuklo. A meni se lično ne sviđaju, ubija me njihov smrad, ponekad ujutru malo propuste, jer je noću ne presvlačim, ali šta da se radi.

(odgovor članu bice devojcica)
Direktna veza do poruke: 1651
   RE: Pelene ...
7.2.2013 11:31:53   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Jeste li probali Lumpi...ja tj deca user posted image sam odavno presla na te i prezadovoljna sam!


mi koristimo baby love i lumpi, bas pre neki dan sam pohvalila dm i isti dan nam je pelena dva puta propustila kaku, sa lumpijem se to jos nije desilo i nadam se da nece!



Kaka jos nikad nije prosla preko, ali popustila jeste par puta kad se T nocu prepiski user posted image ali mislim da bi se to desilo u svakoj peleni.

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 1652
   RE: Pelene ...
7.2.2013 14:10:12   
cockic
e ja hvalila ove pelene a izgleda i pekijy da neprijajy i njemy nesto izadje visoko na gyzi neki kryzic meni sve lici na ekcem nemam pojma sta je.ali moracy da menjam opet pelene.a njemy koristimo samo nocy nemam pojma kako sad pa to dobi.mada on nikad nije imao te ekceme ne znam ni ja sta je mozda sam lypila ali da cy menjati pelene hocy.leni nesmetajy njoj je ok za sad mozda se deci svarno iritira koza posle nekog vremena koriscenja ko ce ga znati user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1653
   RE: Pelene ...
7.2.2013 14:14:01   
isidora88
Da li neko koristio pino pelene,xenia,violeta? Ima ih na sajtu dody shopa i bas du jeftine pa razmisljam da kupim od dvakog pskovanja po jedne

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1654
   RE: Pelene ...
7.2.2013 14:21:31   
Guardian
Definitivno Pufies upijaju najbolje !

Uzesmo ipak njih, tj., vratismo im se, a u pitanju je broj kao i koji smo koristili kod Babylove 4+ od 9 do 20 kg.

Em što su mnooogo mekše, em što ne propuštaju ( za sada ), nemaju više kristalčića i moć upijanja im je fantaaastična !

Nekako su i kad menjamo pelenu lakše u odnosu na Babylove koje kao da su pola kila kad skinemo, dok Pufies budu isto tako pune, ali kao perje.user posted image

(odgovor članu Agripina)
Direktna veza do poruke: 1655
   RE: Pelene ...
7.2.2013 14:44:17   
Sanchy
Taj kontakni dermatitis deca dobijaju jer uglavnom sve pelene sadrze prirodni lateks ,pisala sam vec o tome pre par dana koji izmedju ostalog izaziva kontakni dermatitis,,Babylove ne sadrzi prirodni lateks pa mi je i to bilo od znacaja pri izboru,,mozda jos neke ne sadrze ali ja za njih ne znam..inace neko me je pitao mi ipak koristimo Babylove4 a ne 4+ ,od 7 do 18kg,i ima 42 kom u pakovanju ,cena 920,00

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 1656
   RE: Pelene ...
7.2.2013 15:17:03   
Guardian
Ne sadrže i meni se to baš sviđa, ali džaba im kad nama propuštaju, a i opet je sve od deteta do deteta. Nama je ta četvorka od 7 do 18 kg bila mala, dok je od 9 do 20 kg propuštala...user posted image

Klela sam se u Babylove i eto ti ga sada...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1657
   RE: Pelene ...
12.2.2013 11:46:45   
Anoniman
Kakve su babylove pelene manje velicine me interesuju? koja je cena?

(odgovor članu Guardian)
  Direktna veza do poruke: 1658
   RE: Pelene ...
12.2.2013 11:55:00   
Snelle
Ja sam bila jako zadovoljna njima. Ne znam koja im je trenutno cena, sigurno piše na njihovom sajtu.
Pogledaj i OVO.

< Poruku je uredio Snelle -- 12.2.2013 11:58:51 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1659
   RE: Pelene ...
12.2.2013 11:56:44   
Rosita
Evo gore ces videti da ih hvale. Ja sam ih uzela, nemam iskustva, prvo mi je dete, ali volim tu kozmetiku pa sam se za njih najpre opredelila, ako ne budu odgovarale, menjacemo. Juce u dm pakovanje new born, 28 pelena, cini mi se od 2 do 5 kg, 550 dinara.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1660
   RE: Pelene ...
12.2.2013 12:00:14   
Rosita
Jedino sto mi je juce palo na pamet- odem npr. kod roditelja u jedan mali gradic sa bebom, tamo nema dm-a ni u najavi, moracu celu babylove kozmetiku da teglim u veeelikim kolicinama ako ostanem dosledna user posted image . Kako su vase bebe podnosile ako iznenada nemate pelene na koje su navikle pa ime stavite druge?

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1661
   RE: Pelene ...
12.2.2013 12:13:58   
Snelle
Ja sam stava da kad nađete pelene, kao i kozmetiku koje odgovaraju vašoj bebi to nikako ne menjate, i više ne eksperimentišete. Ali, ako se desi da negde otputuješ gde nema DM, moja preporuka je Sebamed kozmetika (važi za jednu od najboljih) i nikad nisam čula da se ijedna mama žalila na njih. A što se pelena tiče, kupi one koje su slične babylove, tj. tom materijalu i sastavu - Pufies, Libero....Pampers nikako, jer su po meni užas živi! I verujem da bebi nikako ne bi prijale posle Babylove.

< Poruku je uredio Snelle -- 12.2.2013 12:18:32 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1662
   RE: Pelene ...
12.2.2013 12:29:22   
Rosita
Hvala Snelle!

Pa valjda ce imati te druge. Ili ce raditi brza posta a mm ce sizeti user posted image . Ja nemam iskustva, ali nesto ne zelim pampers, doduse, takva sam u svemu, uvek ignorisem mainstream user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 1663
   RE: Pelene ...
12.2.2013 14:22:31   
Sanchy
Rosita babylove kreme su velike ,150ml.meni traju po mesec dana tj.ona svakodnevna toliko a ona sa cinkom traje koliko hoces medjutim one nemaju konzervanse u sebi pa ja i nju promenim posle mesec dana ,cena 180.00 din zuta krema a ta sa cinkom 220.00 odprilike,mislim smesno a pri tom uglavnom nista lose nemaju u sebi ,nista nije 100 posto ali po meni najprirodnije na trzistu,tako da to ti nije problem da nosis e sad pelene to je tacno ,ja sam sada u Crnu Goru nosila babylove posto oni dole nemaju DM,mada meni to nije problem stvarno dok god smatram da su najbolje za mog bebcauser posted image

(odgovor članu Agripina)
Direktna veza do poruke: 1664
   RE: Pelene ...
12.2.2013 14:25:36   
mama kukunka
u Crnoj Gori imas cosmetics market i tamo helen harpers pelene..mnogo bolje od svih na ovom trzistu..a mislim da je letos pakovanje bilo oko12eur ( ne secam se koliko-recimo 50-60kom)
a babylove kostaju 1700din kutija..svim brojevima je je ista cena samo sto je manjih pelena vise u pakovanju..4+ ima 72 ili 76 kom u kutiji

< Poruku je uredio mama kukunka -- 12.2.2013 14:29:14 >

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1665
   RE: Pelene ...
13.2.2013 9:34:28   
Janncica
Sa cerkom sam uvek koristila pampers i uvek su bile ok.Sad su takav fus. Poludecu. Stalno je mokar. Cak pelena skroz suva,a on mokar gore iznad pojasa. Tako bilo sa 2,pre neki dan uzeli 3 ista prica. user posted image
Koje su dobre? Dajte predloge,ne znam koje bih kupila.user posted image

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 1666
   RE: Pelene ...
13.2.2013 12:45:07   
cockic
mi uzeli juce pampers zeleni u tempu mm otisao tamo i onda mu rekla nek uzme njih nisam nesto zadovoljna ali nema veze uzeo je kutiju 99 kom 4-ku videcu kakve su joj sad mada njoj sam ih koristila kad je bila ona prva akcija sa tom kutijom i nisu propustale sad sam uzela njih jer pekiju one maxi cere neprijaju nesto mu se osula guza nemam pojma od cega ali samo guza bas gde je predeo pelene pa cu da vidim pampers mu nikad nije smetao a sad ce mo da vidimo da li ce se ovo povuci i nije mi jasno on pelenu nosi samo nocu preko dana ne i osuo se a kad ih je stalno nosio nije bio osutuser posted image nemam pojma cim otopli krecem u odvikavanje od nocne valjda ce mo uspeti budicu ga neko vreme u sred noci mada on kad se odvikavao proslog septembra nocu je nije ni nosio niti se upiskio nesecam se mozda jednom.ali nacicu neke carsave sa musemama pa cu krenuti u odvikavanje i nocnih samo da krene toplo vreme.

a beby love cu uzeti posle ove kutije pampersa pa ako nas se pokazu ok uzimacu samo njih mada mi nismo nesto puno eksperimentisali sa lenom a peki je sve probao do sad.lena je najduze koristila beli pampers pa onda libero jih bas dugo koristismo i onda pakovanje feshn kolekcije nije losa ali od tih sa jacom cenom su najbolje LIBERO od svih a ja sam bila i sa cere zadovoljna ali neznam sta je ovo pekiju izaslo leni nesmetaju sta vise bas joj prijaju ali nemam pojma posto kupujem za njih oboje istu velicinu onda moram da menjam za oboje.

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 1667
   RE: Pelene ...
13.2.2013 13:30:40   
Snelle
Janncice, ja glas dajem za Pufies i Babylove.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1668
   RE: Pelene ...
13.2.2013 13:50:46   
Sanchy
Babylove 4 ,42 kom su 1000 dinara,nisu 1700user posted image ,,a za te helen harpers nisam cula bas cu da pitam snajku,mada oni koriste pampersuser posted image ..

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 1669
   RE: Pelene ...
13.2.2013 14:32:52   
Trcosava
Mi smo u početku koristili papmers premium i zamenila sam ih kad je onaj gel počeo da ispada, a dete mokro non stop.

Prijateljica sa foruma mi je hvalila lumpi (merkatorove, u srbiji je to roda) i njih smo koristili dok je bila u pelenama. Nama su bile odlične



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1670
   RE: Pelene ...
13.2.2013 15:06:00   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Babylove 4 ,42 kom su 1000 dinara,nisu 1700user posted image ,,a za te helen harpers nisam cula bas cu da pitam snajku,mada oni koriste pampersuser posted image ..

1700 din. je pakovanje u kutiji, tu budu 2 ova pakovanja od 1000 din.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1671
   RE: Pelene ...
13.2.2013 15:08:15   
Sanchy
NIkad nisam videla te u kutijiuser posted image ,a verovatno nisam ni gledala ali dobro onda dobijes 84 kom za te pare sto je jos povoljnije za nase trziste,ne u odnosu na te helen harpers ali mi one nista ne znace kada ih nema ovde a dole kad idem ne bih mu menjala pelene da jos ne dobije neki osip kada su mi ove sigurne

< Poruku je uredio Sanchy -- 13.2.2013 15:09:45 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1672
   RE: Pelene ...
13.2.2013 15:10:55   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Sanchy

NIkad nisam videla te u kutijiuser posted image ,a verovatno nisam ni gledala ali dobro onda dobijes 84 kom za te pare sto je jos povoljnije


Mi koristimo te babylove 4 već godinu i po, odlične su, nemaju miris, nisu krute... A i cena im lepa user posted image
Sad skidamo peleu pa mislim da nam je ovo bila zadnja kupovina.
A tek kutije što su korisne user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1673
   RE: Pelene ...
13.2.2013 17:47:02   
Guardian
Te Babylove u kutiji smo redovno kupovali, nekako su mi tanje i mekše od onih manjih pakovanja. 1700 je svaka ta kutija.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1674
   RE: Pelene ...
13.2.2013 18:28:38   
lanajana
Prva 3 meseca koristili smo pampers. Meni je smetao cudan miris, a na kraju su pocele da nam propustaju. Onda smo probali dm babylove. Nemaju miris, ali mojoj devojcici nisu odgovarale (ledja su joj svako jutro bila mokra bez obzira koliko da zategnemo pelenu). Probali smo i puffis, a onda slucajno uzeli u Tempu njhove Care pelene (njihova robna marka, 365, inace se prave u Belgiji) i mi smo prezadovoljni. Ne mirisu, mekane su, tanke, nikad nam nisu propustile, a koristimo ih vec 3 mesecauser posted image . Mi smo stvarno zadovoljni. Jos uvekuser posted image .

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 1675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Beba rođena dva meseca nakon smrti mame
Naučna-fantastika? Čudo prirode? Čudo medicine? Ili jednostavno - čudo života?



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here