|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/24
21.8.2024 20:50:15   
Tiziana
Oh malicicak, zar su deca vec tolika!Bas htedoh da se nadovezem na ovaj Ivankin post da je dete preeaslo stvari kupljene u martu i da se pita dokle ce da raste.. Ja sam definitivno najniza u porodici i imam najmanje stopalo. Deca su me presisala. Sinu sam do ramena, a i ona me gleda sa visine. Iskreno verujem da ce ona minimalno jos rasti jer ne bi valjalo da bude previsoka iako se njoj svidja. Flan, lep provod u selu. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 08/24
21.8.2024 21:06:19   
Ivanka 75
Mini buba devojka, u mojoj glavi jos mini 😂
Ode vreme, uskoro ce RR otvoriti temu "Bake i deke na RR" 😂

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 08/24
21.8.2024 21:45:56   
flamingos
Hvala Tizi.Milicicak,porasla deca,leti vreme.Sve vas puno pozdravljam.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 08/24
21.8.2024 23:10:23   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mini buba devojka, u mojoj glavi jos mini 😂
Ode vreme, uskoro ce RR otvoriti temu "Bake i deke na RR" 😂


Omg da znaš, Iv user posted image

Tizi, a ja sam tebe uvek doživljavala kao baš visoku ženu, ne znam zašto user posted image

Moj Marko je koliko u septembru prošle godine bio niži od mene a sada je skoro kao mm koji je visok 186 cm. Ja sa svojih 175 cm se osećam kao dete pored njih dvojice user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 08/24
21.8.2024 23:47:13   
Tiziana
Ja nikako nisam visoka, imam 164cm i osecam se kao liliputanac pored njih😂 Mm skoto 2m,sin skoro 1,90cm..cerka je na 1,69cm pa ti vidi kako mi je 🙂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 08/24
22.8.2024 0:36:46   
Ivanka 75
Slilacu se ovih dana izmedju ovih mojih, Guliver medju divovima - mm oko 195, Iva oko 180, ja 172. Ko Babuške 😂

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 08/24
22.8.2024 7:49:47   
IvanaSK RR
Al ste visokiii, ja bolje da ne pricam koliko sam niska 😂 .Sta radite ovih dana? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 08/24
22.8.2024 8:22:46   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
I ja sam niska zena. T je visa od mene. Mislim da ce i S jos malo. Cak mi de cini da ce da bude visa i od T. Kod mene su svi visoki u porodici, sem moje mame i mene. Kod mm majka je niska.

Sta ima? Ja idem u neku kratku nabavku. Rucak imam, posle idem na tretman lica. Malo da se osvezim za pocetak skolske.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 08/24
22.8.2024 9:54:32   
Ivanka 75
Dobro jutro. Odeća se teško nalazi, kupovina dobrih dužina rukava i nogavica su pravo iskušenje 😬
Ja u sred jutarnje rutine, uzivanje 😊
Radim popodne pa da zavrsim sad do 3 sta imam. Juce sam se iscrpela na poslu, a školska godina tek treba da počne. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 08/24
22.8.2024 10:02:37   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Ja nikako nisam visoka, imam 164cm i osecam se kao liliputanac pored njih😂 Mm skoto 2m,sin skoro 1,90cm..cerka je na 1,69cm pa ti vidi kako mi je 🙂


Eto user posted image a ja mislila ti viša od mene user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 08/24
22.8.2024 10:12:29   
Ivanka 75
E zato se ja penjem na stolicu kad želim da zauzmem stav i da me bolje čuju, pogotovu tinejdžerka 😂
A šok koji doživi u tom trenutku je druga priča 😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 08/24
22.8.2024 13:42:09   
jess021
Gde ste žene? Redovno vas čitam, ali mrzzzii da pišem.
Počela sam da radim u ponedeljak posle skoro 20 dana, ali odmorima sam, ne mogu da kažem. Pitajte me u septembru 😀
Sanjice, kako je dete?
Zagrljaj za sve

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 08/24
22.8.2024 13:43:02   
jess021
Leleeee koliko grešaka u tekstu

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 08/24
22.8.2024 14:38:05   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mini buba devojka, u mojoj glavi jos mini 😂
Ode vreme, uskoro ce RR otvoriti temu "Bake i deke na RR" 😂


Ivanka, i meni je u glavi mini dok ne stane pored mene i kaže vidi,skoro sam te stigla 😂 mislim, nije teško biti viši od mene ali ona ima 12 i uleće u fazu intezivnog rasta.

Baš su nam porasla sva RR deca 🥰🥰🥰 a mi smo ostale mlade i lepe, niko ne bi rekao da imamo toliku decu 😂😂😂


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 08/24
22.8.2024 14:43:48   
Ivanka 75
Ja sam juce jednoj zeni rekla da imam 49 godina ona zinula 😂 Ispade mladja od mene 😂
Trazila postovanje i da ide preko reda zbog godina 😂Ostala otvorenih usta i tiha dok sam ja lepo zavrsila kupovinu. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 08/24
22.8.2024 16:20:07   
Sanjica26 RR
Jess, T je zakacila neku bakteriju, pa se sad lecimo.
Ok je ovako. Samo sto joj je dosadno. Rekla joj je dr da ne moze sad da se vidja sa drugaricama.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 08/24
23.8.2024 8:36:04   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Sanjice, jel nema T nikakvih problema osim bakterije?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 08/24
23.8.2024 12:17:41   
Sanjica26 RR
Nema nikakvih drugih problema. Samo joj je dosadno.user posted image
Sutra idemo na kontrolu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 08/24
23.8.2024 13:56:03   
Ivanka 75
Dobar dan, dobar vam petak 😊
Sanjice, pozdrav za dete, ja se njima divim kako stoički izdrže kad moraju, pogotovu dosadu. 👍
Sedoh da se pripremim za rad. Ručkova ima, podgrejaćemo i za danas dosta. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 08/24
23.8.2024 14:19:45   
Sanjica26 RR
Ja sam konacno sela. Isla do skole, isla sa S po poklon za druga. Odlazi u drugi grad. Spremila rucak i sad sam sela.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 08/24
23.8.2024 14:23:31   
Ivanka 75
I nestade struje, pre 20 min, nista od rada ako ne dodje do 15h. Taman ukljicila komp da se puni, prikljucila i telefon, sve na izdisaju. Tel na 8 posto. Komp prazan skroz.
Valjda ce doci.... 
Sanjoce, sta bi na kontroli?
Moja mama ide na terapije od 2.9.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 08/24
23.8.2024 14:43:07   
Sanjica26 RR
Sutra idemo na kontrolu. Teodorine najbolje drugarice mama je nas pedijatar. Tako da cu sutra da je odvedem kako je porucila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 08/24
23.8.2024 18:49:30   
flamingos
Ćao svima.Mašem vam iz sela.Odoh da sređujem dvorište,pa mi dolazi komšinica.Prijatno je napolju.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 08/24
24.8.2024 9:04:06   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Mi danas nekih obaveza imamo,ali se nadam da cu sutra malo odmoriti. Prosli vikend isto u haosu i cele nedelje mrtva umorna. Godisnji kao da nisam ni imala 😬

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 08/24
24.8.2024 15:24:24   
Ivanka 75
Dobar dan. Ja navalila na tepihe i prozore. Samo iz dnevne i trpezarije, iz predsoblja i kuhinje bacam i kupujem nove. Mm me samo pogledao 😂
Tako da nije bilo puno posla 😂 
Girosi za rucak, upravo ga zavrsavamo pa da ruckamo. 
Sanjice, sta kaze dr? 
Ivana, nedelja po nedelja i sve isto bude 🙃

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto mi je holistički pristup bio važan t...
Nije lako u moru klinika, preporuka, prijatelja, žena koje su imale iskustvo IVF, medija, društvenih mreža, ma milion gl...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Tebi, koja ćeš se (jednog dana) zaljubiti ...
Čast mi je da budem majka ovog dečaka, da ga vodim dok odrasta u osobu u koju ćeš se ti zaljubiti. I biće mi čast da i t...



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here