|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.7.2011 15:46:29   
jance
joj Dunji, ti biseri od lekara, cim vide masu, odma im je tumor! i mene je jedna jaako skupa privatnica tako bila isprepadala. i ja mislim da je endo, al takodje mislim i da nije bas tako strasno ko sto je receno, umeju oni u takvim situacijama i da malko preteraju. u svakom slucaju samo hrabro, i da se brzo resis toga, sta god da je.... misli na to da si vec prezivela toliko tih operacija i svih cuda, sad samo jos jedna pa onda odma VTO.. . nekako mi se to cini i kao najbolje resenje kakvo su ti do sada ponudili... nece cekati nego odma pokusati. mislicu na tebe, a ti javljaj sta se desava....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.7.2011 19:23:08   
blesavko
Joj Dunja user posted image drzi se draga, verujem da ce ti ovo biti poslednja operacija...nakon svih ovih muka trebalo bi da usledi user posted image .



_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.7.2011 22:01:18   
dunja RR
Evo me drage moje,

kao prvo Hvala vam na podršci user posted image

Bila sam večeras kod M na pregledu i rekla je sledeće.

Masa jeste ogromna, endometrioza je u pitanju, ali su jajnici super, vide se lepo jajne ćelije (sada mi je 14. dan ciklusa), jajnici lepo rade, OBA.

Kaže da mi je materica ko bombona i da ona misli da sasvim lepo mogu da iznesem blizance.

Rekla je da joj je dosta više da me gleda kako se mučim (sarađujemo poslovno a družimo se i privatno ponekad), i da će mi zakazati operaciju u Frontu, najverovatnije kod dr. Jove (ne znam prezime) ili Duleta Stanojevića. Kod njih iz razloga što kaže da meni ne treba dobar ginekolog jer su meni materica i jajnici super, nego mi treba dobar hirurg koji će otkloniti prokletu endometriozu.

VAŽNO: neće me operisati laparaskopski nego mora klasična operacija, da mi sve, BAŠ SVE, lepo očiste (Mima smatra da je celioskopija bezveze a laparo ipak ne može da bude efikasna kao clasik, pogotovu kod slučajeva kao što sam ja). To mi je malo teško palo, ali dobro, sve ću izdržati. To je isti rez kao carski, samo što ću i unutra imati rane pa ipak malo više boli nego porođaj carskim rezom. Posle toga ću primati terapiju 4. meseca  a istovremeno se prijaviti preko države, i negde u januaru - februaru na VTO, bez pauze ikakve.

Ohrabrila me mnogo. Kaže da kod endometrioze nije čula da nekom nije uspelo iz prve, jer kaže da je VTO i osmišljena za endometriotične slučajeve, i samim tim je uspešnost trebala biti maksimalna ali se kasnije počela raditi i kod drugih oblika steriliteta pa zato ne uspeva svaki put. Kaže da je sigurna da će uspeti iz prve jer je sve ok osim glupače koju ćemo iseckati:) Eto, razveselila me i ulila mi veliku nadu.



< Poruku je uredio dunja RR -- 14.7.2011 22:02:43 >

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.7.2011 22:19:11   
degu
user posted image Dunja konačno neke lepe vesti, znači u januaru, februaru najkasnije će već mali blizančići da rastu kod Dunje u stomakuuser posted image
Super draga, malo će teže biti jer je klasična operacija, ali važno je da bude efikasna i da nije tumorčina user posted image


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.7.2011 22:21:34   
Ana RR
Dunja user posted image istrpi još ovo pa se sledeće godine radujemo bebicama user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.7.2011 22:25:03   
Sanjica26 RR
Dunjiceuser posted image Drago mi je zbog tebe. Eto jos malo pa stizu bebiceuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 14.7.2011 22:39:06 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.7.2011 22:35:35   
MarijaBg
Eto lepih vesti, nije sve tako crno user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.7.2011 22:37:04   
lesica
Dunjice draga user posted image sve ce to sjajno na kraju ispasti!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
15.7.2011 0:23:07   
nina26
Bravo Dunja, znala sam da je bila pogresna dijagnoza user posted image

Brzo ce to sve proci i eto tebe na VTO i onda ces biti user posted image

user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
15.7.2011 8:10:48   
Jeca*
user posted image  uh....bas me bilo strah kad sam videla da si pisala, ali sad kad sam procitala....user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
15.7.2011 8:13:03   
gagana83
Super Dunjice user posted image

Kazem ja da ces do sledece leta imati tibu user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
15.7.2011 8:23:54   
jance
joj Dunji zeno, najezila sam se kad sam procitala.. s jedne strane mi je bas drago da imas tako dobrog lekara, koji ume tako lepo da te smiri i bude objektivan, to je u ovo vreme dragocena stvar....
nije mi drago sto ti se endo vratila i sto moras sada vec na klasicnu operaciju, al ko sto dr. kaze nekako i jeste logicno da se tako sve najbolje vidi i najbolje ocisti... mislim da je ovo kako god izgledalo konacno pozitivan pomak u celom tvom slucaju i u celoj tvojoj borbi sa endometriozom- za koju se nadam da se posle te operacije nikad vise nece pojaviti!
i da, ko sto sam vec i napisala, drago mi je da nece cekati sa VTO vise, nego se odma baciti na posao....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
15.7.2011 8:25:12   
Anoniman
Dunja user posted image user posted image user posted image Super vesti.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 538
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
15.7.2011 8:28:59   
Vika
Dunja, opravi mašinu i čekamo blizance zajedno! Divne vesti od divne osobeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
15.7.2011 9:20:44   
dunja RR
Hvala vam user posted image

P.S. više ne smem pisati ovde, moram naći neku temu sa klasičnom operacijom user posted image

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
4.8.2011 19:23:59   
meteori
Pozdrav devojke, čitam vas već duže vremena po raznoraznim temama i svima vam želim user posted image
Nadam se da i meni možete da pomognete. Ja sam u decembru prošle godine imala vanmateričnu, koja se na "sreću" završila spontano tako da nije bilo potrebe za dodatnim čišćenjem. A baš želim bebu. E sad tu izgleda i nastaje problemčić. Bolovi u desnom jajniku na kome je bila vanmaterična a onda i upala jajnika (prva u životu). E tu mi je rekla da imam i prirasliceuser posted image bila sam na kontroli i upala je nestala ali je bol i dalje tu. Dr mi je rekla da je to zbog priraslica i da je koliko je dobro što se vanmaterična spontano završila toliko i loše zbog toga što su mi se pojavile priraslice. Predložila mi je da ako me to bude i dalje zezalo (a koliko vidim hoće) da uradim laparoskopiju da mi provere šta je i kako i da to odstrane.
Uh posle ovoliko uvoda da pređem i na pitanje. Pošto idem kod privatnog lekara, nikada nisam bila kod državnog ginekologa, a to se kako mi reče radi u Višegrackoj treba mi vaša preporuka za nekog dobrog ginekologa u Beogradu. I da li se negde radi i privatno i koliko košta?
Malo udavih user posted image hvala unapred

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
4.8.2011 21:51:37   
nina26
Meteori dobro nam dosla user posted image

Odradi ti sto pre tu laparo, i ja sam imala spontani ali ja idem na histero i to ove nedelje.

Trebala sam da radim u Narodnom Frontu, ali im se pokvario aparat, tako da cu sad raditi u Gradskoj Bolnici Zvezdara. Ja bih ti preporucila da sacekas NF, tu su ipak bolji strucnjaci, i Dr koju bih izdvojila je Ana Mitrovic, mada su tamo svi dobri ko god ti padne.

Treba samo da uzmes uput od svog gin. iz Doma Zdravlja, i odes da zakazes u NF tamo ce ti dati sta ti sve treba za operaciju.

A, ako hoces privatno, mozes Jevremova, ili Specijalna Bolnica, cene su oko 1000-1500eu.

Ako ti treba jos nesto pitaj:)

(odgovor članu meteori)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
4.8.2011 22:16:30   
meteori
hvala Nina26 user posted image
Prvo moram da odem kod nekoga dr. u državnoj ambulanti. Nisam još nijednom bila kod državnog doce. Neki su mi rekli da na Zvezdari ima dobra lekarka. Tako da moram da se odlučim za nekoga a ako je već tako ipak bi da izaberem dobrok lekara pa je svaka preporuka dobrodošla.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
4.8.2011 23:56:45   
nina26
Nisam ni ja nikada bila kod drzavnog do sadauser posted image

Za sve postoji prvi putuser posted image I meni je sve to delovalo kaubojski ali dobro sta da se radi.

Eto mozes i kod ove moje Dr Djurovic, javicu ti kako prodjem ja sad na histero.

< Poruku je uredio nina26 -- 4.8.2011 23:57:03 >

(odgovor članu meteori)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
5.8.2011 11:40:42   
meteori
user posted image hvala

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
19.9.2011 18:21:03   
Katychoo
Imam zakazanu laparoskopiju za 12. oktobar u Frontu kod dr Arsic...Malo je reci da sam se uuser posted image jer nikad nisam bila na operaciji, a imam 30 god...No, to sad nije ni bitno...Interesuje me da li je neko skoro radio briseve u Frontu za istu stvar i da li se placaju ili ne?


_____________________________

LOVELY

When the soul is ready, the things are too...:)

(odgovor članu meteori)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
26.9.2011 9:21:49   
d@d@
Za sve po user posted image !
Moj dr mi je predlozio laparoskpiju ako i ovog meseca dodje vesticara!Malo sam se uplasila tj. malo viseuser posted image !U maju sam radila HSG i sve je bilo ok ali dr. kaze da ovo radimo da bi potvrdili da je sve ok!JOJ!

(odgovor članu Katychoo)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
2.10.2011 10:02:33   
m@j@25
ja sam cula da se laparaskopija u frontu placa (oko 20000), za viseradsku znam da se ne placa al pozovi pa pitaj

(odgovor članu Katychoo)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
2.10.2011 15:47:38   
meyo
dunjice cestitam ..brzo ce nova godina i veselje :)
bitno je da si dobila malo ohrabrenja drzim fige da sve bude ok.

a katy zasto ti moras na laparo??

(odgovor članu m@j@25)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
2.10.2011 16:38:23   
mulan
Posto sutra imam kontrolu u NF pitacu da li se placa user posted image U svakom slucaju i mene ceka laparoskopija ukoliko mi treca IUI ne uspe.

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here