|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
18.10.2012 23:30:47   
magnetic
Je l' to u onako malo bzvz pakovanju?

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 1601
   RE: Pelene ...
18.10.2012 23:39:07   
Anoniman
Meni si Merkatorove, Lumpi pelene odlične. Mislim, ne meni, Nini user posted image

Kao Pampers su, mekane a ne prošuštaju. Cena im je oko 1000 din za 46 komada, čini mi se, ne kupujem ih više jer Nina ne koristi pelene.

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 1602
   RE: Pelene ...
18.10.2012 23:41:07   
Anoniman
Ni noću??? user posted image user posted image

I ja se kunem u Lumpi.
Sad kada bih rodila bebu, uzela bih Huggies new born, a odmah zatim bih prešla na Lumpi!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1603
   RE: Pelene ...
18.10.2012 23:43:39   
Anoniman
Skinuli smo skroz. Desi se po nekad da pišne u krevet, ali retko. Par puta se čak i probudila i tražila da piški u toku noći, pa odmah nastavila da spava nakon odlaska u wc.

Ja bih Lumpi od prvog dana koristila.



< Poruku je uredio Trt Milojka -- 18.10.2012 23:44:11 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1604
   RE: Pelene ...
18.10.2012 23:44:25   
jovicaa
mi smo sad koristili neke ideine, i zadovoljna sam bila, ali nema naseg broja vec dugo... uvek se vracamo na pampers.....

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1605
   RE: Pelene ...
20.10.2012 23:53:16   
Verus
Eto koliko gledam: ima 46 komada...magnetic, ne znam jel bzvz pakovanje, 4 je u nekom bez pakovanju, i pise Maxi i fotografija bebe kako sedi u peleni. Jako su dobre, eno, nema nijedne tackice na guziuser posted image
IZVORNA PORUKA: Verus RR

On nosi 4, i mislim da ih ima 56 ili 52, nisam sigurna, a sada ne mogu gore u sobu da vidim on spavauser posted image


(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 1606
   RE: Pelene ...
21.10.2012 14:37:17   
mtajcica83
Lumpi su super, a kad ih nema uzimala sam Pampers ili Violeta(doduse njih samo par puta)

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 1607
   RE: Pelene ...
25.10.2012 23:47:00   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Eto koliko gledam: ima 46 komada...magnetic, ne znam jel bzvz pakovanje, 4 je u nekom bez pakovanju, i pise Maxi i fotografija bebe kako sedi u peleni. Jako su dobre, eno, nema nijedne tackice na guziuser posted image
IZVORNA PORUKA: Verus RR

On nosi 4, i mislim da ih ima 56 ili 52, nisam sigurna, a sada ne mogu gore u sobu da vidim on spavauser posted image



Jeste,nasla sam ih u Tempu.Sada su u ok pakovanju,pre su bile u skoro obicnoj kesi(ja mislila da su za odrasle).1047 din,46 kom...dobra cena ali su Pampers i dalje jeftinije(naravno kome Pampers odgovara).

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 1608
   RE: Pelene ...
22.11.2012 7:00:31   
Misha i Ljisha
Ja se izvinjavam ne mogu da citam bas sve prethodne stranice :S Da li neko ima iskustva sa ovim novim pamucnim pelenama u koje idu ulosci od bambusa i td i koje se peru. Meni to nesto ne drzi vodu. Kako je moguce da se one lepe kao sve jednokratne a taj lepak izdrzava i temperaturu vode u ves masini i plus susenje u susilici. Nekako mi to deluje kao glupost :S

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 1609
   RE: Pelene ...
25.11.2012 21:58:07   
bojanica7
secam se da je meni huggies bila najbolja dvojka, cini mi se, ili newborn... ne mogu se setim... posle mi nijedne nisu valjale. a pred kraj koriscenja pelena sam koristila pampers premium (koji i sad za nocnu koristim)


misho i ljisho, imas temu pamecne pelene user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1610
   RE: Pelene ...
25.11.2012 23:51:44   
Anoniman
jedno pitanje.. gde kupujete bekutan pelene? ja ih nigde nisam vidjala. i te violeta koje pominjete?

(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 1611
   RE: Pelene ...
25.11.2012 23:54:46   
isidora88
mislim da bekutan pelena nema kod nas, a u NS nema ni tih violeta

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1612
   RE: Pelene ...
26.11.2012 1:02:42   
liliana
Bekutan pelene imaju u Srbiji samo u apotekama.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1613
   RE: Pelene ...
26.11.2012 10:20:53   
bojanica7
ja bih bas volela da probam te bekutan pelene, posto inace sve becutan obozavam. aj bas cu videti u kojim apotekama ima.

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 1614
   RE: Pelene ...
26.11.2012 10:31:53   
Anoniman
i ja obozavam bekutan.. ali nigde nisam vidjala njihove pelene. znaci da pogledam u apotekama.. bas bih probala!

(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 1615
   RE: Pelene ...
26.11.2012 14:03:37   
Ana RR
Da li je neko primetio negde u prodaji Libero pelene od 80 i nešto komada? Mislim na žene u BG. Kaže mi koleginica da ona u Subotici kupuje to pakovanje a cena je čak i niža od pakovanja od 56 kom koje mi kupujemo (1530din).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1616
   RE: Pelene ...
26.11.2012 14:04:12   
Olga75
Ana , gde kupuje , ako hoces uzecu ti ja i poslati

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1617
   RE: Pelene ...
26.11.2012 14:10:33   
Ana RR
Nemam pojma, mogu je pitati ali bzvz je da te maltretiram. Doduše, sad mi to pade na pamet, nije mi rekla koja veličina, možda je to neki manji broj, Mare nosi peticu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1618
   RE: Pelene ...
3.12.2012 17:37:03   
cole101
Izvinite...da li je neko koristio Bebolino pelene?Gde se mogu naci?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1619
   RE: Pelene ...
3.12.2012 18:36:11   
isidora88
i jel nasao neko bekutan pelene? ja sam pisala bekutanu i kazu da se ne prodaju u srbijiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu cole101)
Direktna veza do poruke: 1620
   RE: Pelene ...
3.12.2012 19:15:59   
jovana13
za cerkicu sam sve pelene probala i na kraju smo koristili ideine najduze. A sad sam Ogiju kupila babylove te jedine cerki nisam, i prezadovoljna sam. Pampers mu ne izdrzi ni 1,5h a sa ovim je suv kad se probudi ujutru. Cak sam i sestri uzela da proba za cerkicu koja ima godinu dana i koja je jako aktivna, pa joj se svaka pelena pomeri i procuri, i ona je zadovoljna jako. Pelene su i tanke i mekane i sto mi se svidja nema miris koji ja inace ne volim.

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1621
   RE: Pelene ...
3.12.2012 19:28:47   
cole101
Prvi put cujem da postoje bekutan pelene.To kod nas garant ne postoji

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 1622
   RE: Pelene ...
4.12.2012 17:04:47   
mica0
koja velicina se uzima za novorodjence newborn ili odmah 2?

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 1623
   RE: Pelene ...
4.12.2012 17:11:35   
Figaro88
Moja beba je bila mala-2800 pa smo dugo koristili jedinicu,ali ako je beba veca moze i odmah dvojka...Sve zene koje su bile samnom u sobi su imale dvojku.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 1624
   RE: Pelene ...
4.12.2012 17:11:43   
MajaMV
Mi smo koristili pampers, evi baby I lumpi. Trecim sam najvise bila zadovoljna. E sa sam videla ove pamucne sto nisu za jednokratnu upotrebu I bas bih volela da neko ko ih koristi da svoja zapazanja.

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 1625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here