|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
11.4.2009 8:46:48   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
11.4.2009 8:49:39   
mamanp
Ma salim se ja...kod nas kazu "ucin-docek", pa i ja imam decu i imam majku i ne zelim da se moja snaha sutra ruzno ponasa prema meni, niti da se prema mojoj majci snahe ruzno ponasaju zato se uzdrzavam i cekam neke bolje dane.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 27
   [Obrisana poruka]
11.4.2009 8:50:47   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
11.4.2009 8:51:29   
mihi
Moja svekrva je isto živela sa roditeljima njenog muža i pričala kako je svekrva sve određivala šta će da se radi, kuva itd....... ali da smo mi bliže ili nedaj bože sa njom u kući isto bi se tako i ona ponašala. Ma da mm kaže da nije tačno da je njegova baka bila takva.....

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 29
   [Obrisana poruka]
11.4.2009 8:53:36   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
11.4.2009 9:25:19   
Jacaca
Ovaj problem sam imala u prvom braku ali smo se posle nekog vremena preselili u svoju kucu, a posle toga smo se svekrva i ja volele, teska je zajednica bilo sa kim, mislim tesko mi je i sa svojom majkom da zivim a ne tudjom, to i nije dobro ma koliko bili razumni i dobri ljudi najlepse je biti sam sa svojom decom i muzem, ali nije uvek moguce.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
11.4.2009 9:27:59   
mihi
Joj jeste Gagi sreća inače ne bi valjalo, ja mislim da se gomila mladih razvede baš iz tog razloga!!!!!!user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 32
   [Obrisana poruka]
11.4.2009 9:31:11   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
11.4.2009 9:33:08   
NadaR

IZVORNA PORUKA: mihi

Moja svekrva je isto živela sa roditeljima njenog muža i pričala kako je svekrva sve određivala šta će da se radi, kuva itd....... ali da smo mi bliže ili nedaj bože sa njom u kući isto bi se tako i ona ponašala. Ma da mm kaže da nije tačno da je njegova baka bila takva.....


moja svekrva je takodje zivjela sa svojom i ova ju je namucila do zla boga... Cesto prica da se tada zaklela da svoju snahu nece osuditi na takav pakaouser posted image
Kad smo se mm i ja vjencali, ona prva nam je pomogla da se skucimo i da imamo svoj mir.Mir,koji i ona zeli. user posted image
Ipak to zavisi od osobe do osobe... Neke npr ako su se namucile u zivotu zele da i snahu namuce jos vise,kao da njoj neduznoj naplate sve svoje 'muke' ... Uh nisam pametna,samo znam da sam srecnauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
11.4.2009 9:35:43   
NadaR
Zaboravih jos dodati da smo ovako svi srecni... vidimo se vikendom,ispricamo,oni se zabave sa Miloshem ,ja se odmorim,izadjem u grad sa prijateljima i svak sebi... divotauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
11.4.2009 9:39:24   
Jacaca
Joj Gagi ja sam nesto pomesala, mislila sam da si morala u zajednicu kada si imala onaj problem, lepa vest je da ste ipak samiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 36
   [Obrisana poruka]
11.4.2009 9:41:12   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
11.4.2009 9:42:20   
mamanp
A ja bi mojoj svekrvi stope ljubila i volela i mazila i pazila - samo  kad bi bili odvojeniuser posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
11.4.2009 9:43:10   
mihi
Kad vidim ovako da snaja napiše da se lepo slaže sa svekrvom ja pomislim za sebe user posted image da sam neki baksuz, ja imam sa njom kulturan odnos ali ipak uzdržan, jer ona je takva žena, Kad sam se udavala meni je kum bio moj kolega sa studija, ona čim je došla pitala je mm a što ja nemam kumu, a što nosim na venčanju komplet (koji je stvarno bio divan kreirala ga Verica Rakočević) a ne venčanicu..........

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
11.4.2009 9:50:41   
NadaR
Ja za tu zenu,tj njih oboje nemam srca da kazem nista lose... Naravno da postoje ponekad sukobi u razmisljanju,ne mozemo isto poimati neke stvari ja sa 25 i ona sa 60...
Jako je vezana za Milosha pa sizne svaki put kad on zaplace, trci da ga uzme... ne svidja mi se to ali eto trazimo kompromis.
Oni su renovirali kucu skoro i ona me nazvala i rekla da joj dovezem Milosha da ga cuva a ja da odem u grad kupiti namjestaj i neke sitnice ... Kao,ti znas sta se sada kupuje,kako se namjesta .. ja ne hodam po gradu i na znam...user posted image

< Poruku je uredio nnaaddaa -- 11.4.2009 9:51:29 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 40
   [Obrisana poruka]
11.4.2009 9:53:14   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
11.4.2009 9:58:40   
gracija
Prije nego sto sam se udala ja sam mm objasnila neke stvari... On je zivio sa svojima u stanu,a moji su imali kucu gdje je bilo prostora za tri porodice,tako da smo imali dvije varijante za izabrati,ali...ja ne bih bila ja, kad ne bi smislila trecu varijantu...user posted image
Tako da sam se izjasnila da necu da zivim ni sa njegovim,ni sa svojim.Od prvog dana zivimo sami...user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
11.4.2009 10:01:26   
mamanp
Ma i ja da sam bila malo pametnija uradila bih kao ti, gracija, al ono sto kazu ljubav je slepa user posted image  .

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
11.4.2009 10:03:31   
NadaR
Ali ja opet mislim da je kljuc dobrog odnosa to sto nismo stalno zajedno... sto smo odvojeni.
Jer ako smo stalno tu svi,pa ja nervozna zbog neceg desetog galamim... pa ona kaze nesto pa ja... ode to u nedogled i eto svadje ni iz cegauser posted image Ili obrnuto... user posted image
Ovako se ne stignemo posvadjatiuser posted image user posted image
I svakako da vise cijeni npr kad dodjem pa sredim kucu ... tad to ne mora ona a da to radim svaki dan..to bi se podrazumijevalo... user posted image






_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 44
   [Obrisana poruka]
11.4.2009 10:09:17   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
11.4.2009 10:13:04   
NadaR
A moja svekrva u grudnjaku,user posted image ,majke miuser posted image
Blam ju je tako pred nama..


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
11.4.2009 10:17:08   
Dora
kad sam se udala, morali smo početi kod nekog od naših dok se ne snađemo. Tada sam jedini put u braku donela samostalnu odluku da to budu moji, i po cenu razvoda, iz dva razloga 1. kod mojih smo imali bolje uslove, 2. nisam htela da rizikujem da on ne želi posle da ode od svojih (3. od početka sam imala utisak da me svekrva iz nekog razloga mrzi, što se posle i pokazalo). Imala sam sreće pa su me moji u svemu uvek podržavali, ali mi se nisu mešali, pa sam uvek imala izbora.
Kod mojih smo živeli kratko, nekih pola godine, a onda smo se snašli i bilo nam je malo teško ali posle super. Da smo živeli kod njegovih, poludela bih, jer koliko i na koji način mama može da se umeša u bračne odluke to nisam imala pojma ali sam pet godina kasnije naučila i tu gorku lekciju. Samo sada nisam ni mlada ni neiskusna, ni trudna ni zbunjena, pa sam znala kako da odbranim svoje mesto i sačuvam svoj brak. Mnoge mlade žene nisu u prilici ili na početku braka nisu sigurne koliko je čvrsta ta veza, pa se pomire sa sudbinom. Jedna od mojih najboljih drugarica je tako prošla, otišla je s njim u 50 kvadrata sa njegovima, privremeno, rodila mu dete, trpela i tolerisala, ali je on jednog lepog dana ipak odlučio da neće da ode od svojih( kao što je bio dogovor), pa se sad ja pitam- koliko žena treba da veruje takvom muškarcu koji je spreman da je prevari u takvoj jednoj stvari? Da stvar bude gora, ta moja drugarica je odbegla sa Kosova, tamo su joj umrli mama i tata kad je imala 15 godina, a ovde nema nikoga.Uvek je živela sama, radila pošteno (kao medicinska sestra) i jaaako je dobra devojka. Da je veća kučka (kao ja) verovatno bi prošla bolje!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
11.4.2009 10:20:13   
Dora
Moji imaju kuću od 200 kvadrata, ali ja ne želim da živim u zajednici, podstanari smo i trudimo se da sami sebi stvorimo nešto. 

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 48
   [Obrisana poruka]
11.4.2009 10:21:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
11.4.2009 13:17:55   
bebać
Dora e neki si u toj situaciji bila 'kučka'user posted image user posted image user posted image bravo za tebe,upravu si...i ja te podržavam!Imam isto mišljenje!

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto mi je holistički pristup bio važan t...
Nije lako u moru klinika, preporuka, prijatelja, žena koje su imale iskustvo IVF, medija, društvenih mreža, ma milion gl...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Tebi, koja ćeš se (jednog dana) zaljubiti ...
Čast mi je da budem majka ovog dečaka, da ga vodim dok odrasta u osobu u koju ćeš se ti zaljubiti. I biće mi čast da i t...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here