|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
3.10.2011 16:15:48   
mulan
Kako su mi danas rekili u NF laparoskopija se placa 25000 din. E, posto je bila guzva nesto je zbrzala tipa dijagnostifikovanje se ne placa, a operacija se placa sta god to znacilo user posted image

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
3.10.2011 16:48:28   
Anoniman
Ja nisam placala, doduse u Zemunskoj bonici. Ko ima overenu knjizicu placa placao je participaciju 200 din a ko nije imao ta operacija je kostala 20.000. Raspitaj se jos jednom.

(odgovor članu mulan)
  Direktna veza do poruke: 552
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
3.10.2011 16:55:26   
mulan
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Ja nisam placala, doduse u Zemunskoj bonici. Ko ima overenu knjizicu placa placao je participaciju 200 din a ko nije imao ta operacija je kostala 20.000. Raspitaj se jos jednom.


Naglasila mi je da se u nekim bolnicama ne placa i da se zene uglavnom opredele da urade operaciju u drugoj bolnici.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
3.10.2011 17:02:26   
Anoniman
Svasta. Ja sam radila u Zemunskoj i stvarno imam samo reci hvala i za dr i za osoblje. Otisla sam, sto se kaze, na budalu. Radila sam kod dr Pedje Djurovica. Pri tom je tamo sad renovirana i ginekologija (nije jos bilo gotova kad sam ja bila, sada ce skoro dve godine), tako da toplo preporucujem.

(odgovor članu mulan)
  Direktna veza do poruke: 554
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
3.10.2011 18:55:57   
Katychoo

IZVORNA PORUKA: meyo

a katy zasto ti moras na laparo??



Meyo mila user posted image ...vidim da se raspitujes za mene i u crticama user posted image
U guzvi sam ovih dana, sto oko nekih privatnih stvari, sto oko skupljanja analiza za laparo. Imam cistu na levom jajniku za koju dr sumnja da je endometrioza i imam miom...a onda ce usput da mi proveri i prohodnost jajovoda. Sve o jednom trosku. Doduse, mom...da, placa se u NF 25000 din...zasto, ne znam... + analize jos oko 5000 din...

_____________________________

LOVELY

When the soul is ready, the things are too...:)

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
3.10.2011 20:48:00   
meyo
e pih bem mu misa ...
al drzim fige d nakon toga crtice dodju expresno user posted image

ajd da te tjesim kod nas je to oko 500e sramota , al sve za zdravlje i jedno bebce
ljubim i drzim figeuser posted image

(odgovor članu Katychoo)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
5.10.2011 22:23:09   
m@j@25
u visegradskoj se ne placa nista, cak ni participacija .... ne znam zbog cega se u NFplaca kad je to drzavna ustanova(a mozda vise i nije..... :) )

(odgovor članu Katychoo)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
6.10.2011 9:49:28   
jance
ja sam u Betaniji pre 2 godine platila laparo 24000. mislim da je do sada tako, al nisam sigurna.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu m@j@25)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
6.10.2011 11:29:01   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: m@j@25

u visegradskoj se ne placa nista, cak ni participacija .... ne znam zbog cega se u NFplaca kad je to drzavna ustanova(a mozda vise i nije..... :) )


Ja sam pre 7 godina plaćala 20.000

(odgovor članu m@j@25)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
6.10.2011 11:32:08   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: m@j@25

u visegradskoj se ne placa nista, cak ni participacija .... ne znam zbog cega se u NFplaca kad je to drzavna ustanova(a mozda vise i nije..... :) )


Ja sam pre 7 godina plaćala 20.000


Sa uredno overeno zdravstvenom knjižicom sam platila 20.000, u Frontu se laparo uvek plaćala (vade se na to da su tamo najveći stručnjaci u Srbiji). Pre dve godine u Gradskoj bolnici na Zvezdari nisam platila laparo.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
6.10.2011 11:54:44   
m@j@25
ja sam pre dve godine radila laparaskopiju u visegradskoj i nisam platila ni dinar, samo mi nije jasno kako se samo tamo placa i nigde vise

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
6.10.2011 11:56:18   
m@j@25
a kao razlog su naveli to da su strucnjaci :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
6.10.2011 19:37:20   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: m@j@25

a kao razlog su naveli to da su strucnjaci :)


pa recimo, onako nezvanično:)

(odgovor članu m@j@25)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
6.10.2011 21:40:20   
m@j@25
;)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
7.10.2011 10:43:37   
d@d@
Laparoskopija mi je zakazana za 18.10. i mnogo sam se uplasila...aaaaaaaaaaa.....aaaaaaa....Pocela sam sa prikupljanjem rezultata-juce sam snimila pluca,srce i to je ok!Danas KS,urin rezultati oko 11h jer je pisalo hitno-bas su me iznenadiliuser posted image !Kada pokupim te rezultate idem kod anesteziologa,naravno treba da ponesem i snimak od juce!E onda mi ostaje u ponedeljak vaginalni i cervikalni bris pa onda sa tom gomilom papira kod mog dr!!!!Naravno kada dr prica sve zvuci super ali...Kakva su vasa iskustva?

(odgovor članu m@j@25)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
7.10.2011 10:49:53   
jance
dada samo polako... znam da ti je frka, i meni je bila, pisala sam mislim ovde ili na temi Endometrioza svoje iskustvo sa tom vrstom operacije. moj savet ti je samo da slusas lekare i radis kako ti kazu. i da, oporavak je dosta brzi, ja sam se 2 nedelje posle operacije vratila na posao...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu d@d@)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
7.10.2011 10:55:52   
d@d@
Jance,hvala ti puno na brzom odgovoru i podrsci!Disciplinovana sam i slusam dr ali uzasno se plasim!Bas sam kukavica!U maju sam radila HSG i sve je bilo ok medjutim dr zeli i putem laparo da se uveri pa tek onda inseminacija!Volela bih da je obrnutouser posted image !Molim te,napisi mi koliko rezova si imala,da li puno boli posle i sve cega se setis!Oprosti sto te davim!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
7.10.2011 11:05:13   
jance
ma ne davis me zeno, ne sekiraj se user posted image
imala sam 3 mala reza, jedan kroz pupak i po jedan sa svake strane stomaka dole, onaj gde je bio jajnik sa cistom je bio za koji cm duzi al sve u svemu otprilike do 5cm su bili rezovi, ovaj kroz pupak tek sada vidim kad mi se koza rasteglila do maksimuma, taj rez ima valjda 2cm... bolelo je onako osrednje, al znam da sam primala Trodon injekcije i prvi i drugi dan posle operacije. bila sam primljena u ponedeljak uvecem u utorak oko podne sam operisana a u petak su me pustili kuci...
ako budes imala nesto da se vadi iznutra pa bude nekih rezova unutra, onda ce ti u stomak napustiti tecnost za ispiranje rane.. e tu je jaako bitno da sto pre krenes da hodas! da se tecnost drenira napolje... ako bude sve ok, onda neces ni imati dren i sve ce ici mnoogo brze, al sve u svemu, najbitnije je da i pored bolova sto pre ustanes ako mozes...
ja sam bila malko pogrbljena jos posle operacijwe jer su me savovi zatezali, al sam posle vadjenja savova, mislim da je to bilo negde 7 dana posle operacije, sam vec bila ko nova...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu d@d@)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
7.10.2011 12:00:56   
m@j@25
D@D@ ja sam imala dve laparaskopije, nije nista strasno mene nije toliko bolelo,nista protiv bolova nisam uzimala( sa manje straha sam otisla na laparaskopiju nego kod zubara:) )

(odgovor članu d@d@)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
7.10.2011 12:25:52   
Anoniman
Dado i ja sam to prosla, ma nista strasno. Moj ti je savet samo da jedes bolnicku hranu ili nesto super lagano, tamo se svi nazderu pa od lezadja stanu creva, pa onda mole za laksative. Meni je najgori deo bio dok mi nisu izvadili konce jer kad pocnes normalno da jedes, stomak se malo naduva pa konci zatezu, posebno onaj u pupku. Ne boli samo iritira. Ostalo stvarno nije strasno. Ja sam cak radila dok jj mm bio na sluzbenom i samo sam jednom dozvolila mami da me poseti jer mi je trebalo jos papira i jastuk za pod ledja. Jos sam ostala dva dana duze jer sam imala malo povisenu temperaturu pa su me drzali na posmatranju.

Stvarno nema sta da brines. U kojoj si bolnici?

(odgovor članu m@j@25)
  Direktna veza do poruke: 570
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
7.10.2011 12:56:29   
m@j@25
i ja sam posle prve imala temperaturu, slazem se sto se tice hrane bitno je da jedes samo sto ti kazu da smes

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
7.10.2011 16:25:51   
mulan
Danas sam zavrsila inseminaciju, pa su mi zakazali laparaskopiju zbog guzve za 08.11. nadam se da ce biti user posted image i da me tamo videti nece user posted image

(odgovor članu m@j@25)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
11.10.2011 8:37:42   
d@d@
Jance,Mali misu,M@j@,hvala puno na odgovoru i podrsci!Kukavica sam i bas se plasim-rez,konci.....aaaaaaa.....U maju sam radila HSG i sve je bilo ok,posle toga folikulometrija i naravno sve ok-zadovoljavajuci folikuli,endometrijum super,posle pucaju ali od user posted image nista!E koliko znam nemam nista za "vadjenje" a dr je rekao da zeli i putem laparoskopije da uveri da je sve ok pa posle inseminacija!Bicu disciplinovana,slusacu i raditi sve sto mi kazu i nadam se da ce biti sve ok!
Mali misu,ja sam iz Valjeva,odradice mi u bolnici!Danas idem po rezultate briseva i konacno cu imati sve sto treba!Mada malo sam se prehladila -od juce mi curka nos...Nadam se da ce brzo proci i da necu morati da odlazem laparo inace cu poludetiuser posted image !
Mulan,navijam da IUI bude uspesna!user posted image !

< Poruku je uredio d@d@ -- 11.10.2011 8:42:22 >

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
11.10.2011 9:44:34   
d@d@
Mali misu,jos samo dva pitanjcauser posted image -ti nisi imala dren?Koliko si imala rezova?

(odgovor članu d@d@)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
11.10.2011 12:26:21   
Anoniman
Nisam imala nikakav dren. Samo tri reza, jedan u pupku, jedan na pubicnoj kosti i jedan sa starne. Svi rezovi su po 1 cn i ima samo po jedna kopca. Ne brini, sve ce proci super.

(odgovor članu d@d@)
  Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Zašto mi je holistički pristup bio važan t...
Nije lako u moru klinika, preporuka, prijatelja, žena koje su imale iskustvo IVF, medija, društvenih mreža, ma milion gl...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here