|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
11.6.2012 9:55:55   
New Mom

IZVORNA PORUKA: mejvis

Ima u DM-u baby bonus paket za koji se mogu prijaviti bebe do 6 meseci. Treba da se popuni njihov formular i kopija izvoda iz MKR. To se preda u radnji i za 2-3 nedelje dobija se na kućnu adresu vaučer za besplatne pelene i vaučeri za popuste. Mi smo predali i sada čekamo poštara! user posted image


Nisam to ni znala nego me prodavačica u DM- u pitala.

Kad je KL dobijala te pelene delili su njihove, Babylove vel.2. Sada više ne idu te, već Puffies 2 pakovanja (mogu da oba budu 2. ili da 1 pude vel.2 a drugo vel.3).
Mi smo pokupili pre 2 nedelje (ovaj put sam bila brza, sa KL - ona ih je prerasla davno dok vaučeri nisu došli).

Mi smo uzeli Huggies za porodilište Kolji i stvarno moram da ih pohvalim, možda su mi i bolje od belog Pampersa (a on je vrh za ovo dvoje mojih), ali teže ih nalazim (tj. nije mi pri ruci gde ih prodaju).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 1526
   RE: Pelene ...
11.6.2012 15:30:00   
mejvis
Pa to je baš bezveze što daju br 2, šta ću sa tim kada ih je prerasla. user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1527
   RE: Pelene ...
13.6.2012 18:40:59   
nokinoki
Libero pelene su trenutno na akciji u letoshopu 1499 din. Inače sad ih ima i u liliju 1550 din je cena.

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 1528
   RE: Pelene ...
16.6.2012 18:22:34   
marijana22
Uzeli smo pelene u DM-u sad je vaka sitacija. Dele 2 pakovanja pufies pelena ali mozes da biras da li ces 2 pakovanja br2, ili jedno 2 jedno 3 ili oba pakovanja br 3......

(odgovor članu nokinoki)
Direktna veza do poruke: 1529
   RE: Pelene ...
16.6.2012 22:37:23   
New Mom
Dakle te toliko hvaljene BabyLove (dobili na poklon, pa reko' ajd' da probam)... bolje da ne kažem šta mislim o njima. Mislila sam da su one Sleep&Play Pampers najgore bogovetne, ali ovo je žestoka konkurencija.
Nijedan put, ali bukvalno, kad je Kolja kakio nisu zadržale. I to ne mislim sa strane već kroz njih je probilo.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1530
   RE: Pelene ...
16.6.2012 23:08:23   
crazymama
ma, nemoguce..?! meni su one odlicne, jedina im je mana sto su debele sad za leto, pa koristim puffies.
a beli pampers mi je uzasan, kad se natopi, gadim se da ga smotam, pod prstima mi je kao ljigavac, mislim na spolja...

< Poruku je uredio crazymama -- 16.6.2012 23:11:11 >


_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1531
   RE: Pelene ...
16.6.2012 23:12:35   
New Mom
Najozbiljnije ti kažem. Prvi put sam mislila da je bilo jer je obilnije kakio, ali to se ponavlja i kad je malo kakio.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 1532
   RE: Pelene ...
16.6.2012 23:15:51   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: crazymama

ma, nemoguce..?! meni su one odlicne, jedina im je mana sto su debele sad za leto, pa koristim puffies.
a beli pampers mi je uzasan, kad se natopi, gadim se da ga smotam, pod prstima mi je kao ljigavac, mislim na spolja...

i meni su one super
cm koji babyl. vi koristiite , 1 i 2 jesu debele, nama su 3 i 4 tanje od pufiesa, i odlicne su, bas sam uporedjivala...

(odgovor članu crazymama)
  Direktna veza do poruke: 1533
   RE: Pelene ...
16.6.2012 23:16:00   
crazymama
a da nisi ti te pelene dobila na poklon, jer im je istekao rok user posted image ?

salim se, jel bila dvojka ili trojka..? ja sam za minju koristila new born i super su mi bile.

p.s.
UM, pa super, kad stignemo do trojke, opet cu uzeti baby love... posto minja koristi dvojku jos uvek.

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1534
   RE: Pelene ...
16.6.2012 23:16:09   
New Mom
Meni je beli pampers ne prevaziđen, stvarno! KL je samo njega nosila (sa tom epizodom sa tim narandžastim), a eto na KOlji (budala) eksperimentišem.
Huggies su bile sjajne. A sad ćemo da probamo Puffies (taj poklon od DM).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1535
   RE: Pelene ...
16.6.2012 23:17:43   
New Mom

IZVORNA PORUKA: crazymama

a da nisi ti te pelene dobila na poklon, jer im je istekao rok user posted image ?

salim se, jel bila dvojka ili trojka..? ja sam za minju koristila new born i super su mi bile.

user posted image Nije, drugarica se mesec dana pre mene porodila i to je onaj stari DM poklon. Vel.2 su, a pni prerasli dok je došlo.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 1536
   RE: Pelene ...
16.6.2012 23:18:54   
crazymama
ako ti se ni pufies ne dopadne, definitivno imamo razlicita shvatanja dobrih pelena haha :)

ne znam, beli pampers mi se bas ne svidja, inace nisam za pampers nikakav... meni je ostalo da isprobam huggies i libero, ali ne nailazim na manja pakovanja, a ne kupuje mi se veliko za probu.

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1537
   RE: Pelene ...
16.6.2012 23:21:36   
New Mom

IZVORNA PORUKA: crazymama
meni je ostalo da isprobam huggies i libero, ali ne nailazim na manja pakovanja, a ne kupuje mi se veliko za probu.

Ja sam huggies nosila u porodilište, imala sam pakovanje od 20ak komada.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 1538
   RE: Pelene ...
16.6.2012 23:23:55   
crazymama
nemam vremena za obilazim radnje, po apotekama uglavnom imaju pampers, u lillyju i dm-u je huggies bilo samo jumbo pakovanje, u maxiju ih nije ni bilo, kao ni u rodi, ni u idei.
koje pelene za kupanje preporucijete, posto razmisljamo da krenemo za minjom na plivanje za bebe, kad napuni 3 meseca ;)

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1539
   RE: Pelene ...
16.6.2012 23:27:51   
Anoniman
imas u dm, ne znam kakve su, ali planiram da nam ih uzmem za more, mala su pakovanja...

(odgovor članu crazymama)
  Direktna veza do poruke: 1540
   RE: Pelene ...
16.6.2012 23:31:14   
New Mom
Ja sam kupila bila u Tempu pred porođaj to malo pakovanje.
IZVORNA PORUKA: crazymama
koje pelene za kupanje preporucijete, posto razmisljamo da krenemo za minjom na plivanje za bebe, kad napuni 3 meseca ;)

KLIK

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 1541
   RE: Pelene ...
16.6.2012 23:34:00   
crazymama
hvala ;)

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1542
   RE: Pelene ...
17.6.2012 8:10:37   
mejvis
Super, znači mogu i dva pak br 3 da se uzmu u DM-u! Ja još čekam poštara, valjda će sledeće nedelje stići vaučeri.
Meni su Pufies i Lumpi odlične, pampers mi je isto ok- zeleni naravno, ali je skuplji. Baby love sam jednom probala i nisu propuštale ali nisam bila nešto oduševljena a sa Hugies sam nadrljala, svaka mu je propuštalauser posted image
Sada zavisi to i od serije sigurno...ne znam...

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 1543
   RE: Pelene ...
17.6.2012 12:10:38   
crazymama
ma ja mislim da je to sa izborom pelena slicno kao sa izborom ulozaka, svakoj od nas odgovara druga vrsta ulozaka, tako i nasim bebama razlicite pelene... al' ga uporedih :)

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 1544
   RE: Pelene ...
21.6.2012 17:34:54   
Alexxa
Koliko dugo su vaše bebe nosile dvojku? Posebno me zanima taj odgovor od mama velikih beba, jer je moja izgleda takvauser posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 1545
   RE: Pelene ...
21.6.2012 18:30:39   
Anoniman
kratko i jedinicu i dvojku, mislim da smo sa 2 meseca, mozda 2, 5 presli na 3...

(odgovor članu Alexxa)
  Direktna veza do poruke: 1546
   RE: Pelene ...
21.6.2012 23:19:34   
madre
pre neki dan sam prvi put kupila pufies pelene i bas sam zadovoljna. bas su slatke, mekane i ne propustaju. prosto mi je zao sto ih ranije nisam probala, nego sada kad ih koristimo samo za spavanje...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1547
   RE: Pelene ...
21.6.2012 23:21:54   
Snelle
Madre, kod nas identična situacija, samo su u pitanju Libero user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1548
   RE: Pelene ...
21.6.2012 23:29:16   
madre
i ja sam trazila libero, ali nisam mogla da nadjem... gde si ih kupila? aj napisi u temi kako napreduje skidanje peleneuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 1549
   RE: Pelene ...
21.6.2012 23:32:47   
Snelle
U Liliju. Otišla da kupim Pufies, nisu imali, kad vidim dobili Libero, i ja rekoh aj da probam.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Cvećka: Moja porođajna priča
Prva VTO i to uspešna, doktor na UZ vidi dve mrvice, našoj sreći nema kraja! Naravno, kao kod svake trudnoće, velike bri...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here