|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
2.6.2012 11:12:13   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: slavica.

Zene,jel ovde jos uvek niko nije isprobavao Chicco pelene user posted image



Odlične su, mi ih povremeno koristimo. Meni su libero zakon ali sam se baš prijatno iznenadila kad sam kupila chicco tako da sad kombinujemo.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 1476
   RE: Pelene ...
2.6.2012 11:36:42   
peca
Ja sam jutros otvorila puffies paket sto sam dobila, preslatke su, ljubicanstvene, sarene hihihi, a kakve su videcemo user posted image

_____________________________

....neko radi sve po Bozjoj volji a ipak je sirotinja, neko zna celu bibliju napamet a i dalje je zivotinja...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1477
   RE: Pelene ...
2.6.2012 22:52:45   
crazymama
odlicne, ja cu da ti kazem... :)

bolje su mi i od baby love... dok su mi evy baby ubedljivo najgore, dete mi je 3 puta bilo skroz mokro posle spavanja, kad sam joj stavljala evy baby...


_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 1478
   RE: Pelene ...
3.6.2012 7:16:20   
mejvis
Pufies sam jednom probala, dobili smo u DIS-u 2 kom na promociji i bile su ok ali ih nikada nisam kupovala.
Juče sam bebi od 2 meseca stavila pelenu br 5 od starijeg deteta i uopšte nisam provalila, tek kada sam joj skinula. user posted image I ništa se nije desilo, nije probilo, samo je pelena bila naborana na leđima. user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 1479
   RE: Pelene ...
3.6.2012 14:25:31   
marijana22

IZVORNA PORUKA: slavica.

Zene,jel ovde jos uvek niko nije isprobavao Chicco pelene user posted image
osim isidore user posted image


Ja koristila i nisam uopste zadovoljna. Vise puta su nam propustile.......... posle njih sam koristila one bambo iz bg paketa i one su manje propustale od chicco.Sad koristimo pampers i zadovoljni

A sto smo dobili lose pamucne pelene u BG paketu, raspadaju se od prvog pranja. stvarno ne mogu da verujem da nisu mogli neke bolje da ubaceuser posted image

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 1480
   RE: Pelene ...
3.6.2012 14:33:50   
vonavoj
poskupele su Lumpi peleneuser posted image ..dokle vise! sad je na akciji vikendom 80kom 4ke 1530din! a bile su 1440!

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1481
   RE: Pelene ...
3.6.2012 14:40:48   
Anoniman
mi koristimo baby love 4, 84 komada 1609 dinara, i odlicne su mi, najbolje od svih, a planiram da probam i te puffies za dnevnu varijantu..

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 1482
   RE: Pelene ...
3.6.2012 14:48:27   
vonavoj
hvala UM,bas smo se mm i ja danas pitali koliko komada ima babylove,od sada i mi prelazimo na njih,jer je mala razlika u ceni,a DM nam se otvorio,a super su! bila je razlika u ceni kad su Lumpi bile 1440,a sad prelazimo na babylove!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1483
   RE: Pelene ...
3.6.2012 14:52:27   
Anoniman
nema na cemu Von, mi smo koristili prva 2 meseca pampers, dok nismo otkrili njih i najbolje su mi, tako su tanke, i mekane su. a te lumpi i libero nisam videla da imaju kod nas...

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 1484
   RE: Pelene ...
3.6.2012 14:56:43   
vonavoj
Lumpi ima samo u Rodicu,njihova marka!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1485
   RE: Pelene ...
3.6.2012 14:59:58   
Anoniman
mi imamo neku naviku posto su roda i tempo jedan do drugog , uvek odemo u tempo, mada oticicu i do njih da probamo te pelene

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 1486
   RE: Pelene ...
4.6.2012 23:53:32   
crazymama
meni baby love nisu tanke :) cak su deblje i od pampersa i od evy baby i od puffies i od lumpi... :)
danas sam kupila lumpi da isprobam, za sada su mi na prvom mestu puffies, na drugom baby love... lumpi sam uzela od 4-9kg i velike su joj, a ima oko 5kg...user posted image

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1487
   RE: Pelene ...
5.6.2012 9:45:45   
mejvis
Mi imamo 5,6 kg i dobra joj je lumpi 3. Kako su joj velike_ Samo ti to lepo zalepi i neće da propušta. user posted image (Znam iz iskustva jer sam joj jednom greškom stavila batine pelene br 5 i nisu propustileuser posted image )

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 1488
   RE: Pelene ...
5.6.2012 10:25:20   
malenac76
cure koliko dugo bebe nose one babylove newborn pelene od 3-5kg ..jel to ok za prvi mjesec?

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 1489
   RE: Pelene ...
5.6.2012 10:26:49   
Anoniman
Nema pravila , ja sam uvek na pola tog broja uzimala vece .. recimo pelene od 3 - 5 , kad dodje do 4 kg ja uzmem vece .. Ali to ces videti po bebi

(odgovor članu malenac76)
  Direktna veza do poruke: 1490
   RE: Pelene ...
5.6.2012 10:28:15   
malenac76
kupila sam 4 pakovanja od 28 pelena baby love newborn 3-5kg
kontam da li da uzmem i vece od 4-6kg
kazu da bebice trose do 10 pelena dnevno..brzo cemo potrositi to malo sto sam do sad kupila

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1491
   RE: Pelene ...
5.6.2012 10:29:27   
Anoniman
Hocete user posted image onda ces videti koje ce ti trebati ..

(odgovor članu malenac76)
  Direktna veza do poruke: 1492
   RE: Pelene ...
5.6.2012 10:31:14   
malenac76
to i ja kontam..uzecu jos jedno veliko pakovanje pampers newborn pa cemo onda vidjeti sta dalje..ali da bar prve dvije sedmice ne moramo misliti o tome user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1493
   RE: Pelene ...
5.6.2012 10:33:53   
New Mom

IZVORNA PORUKA: slavica.

Zene,jel ovde jos uvek niko nije isprobavao Chicco pelene user posted image


Za KL sam prešla na te, i sada još i na vel.5. Za sada su se pokazale kao super.
Za Kolju se držim proverenog - beli Pampers (neprkosnoven za nas).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 1494
   RE: Pelene ...
5.6.2012 12:15:13   
ishler
Iskustva sa pelenama kao i sa svim ostalim su razlicita,tako da najbolje probati pa videti sta odgovara detetuuser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1495
   RE: Pelene ...
5.6.2012 20:47:25   
peca
Moje misljenje o pomenutim puffies pelenama koje sam probala je da su jako slatke, ljubicaste, divne medene, ali su tezak krsh user posted image

_____________________________

....neko radi sve po Bozjoj volji a ipak je sirotinja, neko zna celu bibliju napamet a i dalje je zivotinja...

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1496
   RE: Pelene ...
5.6.2012 23:41:27   
crazymama
zasto?

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 1497
   RE: Pelene ...
6.6.2012 0:20:55   
peca
Zato sto se ojela po prvi put user posted image , a i uvek je mokra, ja ne znam kako i koliko te pelene upijaju, mozda su tebi dobre, mi pijemo svaki put 150 (citaj 160-170) pa verovatno i vise piskimo... a presvlacim je i mackam na svaka tri sata...

_____________________________

....neko radi sve po Bozjoj volji a ipak je sirotinja, neko zna celu bibliju napamet a i dalje je zivotinja...

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 1498
   RE: Pelene ...
6.6.2012 0:37:47   
crazymama
minja pije 120ml, meni se to desilo sa evy baby, puffies su mi skroz ok.

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 1499
   RE: Pelene ...
6.6.2012 1:15:04   
ica82
Meni su puffies super, jedne od najboljih (a dosta sam ih isprobala) i Chicho su mi dobre, pogotovo sto su jeftinije (bar kad sam poslednji put kupila su bile), sad smo puffies 3 pakovanja poslednja, bile u Veru na snizenju user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 1500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Beba rođena dva meseca nakon smrti mame
Naučna-fantastika? Čudo prirode? Čudo medicine? Ili jednostavno - čudo života?



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here