|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
4.12.2012 17:15:47   
Figaro88
Ja sam probala evybaby i nisu mi se svidele,Andrea se osula od njih,Hagis su nam bile ok i njih i pampers smo i koristili.Brat je kupovao i lumpi i kaze da su mu ok.Mislim da ima tema o pamucnim pelenama...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 1626
   RE: Pelene ...
31.1.2013 18:08:24   
Sanchy
Rosita da ti ovde odgovorim stvarno se ne secam koliko sam pelena u pocetku trosila mesecno ,babylove newborn su oko 500 din pakovanje a ima ,,ne mogu da se setim koliko u pakovanju a vidi u Dm...e sad uzimam trojku ima 50 kom u pakovanju i kostaju 1000 din..e sad dnevno trosimo izmedju 6 i 7 pelena recimo sto znaci da mi pakovanje traje nedelju dana pa eto mesecno cetiri pakovanja odprilike to ti je 4000 din..a babylove kozmetiku obavezno malo off kozmetika je bez konzervansa,parafinskog ulja,mineralnih ulja za koja je skoro utvrdjeno da izazivaju alergije kod beba u kasnijem dobu itd....A njihove pelene ne sadrze ni prirodni lateks koji moze da izazove alergiju ili cak kontakni dermatitis kao reakciju na hemijske aditive koji se koriste u proizvodnom procesu lateksa ili gume..,pa sad ti razmisli,uporedi i odluci,tako sam i ja user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1627
   RE: Pelene ...
31.1.2013 18:39:02   
Rosita
Sancy, user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1628
   RE: Pelene ...
31.1.2013 19:59:33   
pocahontas
mi smo probali i baby love obicne, ove sto nisu od organskog pamuka i isto su odlicne! mesecno potrosimo oko 4500din. na pelene i vlazne maramice. od skoro smo poceli da uzimamo i lumpi pelene, to je merkatorova marka i bas smo zadovoljni, jedino mislim da oni nemaju newborn velicinu.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1629
   RE: Pelene ...
1.2.2013 8:44:49   
potyi
Mi smo probali svasta, ali definitivni pobednik je Pufies. Izuzetno su mekane, dovoljno visoke, i jos ni jednom nisu propustile. Probala sam Pampers i jako mi se ne dopadaju, niske, cista plastika, smrde na neku hemiju. Libero su tvrde, kao i Babylove. Eva baby i Tenera su mirisljave, a nekako mi se ne dopada ideja o parfemisanim pelenama

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 1630
   RE: Pelene ...
1.2.2013 8:59:05   
sneza24
Meni se ni Tenera ni Eve baby ni Boni suprims ne sviđaju ni malo.Sve su debele i krute,nikakve.Tako da koristim Pampers jer nemam drugi izbor.A volela bih da sam probala i neke druge.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu potyi)
Direktna veza do poruke: 1631
   RE: Pelene ...
1.2.2013 9:22:52   
Rosita
Bas imate razlicita iskustva user posted image , al valjda je to i logicno, svakom detetu nesto drugo odgovara. Sto neko rece, ne treba puno kupiti jedne vrste, ako ne odgovara preci na druge... Citava filozofija te pelene user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 1632
   RE: Pelene ...
1.2.2013 9:40:18   
cockic
pa zato sam jyce i napisala da je bolje yzeti jedno pakovanje pa videti a i bolje je zbog kg bebe sacekati ako je beba krypnija mislim preko 4kg pelene ce brzo omaleti ako i ne bydy odmah male ako se yzmy one od 2-5kg ne znam kakve velicine ima bebelove pamper ima ty veliciny onaj 1.

jer ja sam siny vec kad je presao 4500 presla na 2-ky.jer je on sa mesec dana imao 4700kg a rodjen sa 3500kg.i tako da my je ta 1-ca bila mala.ceri sam dyze jer ona je nekako sitnije gradje po kg nije sitna ali ovako vizyelno jeste rodjena sa 3300 a sad ima preko 9kg sa godiny dana i nosi 4-ky one maxi care user posted image

a i siny za noc stavljam iste i ako ima 14kg i skoro 3 godine samo za noc jer sam njega odvikla od pelena.i ylazi y njeny veliciny user posted image  ali on vec neky noc i nepiski i ne bydy toliko pyne pa i moze njeny veliciny user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1633
   RE: Pelene ...
1.2.2013 9:44:13   
cockic
ja kao sto jyce rece y pogresnoj temi meni tenera isto mnogo mirisy i nebi tako maloj bebi koristila ali sve zavisi kako koja mama odlyci za svojy beby.ja sam siny koristila tenety proslo leto i nisam zadovoljna znam da ceri nebi ni kypovala.barem sam ih probala za njega sy bile odlicne jer je jedny peleny nosio sat dva pa baca skida jer ga ycismo na gace i nosy.ali ovako da je stalno y njoj nesvidjajy mi se.

a vidis ja sam i sa libero jako zadovoljna ma sve zavisi sta se mamama dopadne i sta nam delyje da nasoj deci odgovara.proizvodjac ty nije ni bitan toliko koliko da se samo nadjy odgovarajyce user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1634
   RE: Pelene ...
1.2.2013 13:47:43   
Anoniman
baby love i najbolje od svih koje smo probali user posted image user posted image

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 1635
   RE: Pelene ...
2.2.2013 22:17:08   
leamalamut
Jos jedan obozavalac Baby love !!!user posted image Svaka pohvala i preporuka svim mamama , pakovanje 3 od 100kom je 1600 din!
Evy baby su mi previse mirisne , nekako nerastegljive i plasticne .
Pampers cista plastika , Pampers premium malo bolji ali smrdiii user posted image .
Huggies nisu lose ...


_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1636
   RE: Pelene ...
6.2.2013 12:26:11   
Guardian
Jao mame pomagajte, naša devojčica se već šesto jutro budi mokra skroz, pelena propušta kao luda.

Koristili smo Pfies koje su bile izuzetno dobre, ali su se odjednom pojavili "kristali" tako da joj je guza bila puna istih, pa pređemo na DM-ove Babylove.

One su takoše odlične, nikad nam nisu propuštale i sad su počele. Koristimo 4+ od 9 do 20 kg, a mi imamo 10. Sve je bilo u redu i eto, poslednjih 6, 7 dana devojčica nam bude mokra do leđa user posted image

Presvučem je i pred spavanje i posle ponoći, a ujutru već oko 7h bude tako.

Da li to znači da nam treba veća pelena? Sledeća veličina je 5, a to je od 12 do 25 kg što je baš veeeeće...user posted image ili da se ne vodim baš mnogo tim brojkama. Možda opet Pufies...ali ako ima kristala....

Dajte savet ljubim vas.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1637
   RE: Pelene ...
6.2.2013 12:29:12   
tijatija
Ako ri dete pije puno tecnosti u toku neci, veruj mi da nij jedna pelena niti broj nemogu pomoci. Ja koristim pamapers i zadovoljna sam sa njim, neopropusta , obucem je u 19h do 6 je nepresvacim. Mada ona meni posle vecere samo popije malo mleka i to je to do ujutro.

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 1638
   RE: Pelene ...
6.2.2013 12:33:14   
MarijaBg
Ja ti od srca preporucujem Libero pelene, nama samo one nikad nisu propustale. Ja sam bila zadovoljna Puffies pelenama, ali su ipak Libero mnogo bolje, one imaju najbolji taj elasticni deo na ledjima. Pampers nam je bas na ledjima propustao najvise... Imas ih u Aksi, a i u Letu su bas sam+d na akciji, a dostava je besplatna. Libero nema 4+ a i malo su manje, pa bi vam 5-ica odgovarala.
Sto se tice broja, Puffies i BL, nemoguce da joj trebaju vece, mozda manje user posted image Mozda bi joj obicna 4-ka bolje legla? Npr Natalija je odavno na 4+, od godinu dana (ili Libero 5) a i dalje nosi 4+. Beli pampers joj odgovara 4-ka, on je malo veci.

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 1639
   RE: Pelene ...
6.2.2013 12:40:37   
Snelle
A možda ti trebaju manje pelene, tj. obična 4-ka, kao što reče Marija. Mislim da su joj te prevelike, pa zato propuštaju.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 1640
   RE: Pelene ...
6.2.2013 12:44:11   
Anck Su Nmaun
Jeste li probali Lumpi...ja tj deca user posted image sam odavno presla na te i prezadovoljna sam!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 1641
   RE: Pelene ...
6.2.2013 13:26:04   
Guardian
Hvala vam mameuser posted image

Ma izbegavam vodu da joj dajem noću, popije mlekce pred spavanje i to je to. Uopšte nismo imali takvih problema ranije...

Običnu 4 Babylove smo imali, ali joj je mala, steže je dosta oko nogu i bude joj sve crveno.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1642
   RE: Pelene ...
6.2.2013 13:40:49   
cockic
a da li je samo ti presvlacis to pred spavanje ili neko drygi jer moja mama i ako je mladja i koristila je pelene za mog brata dodyse pre 19 godinauser posted image kad je pekijy oblacila i dodje kyci vec y toj za spavanje samo da legne on y toky noci mokar ja svatim da moja mama ih oblaci mnogo nisko i da ako se okrene sve my izadje iz pelene tj.byde mokar.e sad da kod vas nije da neko vise dize pelene napred a pozadi nema sta da ypije jer onaj zadnji deo pelene ima manji sloj ypijanja vise ima ono za oko stryka ony traky nego to ypijajyce.
valjda me je neko svatio user posted image sve y svemy da ih malo pozadi podignes kad joj oblacis.

ja sam vec pisala i dalje smo na maxi cere terala mm da ide do dm ali ga mrzelo pa smo opet yzeli ove ali nama sy ok cak ih i peki koristi koji ima 14kg.
a po meni sy libero najbolje od svih a posle njih ove maxi cere ja sam samo sa njima zadovoljna nista vise jos samo da probamo beby love i onda da kazem i za njih kakve sy i vise ne eksperimentisem dok je neodviknem jer se nadam da ce peki prestati da koristi za noc na prolece leto.

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 1643
   RE: Pelene ...
6.2.2013 13:44:31   
Anoniman
guardian, to se i nama desilo par puta (koristili smo pampers 4 pa 4+) i onda smo presli na 5icu i super. I to nam bolje odgovara libero 5 (on je od 10 kg) nego pampers (koji je od 11kg). kad smo presli na peticu, M je imala oko 10 kg.

(odgovor članu Guardian)
  Direktna veza do poruke: 1644
   RE: Pelene ...
6.2.2013 13:54:59   
cockic
a nadam se da cy i leny odviknyti do septembra nek joj ostane nocna ali za dan bi bilo lepo da je oviknem.pripremam se na to a nikako da krenem svaki dan y isto vreme da je stavljam mada bas mi je nezgpdno sa pekijem koji je jase da je ycim na nosy moze samo da je isprepada pa da skroz odystane od nose ovako kad smo same hoce da sedi i yvek piski kad je stavim samo jos kaky da joj yhvatim na nosi i bice dobro da i to vidi i dobije alayz user posted image
y petak smo opet same pa se nadam da ce mo se lepo organizovati za vezbanje na nosy user posted image

ja malo odo y pogresny temy ali izvinjavam se user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1645
   RE: Pelene ...
6.2.2013 14:11:57   
Sanchy
Guardian i mi koristimo babylove 4+ ali od 7 do 18kg,,M.ima oko osam i po kg recimo,,sinoc je zaspao u pola devet i jutros ustao u pola deset_ znaci 13 sati je neprekidno spavao sto ce reci nisam mu ni pelenu menjala,pipala sam nocas da vidim da nije propustila jer on pored svega popije i do 200 ,250ml tecnosti tj,.vode i caja bez mleka itd..bio je suv i nocas i jutros a pelenu kad sam skinula bila je teska preko 500 g..ne znam ako se samo jednom desilo mozda si je opustenije namestilauser posted image ..sad sam procitala vec sesto jutro,ne znam u cemu je onda problem

< Poruku je uredio Sanchy -- 6.2.2013 14:13:35 >

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1646
   RE: Pelene ...
6.2.2013 14:26:58   
cockic
sanchy a koliko kom ima 4 a koliko 4+ mada moja lena je devojcica manekenske gradje pa mislim da bi joj 4 bila dobra nego pitam da se bas nezeznem jer ima mnogo komada i sta da radim ako sy joj manje ona ima sigyrno oko 10kg imala je sa 9 meseci 8550kg.ja pricam o onim iz kytije tako mi rece brat da se prodajy a mozda ima i y kesama nemam pojma nisam ih nikad yzimala.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1647
   RE: Pelene ...
6.2.2013 14:38:13   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Jeste li probali Lumpi...ja tj deca user posted image sam odavno presla na te i prezadovoljna sam!


mi koristimo baby love i lumpi, bas pre neki dan sam pohvalila dm i isti dan nam je pelena dva puta propustila kaku, sa lumpijem se to jos nije desilo i nadam se da nece!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1648
   RE: Pelene ...
6.2.2013 14:44:04   
Guardian
Ja joj stavljam pelenu i baš, baaaš vodim računa kad joj nameštam...navodno ja to znam najbolje, majka je majka user posted image

Kseno, možda uzmemo 5-icu, ne znam šta drugo.

Sanchy, mi smo te od 7 do 18 kg koristili, ali su je stezale oko butinica, pa zato pređosmo na veće tj. od 9 do 20 kg.

Hvala još jednom svima user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 1649
   RE: Pelene ...
6.2.2013 14:54:17   
bice devojcica
Ja koristim pampers i odlicne su,bukvalno celu noc izdrze i ne moram da se brinem da ce propustiti. Jednom sam uzela tenera pelene i zaista ih nikome ne bih preporucila,pa to je cist karton,ne mogu lepo da se zalepe,propustaju itd..

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 1650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here