|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.3.2010 18:38:22   
Lilly*
Nije moje dete u pitanju, ali sam se toliko smejala, da moram da vam napišem: danas na igralištu bila jedna mama sa dvoje dece, ćerkicom od oko 5 god i sinom od oko 3 i sa njima priča na engleskom. Koliko sam ja uspela da povežem, mama je srpkinja, ali žive u engleskom govornom području, tako da sa decom priča na engleskom. I sad, treba da krenu kući i mama im briše ruke vlažnim maramicama, a mala kaže sva važna bratu pokazujući na maramice: "This is for GUZA''Suser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.3.2010 18:42:30   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 202
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.3.2010 18:50:18   
Dora
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.3.2010 1:10:54   
sneza24
Pre neko jutro se David probudio oko 5 i ja ga prebacim kod mene u krevet da sisa i tako sam zaspala.
Kad odjednom osetim nesto me grebe cupa a on me prstima vuce za bradavicu i smeje se.user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.3.2010 1:18:04   
paki
Kazem Pavlu koji ima 3 god.''sine ide mama da piski a ti me cekaj i gledaj crtani''A on ce na to-''To ti je dobra ideja mama.''

_____________________________

Pavle, moja sreca....moje oko plavo

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.3.2010 9:32:23   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: paki

Kazem Pavlu koji ima 3 god.''sine ide mama da piski a ti me cekaj i gledaj crtani''A on ce na to-''To ti je dobra ideja mama.''


user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu paki)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.3.2010 11:16:40   
Anitaaa
Bila ja neki dan sa malim kod drugarice koja ima ćerkicu od 4 god.I sedimo tako mi a moja drugarica svaki čas oko male ustaje te da joj namesti trenerkicu,pa da je obriše ovo,ono i mala u jednom momentu kaže:
-Mama pusti me na miru da se igram i idi da se igraš sa svojim igračkama! user posted image user posted image user posted image
Odvalila sam se od smehauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.3.2010 11:53:00   
Tara

IZVORNA PORUKA: paki

Kazem Pavlu koji ima 3 god.''sine ide mama da piski a ti me cekaj i gledaj crtani''A on ce na to-''To ti je dobra ideja mama.''

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu paki)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
31.3.2010 22:23:05   
Lilly*
Seli Mihajlo i ja danas na kraju Dunavske na klupu i on se igra kod spomenika, čita: Jaša Tomić, gleda spomenik i u ruci se nalazi isklesan i list papira, pa me pita: "A kako mu je umro i papir" user posted image Pošto je do sada shvatio da samo mrtvim slavnim ličnostima podižu spomenik. E sada dalje je vezano za mamu user posted image Gleda on dalje spomenik i pita me "A zašto na leđima ima eksere?" a ja umalo da mu kažem: "Tako su mu pričvrstili kaput" user posted image user posted image ali se srećom u trenutku setih da taj crni humor nije za njegov uzrast user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
31.3.2010 22:50:10   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Seli Mihajlo i ja danas na kraju Dunavske na klupu i on se igra kod spomenika, čita: Jaša Tomić, gleda spomenik i u ruci se nalazi isklesan i list papira, pa me pita: "A kako mu je umro i papir" user posted image Pošto je do sada shvatio da samo mrtvim slavnim ličnostima podižu spomenik. E sada dalje je vezano za mamu user posted image Gleda on dalje spomenik i pita me "A zašto na leđima ima eksere?" a ja umalo da mu kažem: "Tako su mu pričvrstili kaput" user posted image user posted image ali se srećom u trenutku setih da taj crni humor nije za njegov uzrast user posted image

user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
31.3.2010 23:08:30   
guppy RR

Mama, kada ponovo idemo u zooloski vjt?
- Prvu subotu kad sine sunce.
Supej.
- Volite zoološki vrt?
Da, mama!
- A šta smo gledali u zoološkom vrtu?
Zijafu, kamiju, sjona, tigja i tatu.

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.4.2010 2:48:10   
lothroniell
user posted image user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
3.4.2010 14:41:23   
Lilly*
Juče dok smo farbali jaja, moj sin im je svo vreme pevao: "Jajca, jajca, moja mila jajca" user posted image user posted image A jutros je ta ista jajca, pošto je ustao pre mm i mene, stavio pored mm, kao dao mu ih, i on kako je spavao, tako ih je gurnuo sa kreveta user posted image Sutra nemamo da se tucamo user posted image user posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
3.4.2010 14:49:37   
Anoniman
jaooooo i smejem se i zao mi....
ma uzmite od bakeuser posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 214
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.4.2010 21:49:11   
Lilly*
Zaboravila sam juče da napišem... Idemo sin i ja iz prodavnice, i pričamo kako ćemo da farbamo jaja i da pravimo zekane... i pitam ga: "Šta ćemo sada praviti kada stignemo kući?", u smislu prvo, a on mi kaže :"Krmenadle" user posted image user posted image user posted image Kako sam se smejala! A inače nikada nije gladan kada ga pitam, uvek tegli sa jelom, i odakle mu krmenadle padoše na pamet user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.4.2010 21:55:34   
*Alexx*
Pa jesi li mu pravila krmenadle? user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.4.2010 21:58:34   
Lilly*
Nisam user posted image Imali smo pasuljčinu, ali složio se sa tim i kada sam mu sipala u tanjir kaže: "Ja volim ovu čorbicu" user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.4.2010 21:59:13   
*Alexx*
Srce malo user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.4.2010 22:02:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Nisam user posted image Imali smo pasuljčinu, ali složio se sa tim i kada sam mu sipala u tanjir kaže: "Ja volim ovu čorbicu" user posted image
On je divan user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 219
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.4.2010 22:04:00   
Lilly*
user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
30.4.2010 10:32:20   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Znam da vas vasi malisani svaki dan nasmeju, ali hajde da to podelimo jedne sa drugima.
Kakve bisere imaju vasa deca, pri tom ne mislim na zubice.

Da prva krenem:
Kada sam srednjem detetu rekla da cemo ici u pozoriste( njemu  prvi put) bio je radoznao i nestrpljiv da vidi sta je to. Da bi mu docarala kako to izgleda napravila sam mu predstavu. Cerki sam rekla:" kada ti namignem ugasi svetlo". Sakrila sam se iza kreveta, uzela lutke u ruke i krenula je predstava:
Bio jedan decak koji je samo hteo da se igra i nije slusao mamu. Pozvao je drugare i oni su se igrali bla, bla, bla. Onda je poceo da pada mrak i drugari su ga jedan po jedan ostavljali. Da ne duzim pricu, u tom namignem cerki i ona ugasi svetlo. Tada pocinjem da cvilim iza kreveta, kao place taj decak iz predstave: Mama, mamice, sam sam, bojim se mrak je, dodji po mene bicu dobar.... U tom mometnu skoci moj (3,5 godisnji sin, koji se jako uneo u celu pricu) sa stolice i viknu: Nemoj da places, evo ja cu ti upaliti svetlo!!!
I macem koji je drzao u ruki(kao i uvek sto ga drzi) poce da lupa po prekidacu.
"Seko brzo upali svetlo, vidis da se uplasio"
Devojke, popadali smo  i  cerka i ja i lutke.   Toliko sam se smejala da sam bebu probudila. To je bio kraj.

user posted image
To je moj Ihi i njegov cuveni mac. Svuda ga nosi i spava sa njim.



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
30.4.2010 11:46:18   
Novosadjanka T.
Taso koga volis najvise na svetu?
Tasa: mamu, tatu, babu dedu,  drugu babu, dedu i sve zivotinje


Tasa je sada 2 razred i radi kontrolni iz srpskog:
Pitanje: Napisi srednji rod - ovca?
Odgovor: ovcica


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
3.5.2010 23:27:32   
Novosadjanka T.
Moju drugaricu koja isto ima troje dece pita srednje dete(4,5g)
"Mama kada ces nam roditi os jednu bebu?"
"Kad dobijem na lotou"
"Jupiiiii!!! otrca dete radosno


Spava Lule, moj Ihi(3,5g) hoce da sedi pored njega
"Mozes, samo ga nemoj buditi" kazem mu
"Vazi" poslusno mi rece Ihi
Posle 2 min. place Lule
"Miki jesi li ga probudio?" pitam
"Nisam mama samo sam mu masirao nogice"

Kada e moja cerka imamla odprilike 2 g. objasnjavala sam joj da je bitno da uvek kada negde ulazi kaze Dobar dan, a na izlasku Dovidjenja
I tako tog dana nas dve krenemo Busom negde i moja Taska kako je zakoracila u Bus viknu iz sve glasa:Dobar dan!


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
3.5.2010 23:48:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lence

Ja prethodne sedmice gledala "Shrek"-a sa klincima na poslu i kazem setogodisnjoj devojcici kako mi je poseban taj film jer je to prvi film koji sam gledala sa mm kad smo se poceli zabavljati. Ona se sva raznezila i ozbiljno me pita:" Je li bio tada crno-beli?" Pa sta misli ona koliko smo mi stari!?!?!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lence)
  Direktna veza do poruke: 224
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.5.2010 0:21:48   
NadaR
Milosa odvikavamo od dude i kazem ja njemu da je vise nema .. da ju je porucala komsijina maca ..

On jadnicak,posmatra tu doticnu macu pa trk za njom i vice na sav glas > MATOOO,DAJ DUDANU MITI ... user posted image user posted image user posted image

Tako mace vise ni na radaru,jadna istraumirana ni nos ne smije pomoliti u nase dvoriste user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 stvari neurolog i psihijatar ne bi dozvo...
Mozak se najbrže razvija u detinjstvu, brže nego u bilo kom drugom delu života.
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

eh...
mara31

kako da sopstim majci da sam trudna, ne zato sto se plasim, nego zato sto mi je nekako glupo?

(75%)

(25%)


Ukupan broj glasova: 53

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here