|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 53 [54] 55   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
29.8.2024 21:08:44   
Ana RR
Haha Sanjči polako se spremam user posted image

Iv, odlično je, jedino sam predugo ostavila breskvu u zamrzivaču pa mi je ruka otpala dok sam je izrendala user posted image ali vredelo je user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
29.8.2024 22:24:09   
Ivanka 75
Ja nisam rendala, iseckala na kockice, nije mi palo na pamet da rendam. 😂 Ali, ukus je odlican, umesto lesnika stavila sam dva seckana brazilska oraha. Lepa kombinacija vreskve i grckog jogurta. Mljacki 😊
Pade mi na pamet da pospem cimetom al reko ajd da ne rizikujem i pokvarim 😂
Inače, Iva već naručila užinu za sledeću nedelju, ide popodne. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
29.8.2024 23:08:34   
Ana RR
Trebalo bi da se izrenda jer onda bude kao sladoled ali verujem da je super i tako. Ako je breskva lepa i slatka, biće super kako god napraviš. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
29.8.2024 23:19:07   
Ivanka 75
Sitne sitne kockice bile, sočna breskva bila. I stvarno je ukusno, instant hladjenje jogurta, krc krc orah, 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
30.8.2024 11:19:45   
Ana RR
Da, skroz je dobro a tako jednostavno user posted image

Ja sam pravila i sa malinama samo što onda dodam još i kašiku kokosovog proteina.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
30.8.2024 14:12:00   
Ivanka 75
Pohovane paprike. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
30.8.2024 17:49:26   
Ana RR
Danas onaj grašak što je trebao biti juče pa na kraju nije jer mi je mm javio da neće doći kući do kasno uveče pa nisam ni kuvala.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
31.8.2024 11:11:10   
Sanjica26 RR
Punjene paprike i domaca supa. Imam i kolac. Planiram da napravim pesak tortu. Za veceru proja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
3.9.2024 20:16:28   
Ana RR
Ja ne znam kako sam danas uspela pored posla i sastanaka da spremim ručak, ali uspela sam user posted image juneća supa, đuveč i evo pečem palačinke user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
3.9.2024 22:54:29   
Ivanka 75
Bravo Ana! Eto mi ideje za sutra, lupam glavu 😊👍

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
4.9.2024 13:27:56   
Ana RR
Hahaha eto user posted image user posted image mi imamo i za danas user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
4.9.2024 13:48:27   
Ivanka 75
Nista od corbica za danas, ostao cokoladni pasulj od juce, niko osim mene nike rucao kod kuce. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
9.9.2024 9:25:00   
Ivanka 75
Juče bio produktivan dan što se tiče kuhinje 😁
Musaka, belolučene paprike, knedla kolač, mafini sa čokoladom, u jedan deo sam dodala seckane šljive, baš su ukusne 😊Plus kiflice od lisnatog testa sa džemom od kajsija , svekrva me zamolila da napravim. Imala lisnato pa da joj ne stoji. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
9.9.2024 9:57:52   
dunja RR
Iv, da li možeš da mi pošalješ recept kako praviš kiflice od kupovnog lisnatog, nisam nikad od tog testa pravila, a imam jedno ili dva pakovanja u zamrzivaču. Hvala ti unapred :)

< Poruku je uredio dunja RR -- 9.9.2024 9:58:12 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
9.9.2024 11:12:28   
Ana RR
Nisam Iv ali mogu da pomognem user posted image Dunjči, razvaljaš lisnato testo, sečeš na trouglove, filuješ i rolaš. Isto kao i obično kiselo testo samo budu kao kroasani.

< Poruku je uredio Ana RR -- 9.9.2024 11:13:02 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
9.9.2024 12:06:10   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Nisam Iv ali mogu da pomognem user posted image Dunjči, razvaljaš lisnato testo, sečeš na trouglove, filuješ i rolaš. Isto kao i obično kiselo testo samo budu kao kroasani.



Bas ovako i ja pravim 😂 Slane, slatke, sve redom. Samo nemoj da dozvolis da previse naraste testo pre filovanja, nece da bude onako lisnato posle. Ali svakako je ukusno 👍

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
9.9.2024 13:34:39   
Ana RR
Eto user posted image

Kod nas danas losos pastrmka, pomfrit iz fryera za Marka, za nas dvoje dalmatinsko varivo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
9.9.2024 14:09:58   
Sanjica26 RR
Napravila sam deci za uzinu kolac sa kajsijama. Za rucak imamo pilecu supu i punjene paprike.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
9.9.2024 15:40:46   
Ana RR
E da, imamo i banana kolač od sinoć.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
9.9.2024 16:11:35   
Ivanka 75
Dalmatinsko varivo.... Zvuči mediteranski egzotično 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
9.9.2024 16:20:26   
Ana RR
Haha pa to to je ono kuvani krompir, blitva, beli luk, masl.ulje,začini... klasika, ali ja oduvek znam pod tim imenom

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
9.9.2024 18:22:48   
Ivanka 75
Ne pravimo mi to.... 😊


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
9.9.2024 23:46:59   
Ana RR
Uhhh ništa lepše uz ribu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
10.9.2024 11:56:04   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Uhhh ništa lepše uz ribu user posted image



Gledah kako se pravi, a jel da bude gušće ili ne? 
Mi danas imamo đuveči čorbicu od spanaća. Valjda će preteći i za sutra. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
10.9.2024 13:48:31   
Ana RR
Pa znaš kako ja pravim: odvojeno skuvam krompir i blitvu, sačuvam otprilike jednu kutlaču ili šoljicu vode u kojoj se kuvao krompir ako mi zatreba. U tiganj sipam maslinovo ulje, onako velikodušnu količinu, ubacim beli luk (4,5 čenova, izgnječim ili izrendam), ne čekam da luk porumeni već odmah ubacujem krompir i blitvu koju sam prethodno malo iseckala. Ako mi deluje suvo, dolijem malo one vode od krompira. Ali ne volim da pliva u vodi, volim da je sočno ali ne vodeno. Posolim, pobiberim i kada izvadim u činiju, prelijem limunovim sokom.

Ako voliš malo tečnije onda pomešaš krompir i blitvu (kada su skuvane), doliješ malo one tečnosti, promešaš i prespeš u tiganj da se prokrčka.

< Poruku je uredio Ana RR -- 10.9.2024 14:48:49 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 53 [54] 55   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 53 [54] 55   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR
Čorba od praziluka i mlevenog mesa
Ringerajin kuvar: lesica RR



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here