|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
26.6.2013 17:13:23   
anci kv
ja sam uzela 15 belih i 3 sarene tetra,10 svedskih pelena,a za jednokratnu upotrebu cu najverovatnije beli pampers

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 1726
   RE: Pelene ...
18.7.2013 18:40:37   
minnica
Koristim paralelno zeleni pampers i pufies i zasad su mi podjednako dobre.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 1727
   RE: Pelene ...
18.7.2013 19:46:18   
Ana RR
Libero 6 su sada 1900 din user posted image kad nisam pala u nesvest.. inače, kuma moje drugarice radi za dobavljače Libera i kaže da je firma SCA koja proizvodi Libero kupila DM baby love i sada se proizvode istom tehnologijom kao i Libero, jedina razlika je u boji (dm su bele a libero je šaren) pa eto, možda će nekome koristiti info. Baby love su 919 din 36 kom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 1728
   RE: Pelene ...
18.7.2013 20:10:05   
Moiraina
IZVORNA PORUKA: minnica

Koristim paralelno zeleni pampers i pufies i zasad su mi podjednako dobre.


Ja sam pampers prestala da koristim sa prvim detetom kod četvorke, baš su mi smrdele na neku hemiju (a manje veličine nisu), a i propuštale su. Za malog uzimam samo Pufies (uzimam one fashion najčešće), super su mu, samo sam za porodilište kupila pamers jedinicu jer Pufies nisam našla te najmanje.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 1729
   RE: Pelene ...
18.7.2013 20:46:20   
minnica
Jeste, četvorka ništa nije valjala i propuštale su užasno. U to vreme smo sa ćerkom prešli na Libero, pa posle malo na Pampers 5 dok nije skinula pelene.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 1730
   RE: Pelene ...
18.7.2013 21:04:58   
adulence
Meni su puffies super ali cini mi se da su malo debele za ove vrucine...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 1731
   RE: Pelene ...
18.7.2013 21:16:38   
Ancibanchi
Drage, moze mala pomoc ?
Danas sam gledala pamucne pelene tj . svedske. Medjutim prodavacica mi rece da postoje velicine user posted image
Ako je tako, koju velicinu je potrebno da kupim za prvo vreme? Planiram da ih 10tak uzmem. Imaju velicine 62,74,80 ako se ne varam. Pokazala mi je one najmanje 62, medjutim meni je to majusno,plasim se da user posted image ne budu male.
Ja sam mislila da su one univerzalne. user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1732
   RE: Pelene ...
18.7.2013 21:26:05   
Ana RR
Anchi, ako se dobro sećam, ja sam kupila 74, i pošto mu nisam stavljala tetra pelenu nego samo švedsku super mu je bilo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ancibanchi)
Direktna veza do poruke: 1733
   RE: Pelene ...
18.7.2013 21:51:58   
Ancibanchi
Pa i meni to ima logike. Zbog sirokog povoja... Mene jos prodavacica ubedjuje da je 62 idealno za prvih par meseci,kao rastezu se user posted image ...

Hvala za odg :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1734
   RE: Pelene ...
25.7.2013 8:36:26   
Peace*
Uskoro u prodaji “Pametne pelene” koje analiziraju bebin urin

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ancibanchi)
Direktna veza do poruke: 1735
   RE: Pelene ...
20.8.2013 12:17:45   
Jeca.V
Kod nas u Pancevu je Libero 5 u deficitu pa sam porucila iz Akse.Do sada je pakovanje bilo ljubicasto,a sad je belo i nije vise isti dezen pelena,ove su vise bele nego dezenirane.Mislim da je pakovanje od 50 komada 1627.Ista je cena i 6-ice,a dostava je besplatna.Samo da je i kvalitet ostao isti.Bila sam prinudjena da kupim beli pampers koji ocajno smrdiuser posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1736
   RE: Pelene ...
20.8.2013 14:10:06   
Jeca.V
I da,sad proverih cenu u Leto shopu,1499dinara.Pa ovo je ludilo,u rodicu su bile preko 1800dinara!

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 1737
   RE: Pelene ...
20.8.2013 14:11:42   
Jeca.V
Sad proverih cenu i u Leto shopu.1499dinara.Ovo je ludilo i bezobrazluk,u Rodicu su bile preko 1800 dinara!user posted image

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 1738
   RE: Pelene ...
20.8.2013 15:12:00   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Jeca.V

Kod nas u Pancevu je Libero 5 u deficitu pa sam porucila iz Akse.Do sada je pakovanje bilo ljubicasto,a sad je belo i nije vise isti dezen pelena,ove su vise bele nego dezenirane.Mislim da je pakovanje od 50 komada 1627.Ista je cena i 6-ice,a dostava je besplatna.Samo da je i kvalitet ostao isti.Bila sam prinudjena da kupim beli pampers koji ocajno smrdiuser posted image


To je nova ambalaža Libero pelena, u pakovanjima ih ima manje ali na žalost prodaju se po istoj ceni kao kad ih je bilo više. Odavno postoji ta nova ambalaža ali kod nas se nije uvozilo dok se nisu potrošile zalihe starog pakovanja.
Inače, fabrika koja proizvodi Libero je kupila DM-ove Baby love pelene i one se sada prave po istom principu kao i Libero, a mislim da su malo jeftinije. Ovo je info direktno od dobavljača, ja sam preko drugarice koja tamo radi nabavljala pelene od njih po pristojnoj ceni (1200 din). Hvala bogu, više nam ne trebaju (sem za noćno spavanje).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 1739
   RE: Pelene ...
21.8.2013 9:47:51   
ivannna
koje pelene imaju onaj indikator koji pokazuje da se beba upiskila a da je velicina od 4 pa i vise?

koristim pampers premium care ali indikator postoji samo do 3 a mi uskoro prelazimo na 4

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1740
   RE: Pelene ...
3.9.2013 14:06:43   
MTS064
Jel probao neko Violeta pelene? Cini mi se da su one bosanske proizvodnje.
Jel zna neko gde ih ima u Beogradu?

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1741
   RE: Pelene ...
3.9.2013 18:10:37   
ivaMark
Mts, probala sam Violetine, rade ih kao obicne i neke malo bolje :)
te obicne nisam doduse probala a ove bolje su mi ok ali i cena im nije nista povoljnija od Pampersa!

(odgovor članu MTS064)
Direktna veza do poruke: 1742
   RE: Pelene ...
8.9.2013 13:28:55   
ivaMark
Pozitivan glas od mene za Pufies pelene... Bas su super, prelazim na njih user posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1743
   RE: Pelene ...
8.9.2013 21:24:56   
Rosita
Mi smo 4 meseca koristili babylove, onda smo se preselili pa nam nije zgodno stalno ici u dm. Koristimo dehalize CARE i sasvim su ok. Cena malo veca nego blove, dinar, dva po peleni.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1744
   RE: Pelene ...
8.9.2013 22:11:09   
adulence
samo da su tanje,bile bi jos bolje,zato glas dajem pampersu!!!
IZVORNA PORUKA: ivaMark

Pozitivan glas od mene za Pufies pelene... Bas su super, prelazim na njih user posted image



_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1745
   RE: Pelene ...
8.9.2013 22:28:16   
tijatija
Pampers tacno 5 godina uzastopno !!!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1746
   RE: Pelene ...
8.9.2013 22:38:45   
Leax

IZVORNA PORUKA: Jeca.V

Bila sam prinudjena da kupim beli pampers koji ocajno smrdiuser posted image


Nemoguce , verovatno je to do prodavnice u kojoj si ga kupila jer pampers u belom pakovanju tj. "premium care" nema ama bas nikakav miris zato ga i koristim ili huggies koji nam se isto pokazao kao odlican user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 1747
   RE: Pelene ...
8.9.2013 22:44:05   
Janncica
Meni dete bude mokro u pampersu.user posted image
Mada sam probala i pufis i libero. Isto se i u njima budi nocu mokar.Nisam pametna vise,koje da kupim.
Zar pufis nisu tanke?

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 1748
   RE: Pelene ...
8.9.2013 22:50:08   
Trcosava
Jančice, jesi probala Lumpi?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 1749
   RE: Pelene ...
8.9.2013 22:52:01   
ivaMark
Janncice, po meni su tanke... sad ne znam.. mozda su promenili nesto, mislim: pre su bile deblje a sada su ih stanjili :)
One imaju na guzi punjenje kao i napred, a pampers nema to (ima prazan deo ka ledjima gore).. Ne znam sada da li sam dobro objasnila... ali zato mi se i svidjaju!

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 1750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Beba rođena dva meseca nakon smrti mame
Naučna-fantastika? Čudo prirode? Čudo medicine? Ili jednostavno - čudo života?



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here