|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/24
16.8.2024 11:27:26   
flamingos
Ćao svima.Samo da vam mahnem i odoh da prepakujemo stvari.Da odvojimo šta više ne nosi,šta je prerasla i poklonimo kome je potrebno.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 08/24
16.8.2024 13:43:54   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

I moja je za 9 kg user posted image jadna pere svaki dan po 3 puta, nikako da se rešim veša ovih dana user posted image

Moja je 7 kg. Kad smo stigli, krenula sam da perem. U Solunu smo imali ves masinu, pa sam nesto decijih stvari oprala.


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 16.8.2024 16:38:50 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 08/24
16.8.2024 14:08:47   
Ivanka 75
Ana, Sanjice, Ivana, kupujemo masinu spram kolicine pranja a ne da bude lepa u kupatilu i da zauzme sto manje prostora. O onda ajd odnecu nekome ko ima vecu masinu da mi opere nesto svakih nekoliko nedelja. Reče svekrva da će to rešiti uskoro. Inače, nije njeno to što perem.
Evo gledam emisiju Istorija Nisa na youtube. Na rts3 juce bila druga epizoda, nadjoh na youtube-u sve 4. Da odgledam malo pa na posao. 
😊


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 08/24
17.8.2024 2:28:44   
Ivanka 75
Pozdrav sa Nisvillaaaaaaaa😂Muzika, rock, jazz, pop, rege, ma sveeeeeeeee, uzivanje! 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 08/24
17.8.2024 22:22:18   
Ivanka 75
Sad jedan večernji pozdrav sa Nišvilla 😂 Sinoć je bio noćni, sad večernji 😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 08/24
18.8.2024 12:52:53   
Tiziana
Ćao drage devojke.Mi smo se noćas, posle 24 dana vratili kući. Nisam imala snage ni za šta. Samo smo uneli stvari, istuširali se i legli. Zato je od jutros turbo. Deca već zapalila, svako sa svojim društvom, jedva su dolekali. Muž u nabavci, ja rasklanjam, mašina pere drugu turu veša itd.. Obožavam da idem na odmor, ali mrzim kad se vratim. I zbog krša i loma sa stvarima u kući i zbog haosa koji me dočeka na poslu, a mozak još u opuštenzija modu. Nadam se da ste sve dobro.. 



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 08/24
18.8.2024 14:08:33   
flamingos
Ćao Tizi.Super,odmorili ste se i sad u nove radne pobede.Mm u utorak stiže.Da odemo i na par dana u selo.Da okupimo rođake i prijatelje i pogostimo se.Posle kreće škola,brzo prođe raspust.Nas dve smo ručale.Kasnije dolazi Anđelina drugarica,da im pržim palačinke,pa idu da prošetaju.Uživajte!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 08/24
18.8.2024 14:58:02   
Ivanka 75
Tizi, opustenzija mod 😂 Nema privikavanja, turbo mod odmah, meni je najgore pranje i vracanje svega na mesto.
Zelim vam lagan pocetak 😊


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 08/24
19.8.2024 8:45:09   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Meni je mozak u turbo modu vec od deset_og avgusta 😁 . Imam osecaj da su obaveze vece vec pocele.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 08/24
19.8.2024 10:24:41   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Obožavam da idem na odmor, ali mrzim kad se vratim. I zbog krša i loma sa stvarima u kući i zbog haosa koji me dočeka na poslu, a mozak još u opuštenzija modu. Nadam se da ste sve dobro.. 



Joj isto... kao da se vratim sa duplo više stvari sa kojima ne znam gde ću user posted image

Gde ste skitali Tizi, nije valjda opet Nikiti user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 19.8.2024 11:12:17 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 08/24
19.8.2024 12:52:52   
Sanjica26 RR
Dobar dan.
Nama i sto smo ostali 13 dana je bilo tesko da se vratimo u svakodnevne obaveze. Jos kad se setim da nema pauze do zimskog raspusta, padnem u depresiju.user posted image
T sam vodila kod dr. Ima upalu grla.
Srecan praznik.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 08/24
19.8.2024 13:07:50   
flamingos
Dobar dan.Samo da vam mahnem.Sređujem stan,spremam ručak,napravila sam i oblandu sa plazmom,jafa keksom i krem bananicama.Popodne idem kod frizerke da me ofarba.Ovde je baš sparno.Mm kaže da u Italiji pada kiša.Spakovao se i sutra rano kreće.❤️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 08/24
19.8.2024 15:56:35   
Ivanka 75
Ih Sanjice, gde sad upala grla 😞 Da malena brzo bude bolje 😘
Nas dve se vratile iz skitnje, ponovilo se dete sa novim naočarama za 8.razred. Elegancija na nivou 😊
Bilo prijatno za šetnju. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 08/24
19.8.2024 19:56:14   
Ivanka 75
Iiiii pade kiša 👍

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 08/24
19.8.2024 21:24:32   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ih Sanjice, gde sad upala grla 😞 Da malena brzo bude bolje 😘
Nas dve se vratile iz skitnje, ponovilo se dete sa novim naočarama za 8.razred. Elegancija na nivou 😊
Bilo prijatno za šetnju. 


Nista me ne pitaj. I uvo je stradalo. Non stop je ronila. Bice bolje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 08/24
19.8.2024 21:31:25   
Tiziana

Ne Ana 🙂, ali jesmo na Sitoniji 🙂. Samo malo vise  ka dole, ispod N. Marmarasa. Prijatelji imaju kucicu pa smo bili tamo, zato smo i mogli da ostanemo duze. 

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Obožavam da idem na odmor, ali mrzim kad se vratim. I zbog krša i loma sa stvarima u kući i zbog haosa koji me dočeka na poslu, a mozak još u opuštenzija modu. Nadam se da ste sve dobro.. 



Joj isto... kao da se vratim sa duplo više stvari sa kojima ne znam gde ću user posted image

Gde ste skitali Tizi, nije valjda opet Nikiti user posted image



Danas povratak u realnost. Treba da se organizujem da odem sa decom da im kupim sta im treba od garderobe, nego nesto nemam zivaca, a cerka mi je najavila da ''menja stil'' 😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 08/24
19.8.2024 21:59:00   
Ana RR
Iv, a kod nas ništa od kiše. Sparina ubija.

Jao Tizi, sjajno, uživali ste sigurno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 08/24
19.8.2024 22:12:17   
flamingos
Ni ovde nema kiše.Pretoplo je,sparina užas.Tizi,i nas čeka kupovina garderobe i svega ostalog.Lete dani,deca porasla.Neka su živi i zdravi.Laku noć vam želim.❤️

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 08/24
19.8.2024 22:16:30   
Ivanka 75
Pala kiša al sparina ubi 😞 Nije ovo normalno.
Tizi, svko preparkiravanje van mesta prebivalista je odmor 😊
Sanjice, to dvoje idu ruku pod ruku izgleda 😞

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 08/24
20.8.2024 22:37:49   
Tiziana
Cao dobro vece. Sanjice nadam se da je dete bolje.. Na sve strane cujem da je neko bolestan, te stomacni, te upala grla..
Istrcala sam danas iz kanca i kupila cerki neke majicice, nesto u H&M, nesto u Zari. Bez nje, na slepo, ali sve joj se svidja. 
Isla veceras da se vidim sa kumom. Prosla pored moje ''devojacke'' ulice, nasle se na starom mestu, sve me neka secanja iz mladosti udarila😂😂😂
I tako.. Pozdravljam vas


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 08/24
20.8.2024 23:09:34   
Ivanka 75
Tizi, ta osećanja me preplave kad odem "kući"❤️
Svojevremeno sam plakala ko kiša noću, dok voz ulazi u stanicu i idem preko mosta kući. I sad se isto osećam, uvek suze u očima. 
Lepo preladilo večeras. Izbacilo dete malu garderobu iz ormara. Kupljeno prošle godine, neke bluze proletos i već omanjale. Dokle li će da ide i u visinu i širinu. A tek treba da raste. Rastužih se malopre, biće baš baš visoka. Koliko je lepo toliko je i teško za nju. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 08/24
21.8.2024 16:56:22   
flamingos
Dobar dan.Samo da vam mahnem Pakujemo se za selo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 08/24
21.8.2024 20:08:15   
milicicak
Ahoj devojke, kad sam već virnula.
Vidim, svi se polako vraćaju sa odmora a pripreme za početak nove školske godine su u punom jeku. Bolesni da što pre ozdrave.
Kod nas otprilike isto tako samo što je mašina počela da melje i ne popušta. Ali bitno da smo zdravi pa sve bude lakše.
Ljubim vas sve i nadam se da ću imati više vremena da virkam ovde 😘

< Poruku je uredio milicicak -- 21.8.2024 20:09:26 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 08/24
21.8.2024 20:18:37   
Ivanka 75
Milicicak, kolika su deca sad?
Danas se malo lakse disalo, nije bilo toliko sparno. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 08/24
21.8.2024 20:24:58   
milicicak
Mini buba (nije više mini, stigla me po visini i broju obuće) ima 12, suncokret 6.PorPorasla deca, nisam ni trepnula

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto mi je holistički pristup bio važan t...
Nije lako u moru klinika, preporuka, prijatelja, žena koje su imale iskustvo IVF, medija, društvenih mreža, ma milion gl...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Tebi, koja ćeš se (jednog dana) zaljubiti ...
Čast mi je da budem majka ovog dečaka, da ga vodim dok odrasta u osobu u koju ćeš se ti zaljubiti. I biće mi čast da i t...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here