|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/24
23.7.2024 10:12:27   
Sanjica26 RR
Dobro jutro ili dobar dan. Kako ste?
Ivanka, kako se provodite?
Mi smo dobro. Deca uzivaju. Uskoro ce T sa drugaricom na bazene. S leskari, cita lektiru za peti, gleda tv. I ja sam dohvatila knjige da citam. Uskoro cemo i mi na more.
I takoc.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 07/24
23.7.2024 17:45:58   
Ivanka 75
Haaaaaj ❤️❤️❤️
Evo, nije lose, danas konacno nije vrelo kao proteklih dana, nismo bezali od sunca. 
Iva nasla drustvo pa joj svi otisli, danas joj malo dosadno. Ovih dana nas terala na plazu a danas ne 😂 Nema drustva, nema zurbe 🤣 Kuliramo zajedno. 
Inace, mama skinula gips, kaze seka siljato joj rame, valjda dok se to sad spusti... Boli je, "ali mora da mrda", to su mamine reci. Umorna je, jedva prica kad se cujemo, to ne lici na nju. Verovatno se telo trosi na oporavak. Kontrola 1.8.pa cemo videti sta dalje. 
Mi radimo od 5.8., moramo se nekako uklapati. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 07/24
23.7.2024 20:24:06   
flamingos
Dobro veče.Mi smo išli sa prijateljima u Beograd po telefon(poklon Anđeli za rođendan.Konačno nađosmo ono što želi).Uz put kupismo svašta nešto i od garderobe.Baš smo se lepo proveli.Išli smo i na ručak.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 07/24
24.7.2024 10:11:00   
nata11
Hello mame.
Nama vrtic na odmoru pa smo kuci. Bas set_amo dosta ovog leta. Svuda smo samo ne kuci. Kod nas inace ni Kap kise nije palo, bez klime se ne moze. 



_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 07/24
26.7.2024 9:06:25   
flamingos
Dobro jutro.Samo da vam mahnem i uskoro odlazimo u selo.Idemo danas na slavu kod prijatelja.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 07/24
27.7.2024 21:32:35   
Ivanka 75
Dobro vece. Raspakovani, oprani, ja besna od jutros i tako....
Stigosmo juce. Vise nego odlicno smo prosli na granicama, 6h od Halkidikija do kuce. Kad smo videli da nam ide nismo bili ni gladni ni zedni, nista nam nije trebalo 😂 Ivan samo skrene, odmori i protegne se, i idemo dalje. U kolima samo traze, daj jabuku, ima li jos grozdja, a sendviči? 😂Tako da nigde nismo stali da jedemo. 
Svekrva mi jutros uputila bezobraznu opasku pa sam besna. Ako nemaš da kazes nesto sto je svima smesno, bolje ćuti. A ona priča li priča. 
Čekam pitu, u rerni je. Njaaaaaam 😁

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 07/24
1.8.2024 7:56:19   
Milena18
Ćao, mame. Da se javim i ja posle sto godina.

Nadam se da ste sve dobro. Vidim da se slabo piše, pretrpostavljam da ste na odmorima i uživate. Mi ovog leta nismo putovali nigde. Preselili smo se u stan, tj. još uvek se preseljavamo jer imamo još gomilu stvari koje treba prebaciti. Deca su podnela dosta dobro, to mi je najvažnije.

Pozdravljam vas sve user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 08/24
1.8.2024 12:17:14   
flamingos
Ćao Milena.Evo mene,malo u selu,malo u gradu.Čestitam na novom stanu.Završih u kuhinji i gledam naše vaterpoliste,a večeras navijamo za Noleta.Ostale mame?Uživajte u lepom vremenu i odmoru,ma gde god da ste.Mm u nedelju putuje za Italiju.❤️

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 2.8.2024 20:48:16 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 08/24
2.8.2024 20:49:03   
IvanaSK RR
Samo da vam mahnem. Mi smo malo bili na moru pa me nije bilo ovde.
Milena, ljubim vas ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 08/24
4.8.2024 15:53:51   
flamingos
Dobar dan.Šta radite?Nas dve smo jutros ispratile mm za Italiju,pa smo išle u crkvu.Sad gledamo tenis i navijamo za našeg Noleta.Uživajte!Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 08/24
7.8.2024 11:41:11   
Milena18
Flam, Ivana user posted image

Kako ste, mame?

Mi smo juče proslavili M rođendan. U petak slavi sa društvom u igraonici. Ja mislim da je već velika za igraonicu, ali tako je htela. Uvek je do sada slavila u dvorištu. Sada više nemamo dvorište, tj. imamo ali je zajedničko, pa i nemamo neki izbor.

Mi smo i dalje u gužvi oko preseljenja. Uselili smo se, ali se još nismo iselili user posted image Još uvek nam je stara kuća puna stvari. Nadam se da za vikend završimo sve.

Pozdravljam vas, uživajte u ovom lepom danu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 08/24
7.8.2024 12:25:08   
flamingos
Milena❤️Čestitamo rođendan.Lepo se provedite u petak.Ne sumnjam da će uživati u igraonici.Mi ćemo krajem meseca da okupimo rodbinu i prijatelje u selu i da se počastimo povodom Anđelinog rođendana(nikako da svi budemo na broju,na odmoru su,pa kud koji mili moji).Društvo vodi u piceriju i to kada se svi okupe.Lete dani,još malo,pa i raspust prođe.Uživajte!❤️

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 08/24
7.8.2024 23:06:24   
IvanaSK RR
Dobro vece. Milena, i mi smo maci pre par meseci pravili u igraonici. Igraonica prosle i ove godine . I mislim da sam zavrsila sa igraonicama 😁 . Vreme leti, porastose nam one mrvice iz stomaka ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 08/24
8.8.2024 8:09:58   
Ivanka 75
Dobar dan, Milena srećan rođendanko 🎂 Sijajte i blistajte 😊
Moje dete sinoć kupilo pozivnice za rođendan 😂 Kaze, fora je da podeli pozivnice za 14.rodjendan. 😅
Mi se konacno parkirali kod kuce. Mamu smo ostavili da bude malo sama ove nedelje, za sad je ok. Mrda rame, vezba... Mora kod lekara, da zakaze terapije. Sestra ide po nju za vikend. 
I radno i paradno smo ovih dana 😊

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 08/24
9.8.2024 12:32:30   
flamingos
Dobar dan.Kako ste?Neka sparina,baš teško vreme.Danas nam je godišnjica,pa izvolite u našu kafanu da se počastimo.Uživajte u lepom vremenu.Javljaju još toplije ovih dana.Navijamo danas za naše vaterpoliste,a sutra za košarkaše.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 08/24
10.8.2024 9:49:50   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Srecan rodjendan, Milena.

Mi smo stigli nasoj kucici. Letovanje nam je bilo aktivno. Mnogo toga smo obisli. Jutros sam ustala u 6. Skuvala supu, sredila ves. Polomile su mi se naocare, pa sam otrcala da ih popravim, pijaca po povrce i jaja. I evo me na farbanju.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 10.8.2024 12:31:37 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 08/24
12.8.2024 15:23:58   
Milena18
Hvala, devojke! ❤️
Želim vam lep početak nedelje, a i cela da vam tako prođe. Ja sam danas nešto sva dekoncentrisana, ali biće bolje 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 08/24
13.8.2024 16:49:10   
IvanaSK RR
Dobar dan. Kako ste? Mene muci glavobolja i pms. Jos i vrucinaaaa

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 08/24
15.8.2024 8:16:58   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ovde se slabo pise. Da napisem ja koji redak. Ustala sam ranije. U tisini citala. Sad odoh na posao. Trudim se da uzivam maksimalno dok ne upadnem u masinu.
Uzivajte gde god da ste.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 08/24
15.8.2024 9:18:15   
IvanaSK RR
Da uzivamo i na poslu 😬 . Ja bih samo da se par stepeni spusti temperatura i uzivacu 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 08/24
15.8.2024 10:11:33   
Ivanka 75
Dobar dan. Ja radno paradno 😊
Ivka na treninge, ja na časove, mm na posao i tako svaki dan. Čekamo da spadnu vrućine i da počne škola. I uopste ne osecam kao da pocinje za 2 nedelje. I da imam osmaka u kući 😂
Moja mašina za veš od 8kg prima svačije na pranje (ko ima masine sa manjim bubnjem, slobodno nek se prijavi) tako da moja masina pere li pere danas, jer danas nije dan za naše. 😊


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 08/24
15.8.2024 10:51:58   
Ana RR
Ćao devojke user posted image Mi se vratili sa odmora preksinoć, ja sam već danas na poslu. Nadam se da ste svi dobro user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 08/24
15.8.2024 15:22:30   
flamingos
Dobar dan.Evo i mene.Ovih dana samo u poset_e idem.Prijateljica operisala debelo crevo.Deka(iz komšiluka u selu) bio u bolnici i njega sam obilazila i juče;nažalost preminuo.Pretoplo je,volim sunce,ali ovo je preterano.Valjda prođe i to u vreme.Knjige su nam stigle,sredilo je moje dete radni sto i sad samo kupovina sveski i ostalog.Još malo i škola.I garderoba da se ponovi.Prolete raspust.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 08/24
16.8.2024 8:21:05   
IvanaSK RR
Dobro jutro . Ivanka, moja je 9 kg 😂 . Ja sam srecna sto je petak, teska mi ova nedelja .

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 08/24
16.8.2024 9:57:12   
Ana RR
I moja je za 9 kg user posted image jadna pere svaki dan po 3 puta, nikako da se rešim veša ovih dana user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto mi je holistički pristup bio važan t...
Nije lako u moru klinika, preporuka, prijatelja, žena koje su imale iskustvo IVF, medija, društvenih mreža, ma milion gl...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Tebi, koja ćeš se (jednog dana) zaljubiti ...
Čast mi je da budem majka ovog dečaka, da ga vodim dok odrasta u osobu u koju ćeš se ti zaljubiti. I biće mi čast da i t...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here