|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
11.10.2011 15:30:54   
mulan
Joj, nadam se i ja visokoj beti i da mirne duse sve lepo otkazem sto sam danas zakazala jer sam se potpuno smorila kolika je lista koju su mi dale sestre na sterilitetu. Narocito sam se nakostresila na snimanje srca i pluca gggrrr pitam se, da li jos nesto mogu da dodaju na onaj vec veliki spisak user posted image Iskrena da budem ni meni nije bas sve jedno sto idem na laparoskopiju user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
12.10.2011 9:12:48   
d@d@
Mali misu,hvala ti i oprosti sto sam dosadnauser posted image !
Mulan,od user posted image navijam za visoku betu!Potpuno si u pravu,spisak je ogroman!Sve sam prikupila sem vag. i cervikalnog brisa!To je trebalo juce da bude gotovo ali kada sam otisla po rezultate nije ih bilo,ukapirala sam da jos nisu gotovi medjutim ljubazna sestra mi je objasnila da mene uopste nema tj. kao da nisam vadila briseve!Odlepila sam!Naravno izvinjavali su se i ponovo odradili brisve pa rezultati u cetvrtak posle 15h!!!!!Neverovatno ali desava se....

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
12.10.2011 9:56:58   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: mulan

Danas sam zavrsila inseminaciju, pa su mi zakazali laparaskopiju zbog guzve za 08.11. nadam se da ce biti user posted image i da me tamo videti nece user posted image


Meni su isto zbog gužve zakazali klasičnu operaciju za 8.11. (mada sam sam ja sve nalaze uradila, laboratoriju ću do tada morati da ponovim jer će mi isteći); možda se i vidimo, ja idem sigurno a tebi želim da ipak beta bude velika i da se ne vidimo.

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
13.10.2011 11:52:32   
d@d@
Katychoo,samo da znas da mislim na tebe i da jedva cekam da se javis!Zelim ti brz oporavak!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.10.2011 10:07:58   
Katychoo
Dadooo!!! user posted image Evo me! Stigla sam jutros! user posted image
Sve je super proslo...Otklonjena mi je cista koja je bila endometrioza i prohodni su mi jajovodi...super sam podnela samu intervenciju i brzo se oporavila....e sad, dr kaze da je cista ostavila dosta parcica po samom trbuhu, sto je najverovatnije i pravilo problem tj nepovoljnu sredinu za oplodnju, pa sam dobila terapiju Zoladex-om tri meseca...juce primila prvu pa ostale dve na po 28 dana....tako da cu malo biti u ;klimaksu' par meseci, pa se nadam user posted image (prvi put u zivotu) tamo negde od januara....Miom mi nije dirala, kaze ne smeta i mali je, a ova terapija ce ga verovatno osusiti ili bar jos smanjiti...
Tu sam, ako vam treba jos koja inf...


_____________________________

LOVELY

When the soul is ready, the things are too...:)

(odgovor članu d@d@)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.10.2011 10:13:33   
dunja RR
Katy, gde si operisana draga?

Mene su zvali jutros, pomerili mi operaciju unapred, za 5 dana idem, jaooo:)

(odgovor članu Katychoo)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.10.2011 10:26:30   
Katychoo
U Narodnom Frontu...Kod dr Biljane Arsic 

_____________________________

LOVELY

When the soul is ready, the things are too...:)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.10.2011 10:38:36   
dunja RR

A ha, super, ona je dobar dr. Mene je operisala Garalejićka, njena najbolje drugarica;)

Njih dve rade VTO u Frontu, pa ću možda kod njih, nisam odlučila još ...

Drago mi je da si dobro, čuvaj se sada, oporavak brzo ide kod laparo user posted image

(odgovor članu Katychoo)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.10.2011 10:45:53   
d@d@
Katy,user posted image !Drago mi je sto je sve dobro proslo!Zelim ti brz oporavak!Ja u ponedeljak idem u bolnicu a u utorak mi rade laparo!Aaaaaaaaaa....A sada cu da te bombardujem pitanjima-koliko imas rezova?Kako je bilo kada si se probudila?Da li mnogo boli?I sve detalje koih se setis!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.10.2011 10:47:47   
Katychoo
Hvala draga! Stvarno je odlicna dr! Ja bih je preporucila svima! Malo me brine taj Zoladex ali dobro, sta je tu je...I nadam se da sam se oprostila od bolnih menstruacija...

_____________________________

LOVELY

When the soul is ready, the things are too...:)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.10.2011 11:08:07   
Katychoo
Dado mila, nemoj se bojati...ja sad kad se setim koliko sam se plasila, sama sebi sam smesna....Nista ne boli, ranice maltene ni ne osecas, ima ih tri, jedna kod pupka i dve sa strane nize...ja sam se lepo probudila iz anestezije, jedino mi je bilo jako hladno, tresla me groznica...ali brzo sam zaspala i ugrejala se....bolece te ispod grudi i ramena od gasa kojim ti napumpaju stomak za vreme operacije, ali kao jaka upala misica...dobices bocu protiv bolova i to prodje...ja sam jedva cekala da malo ustanem i prosetam se i da mogu da spavam na boki...sve sam to mogla vec posle primljene 4 boce infuzije...evo jos nesto cu ti reci, da devojke koje su me jutros videle nisu mogle da veruju da sam vec operisana, mislile su da se spremam za operaciju..eto, toliko je brz oporavak...samo misli pozitivno i videces da ce sve biti dobro...slobodno smaraj, tu sam za sve! A gde se ti operises mila?


_____________________________

LOVELY

When the soul is ready, the things are too...:)

(odgovor članu d@d@)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.10.2011 11:17:22   
d@d@
Kety,draga,user posted image !Hvala puno na podrsci,mnogo mi znaci!Mm se vise uplasio od mene i sada umesto da on mene hrabri moram ja njega!Naravno,hvala sto si mi detaljno opisala!Uf!Kukavica sam i za HSG sam panicila a nije bilo strasno ni malo,vise neprijatno!Posle sam se sama sebi smejala i nadam se da ce i ovog puta biti tako!A laparo radim u bolnici u Valjevu,moj dr koji mi je radio i HSG i kod koga inace idem na folikulometriju.....
Drzi mi palceve!

(odgovor članu Katychoo)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.10.2011 11:32:58   
Katychoo
user posted image Sad sam ti jos detaljnije sve ispisala u pp...Drzim ti palceve i nista ne brini!!!! Ljubac!

_____________________________

LOVELY

When the soul is ready, the things are too...:)

(odgovor članu d@d@)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.10.2011 11:52:13   
d@d@
Katy,pravo si user posted image !Ljubim te!

(odgovor članu Katychoo)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.10.2011 11:58:40   
dunja RR
Dado, brzo ćeš se oporaviti, sigurno. Ja sam iz bolnice izaškla pešaka do kuće, prošetala, a počela da radim posle 7 dana-putovala 65-om svako dan sa Zvezdare na Bežaniju, tako da ne brini. 

(odgovor članu d@d@)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.10.2011 12:07:52   
d@d@
Dunja,hvala ti puno!Zelim ti da tvoja operacija prodje najbolje moguce i da se brzo oporavis!user posted image !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.10.2011 12:11:38   
dunja RR
Hvala mila, takođe user posted image . Gde se beše operišeš? Ja u NF, možda se i vidimo. Meni pomerili operaciju za 19.10. evo upravo mi bila žena da mi vadi krv. Jedva sam se ispiškila za nalaz, užas. Nisam znala da će operacija biti sada, prvobitno je trebala biti prošle nedelje, tako da su mi nalazi koje sam vadila krajem septembra istekli. Onda mi rekoše operacija 8.11.,rekoh sebi- znači imam vremena još da uradim nove. Kada jutros mi javiše da je operacija u sredu i poslali mi laboratoriju kući za nalaze ...

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.10.2011 12:13:57 >

(odgovor članu d@d@)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.10.2011 12:14:20   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mene su zvali jutros, pomerili mi operaciju unapred, za 5 dana idem, jaooo:)



Dunja, držim fige! user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.10.2011 12:14:48   
Ana RR
Dunja, bolje što pre da završiš sa tim. Biće to sve kako treba user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.10.2011 12:15:27   
Jeca*
Dunja user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.10.2011 12:15:38   
dunja RR

Hvala drage moje, pišemo se do utorka uveče, a onda kada budem mogla da sednem. Možda uspem da se javim sa mobilnog iz bolnice
user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.10.2011 12:17:57   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dunja, bolje što pre da završiš sa tim. Biće to sve kako treba user posted image


Naravno, malo sam zbunjena jer je u Frontu haos, datumi se samo menjaju, ali ovo je valjda konačni. A pisala sam u temi "Moj najveći blam" sinoć, da sam setila da znam doktora, o da ...
Ali znamo se iz jedne neprijatne situacije, i nadam se da se on neće setiti. Jutros kada me zvao, bio je malo drzak, nadam se da nije provalio. Počinjem da tripujem da je čitao forum sinoć user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.10.2011 12:19:49   
dunja RR

E žene, ja moram da otvorim temu klasična operacija, nema je. Bzv da pišem ovde u laparo ... totalno sam off i inače.
Sorry

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.10.2011 13:20:53   
d@d@
Dunja,user posted image user posted image user posted image !Drzacu ti palceve i misliti na tebe!Laparo radim u bolnici u Valjevu i nadam se da ce sve biti ok!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.10.2011 13:24:08   
dunja RR

Hvala draga, mislim i ja na tebe, drži se i da sve prođe dobro, brzo, lako user posted image

(odgovor članu d@d@)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here