|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
8.6.2012 11:32:17   
Sashica82
Ja Pufies obožavam, prvo jer su stvarno mekane, i mislim da ga minimalno žuljaju. Ostale pelene su mi nekako mnogo papirne.

Sad imam Violetu, donela mi mama iz Bosne. Hvalile ih ringerajke na bosanskom forumu, pa kad se moji ponudiše da kupe pelene, ja rekla da uzmu Violetu, ali sam se razočarala.


(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 1501
   RE: Pelene ...
8.6.2012 15:06:15   
isidora88
videh na nekom sajtu cini mi se da su pufies pelene na snizenju u DM-u,ja ih tamo do sada nisam nalazila,jel ih stvarno ima,da znam da li da se cimam do tamouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 1502
   RE: Pelene ...
8.6.2012 15:32:14   
New Mom

IZVORNA PORUKA: isidora88

videh na nekom sajtu cini mi se da su pufies pelene na snizenju u DM-u,ja ih tamo do sada nisam nalazila,jel ih stvarno ima,da znam da li da se cimam do tamouser posted image

Juče bila u onom kod lutrije, imali su.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1503
   RE: Pelene ...
8.6.2012 16:01:16   
peca
Ima puffies u dm-u user posted image

Mi se vracamo na pampers i ne menjamo vise !



_____________________________

....neko radi sve po Bozjoj volji a ipak je sirotinja, neko zna celu bibliju napamet a i dalje je zivotinja...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1504
   RE: Pelene ...
8.6.2012 16:39:48   
isidora88
super,nisam vidjala do sad da imaju,uzecu sad pufies ili huggies koje budu na akciji,lumpi pocele da nam propustajuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 1505
   RE: Pelene ...
8.6.2012 23:09:48   
crazymama
ja sam se zeznula i kupila veliki paket lumpi trojku, velike joj... pa se oper zeznem i kupim dva paketa pufies trojku, jos vece... na kraju kupimo pampers premium beli dvojku - odlicne :)
a toliko sam bezala od pampersa...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1506
   RE: Pelene ...
8.6.2012 23:17:34   
vonavoj
u bre,gde vec trojku,mala je ona..mora jos uvek da nosi dvojkuuser posted image
nosicete kad porastete josuser posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 1507
   RE: Pelene ...
9.6.2012 0:01:25   
crazymama
pa neiskusna sam, ja videla pise od 4-9kg, a minja ima 5 i nesto...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1508
   RE: Pelene ...
9.6.2012 17:52:16   
mejvis
Kupili mi pufies u DM- u na sniženju, za oba deteta, prvi put koristim njih pa ćemo da vidimo, ne izgledaju loše! user posted image
Selena imala 5600g pre par dana i mi smo već na trojci 2 nedelje. Jeste da su joj malo veće ali joj je 2. knap.

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 1509
   RE: Pelene ...
9.6.2012 23:56:37   
crazymama
pufies na snizenju u dm-u? posle ovog belog pampersa, ipak su mi pufies najbolje... minji su 3 preduboke, a 2 super! ne znam da li radi DM nedeljom, da skoknem sutra po dvojku...?
mada, meni su i babu love ok, ali su debele za ovu vrucinu...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 1510
   RE: Pelene ...
10.6.2012 7:37:20   
mejvis
Do 17.06. ti je akcija, 1300din/pak. Ovaj naš DM radi nedeljom ali ne znam da li to važi za svaki jer se ovaj nalazi u tržnom centru koji radi nedeljom.

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 1511
   RE: Pelene ...
10.6.2012 11:14:35   
crazymama
Jesi ih probala?
Ne radi ovaj dm danas, pa cu sutra...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 1512
   RE: Pelene ...
10.6.2012 13:56:51   
mejvis
Probala!
Sasvim su ok, baš su tanane, taman za ovu vrućinu!user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 1513
   RE: Pelene ...
10.6.2012 15:57:05   
crazymama
slazem se :)
a i slatke su!

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 1514
   RE: Pelene ...
10.6.2012 16:01:50   
Anoniman
kupila juce pufies, dobr su, kod nas je redovna cena 1170 din za sve velicine, uzeli smo 4, njih cemo preko dana,a nocu dm baby love...

(odgovor članu crazymama)
  Direktna veza do poruke: 1515
   RE: Pelene ...
10.6.2012 16:51:28   
isidora88
UM odakle si ti,gde su pelene tako jeftine?
ja sam juce na otvaranju u liliju kupila higgies za 1130 dinarauser posted image
sad imam zalihe pelena za mesec dana

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1516
   RE: Pelene ...
10.6.2012 17:36:43   
Anoniman
Promocija Puffies u Tempu, dobili smo dve pelene pa ćemo da probamo.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 1517
   RE: Pelene ...
10.6.2012 17:54:07   
Sanchy
Ja cu startovati sa babylove pelenama,citala sam da su najprirodnije,a i inace mi se dopada njihova kozmetika tipa vlazne maramice i krema za telo bebe tako da sam i to kupila,pa videcemo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1518
   RE: Pelene ...
10.6.2012 18:10:17   
vukosava
Mene bas zanima da li one mame koje su trudne govorile da ce bebu samo u pamucne tetra pelene da li bas sad to rade ili koriste jednokratne...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1519
   RE: Pelene ...
10.6.2012 18:52:09   
Anoniman
ja sam iz raske, mada sam na relaciji raska-v. banja.
mm je bio na skolovanju nekom pocetkom godine u bg, i zaprepasto se covek koliko su kod vas skuplje pelene, a zivimo u istoj drzavi.
kod nas je pampers 1390 din ekonomic pakovanje...

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 1520
   RE: Pelene ...
10.6.2012 19:39:05   
crazymama

IZVORNA PORUKA: vukosava

Mene bas zanima da li one mame koje su trudne govorile da ce bebu samo u pamucne tetra pelene da li bas sad to rade ili koriste jednokratne...


zanimljivo pitanje :))

UM, nisu samo pelene skuplje u bgd, nego sve!

sanchy, meni se baby love vlazne uopste ne svidjaju... a pelene su stvarno super. dobices u bg bebi klub paketu pakovanje nekih bamboo pelena, dosta su slicne sa baby love, ali nisam ih vidjala u slobodnoj prodaji.

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 1521
   RE: Pelene ...
10.6.2012 20:14:34   
mejvis
Ima u DM-u baby bonus paket za koji se mogu prijaviti bebe do 6 meseci. Treba da se popuni njihov formular i kopija izvoda iz MKR. To se preda u radnji i za 2-3 nedelje dobija se na kućnu adresu vaučer za besplatne pelene i vaučeri za popuste. Mi smo predali i sada čekamo poštara! user posted image


Nisam to ni znala nego me prodavačica u DM- u pitala.

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 1522
   RE: Pelene ...
10.6.2012 20:45:33   
PoisonEve
Kad sam se ja porodila u paketu BG baby club-a se dobijao Pampers. Mi smo od strarta koristili Pampers.
Babylove dosta hvale mame, ali meni se nisu dopale.
Sada sam kupila Huggies, super suuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 1523
   RE: Pelene ...
10.6.2012 23:01:41   
crazymama
ja hocu da probam jos i huggies...
mejvis, i ja planiram da se prijavim za baby bonus DM, a kad smo vec kod DM-a imaju na sajtu super opciju izrade fotografija, skine se besplatan program, uploadujes slike iz svog compa, izaberes kvalitet i velicinu slika i posaljes im na izradu, za 10-ak dana odes u najblizi DM, platis i podignes slike. cene su povoljne. ma, super je taj DM.

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 1524
   RE: Pelene ...
11.6.2012 9:49:04   
mejvis
Crazy, ja sam se opekla sa Hugies, sve mu je propuštalouser posted image ....
Sad ću da vidim to za slike!user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 1525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Cvećka: Moja porođajna priča
Prva VTO i to uspešna, doktor na UZ vidi dve mrvice, našoj sreći nema kraja! Naravno, kao kod svake trudnoće, velike bri...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here