|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
25.5.2011 22:15:57   
nella77
Cao svima! ja sam bila na laparo i sve je dobro proslo sem mog budjenja iz anestezije ali zaboravi se sve.....oporavljam se polako i nadam da ce sve biti u redu. Blesavko sestre u Nisu na laparo su super...bice sve dobro...srecno!

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
27.5.2011 7:25:32   
kika35
Cao.Ja sam ovde nova,čitala sam vaše postove i malo se skenjala cenom kod dr Anđelića pošto mi je pre par dana našao polip i moiom u materici i rekao da ćemo to rešiti laparoskopski,a pošto su mali ne bi bila totalna anestezija.Je li imao neko takvo iskustvo,bez uspavljivanja? U prvoj trudnoći sam i popip i moim i napatila se,imala bolove i crkla od straha,krvarila,ležala 5 meseci(moj dr nije znao šta mi je pa sam bila ko neki kreten hipohondar),porođaj carski,izvađen mi miom veličine oraha,ali na otpusnoj listi ne piše ništauser posted image Žurili su da me izbace jer nije bilo mesta u porodilištu.
E sad,ja bi opet bebu,ali prvo moram da sredim tu gamad jer neću opet da prolazim kroz sve to.  

(odgovor članu nella77)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
27.5.2011 8:51:30   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: kika35

Cao.Ja sam ovde nova,čitala sam vaše postove i malo se skenjala cenom kod dr Anđelića pošto mi je pre par dana našao polip i moiom u materici i rekao da ćemo to rešiti laparoskopski,a pošto su mali ne bi bila totalna anestezija.Je li imao neko takvo iskustvo,bez uspavljivanja? U prvoj trudnoći sam i popip i moim i napatila se,imala bolove i crkla od straha,krvarila,ležala 5 meseci(moj dr nije znao šta mi je pa sam bila ko neki kreten hipohondar),porođaj carski,izvađen mi miom veličine oraha,ali na otpusnoj listi ne piše ništauser posted image Žurili su da me izbace jer nije bilo mesta u porodilištu.
E sad,ja bi opet bebu,ali prvo moram da sredim tu gamad jer neću opet da prolazim kroz sve to.  


Mila a što ne ideš u državnu bolnicu (u nekima se ne plaća ništa), ne vidim odakle si?

(odgovor članu kika35)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
27.5.2011 23:18:55   
blesavko
Ja da se javim, vratila sam se sa laparoskopije...

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
28.5.2011 0:06:47   
dunja RR
mila da li si dobro, kako je prošlo? šta kažu doktori?


IZVORNA PORUKA: blesavko

Ja da se javim, vratila sam se sa laparoskopije...

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
28.5.2011 14:27:57   
blesavko
Doca kaze da je dobro. Jos nisam dobila od poslednjeg zoladexa...cekam user posted image pa da krenemo u akciju!!! A i naravno treba mi malo da se oporavim, sledece nedelje mi skidaju konce.

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
28.5.2011 18:43:01   
jance
koliko si bila na zoladexu? hoces ga dobijati jos, ili su ti zavrsili terapiju?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
28.5.2011 22:46:24   
blesavko
Primila sam 4 boce Zoladexa, zadnju sam primila 14. aprila. 

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
28.5.2011 22:47:19   
blesavko
Jance koliko posle zadnjeg Zoladexa si ostala trudna?

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
29.5.2011 10:39:11   
jance
zadnji Zoladex (to je tada jos bio diferelin depo) sam primila 22. avgusta 2009 a ostala trudna ove godine u januaru...
meni su dali injekcije samo posle laparo, ne i pre, pa sam prvu menstruaciju posle zadnje injekcije dobila tek u decembru te godine.. pratili smo jajnike svakog meseca, da se nije opet pojavilo nesto, al hvala Bogu nije.. i ostala trudna bez ikakvih pomocnih lekova... kod mene je ipak sve bilo u glavi user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
29.5.2011 17:37:27   
blesavko
Pa i ja sam primila Zoladex posle laparo a ne pre. Kod mene je laparo - 4 Zoladexa - laparo!

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
29.5.2011 22:16:06   
jance
cek a zasto je bila druga laparo?
jel ponovo bila endometrioza ili zbog necega drugog?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
29.5.2011 22:25:20   
blesavko
Druga je second look, samo provera da je sve u redu!

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
29.5.2011 22:55:39   
jance
a da, setila sam se kad sam napisala post da i to rade.. meni nisu al sam ja isla drzavno ovde kod nas to ne rade..
nista sada samo polako i bez previse pritiska... ako je vec sve ok. onda ce biti...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
31.5.2011 13:55:50   
blesavko
Ma shvaticu da je sve ok tek kad dobijem svoju bebu! Ovako sam user posted image !

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
31.5.2011 14:07:19   
jance
znam, potpuno te razumem... budi samo spremna da ce jajnicima mozda trebati malko vremena da se "probude" posle lekova, pa da ce mozda malko potrajati, ali bice, verujem da ce biti.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
31.5.2011 14:11:25   
blesavko
Hvala Jance za podrsku! Bicu i ja valjda user posted image kao i ti!
Zelim ti laku user posted image !!!user posted image


_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
31.5.2011 14:14:48   
jance
hvala zeno user posted image
ma bices i ti trudna veruj mi, znam ja user posted image
samo gledaj svoj brak da sacuvas, uzivaj sa muzem koliko god mozes, izgradjujte odnos jedan sa drugim, pa ce vam biti mnogo lakse kad beba dodje....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
1.6.2011 9:32:24   
blesavko
IZVORNA PORUKA: nella77

Cao svima! ja sam bila na laparo i sve je dobro proslo sem mog budjenja iz anestezije ali zaboravi se sve.....oporavljam se polako i nadam da ce sve biti u redu. Blesavko sestre u Nisu na laparo su super...bice sve dobro...srecno!


Nela kako ide oporavak? Sta ti kaze doca jel sve ok?


_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu nella77)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
1.6.2011 21:56:20   
nella77
hvala Blesavko sto mislis na mene. dobro sam! oporavila sam se brzo. Imala sam dosta priraslica, doktor je skinuo sve sa leve strane, desnu nije mnogo dirao jer ima dosta starih, smatrao je da ce biti veca steta nego koris. Pratice sada malo vise levu stranu. Nego mene brine to sto pre par godina, kada sam to pratila, folikul na levom jajniku nije pucao nego se smanjivao pa neznam da to ne bude i sada slucaj, koji sam maler ne bi se iznenadila. zna li neko kako se sredjuje to smanjivanje folikula ako me to snadje???
kako si ti? kako ide tvoj oporavak?videces kada ti skinu konce bices super!! sta su tebi rekli?

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
1.6.2011 22:00:31   
blesavko
Skidam konce u ponedeljak, pa ce mi doca tada reci sta dalje! Vec sam dobro, krecem se kuci, ovo mi je druga laparo pa mi je i oporavak laksi! Jos nisam dobila od poslednjeg zoladexa...cekam da mi se probude hormoni...

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu nella77)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.7.2011 13:38:36   
dunja RR
Danas su mi radili UZ, i dr. mi je rekla da imam ogromnu tumorčinu veću od cele materice (oko 10 cm), i da joj nije jasno kako ja uopšte funkcionišem sa tolikom masom u sebi a pride bešika mi je puna vode koju ne mogu da ispiškim. Terala me da idem da piškim usred UZ, i ja se ispiškila ona kaže da mi je bešika još puna i da je nešto odozgore pritiska (nije videla šta), a meni se više ne piški user posted image Baš je tako rekla-tumorčina, ja pretpostavljam da je endometrioza, ali videćemo kada me otvore, mada već znam da je prokletinja. Večeras idem preko prijatelja kod jedne poznate dr. da me pregleda i da vidim još njenu prognozu.

Već sam se isplakala, jbg. šta da radim, moram da se izborim, nije ovo za mene ništa novo.

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.7.2011 13:40:43 >

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.7.2011 13:41:05   
Ana RR
Joj Dunja user posted image ne mogu da verujem... javi se obavezno posle pregleda. Biće sve ok user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.7.2011 13:42:20   
dunja RR

I nije joj jasno kako mi se toliko nakupilo posle prethodnih operacija...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
14.7.2011 13:43:04   
Ana RR
Baš sam to htela da te pitam, kako toliko... bem ti žensko, ne može bez problema user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here