|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
29.7.2012 12:09:16   
Anoniman
nema ovde dm-a. sad gledam po grckim forumima da vidim sta pise, neki kazu da su ih nalazili u raznim supermarketima, a neki nigde. u krajnjem slucaju, uci ce u obicnim pelenama pa cemo je odmah presvlaciti cim izadje.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1576
   RE: Pelene ...
29.7.2012 12:31:02   
Sanchy
Mi od starta koristimo babylove pelene i zaista su odlicne,nepropustaju,ne osecaju se i sto je najbitnije bebac nikakve ojede ,crvenilo itd nije imao..takodje koristim i njihovu kremu sa bademovim i suncokretovim uljem i takodje preporucujem...uopste sam zadovoljna njihovim programom i vec se nerviram sto DM ne postoji u CG pa cu sledece godine, ako dotle ne otvore,morati da vucem i pelene odavdeuser posted image ,,,bzv..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1577
   RE: Pelene ...
29.7.2012 12:45:49   
mati

IZVORNA PORUKA: ksena

nema ovde dm-a. sad gledam po grckim forumima da vidim sta pise, neki kazu da su ih nalazili u raznim supermarketima, a neki nigde. u krajnjem slucaju, uci ce u obicnim pelenama pa cemo je odmah presvlaciti cim izadje.

Ja mislim da sam videla u tempu i po ovim radnjama sto imaju internet prodavnice, tipa Aksa i Ready. U svakom slucaju ja mislim da ti je bolje da kupis dva-tri para gacica obicnih za kupanje, jer ce pelena jako brzo da upije vodu i da bude veoma teska. Mi smo prosle godine na moru nosili te pelene za kupanje ali ih nismo koristili. Za u vodu smo navlacili gacice i cim ih upiski menjamo, ti ces biti na plazi na par sati i dovoljno je poneses par gacica i pelena pa menjaj.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1578
   RE: Pelene ...
29.7.2012 13:00:34   
Ivence

IZVORNA PORUKA: ksena

gde nalazite te pelene za plivanje? mi smo ovde gledali po supermarketima, ali nema user posted image  verovatno cemo je kupati u obicnim.

Mi u Aksi :) Neke Pampersove :)

_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1579
   RE: Pelene ...
27.9.2012 16:18:17   
mlada_mama
pozz zene, zanima me kakva su vam iskustva sa Violetom, kod nas u Banja Luci su dosta jeftinije od Pampersa a i domace su, pa bi kupila njih za prvu ruku, da probam, koliko ih ima u najvecem paketu i jeste li zadovoljne? hvala

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 1580
   RE: Pelene ...
27.9.2012 16:49:37   
liliana
MM, ja sam uzimala Violet one pelene kao gaćice, ali tada je moje dete imalo oko godinu i po dana. Dobre su, ali ne znam kakve su pelene za novorođenče.

Inače, žene, kupila sam paket Pampersa u Liliju, onaj 4+ i pošizela sam!!! Svaka joj procuri, a neverovatno su male-izgledaju kao da su dvojka ili trojka...user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 1581
   RE: Pelene ...
27.9.2012 17:10:09   
Anoniman
Liliana, mislim da vam curi jer su joj male. Nevena ima 11 kg i 15 meseci i nosi 5 već neko vreme.

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 1582
   RE: Pelene ...
27.9.2012 17:46:31   
Anoniman
za neverovati, meni se dete ojelo najstrasnije od pampersa - ponestalo mi onih "jeftinih' pelena ... radije sam ga drzala golog nego da nosi pampers

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1583
   RE: Pelene ...
27.9.2012 18:14:17   
liliana

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Liliana, mislim da vam curi jer su joj male. Nevena ima 11 kg i 15 meseci i nosi 5 već neko vreme.

Ne, ona inače nosi beli Pampers, onaj Premium care , a on je 4 nema 4+. Medjutim, sad ga nije bilo i uzmem običan 4+. Katastrofa. %-ica joj je velika-curi joj uvek sa strane, iako ima 16 kg. To sve zavisi od konstitucije deteta. Kupim na komad 4+ da uporedim sa onima iz paketa-neverovatno koliko su one iz paketa maje. Odnesem u Lili da reklamiram-kažu:"Pa, piše da su 4+" user posted image Pa, da piše, ali očigledano da nije, da je neka graška... Uf, baš sam besna!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1584
   RE: Pelene ...
27.9.2012 19:18:37   
MicinaMama
Ja sam Milici koristila zeleni pampers sve dok se Dunja nije rodila i onda sam presla na jeftine pelene.Tek sam sada shvatila da nema potrebe gruvati tolike pare na skupoceni pampers,a da izvinete beba ga samo popiski i pokaki.

karfur(market) mi je pod nosom a nikada nisam probala njegove pelene.a vidim svi kupuju.Reko ajde da probam,probala i prezadovoljna sam...nema sanse da mi i jedna i druga propisaju pelenu sa strane,a sa pampersom mi se to uvek desavalo.

Do duse jednom sam kupila jeftine pelene Milici dok je imala ekcem i sva se osula i nisam vise pokusavala.Ali ni te jeftine pelene nisu sve iste.Karfurove su mi idealne.I bolje su mi od pampersa,bar nemam brigu oko propisavanja.

Sto se tice pampersa,moje obe su velikeeee upisulje tako da jednom kada popiske pelenu ona se dole rastegne i svako naredno mokrenje izadje sa strane ako leze.Moja polu-sestra svojoj maloj nije nikada koristila pampers jer se mala osipala od njega.

Ah i da dodam ovde je paket pampersa veliki 52 komada 23 eura,a ove sto sam sada pocela kupovati 48 a 12 eura su.A za dunju 64 komada takodje 12 eura.Ista cena,samo sto je veca velicina manje je pelena u pakovanju...tako je i kod svih ostalih pelena ovde.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 1585
   RE: Pelene ...
27.9.2012 20:48:07   
cockic
libero su super jako zadovoljna sam sa njima user posted image tj. ne ja leni prijaju ne vidim da joj smetajuuser posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 1586
   RE: Pelene ...
28.9.2012 10:27:21   
Mama.Veki

IZVORNA PORUKA: mlada_mama

pozz zene, zanima me kakva su vam iskustva sa Violetom, kod nas u Banja Luci su dosta jeftinije od Pampersa a i domace su, pa bi kupila njih za prvu ruku, da probam, koliko ih ima u najvecem paketu i jeste li zadovoljne? hvala


Ja sam probala jedno malo pakovanje, tad smo koristili Puffies, i dok nismo opet nasli Puffies potrosila te Violeta i nisu bile lose. Ista firma ih pravi kao Bekutan, samo sto su Violeta mnogo bolje i mekse od Bekutana. Probaj, ja nemam lose iskustvo. Ali eto, ne znam zasto ih ne koristim sada. Od Puffies smo presli na Daipers, a ako nema njih sigurno bi uzela Violeta.

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 1587
   RE: Pelene ...
17.10.2012 11:25:21   
ivannna
cula sam da neke pelene imaju malo drugaciji pojas ,bas za tek rodjene bebe dok ne otpadne pupa,znate li koje su to pelene?

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 1588
   RE: Pelene ...
17.10.2012 13:43:41   
MarijaBg
Ivannna, koliko ja znam, to su bilo koje pelene u velicini 1 tj newborn. Prosto su malo plice napred, idu ispod pupka.

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1589
   RE: Pelene ...
17.10.2012 18:41:33   
ivannna
hvala ti marijabg!

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 1590
   RE: Pelene ...
17.10.2012 22:27:02   
Sanchy
Mi koristimo babylove pelene i odlicne su stvarno u svakom pogledu,takodje koristim i njihove kreme,tufere za bebu ..samo ce mi biti problem kad krenem u CG dole nema DM moracu da vucem i pelene odavdeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1591
   RE: Pelene ...
17.10.2012 22:59:26   
tijatija
Ovde u CG ti je mali izbor pelena, pampers se najvise koriste i pored njih ima jos mozda 3-4 vrste i to ne u svakom marketu, izbor KATASTROFALNI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1592
   RE: Pelene ...
18.10.2012 11:01:03   
nela79

IZVORNA PORUKA: Mama.Veki


IZVORNA PORUKA: mlada_mama

pozz zene, zanima me kakva su vam iskustva sa Violetom, kod nas u Banja Luci su dosta jeftinije od Pampersa a i domace su, pa bi kupila njih za prvu ruku, da probam, koliko ih ima u najvecem paketu i jeste li zadovoljne? hvala


Ja sam probala jedno malo pakovanje, tad smo koristili Puffies, i dok nismo opet nasli Puffies potrosila te Violeta i nisu bile lose. Ista firma ih pravi kao Bekutan, samo sto su Violeta mnogo bolje i mekse od Bekutana. Probaj, ja nemam lose iskustvo. Ali eto, ne znam zasto ih ne koristim sada. Od Puffies smo presli na Daipers, a ako nema njih sigurno bi uzela Violeta.


Ja sam Violetu koristila par puta kad sam u Teslicu. Meni su one malo krute pa zato mislim da ti nece odgovarati za malu bebu. Ja bi da sam na tvom mjestu uzela malo pakovanje pa ako ti odgovaraju onda supoer, kupis i vece.
Moja djeca su bila veca kad sam ih koristila tako da mi tad i nije bila tolika briga hoce li propustiti .
Znaci OK jesu za njihovu cijenu, ali po meni nisu za skroz male bebe. Ja sam kupovala u Teslicu neke koje su mozda i jeftinije od Violetinih a mislim da bi ti vise otgovarale. Tanje su i mekse. Probaj i K plus one isto nisu skupe a meni su OK. One su cini mi se Ceski proizvod.

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 1593
   RE: Pelene ...
18.10.2012 12:28:06   
Sonreir
Zene, da li su prakticne one pelene sto su oblika kao gacice (ne mislim na one za kupanje vec redovne pelene samo sto su oblika kao te za kupanje)? Mi smo u fazi kada kakimo na wc solji pa mi je user posted image dok mu svucem sve sto treba i jos pelenu dok odlepim, zalepim... user posted image

_____________________________

Mama, dokle ćeš više da citaš tu lingejaju? :-)

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 1594
   RE: Pelene ...
18.10.2012 12:34:31   
Anoniman
Pa one i jesu za tu fazu kad se već aktivno koristi noša. Ja nemam iskustva jer mi nošu koristimo samo kao šlem kad se igramo star warsa ali kapiram da bi trebale biti jako praktične, mada se nekoliko mama žalilo da im cure, to kontam da dosta zavisi, kao i za sve pelene od građe deteta, ali ako se to i počne dešavati možeš noću da stavljaš običnu a preko dana kad je svaki čas skini/stavi te kao gaćice.

(odgovor članu Sonreir)
  Direktna veza do poruke: 1595
   RE: Pelene ...
18.10.2012 12:37:08   
Jeca*
ja mislim da ces zbuniti dete. Ili pelene ili gace..ako zelis da ga odviknes od pelena

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1596
   RE: Pelene ...
18.10.2012 13:20:21   
Sonreir
Pa hocu da ga odviknem (ali, ovo hladno vreme nam ne ide bas u prilog), ali on i dalje piski na sve strane, a kada hocu da mu stavim pelenu onda kaze da mu ne treba, dok kakimo redovno na wc solju... ali to je vec druga tema user posted image

_____________________________

Mama, dokle ćeš više da citaš tu lingejaju? :-)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 1597
   RE: Pelene ...
18.10.2012 22:19:59   
Verus
Oliju stavljam pamucne danju, a nocu sam stavljala Pampers od kojeg se osipa strasno. U potrazi za boljim, nadjem pelene u Tempu, zovu se MAXI i belgijske su pelene. Kostaju cini mi se 1030 din, plus onaj popust od 10% vikendom. Nemaju latexa, hipoalergijske su, bez mirisa, i sto je diiivno je sto nisu izbeljivane hlorom kao sve druge, tako da bi u SAD vazile za "prirodne". Odlicne su! Ne propustaju, super cena, meke, ne osipa se od njih ama ni mrvicu! Toplo preporucujem user posted image

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 1598
   RE: Pelene ...
18.10.2012 23:21:23   
isidora88
verus a koliko komada se dobija u pakovanju?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 1599
   RE: Pelene ...
18.10.2012 23:27:40   
Verus
On nosi 4, i mislim da ih ima 56 ili 52, nisam sigurna, a sada ne mogu gore u sobu da vidim on spavauser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Cvećka: Moja porođajna priča
Prva VTO i to uspešna, doktor na UZ vidi dve mrvice, našoj sreći nema kraja! Naravno, kao kod svake trudnoće, velike bri...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here